Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Szczeniaczki w śmietniku  (Przeczytany 2391 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Szczeniaczki w śmietniku
« : 2006-10-14, 17:06 »
Zapisane
IBDG Wrocław

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Szczeniaczki w śmietniku
« Odpowiedź #1 : 2006-10-14, 20:00 »
ja bym jej dala dozywocie :lol:
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

Mesz

  • Gość
Odp: Szczeniaczki w śmietniku
« Odpowiedź #2 : 2006-10-15, 20:17 »
koChAm konICzki@
Zgadzam sie, ale to nie realne... Biedne psiaki :( jak sie nie chce psiaków to sie sterylizuje, to tańsze jeśli nie chce się psiaków, a kocha sie zwierzęta i nigdy by sie ich nie wywaliło i nikt nie chce szczeniaków więc trzeba je wychować... A jeśli za nic sie nie chce szczeniąt to poprostu za oszczędzi się cierpienia zwierząt... Według mnie sterylka to bardzo odpowiedzialne posunięcie właściciela (głównie psów nie rasowych).
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Szczeniaczki w śmietniku
« Odpowiedz #2 : 2006-10-15, 20:17 »

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Szczeniaczki w śmietniku
« Odpowiedź #3 : 2006-10-16, 09:08 »
wiem ze to nierealne :lol:
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

Mesz

  • Gość
Odp: Szczeniaczki w śmietniku
« Odpowiedź #4 : 2006-10-16, 12:08 »
To dobrze, bo takie kary w tym kraju NIGDY nie będą realne :(
Zapisane

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: Szczeniaczki w śmietniku
« Odpowiedź #5 : 2006-12-03, 16:23 »
koChAm konICzki@
Zgadzam sie, ale to nie realne... Biedne psiaki :( jak sie nie chce psiaków to sie sterylizuje, to tańsze jeśli nie chce się psiaków, a kocha sie zwierzęta i nigdy by sie ich nie wywaliło i nikt nie chce szczeniaków więc trzeba je wychować... A jeśli za nic sie nie chce szczeniąt to poprostu za oszczędzi się cierpienia zwierząt... Według mnie sterylka to bardzo odpowiedzialne posunięcie właściciela (głównie psów nie rasowych).

Dokładnie... A z jakiego powodu suczka się oszczeniła? Niedopilnowana, albo coś... Właściwie nawet nie musiała być sterylizowana, chociaż pewne ryzyko wtedy też jest... Znam przypadek, gdzie facet dopuścił do krycia, bo chciał szczeniaki, a gdy suczka była w ciąży, to się "nagle" zorientował, że nie będzie miał potem komu tych szczeniąt oddać.. -.- Debilizm.

Jakie są kary za zabicie człowieka? 25 lat? Coś w tym stylu? W takim razie za wyrzucenie do śmieci szczeniąt raczej dożywocia nie będzie.. A szkoda.
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
Odp: Szczeniaczki w śmietniku
« Odpowiedź #6 : 2006-12-03, 17:25 »
u nas to na świetle dziennym w zimie i w lato najbardziej.. tylko albo rzeka pod mostem.. albo kosz na smicie kontener.. wymieneiać dalej ?
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

Mój koffany dog

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 738
Odp: Szczeniaczki w śmietniku
« Odpowiedź #7 : 2006-12-03, 18:58 »
[..]"Grozi jej za to do roku więzienia." potem jak wyjdzie to pewnie zrobi to samo, albo wogóle wyrzuci biednego swojego psa :(
Ale miejmy nadzieje, ze bedzie to tylko sterylizacja. Biedne psiaki :( Czemu ludzie to ciągle robią. Czują sie bezkarni. Myslą pewnie"Phi to TYLKO pies, wywali sie go i bedzie po kłopocie." !!  :killer: Tacy ludzie nie powinni byli się urodzić! Ale gdyby rodzili się tylko Ci którzy kochają zwierzęta, to ziemia była by niemal pusta.. :cry:
Zapisane
"Mylić się jest rzeczą ludzką, wybaczać - psią" - Anonim

***

Człowiek to psie wyobrażenie boga ..

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Szczeniaczki w śmietniku
« Odpowiedź #8 : 2006-12-04, 08:49 »
Cytuj
Tacy ludzie nie powinni byli się urodzić! Ale gdyby rodzili się tylko Ci którzy kochają zwierzęta, to ziemia była by niemal pusta.. Crying or Very sad

ja tu akurat nie widze powodu do placzu - pusta ziemia? jestem jak najbardziej za...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Szczeniaczki w śmietniku
« Odpowiedz #8 : 2006-12-04, 08:49 »

Mój koffany dog

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 738
Odp: Szczeniaczki w śmietniku
« Odpowiedź #9 : 2006-12-04, 09:39 »
ja tu akurat nie widze powodu do placzu - pusta ziemia? jestem jak najbardziej za...
Mm.. tylko czy sadystów jest rzeczywiście wiecej od miłośników zwierząt?
Jeśli na tej ziemi mieli by pozostać tylko ci którzy naprawde kochają zwierzęta, a sadystów byśmy pożegnali to nawet nie było by tak źle
Zapisane
"Mylić się jest rzeczą ludzką, wybaczać - psią" - Anonim

***

Człowiek to psie wyobrażenie boga ..

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Szczeniaczki w śmietniku
« Odpowiedź #10 : 2006-12-04, 18:20 »
Byłoby o niebo lepiej, niż teraz... Ziemia bez sadystów, terrorystów, bez niszczycieli środowiska... Dużo ich do odstrzału :P Gdyby sami fajni ludzie pozostali, nawet nie byłoby tak źle... Tylko umierać byłoby bardziej żal... Moim zdaniem człowiek jest największym błędem natury... Potrafi tworzyć piękne dzieła, ale w niszczeniu i okrucieństwie nie ma sobie równych.
Zapisane
IBDG Wrocław

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Szczeniaczki w śmietniku
« Odpowiedź #11 : 2006-12-04, 18:51 »
Ale dobrze, że maleństwom sie nic nie stało...
Ja bym jej nie dała dożywocia. Ja ją bym zamknęła w kontenerze na śmieci na jakimś odludziu.
Zapisane
Why so serious?

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Szczeniaczki w śmietniku
« Odpowiedź #12 : 2006-12-04, 20:01 »
osobiście uważam że powinno w naszą paskudną planetkę coś pierdyknąć i wybić połowę ludzkości... Szkoda że zginęłyby przy okazji zwierzęta, ale one sobie poradzą a im mniej ludzi tym lepiej :/ Dobrze że szczeniakom jest cacy i zastanawiam się kto wyciągnął tego trupa sprzed trzech miesięcy ;]
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Szczeniaczki w śmietniku
« Odpowiedź #13 : 2006-12-04, 20:17 »
Cytuj
osobiście uważam że powinno w naszą paskudną planetkę coś pierdyknąć i wybić połowę ludzkości...

niezle - widze ze jest tu kto, kto podziela moje najwieksze marzenie :lol: :lol: :lol:

Cytuj
astanawiam się kto wyciągnął tego trupa sprzed trzech miesięcy ;]

a ekshumacji dokonal kiba
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Szczeniaczki w śmietniku
« Odpowiedź #14 : 2006-12-05, 10:22 »
osobiście uważam że powinno w naszą paskudną planetkę coś pierdyknąć i wybić połowę ludzkości...

Żeby tylko nie była to ta lepsza połowa ;p Może już lepiej "po wsiech" :P
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Szczeniaczki w śmietniku
« Odpowiedz #14 : 2006-12-05, 10:22 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 25 zapytaniami.