Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 133 134 [135] 136 137 ... 161   Do dołu

Autor Wątek: JAMNICZKI!!!  (Przeczytany 203603 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4020 : 2005-10-30, 21:33 »
jejj, to niezla ta twoja rodzinka :? ja nie wiem co bym zrobila gdyby ktos zabral nelke bez mojej wiedzy, a pozniej by sie jej cos stalo.. :( naprawde Myshko, szczerze ci wspolczuje :cmok: trzymaj sie i nie daj sie rodzinie!!
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4021 : 2005-10-30, 21:36 »
te pieski miałam jak chyba byłam w wieku 8 lat, ale i tak je pamiętam, kochałam, zawsze zostaną w mej pamięci :( od tamtej pory żadnego psa nie chciałam mieć, potem moja alergia sie nasiliła wtedy własne kiedy pomyslalam o czworonogu, naszczęście już zanikła co do sierści mojej kochanej suńki... :) i tak wole zbierac na sterylke to jest zabezpieczenie na całe życie psiny :)
Zapisane

lawenda

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4022 : 2005-10-30, 21:38 »
Viz śliczne fotki :kocham:

Mysha moja rodzinka(pare ciotek) tez bardzo chcialo szceniaki od Kajki (byl nawet okres ze moi rodzice chcioeli by Kaja miala szczeniaki) ale ja sie uparlam ze ona nie jest psem rodowodowym  i ze nie zgadzam sie na szczeniaki, bo i tak jest wiele niechcianych pieskow, a jak moje ciotki chca psa to niech ida do schroniska, a znajda przecudnego kochajacego kundelka. Rodzice zrozumieli, ciotka ciagle sie pytala kiedy beda szczeniaki, az jej powiedzialam ze nie bedzie szczeniakow!!!!! (troche glosniej powiedzialam)

Swoja droga nienawidze tej ciotki, miala mieszanca boksera i biedna sunia praktycznie co cieczke miala szczeniaki, a moj wujek je topil!!!! normalnie wrzeszczalam. spuszczali ja na dwor bez opieki. teraz wzieli do domu kolejna suczke, kłocilam sie ze maja zrobic jej sterylke, ale oczywiscie mowia ze nie ma kasy (oni maja kase tylko na alkohol i fajki) i pewnie beda spuszczac tak samo sunie, mimo ze moja kuznka im nie pozwala, ale ona tez musi wychodzic i nie zawsze jest w domu wiec nie moze wszystkiego dopilnowywac;/
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedz #4022 : 2005-10-30, 21:38 »

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4023 : 2005-10-30, 21:44 »
okropne :( z mojej rodziny ostatnio urodziły sie szczeniaczki, utopili 3 zostawili 2 :cry: i dlatego nie chce dać im ani jednego z rodziny!, moi rodzice cos powoli myślą o tym żeby Bianka miała małe, a ja wrzeszcze na nich że nie!! Jak będzie miała cieczke to ją z oka nie spuszcze! nawet przez te pare dni dos zkoły nie pójde, zbierram kase na sterylke i koniec...
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4024 : 2005-10-31, 09:13 »
Hello laski :cmok:
No i co ja tu widzę :P Mysha jedyne co Ci zostaje to pilnować Bianki jak oka w głowie przed takimi ludźmi :roll:
Dzisiaj ładniejsza pogoda, więc może się z moimi jamniosiami w końcu nad morze wybiore ;) No nie wiem - się zobaczy :mrblue:
Zapisane

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4025 : 2005-10-31, 09:14 »
Viz na Twoje życzenie przyprowadziłam Uwielbiam_jamniki ;) zaraz powinna coś napisać ;P
Agatko witamy :cmok:
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Vizsla

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4026 : 2005-10-31, 09:17 »
Ooooo dzięki bardzo Mona :)
Miłośnicy jamniczków, trzeba się łączyć, no nie? :mrblue:
Zapisane

