Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Mój króliczek przestał jeść  (Przeczytany 3815 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia22

  • Gość
Mój króliczek przestał jeść
« : 2007-04-18, 11:47 »
Moj kochay kroliczek od jakiegoś tygodnia przestał jeść. 3raz zmieniłam mu pokarm i nic. Jedyne co znika to sianko i woda. Ale czy to mu wystarczy?? Chyba nie bo przestal szaleć i denerwować sie gdy jest zamknięty w klatce. To całkiem do niego nie podobne.
Co mam robić??
Pomóżcie!!!
Zapisane

Akane

  • Gość
Odp: Mój króliczek przestał jeść
« Odpowiedź #1 : 2007-04-26, 17:35 »
Do weta. Robi normalnie bobki? Bo jeśli nie to ma pewnie zaparcie(mój miał to, biedak lewatywkę dostał  ). Nie martw się, wyzdrowieje ;)
Zapisane

Gaber

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 413
Odp: Mój króliczek przestał jeść
« Odpowiedź #2 : 2007-05-01, 14:53 »
W momencie kiedy chodzi o problemy z odżywianiem się jakiegokolwiek zwierzaka należy bezzwłocznie udać się do weterynarza. Odwodniony czy niedożywiony królik nie ma siły na walkę z jakimikolwiek problemami.
Zapisane
"Gdy zostanie wycięte ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie zatruta i zginie ostatnia ryba - człowiek zrozumie, że nie da się zjeść pieniędzy."

Forum Zwierzaki

Odp: Mój króliczek przestał jeść
« Odpowiedz #2 : 2007-05-01, 14:53 »

Kira

  • Gość
Odp: Mój króliczek przestał jeść
« Odpowiedź #3 : 2007-05-15, 23:00 »
Niestety w takich wypadkach trzeba działc szybko a nie przez tydzień czekac az zacznie może jeść.

prawdo podobnie od czegoś sie zatruł i pozatruciu moze był odwodniony  napewno witamina c  by  nie zaszkodziła mozna ja dolac /rozcieńczyc z woda i podac w poidle.

i warzywa i owoce powinny byc z pewnego źródla i ZAWSZE umyte.Opryski warzyw i owoców sa szkodliwe dla kazdego zwierzaka i truja powoli(trucizna nie opuszcza organizmu, zbiera sie i wkoncu zaburza funkcjonowanie zwierzaka) i wtedy jest za poźno
Zapisane

zuzia22

  • Gość
Odp: Mój króliczek przestał jeść
« Odpowiedź #4 : 2007-05-16, 11:33 »
Dzięki za wszystkie rady.
Z króliczkiem odwiedziłam oczywiście weta ale ic ciekawego mi nie powiedziała , no ale jakos go wyleczyła. I przy okazji dowiedziałam się ze mój Alex jest króliczycą.....Aw sklepie zapewniali mnie że to samiec!!!
No ale królik czy króliczyca dalej kocham go tak samo.. :)
Zapisane

Kira

  • Gość
Odp: Mój króliczek przestał jeść
« Odpowiedź #5 : 2007-05-23, 10:46 »
obserwuj a jak co to nieczekaj na odp na forum tylko  staraj sie działać a nie czekac na samo wyleczenie;) powodzenia
Zapisane

zuzia22

  • Gość
Odp: Mój króliczek przestał jeść
« Odpowiedź #6 : 2007-06-20, 12:31 »
dlaczego??
dlaczego on odszedł??
po tamtej wizycie u weta zaczął jeść i wszystko bylo w porządku
jeszcze wczoraj biegał, skakał, przytulał sie do mnie.Całą noc szalał w klatce....rano ok 6.30 wypuściłam go z klatki (od 2 dni mial nowa duza klatke)a o 9.30 znalazlam go martwego w łaziece obok kuwety....
nie zamknął nawet oczek...
Zapisane

