Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: głupota ludzka.... cd.  (Przeczytany 4126 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
głupota ludzka.... cd.
« : 2006-07-26, 03:31 »
Nie wiem czy wszyscy to czytali, więc wrzucę za Super Expressem:
Postanowił nauczyć psa latać...
Pijany sadysta wyrzucił przez okno 50-kilogramowego bernardyna!

To cud, że wypchnięty z drugiego piętra bernardyn Oskar przeżył! Właściciel czworonoga w pijackim widzie postanowił nauczyć go latać! Od niechybnej śmierci ocaliło psa to, że... spadł wprost na idącego chodnikiem mężczyznę.

Półtoraroczny Oskar dochodzi do siebie w sosnowieckim schronisku dla zwierząt. Choć spadał w dół prawie 10 metrów, niczego sobie nie złamał. Nic nie stało się również przechodniowi, któremu spadł na głowę.
Chciał się wyżyć

Kamienica w centrum Sosnowca. Z mieszkania na drugim piętrze dochodzą odgłosy kłótni. Gospodarz, Dariusz M. (36 l.), nie po raz pierwszy awanturuje się z żoną, Beatą (33 l.). Oboje są pijani w sztok. W pokoju jest ich trzyletnia córeczka i pies. Po kilkunastu minutach sprzeczka przycicha. Mężczyzna nie potrafi się jednak opanować. Szuka kogoś, na kim mógłby się wyżyć. Na drodze staje mu Oskar.
Nie spodziewał się

Zamroczony alkoholem sadysta łapie psa za sierść i prowadzi do kuchni. Podnosi potężnego czworonoga na wysokość okna i bez żadnych skrupułów wyrzuca go na ulicę!

W tym samym czasie chodnikiem idzie młody mężczyzna. Nie spodziewa się, że zaraz na głowę spadnie mu bernardyn.
Zgnieciony przez kolosa

- Widziałam już różne rzeczy w życiu, ale czegoś podobnego jeszcze nigdy - kręci z niedowierzaniem głową Stefania Pielka (73 l.), sąsiadka Dariusza M. - Myślałam, że Oskar zgniótł tego mężczyznę, ale nie. Facet wstał, otrzepał się i poszedł.

Dariusz M. trafił do izby wytrzeźwień. Odpowie za znęcanie się nad psem. Ale także, wspólnie z żoną, która trzeźwieje w szpitalu, za niedopilnowanie dziecka.
autor: Przemysław Malisz



ja bym takiemu nogi z d..y powyrywała normalnie, biedny psiak
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: głupota ludzka.... cd.
« Odpowiedź #1 : 2006-07-26, 03:53 »
Biedny pies, przechodzien zreszta tez.
Tacy ludzie powinni miec zakaz posiadania jakichkolwiek zwierzat.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: głupota ludzka.... cd.
« Odpowiedź #2 : 2006-07-26, 04:06 »
... i dzieci
całe szczęście, że tylko tak się skończyło
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: głupota ludzka.... cd.
« Odpowiedz #2 : 2006-07-26, 04:06 »

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: głupota ludzka.... cd.
« Odpowiedź #3 : 2006-07-26, 09:35 »
jezu, dobrze że nic sie nie stało psu  i najważniejsze temu przechodniowy, normalnie cud
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

Trzecia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 638
  • Robię to co lubię, lubię robić to co kocham...
Odp: głupota ludzka.... cd.
« Odpowiedź #4 : 2006-07-26, 11:33 »
Najgorsze jest to że prawdopodobnie nic mu nie zrobią za małą szkodliwość czynu  :/
Szczęście, że to wszystko tak się potoczyło, bo gdyby pies spadł na beton to raczej nie miałby tyle szczęścia...
Takich ludzi jest więcej i nikt się tymi biednymi zwierzakami nie zainteresuje dopóki nie wypadną przez okno, nie zostaną zakopane żywcem w ogródku, zatłuczone na śmierć... :( Później dopiero napiszą małą wzmiankę w gazecie i sprawa cichnie. Powinni coś z tym robić... Może wprowadzić surowsze kary?:
Zapisane
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies. . .

George Vest

Semper.

