Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 161   Do dołu

Autor Wątek: JAMNICZKI!!!  (Przeczytany 203525 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mafinia

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #1020 : 2005-04-28, 19:29 »
owszem ogonek nie jest trzymany przez przewodnika
chodzilo mi iz jamnik musi trzymac ogon na dole.....

aagysz nie marudz tylko bierz sie do roboty:P
Zapisane

Agysz

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #1021 : 2005-04-28, 19:51 »
Ale próbowałam dzisiaj Aske ustawiać i w ogóle z nią biegac..ale ona naprawdę nie chce tego robic :( Zależy mi n a tym,ale nie wiem czy Aska nie jest już za stara..Zresztą jak Wam pokaże fotki to zobaczycie,że Aska ma kręgosłup zapadnięty,bo ma ciężki bruch i źle z tym wygląda :cry: Ale nie poddam się :!!!:
Zapisane

Golden_Tina

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #1022 : 2005-04-28, 20:00 »
Cytuj
Ale nie poddam się
I tak trzymać! Na pewno w końcu się uda. A Aska juz schudła trochę?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedz #1022 : 2005-04-28, 20:00 »

Agysz

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #1023 : 2005-04-28, 20:55 »
A Aska juz schudła trochę?
Wiesz..tak szybko tego nie osiągne :( Trzeba troszku czasu..Aska dostaje karme,nie dostaje smakołyków przy posiłkach i chodzi częściej na spacerki i są dłuższe niż zwykle..Widzę,że się meczy..Bo jak jesteśmy dłużej niż 30 minut Asce już wisi jęzorek i sapie :( Stała się coraz bardziej mniej ruchliwa..Ale osiągniemy nasz Cel
3majcie za nas kciukii :cmok:
Zapisane

malaaa

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #1024 : 2005-04-28, 22:05 »
3mam kciuki :D:D.....kurcze ...jednak dzisija mój spacerek z Kubusiem się nie udał:/ ...brzydka pogoda ..lipnie ciągle deszcz pada ..jak ja tego nie lubię ....:]
Zapisane

Agysz

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #1025 : 2005-04-28, 22:09 »
aa u Nas deszczyku nie ma :;p: Jest cieplutko :) w sam raz na spacerek..Pojechałabym do lasu,ale moi rodzice nie mają czasu na takie spacerku,jeżdżą sobie tylko na ta swoją działke :?
aa Kubuś sobie chociaż pobiegał? :;d: Czy całkiem nie wyszło ?
Zapisane

malaaa

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #1026 : 2005-04-28, 22:32 »
aa no to fajnie masz...u nas tlyko deszcz i deszcz:P:P....ale Kubus sobie troszke pobiegal ..w lesie tak bardzo nie padalo bo drzewa sa:P:P...wiec troche polatal ..porzucalam mu patyczka i w ogole:)
Zapisane

Agysz

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #1027 : 2005-04-28, 22:36 »
oo no to fajnie ;) Niech się cieszy życiem :;d:
Niedługo będą nowe foteczki Aseczki ( he,ale mi sie zarymowało :lol: ) Także musicie spokojnie poczekać :P
Zapisane

malaaa

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #1028 : 2005-04-28, 22:40 »
a no to będe czekała z niecierpiliwością:D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedz #1028 : 2005-04-28, 22:40 »

Agysz

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #1029 : 2005-04-28, 23:04 »
hyhy..o to będzie tak za dwa dni :P bo wykorzystałam malke :evil: I ona to musi zgrać z aparatu na kompa , pomniejszyć i wstawić na imgshacka :P Dopiero jak bede miała adresy to się ujawnią :mrblue: Sama się już nie mogę doczekać ;)
okk ja ide spać..Jutro do szkoły..ostatni dzien i dlugi weekend :;d:
papa cmoki dla Was i Waszych psiaków :cmokkk:
Zapisane

malaaa

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #1030 : 2005-04-29, 12:44 »
jeeeeee.....wreszcie weekend ...!!!  :) :) :)
Zapisane

lawenda

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #1031 : 2005-04-29, 13:16 »
Agysz czekamy na foty.
WEEKEND!! u  nas będzie festyn i przyjedzie sumptuastic i jakies tam osoby z idola, Gosia Stępień, Paweł Nowak i jeszce jakies dwie:) a u was robia jakieś imprezy, festyny, itp na 1 maja?
a 3 Maja u nas jest koncert za papieża...jakis zespołow z bogatyni i okolic hyhyhy :)