Gabi_d

  • Gość
Odp: Mój króliczek przestał jeść
« Odpowiedź #7 : 2007-06-20, 16:31 »
oj :( bardzo Ci wspolczuje. Może to od tych upałów??
Zapisane

zuzia22

  • Gość
Odp: Mój króliczek przestał jeść
« Odpowiedź #8 : 2007-06-20, 18:11 »
mam tylko nadzieje ze nie cierpial i ze byl szczesliwy
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Mój króliczek przestał jeść
« Odpowiedz #8 : 2007-06-20, 18:11 »

kaska9141868

  • Gość
Odp: Mój króliczek przestał jeść
« Odpowiedź #9 : 2007-07-05, 08:37 »
cholerka przykre.... najpierw sie cieszysz ze wyzdrowial a potem..... no walsnie to.....
ja niewiem co mym zrobila.....alr ty sie niemartw i lec (o ile to mozliwe) do sklepu po drugiego zwierzaka moze ci sie poprawi wiem ze trudno o tym zapomniec....Ja od prawie roku oplakuje mojego wymazonego(wtedy) pieska syberiana syskiego 4 miesiace mial iii. . . . .
nie niezdechl oddalam go ale niewiem czemu niemoge sie z tym pogodzic nawet teraz piszac ta wiadomosc sie poryczalam.... czemu tak jest niewiem....to byl moj wymazony piesek pamietam jego wszystkie szczegoly co lubil czego nie...Byl maly planowalam jaka smycz mu kupie jak urosnie jaka obroze,jaki kaganiec i co wszystko przepadlo w jednym dniu zostala mi po niej tylko miseczka i fotki...Odwiezlismy ja do mojej mamy znajomej na wies...odproadzalam ja pod dom na smyczy do kiedy moj ojciec powiedzial swowa : NO KIRA TO TERAZ TWOJ NOWY SWIAT
Rozbeczalam sie i bobieglam do samochody z nrwow poscilam psa odjezdzalismy.A ja za plecami slyszalam tyklo wolanie mojego psa przez inna dziewczyne...KIRA.....Kira....niespalam cala noc tylko plakalam byla to juz 2 noc bo jak sie dzien przedtym dowidzialam ze oddajemy moja kochanka kirke to zasnelam ze lzami w oczach o 5 rano.NIGDY NIEWYBACZE TEGO MOJEMU OJCU od roku niemam do niego zaufania...
A ty nieprzejmuj sie smiercia twojej krolicy moze byla chora to niejest twoja wina niecierpiala skoro biegala po domu pokicaj do sklepu po 2 kroliczka )):))
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Mój króliczek przestał jeść
« Odpowiedź #10 : 2007-07-05, 11:51 »
1. Zwierzakow nie kupuje sie tylko w sklepach zoologicznych, jak sugerujesz swoim postem.
2.
A ty nieprzejmuj sie smiercia twojej krolicy
Ehm.. to chyba nie byla zbyt trafiona rada.
3. Juz nie chce mi sie wnikac, dlaczego wydaliscie tego psa, ale sadze, ze nie musialas odswiezac tego tematu. Krolik zmarl i w tej kwestii juz nic sie nie poradzi.
Zapisane

kaska9141868

  • Gość
Odp: Mój króliczek przestał jeść
« Odpowiedź #11 : 2007-07-05, 14:42 »
1. Zwierzakow nie kupuje sie tylko w sklepach zoologicznych, jak sugerujesz swoim postem.
2. Ehm.. to chyba nie byla zbyt trafiona rada.
3. Juz nie chce mi sie wnikac, dlaczego wydaliscie tego psa, ale sadze, ze nie musialas odswiezac tego tematu. Krolik zmarl i w tej kwestii juz nic sie nie poradzi.
wiem wlasnie niewiedzialam jak to napisac tez bym sie przejmowała:/
no to niemartw sie:):)[']
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 25 zapytaniami.