  • Gość
Odp: głupota ludzka.... cd.
« Odpowiedź #5 : 2006-07-26, 11:36 »
:lol: idziesz ulica a tam piesek przygniata cie swoim tylkiem, ale jak mu sie udalo wypchnac bernardyna przez okno :/

Dobrze ze piesek mial amortyzacje przy zderzeniu z przechodniem i ze to nie bylo jakas staruszka w mocherowym berecie idaca z kosciolka....  :P
Zapisane

Darcia

  • Gość
Odp: głupota ludzka.... cd.
« Odpowiedź #6 : 2006-07-26, 13:24 »
Ludzie nie maja serca...biedny ten psiaczek
ale jak mu sie udalo wypchnac bernardyna przez okno :/
pies mial poltora roku wiec byl jeszcze dosc maly, a pijany czlowiek ma wiecej sily niz trzezwy
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: głupota ludzka.... cd.
« Odpowiedź #7 : 2006-07-26, 14:15 »
Mam nadzieję, że pies znajdzie dobry dom... I że tam nie wróci... co jest możliwe... TOZ oddaje zwierzaki właścielom, którzy o nie nie dbają mimo wskazań, żeby tego nei robić. Ale ta sprawa trafiła do mediów, więc jest szansa... :/
Biedna psina. Wyobrażam sobie jakie miał oczka przerażone... :(
Zapisane

Semper.

  • Gość
Odp: głupota ludzka.... cd.
« Odpowiedź #8 : 2006-07-26, 16:48 »
a jakie miał oczka przerazone czlowiek na ktorego pfsiak z nieba spadl :/
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: głupota ludzka.... cd.
« Odpowiedz #8 : 2006-07-26, 16:48 »

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: głupota ludzka.... cd.
« Odpowiedź #9 : 2006-07-27, 09:37 »
Ehh... dobrze, ze i dziecka nie wyrzucil przez okno...
Zapisane

AltF4

  • Gość
Odp: głupota ludzka.... cd.
« Odpowiedź #10 : 2006-07-28, 11:49 »
...pff... idiota... siebie mógł nauczyć latać...

Edit:
...poza tym zawsze powtarzam, że od wódki rozum krótki...
Zapisane

Darcia

  • Gość
Odp: głupota ludzka.... cd.
« Odpowiedź #11 : 2006-07-28, 17:51 »
Ehh... dobrze, ze i dziecka nie wyrzucil przez okno...
zwierze jest jak dziecko
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: głupota ludzka.... cd.
« Odpowiedź #12 : 2006-07-28, 20:08 »
mylisz sie darcia... w przeciwienstwie do dzieci zwierzeta nie maja zadnych praw... bo te ktore teoretycznie sa sa fikcyjne...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Myszoskoczka

  • *
  • Wiadomości: 1826
Odp: głupota ludzka.... cd.
« Odpowiedź #13 : 2006-07-28, 21:39 »
'Odpowie za znęcanie się nad psem. '

Jak?
Zapisane
Ibara ni karamu taiyou tameiki to mazatte torokeru koukai...
Miaki ta yume ni tsuba o haki warau
Dir kodoku ni kuwareta hitotachi no kokoro wa zankoku ni sodatsu...
--

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: głupota ludzka.... cd.
« Odpowiedź #14 : 2006-07-29, 11:39 »
zwierze jest jak dziecko

Nie bardzo rozumiem...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: głupota ludzka.... cd.
« Odpowiedz #14 : 2006-07-29, 11:39 »

turboluki

  • Gość
Odp: głupota ludzka.... cd.
« Odpowiedź #15 : 2006-07-29, 15:49 »
ja to kolesia bym powiesił!! żeby znęcaćsie nad zwierzetami? jakis nienormalny wódka ludziom w dekiel wali i to porzadnie. p.s. biedny bernardyn...:(
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: głupota ludzka.... cd.
« Odpowiedź #16 : 2006-07-30, 12:01 »
Widziałam tego bernardyna w TV. Był pod opieką pani ze schroniska, która powiedziała, że poszukają mu dobrego domu. Sąsiedzi tego faceta powinni mu ręcznie wytłumaczyć, że nie należy tak traktować zwierząt. Bo na wymiar sprawiedliwości raczej nie ma co zbytnio liczyć...
Zapisane
IBDG Wrocław