Moja Kaja tez była grubsza na zime a teraz znowu chudnie, ona tak ma:) wogole lata po dworze jak szalonja,
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #1032 : 2005-04-29, 14:41 »
U nas festyn majowy ;) Świnka Halinka, Liverpool, Kilersi i Kasia Kowalska.
Zapisane

Agysz

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #1033 : 2005-04-29, 15:34 »
Moja Kaja tez była grubsza na zime a teraz znowu chudnie, ona tak ma:) wogole lata po dworze jak szalonja

Aska też tak ma,że na zime jest grubsza,a na wiosne,lato chudsza :;d: aa Aska śmiesznie wygląda w zimie..Ma na sobie tyle sierści...aa na lato chudziutka i zawsze wyczesana :P

Foty będą jak Malkce się zachce wrzucić z aparatu na kompa :hyh:
aa u nas festyny są ;) Tak jak Malka napisała będą takie zespóły..hmm może posłuchać i można,ale nie bawić się przy tym :P

Zapisane

Golden_Tina

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #1034 : 2005-04-29, 19:08 »
u nas festyn to dopiero w czerwcu będzie. dyrka wybrała temat: "Zamki, rycerze turnieje" :lol: na infie musielismy plakat robić, żeby rozreklamować to po okolicy :/ a nasza wychowawczyni wymyśliła, że żeby było oryginalnie to przebierzemy się za chłopów :lol: az bede musiala zdjecia porobic i pochwalic sie wsia na festynie we wsi ;) :krzywy:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedz #1034 : 2005-04-29, 19:08 »

lawenda

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #1035 : 2005-04-29, 21:50 »
ja tam sie bawić będe na tych festynach jedyna rozrywka z Bogatyyni :)
Zapisane

Agysz

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #1036 : 2005-04-29, 22:37 »
aa u Nas dzisiaj w szkole była zorganizowana dyskoteka :P I było tak beznadziejnie..Tak się głupio bawiłam :? aa to dlatego,że było jasno,muzyka głupia :? Nie podobało mi się..I prawdopodobnie na festyn też nie ide,bo mi muzyka nie odpowiada :P hehe wymagająca jestem :;p: :;d:
Zapisane

Golden_Tina

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #1037 : 2005-04-29, 22:39 »
Agysz, ja na dyskotekach zawsze olewam muzykę i szukam sposobu na poderwanie pewnego DJ'a (to tylko pseudo ;) ) Tylko jak jasno, to beznadzieja :? w mojej sali gimnastycznej (tam są robione dyskoteki) jest ogólnie mało świateł, więc nie maja co zapalć ;)
Zapisane

Agysz

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #1038 : 2005-04-29, 22:46 »
Ja miałam dyske na holu szkolnym :? I nie było nikogo takiego fajnego na kim można było zawiesić oko :P Ale i tak powtórze,że za JASNO :? Ja zawsze ide z nadzieją taką,że się świetnie wybawię i wytańcze.Tym razem tak nie było :( no trudno,nie teraz to innym :;d: aa co do Dj to byli paskudni :!!!: :lol:

No,ale żeby nie było,że gadamy o wszystkim a nie o psach to powiem,że jutro ide kupić Asce karme odchudzającą,kolejną porcję,bo jej bardzo smakuje :) i może rozejrze sie za jakimś łańcuszkiem na szyje dla Aski oczywiście :;d:
Zapisane

malaaa

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #1039 : 2005-04-30, 14:21 »
ee tam ja nienarzekam na dyskoteki szkolne ....ale szczerze mowiac wole troche innego rodzaju imprezy niz dyskoteki szkolne:P
Zapisane

Michał z Warszawy-Ursus

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 640
  • Kocham Boga, ludzi i zwierzęta.
    • WWW
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #1040 : 2005-04-30, 14:29 »
Dyskoteki jak dla mnie to beznadzieje i wszelkie imprezy ja wole pomagać ludziom i zwierzątkom a jak już nie ma nic do roboty to usiąść sobie i tulić moją jamniczke.
Pozdrawiam, życze zdrowia.
Zapisane
,,Trzymaj się wąskiej i krętej ścierzki"- Śp. Ojciec Pio.

