Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: polskie litery  (Przeczytany 1885 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
polskie litery
« : 2007-03-04, 13:55 »
Ostatnio chyba cos przypadkiem mi sie kliknelo, bo na zadnych forach nie moge uzywac polskich liter :( a pisac bez nich nie lubie ;/ Wie moze ktos co z tym zrobic? Ale np. za to na tym pasku do adresow moge wpisywac, w Wordzie tez, tylko na forach niet...

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: polskie litery
« Odpowiedź #1 : 2007-03-07, 19:53 »
też kiedyś miałam to samo, coś mi się nacisneło na klawiaturze i nie było normalnie polskich liter. Za to kilka liter było poprzestawianych i z prawej strony klawiatury (po lewej od Entera) były wszystkie ąężó itp.

Zrób reseta może ci pomoże. przynajmniej mnie pomogło. :D
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: polskie litery
« Odpowiedź #2 : 2007-03-07, 20:28 »
Nie trzeba robić reseta!! Choć sama tak robiłam jak nie wiedziałam o co łazi. Wystarczy kliknąć shift+ctrl ;)
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Forum Zwierzaki

Odp: polskie litery
« Odpowiedz #2 : 2007-03-07, 20:28 »

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: polskie litery
« Odpowiedź #3 : 2007-03-09, 13:34 »
Ja próbowałam chyba wszystkich kombinacji, ale nie pomagało. Jak jeszcze tak mi się stanie to spróbuje Shift + Ctrl.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

ReTrIvA

  • Gość
Odp: polskie litery
« Odpowiedź #4 : 2007-03-09, 16:41 »
chyba shift+alt ? w kazdym badz razie brak polskich liter jest wtedy dlatego, ze zmienia sie jezyk na angielski. ja naprzyklad mam ustawiony jezyk do pisania domyslnie polski, ale moge zmieniac na angielski i grecki wiec czasem przez nieuwage mam greckie litery ;) wiec wystarczy wcisnac shift+alt a jesli nie pomaga to jeszzce raz :D a jak chcecie sie tego pozbyc to wejdzcie w panel sterowania potem gdzyies bdzie pisac 'jezyki i opcje regionalne' czy cus takiego, klikacie w to. pozniej sa 3 zakladki i wybieracie srodkowa. pozniej bodajze 'szczegoly' pozniej otweira sie okienko tam klikacie na 'angielski (wielka brytania)' i po lewej 'usun' pozniej 'zastosuj' ok i znowu zastosuj ok i koniec :P mam nadzieej ze kazdy zrozumial :D
Zapisane

ReTrIvA

  • Gość
Odp: polskie litery
« Odpowiedź #5 : 2007-03-09, 16:42 »
a i musi byc shift+ lewy alt bo inaczej nie wyjdzie... mozna ustawic sekwencje klawiszy ale domyslna jest ta 'shift + lewy alt'
Zapisane

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Odp: polskie litery
« Odpowiedź #6 : 2007-03-09, 19:45 »
O shifcie + ctr ja wiem, ale to nie tego rodzaju komplikacja.
Mam klawiature ustawiana na PL.
Resety nic nie daja, bo owy stan utrzymuje sie od kulku dni.

ó dziala, ale:
l [jak lódka] = B
z = z [z jak zrebak :lol: ]
| = z [jak zaba]
c [jak cma] = w ogole nie ma
a [to z ogonkiem] = tez nie ma

ReTrIvA

  • Gość
Odp: polskie litery
« Odpowiedź #7 : 2007-03-10, 14:47 »
a to kombinuj troche w panelu sterowania. sprobuj to shift + lewy alt :P nie boj sie, gorzej juz byc nie moze ]:->

edit
a widzisz polskie znaki, które piszą inni?

źżęą xP
Zapisane

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Odp: polskie litery
« Odpowiedź #8 : 2007-03-10, 15:09 »
Mogę już pisać normalnie... przynajmniej narazie.
Jak piszą inni widziałam, sama mogłam tylko nie wszędzie [np. na forach, w wyszukiwarkach nie].
Kiedyś coś zrobiłam, że jak pierwszy raz po właczeniu kompa pisałam pl znak to przy tym pierwszym było takie "piiip", może to ma coś z tym wspólnego... :?:
Albo na początku mogę pisać, a potem już nie.

Dziwne to to trochę ;/

Edit: I znowu mi sie je***! :[
Po tym dzwieku "piiip". Na jednej str dzisiaj jese moglam pisac, a na drugiej nie, potem juz w ogole ;/
« Ostatnia zmiana: 2007-03-10, 22:41 autor taigan »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: polskie litery
« Odpowiedz #8 : 2007-03-10, 15:09 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 24 zapytaniami.