Mój koffany dog

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 738
Odp: głupota ludzka.... cd.
« Odpowiedź #17 : 2006-07-30, 16:36 »
Jeju.. jednak nie rozumiem tego wszystkiego. Jak można tak strasznie postąpić ze zwierzęciem?! Najgorsze, że o 80% takich przypadków się nie mówi i nikt nawet nie ma pojęcia, że zwierzeta przez okna latają, zostają bezprawnie zabijane gdzieś w lesie itp :( to straszne. A co jest najgorsze tacy ludzie za to nieodpowiadają, praktycznie wogóle!! I gdzie jest sprawiedliwość :?:
Oni sie wszystkim zajmują, ale nie zwierzętami!!
Zapisane
"Mylić się jest rzeczą ludzką, wybaczać - psią" - Anonim

***

Człowiek to psie wyobrażenie boga ..

Trzecia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 638
  • Robię to co lubię, lubię robić to co kocham...
Odp: głupota ludzka.... cd.
« Odpowiedź #18 : 2006-07-31, 11:08 »
Właśnie przeczytałam w Fakcie o kolejnym takim przypadku. Jakiś gość miał w przeszłości wypadek i przez to teraz powłuczy nogą i na niedowład w jednej ręce. I jest tym tak sfrustrowany że wyżywa się na wszystkich dookoła, szczególnie na psie... Podobno już siedem razy wyrzucał go przez okno, ale za każdym razem pies do niego wracał bo nikt nie widział powodu żeby mu go odebrać. Niedawno znowu wpadł w furię i wyrzucił psinkę przez okno, tylko tym razem tak nieszczęśliwie, że musieli mu amputować łapkę... :( Facetowi grozi tylko kara do roku pozbawienia wolności ale i tak pewnie mu nic nie zrobią, bo jest niepełnosprawny. W końcu mu oderali psa, ale ile ta psina musiała się najpierw nacierpieć??!!
Zapisane
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies. . .

George Vest

Mój koffany dog

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 738
Odp: głupota ludzka.... cd.
« Odpowiedź #19 : 2006-07-31, 12:43 »
To wszystko jest straszne. Jej teraz widać, jakim człowiek potrafi być potworem. I nikt sobie z tego nic nie robi. Gdzie jest sprawiedliwość?!
Dlaczego człowiekowi nie można wyznaczyć kary śmierci, a zwierzęciu tak?
Dlaczego ludzie są tak bezkarni. Czemu nikt nic z tym nie robi!!
Zapisane
"Mylić się jest rzeczą ludzką, wybaczać - psią" - Anonim

***

Człowiek to psie wyobrażenie boga ..

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: głupota ludzka.... cd.
« Odpowiedź #20 : 2006-07-31, 20:18 »
Powinno być tak jak tutaj, nie uwierzycie jak duże kary pieniężne potrafią sądy wymierzyć. Policja i organizacje praw zwierząt przyjeżdżają nawet w momencie, kiedy ktoś zostawi kota w ogródku albo na balkonie i kot miauczy - wystarczy jeden telefon. Marzą mi się takie prawa zwierząt w Polsce, ale to jeszcze, coś mi się wydaje, będę musiała długo czekać :/
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: głupota ludzka.... cd.
« Odpowiedz #20 : 2006-07-31, 20:18 »

Myszoskoczka

  • *
  • Wiadomości: 1826
Odp: głupota ludzka.... cd.
« Odpowiedź #21 : 2006-07-31, 20:38 »
'Odpowie za znęcanie się nad psem. '

Jak?
Zapisane
Ibara ni karamu taiyou tameiki to mazatte torokeru koukai...
Miaki ta yume ni tsuba o haki warau
Dir kodoku ni kuwareta hitotachi no kokoro wa zankoku ni sodatsu...
--

anas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4660
Odp: głupota ludzka.... cd.
« Odpowiedź #22 : 2006-08-01, 13:17 »
madziaro, oglądałam takie te na Aniamal Planet w programie "Policja dla zwierząt w Maiami"
Zapisane
"Gdyby istniało Newtonowskie trzecie prawo konwersacji, głosiłoby, że każde stwierdzenie wywołuje kontrstwierdzenie o równej sile i przeciwnym zwrocie."
~Hugh Laurie "Sprzedawca Broni"

olgi

  • Gość
Odp: głupota ludzka.... cd.
« Odpowiedź #23 : 2006-08-13, 16:35 »
:O
W szkou jestem!
Bernardyn...ou, dobrze ze mu sie nic nie stalo.
A propo, jak ten pan"odpowie"?!?!
Dadzą mu rok wiezienia? hahahah...
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Odp: głupota ludzka.... cd.
« Odpowiedź #24 : 2006-08-18, 13:27 »
Ja raz w zyciu przezylem podobną sytuację..
Obok mnie spadł z 4 piętra jamnik.
ide sobie obok bloku a tu nagle w krzakach gdzies z 10 m ode mnie spada jamnik...
Okazalo sie ze on tak czesto "wychodzi" i ze tylko raz sobie lapke zlamal.. :/