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4027 : 2005-10-31, 09:20 »
Jaaaaaaaaassssssssssnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeee :P
Mysha ja bym zaraz ją wysterylizowała... Na szczęscie moi rodzice wiedza ze pies bez papierow a tym bardziej zwykly kundel nie powinien miec malych... chociaz ciezko im to przyszło ;) Ale to i tak nic nie zmieni bo nie chce suki wole psy ;)
Zapisane

uwielbiam_jamniki

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4028 : 2005-10-31, 09:25 »
Cześć!!
Jestem nowa na tym forum, uwielbiam jamniki i sama mam jamniczke Sonię (wlaśnie siedzi mi na kolanach).Sonia ma rok i 10 m-cy (urodziła się 24 grudnia). Miała w tym roku problemy z kręgosłupem, ale na szczeście mamy wspaniałą panią weterynarz, która zrobiła jej akupunkturę (kilka razy) i już jest OK. Najgorsze jednak jest to, że mam piętrowy dom...ale pilnuję jej i znoszę po schodach :-).Moja też była sterylizowana, około 1,5 m-ca temu....A teraz biega jak nowo narodzona! Bałam się bardzo tej sterylizacji. Ale teraz jest OK.:-D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedz #4028 : 2005-10-31, 09:25 »

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4029 : 2005-10-31, 09:26 »
Witamy Ciebie i Sonię :)
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4030 : 2005-10-31, 09:28 »
Witaj Agatko :tuli: :cmok:
Masz jakieś foteczki swojej niuni? :) Jaki włos, umaszczenie? :)
Z rodowodem? :) Pisz wszyściutko o niej i o sobie :mrblue:
Zapisane

irmina

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4031 : 2005-10-31, 09:54 »
Z tymi szczeniakami to też cięzko jest... "Moja" spanielka jest u babci na wsi, i tam cały czas ktoś się pytam kiedy będą pieski, bo on by chciał takiego jak Nika. Ale powiedziałam babci, że Nika ma szczeniąt nie mieć i tyle. Poza tym jest jeszcze na tyle myśląca, że wie, że szczeniąt może urodzić się nawet 6 i nie będzie komu oddac. Poza tym tam są tacy ludzie, że nawet w razie "wpadki" ze szczeniakami to nikomu z nich bym żadnego nie oddała, bo tam wszystkie psy są na łancuchach, a jeśli nie są to prędzej czy później wpadają pod samochód :roll:
Niestety większość ludzi nie rozumie jeszcze, że suczka nie jest maszyną do produkcji szczeniąt :roll:


PeeS. Mogę tu pisać :P ??
Zapisane

uwielbiam_jamniki

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4032 : 2005-10-31, 09:57 »
Jest czarna odpalana, włos gładki, krótki...śliczny czarny nosek...Rodowodu nie ma, ale i tak ją kocham.Fotki są, ale takie normalne...cyfrówką jeszcze nie zdąrzyłam, muszę zrobić.
Boi się odkurzacza:-)szczeka na wszystko i wszystkich czego nie zna, albo nie lubi...Jest małym leniuszkiem, śpi dużo, uwilbia biegać po lesie...
Mogłabym takich cech wymieniać dużo....
Zapisane

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4033 : 2005-10-31, 10:08 »
Lassie kocha odkurzacz :lol: pcha się pod niego żeby jej poodkurzać sierść :P
Agatko pisz dużo :;d: i witaj na FZ :wink:
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Vizsla

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4034 : 2005-10-31, 10:50 »
irmi niestety zesto tak jest, właśnei szczególnie na wsiach... Wogóle panuje opinia, że każda sunia pownna raz w życiu urodzić :roll: Tylko po co? Na pewno nie uchroni to przed chorobami... Sterylizacja - co innego ;) Pewnie pisz tutaj, każdy nowy jamnikomaniak jest mile widziany ;)
Agata mój Teddy też czarny podpalany krótkowłosy, boi się odkurzacza, ale do innych rzeczy i soób jest niezwykle odważny :) To czujny obrńca domu :mrblue:
Lupin to długowłosy 7-miesięczny psiaczek, czarny podpalany. Kocha wszystkich i wszystko, a taki z niego pies obronny jak ze mnie baletnica :lol:
Masz mzoe fotki Soni? ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedz #4034 : 2005-10-31, 10:50 »

