Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Modne pieski do towarzystwa  (Przeczytany 1744 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Modne pieski do towarzystwa
« : 2006-07-31, 15:58 »
Zamieszczam ot tak, do poczytania :D

"Niezależnie od rasy każdy psiak kocha, ale też czeka na naszą miłość...

Najczęściej wiodą kanapowe życie. Miłe, figlarne, skore do zabawy. Są przez właścicieli uwielbiane...

 Kto trafił na ostatnią wystawę psów rasowych w Warszawie (8-9 lipca), nie miał wątpliwości: pieski do towarzystwa zrobiły furorę! Chyba czuły, że się podobają, bo bez protestów pozwalały by je podziwiać ze wszystkich stron. Maleńkie, na co dzień ruchliwe yorkshire terriery stały spokojnie i... mówiły: "Wdzięk to ja". Kiedyś pieski tej rasy polowały an gryzonie. Teraz to wychuchane salonowce, z kolorową kokardkąb wpięta w sierść na łebku. Jednak drzemie w nich charakter myśliwego, który daje o sobie znać na spacerze. Wciąż wtedy węszą i czegoś szukają...
 Nakrapianą miniaturkę konika przypomina chiński gzrywacz nagi. Wesoły psiaczek ma mordkę jakby się uśmiechał. Swej pani nie odstępuje na krok. Jest jej niepozornym, ale bardzo odważnym obrońcą...
 W centrum uwagi lubi być king charles spaniel. Z regularnością zegarka zaczepia łapką pana, by ten choć przez chwilę na niego popatrzył. Kocha tylko jedną osobę, za to całym sercem, na dobre i złe. Marii Stewart spaniel towarzyszył nawet na szafot...
Gdy chcielibyśmy mieć w domu pieszczocha, wybierzmy pieska rasy... lwi piesek. ma nadzwyczaj łagodny charakter, lubi towarzystwo, na nikogo się nie obraża. Z kotem jest za pan brat już po kilku minutach wspólnej zabawy..."
Nie ma podpisu autora, żeby nikt się nie czepiał ;)
Jeszcze podpisy do zdjęć:
Chiński grzywacz nagi to idealny pies dla alergika.
Yorkshire terrier, gdy tylko ma okazję, wskakuje na kolana któregoś z domowników.
King charles spaniel jest czworonogiem bardzo wrażliwym, a jednocześnie trochę upartym.
Z fryzury podobny do lwa, ale tak naprawdę to żywa przytulanka...

Zapisane

olgi

  • Gość
Odp: Modne pieski do towarzystwa
« Odpowiedź #1 : 2006-08-13, 16:37 »
A ja jestem alergiczką:D
I podobają mi się strasznie chinskie grzywacze...
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 22 zapytaniami.