Nie mowiąc juz o kocie mojej dziewczyny... ten to juz latanie ma we krwii.. jak go dluzej nie wyprowadzają na dwór.. to sam zlazi..  Raz wyladowal na balkonie 2 pietra nizej u sąsiadki :)

Cud ze ten bernardyn nie zbil tego goscia i siebie..
Zapisane

Trzecia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 638
  • Robię to co lubię, lubię robić to co kocham...
Odp: głupota ludzka.... cd.
« Odpowiedź #25 : 2006-08-18, 15:08 »
Cytuj
Nie mowiąc juz o kocie mojej dziewczyny... ten to juz latanie ma we krwii.. jak go dluzej nie wyprowadzają na dwór.. to sam zlazi..  Raz wyladowal na balkonie 2 pietra nizej u sąsiadki Smile

Cud ze ten bernardyn nie zbil tego goscia i siebie..

Tylko że ten kot jest po prostu głupi, a ten pies został wyrzucony siłą.
Zapisane
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies. . .

George Vest

Galago De Codi

  • Gość
Odp: głupota ludzka.... cd.
« Odpowiedź #26 : 2006-08-18, 15:36 »
Ja wiem czy głupi.. jakoś zyje.
Jakbym miał takie mozliwosci co koty - tez bym tak skakał :)
Zapisane

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: głupota ludzka.... cd.
« Odpowiedź #27 : 2006-08-26, 15:01 »
Tylko, że ten kot jest po prostu głupi, a ten pies został wyrzucony siłą.
Żadne zwierzę nie zasługuje na to, by nazywać je głupim i żaden gatunek zwierzęcia nie jest głupi. W pewnej bardzo ważnej dla mnie książce napisano, że nie rozumiemy zwierząt i w związku z tym traktujemy je lekceważąco lub nawet krzywdząco. Jest to święta prawda i z dowodami na nią spotykam się codziennie.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

Forum Zwierzaki

Odp: głupota ludzka.... cd.
« Odpowiedz #27 : 2006-08-26, 15:01 »

Trzecia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 638
  • Robię to co lubię, lubię robić to co kocham...
Odp: głupota ludzka.... cd.
« Odpowiedź #28 : 2006-08-26, 17:43 »
Cytuj
Żadne zwierzę nie zasługuje na to, by nazywać je głupim i żaden gatunek zwierzęcia nie jest głupi. W pewnej bardzo ważnej dla mnie książce napisano, że nie rozumiemy zwierząt i w związku z tym traktujemy je lekceważąco lub nawet krzywdząco. Jest to święta prawda i z dowodami na nią spotykam się codziennie.

Chodziło mi po prostu o to, że ten kot skakał z własnej woli, z własnej "głupoty". W przeciwieństwie do psa. Broń Boże nie chodziło mi o to że koty to głupie stworzenia, czy coś w tym stylu.  Po prostu dla mnie skakanie z własnej woli z balkonu to głupota, niezależnie czy skacze kot, pies czy koczkodan  :P
Zapisane
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies. . .

George Vest

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: głupota ludzka.... cd.
« Odpowiedź #29 : 2006-08-27, 09:27 »
Chodziło mi po prostu o to, że ten kot skakał z własnej woli, z własnej "głupoty". W przeciwieństwie do psa. Broń Boże nie chodziło mi o to że koty to głupie stworzenia, czy coś w tym stylu.  Po prostu dla mnie skakanie z własnej woli z balkonu to głupota, niezależnie czy skacze kot, pies czy koczkodan  :P
Widocznie kot uważa inaczej.Skacze z własnej woli. Czuje się pewnie, może to rodzaj zabawy, może mu się to podoba?
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 27 zapytaniami.