Forum Zwierzaki

Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedz #1040 : 2005-04-30, 14:29 »

malaaa

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #1041 : 2005-04-30, 16:40 »
łojj ale wczoraj była poprostu zajebi.... impreza ....ajjj <buja w obłokach>  :P:P
Zapisane

lawenda

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #1042 : 2005-04-30, 16:41 »
ja lubie dyskoteki, u nas dyskoteki sa całkiem fajne, i festyny też.

a właśnie moja Kaja ma chyba cieczke, pilnuję ją jak oka w głowie, ale to dziwne bo od kiedy miala ropomacicze to nie miala cieczki a jak miala to taka na 2-3 dni;/
Zapisane

Apiska

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #1043 : 2005-04-30, 16:44 »
Oj ma cieczkę, bo Apich ma świra w domu...Nie idzie z nim wytrzymac, piszczy non stop :?
Zapisane

aneta

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #1044 : 2005-04-30, 16:50 »
No to czekamy na te zdjecia wystawowe bo jestem ciekawa  :mrgreen:
A zdjecia wystawowego jamnika mozna przeciez w googlach wyszukac ;)

Ja z Kaja jestesmy po dlugim spacerku, i teraz odpoczywamy hihhihi  :lol:

Lawenda, KAja miala ropomacicze..? :o I nie ciachnelicscie jej? Trzymaj ja na smyczy...
Zapisane

Jamniczka

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #1045 : 2005-04-30, 19:43 »
Ja też jestem z psami po lesie ;) Tylko trochę później niz ty. Miały już dwa kleszcze!!! Ale się wybiegały... śpią jak zabite. Czy jamniki powinny biegać? Znaczy, nie da się ich powstrzymać, ale czy mogą biegać, czy to im nie szkodzi? Moja kuzynka powiedziała ze im to źle robi an kręgosłup  :roll:
Zapisane

Agysz

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #1046 : 2005-04-30, 21:46 »
Jamniczka wiesz,wydaje mi się,że to może szkodzić jamnikom :roll: Nie jestem pewna :P Bo jak one biegną to im się tak kręgosłupy uginają :roll:

No a co do Aski to musze isć z nią do weta zapytać się o odchudzanie..Czy warto i jakie mogą być sposoby..Byłam dzisiaj w zoologicznym i chciałam Asce kupić karme Light ... ale była strasznie droga..19,90 za 1kg :roll: No,ale w końcu Eukanuba.
No i teraz mama mi bedzie musiała dołożyć i ide Asce kupić obroże :;d:

aa zdjęcie nie wiem kiedy będą...ale musicie być cierpliwi ;)

a zdjęcia psów na googlach widziałam :kocham: piękneee...Ja CHCE na wystawee!! :cry:
Zapisane

mafinia

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #1047 : 2005-04-30, 21:57 »
royal light kosztuje ok 15zl bynajmniej w moim sklepie....
agysz drogo ale beda widzialne skutki..... koszt mniej wiecej jest identyczny jak z domowym zarciem
im grubszy pies tym bardziej obiciazaony  kregoslup.....
wiesz przeciez iz jamniki maja czeste problemy z kregoslupem zwlaszcza w podeszlym wieku
jak wypadnie dysk to bedzie nie zbyt dobrze....
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedz #1047 : 2005-04-30, 21:57 »

Agysz

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #1048 : 2005-04-30, 22:01 »
Tak ja wiem..Tylko,żeby byłu skutki Aska musi  jeszcze biegać..ale ona nie chce biegac :( Strasznie się szybko męczy..Nie wiem co mam zrobić ? POMÓŻCIE :( Jak mam ją zmusić do biegania?

aa o tych problemach u jamników słyszałam..Ja czasem Aske musze znosić ze schodów..bo kiedy ja jestem juz na dole i ją wołam ona patrzy na schody i na mnie..I jeszcze takim proszącym wzrokiem..Serce mi się kroi,ze się tak męczy :(
aa jeszcze jak dysk wypadnie jakiemus jamnikowi to nie ma szans na dalsze życie..od razu do uśpienia..straszne to :(
Zapisane

mafinia

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #1049 : 2005-04-30, 22:16 »
uratowac da sie lecz  trzeba unieruchomic psa i czym predzej pedzic do weta
liczy sie poprostu czas
slyszalam kiedys iz mozna sprowadzic dysk na miejsce uderzajac w odpowiednie miejsce..na ile jest to prawda nie wiem


co do aski
zachecaj ja do tego np zabawka ktora bardzo lubi
ze schodow to znosc jamnika sama czesto musze mojego
zaprze sie i koniec stoi jak wol i sie patrzy:)
 
Zapisane
Strony: 1 ... 33 34 [35] 36 37 ... 161   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.144 sekund z 28 zapytaniami.