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4035 : 2005-10-31, 10:58 »
Heja ludzie :) moja babcia i mama uważaja też że suka powinna mieć raz w zyciu szceniaki bo zglupieje :roll:

irmi pisz do woli ;)
Agata witaj :-]
Zapisane

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4036 : 2005-10-31, 11:09 »
Mysha niestety często ludzie mają takie wspaniałe myśli :roll:
Viz Agata napisała Fotki są, ale takie normalne...cyfrówką jeszcze nie zdąrzyłam, muszę zrobić.  ;) może dzisiaj jeszcze będą :)
Mysha nie martw się, u mnie ś.p. sąsiad hodował koty na futro :roll: ale nie wspominajmy o tym, bo on już nie żyje. Pozatym zrobił mi taką krzywdę jak byłam mała związanym z psami. Powiem wam jeśli chcecie na gg, ale nie tu...
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

lawenda

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4037 : 2005-10-31, 11:11 »
WItam serdecznie Agate i Sonie. Agata jak bedziesz miala okazje to wstaw fotki Soni.

Moja mam tez do czasu uwazala ze kazda suczka powinna miec szczeniiaki przynajmniej raz w zyciu ale wojownicza Natalia (czyt. ja) zrobila z tym pożadek:)


Irmina jasne ze mozesz pisac:) To forum jest otwarte dla wszystkich jamnikomaniakow:) i nie tylko (yle mi tu jamnikow nie obrazac bo lawenda wkroczy do akcji )

Co do Kajki to jak byla mala niemilosiernie bala sie odkurzacza, szcekala i uciekala, taraz jak odkurzamy to jej opbojetne ale nie chce przebywac w towarzystwie tego urzadzenia:)

czy chcecie czy nie to prawdopodobnie wstawie dzisiaj fotki (zamęcze was na smierc z tymi fotami :)


MONA ja jestem bardzo ciekawa co sie stalo, ale nie mam twojego nr gg, boe nie mas ztutaj zapisanego, podlączys sie do mnie?:>
Zapisane

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4038 : 2005-10-31, 11:12 »
Lawenda Ty jeszcze pytasz czy my chcemy foty?! :P Już mi tu wstawiaj :!!!: :mrgreen:
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Vizsla

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4039 : 2005-10-31, 11:13 »
Mona pisaj na gg :D

Irmina jasne ze mozesz pisac:) To forum jest otwarte dla wszystkich jamnikomaniakow:) i nie tylko (yle mi tu jamnikow nie obrazac bo lawenda wkroczy do akcji )


Nie wspominając już o walecznej Viz  :krzywy:
A co do fotek to nei doczytałam :mrblue:


lawenda jeszce sie pytasz? :lol:
Ja tez wstawilam wczoraj, dziś tez wstawie, pomeczymy ich troche, az beda mieli dosc :lol:
Zapisane

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4040 : 2005-10-31, 11:15 »
Sory ale gg mi padło :( ahh własnie teraz... właczam ale nie chce wejść na dostępne :P czasem tak jest że całe gg pada wszystkim :roll:
Foty, foty ;)
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Forum Zwierzaki

Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedz #4040 : 2005-10-31, 11:15 »

Golden_Tina

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4041 : 2005-10-31, 11:16 »
pamiętacie mnie jeszcze? :P ojj jak ja dawno tutaj nie pisałam...wstyd!
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4042 : 2005-10-31, 11:17 »
No własnie Talut :krzywy: Nie kochasz nas, nie piszesz już z nami! Ah ja biedna! Ale dobra koniec tego dobrego :lol: Cieszę się, że napisałaś :tuli:
Mona mi gg cały czas padało, aż w końcu tlen zainstalowałam :roll: Już nie szło wytrzymać ;)
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4043 : 2005-10-31, 11:18 »
Lawenda, dawaj fotki :)
Talut zaniedbał jamniorki na cześć beagli. :P ahh, nieładnie :;d:
Zapisane

Golden_Tina

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4044 : 2005-10-31, 11:21 »
Malkesz, taka chyba beaglowa przypadłość :P wszystko przez Monisko :P

no to teraz chyba znowu zacznę was gnębić :evil:
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4045 : 2005-10-31, 11:22 »
na beaglach wieje nudą, więc nie zaglądam ;) za tu u jamnikomaniaków zawsze ciepluchna atomosferka. :;d:
ahh, czekam na to nasze nowe forum i czekam. ciekawe kiedy będzie. a wy, wpłaciliście coś?
Zapisane

Golden_Tina

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4046 : 2005-10-31, 11:23 »
na eFeMZeta? chciałam, ale rodzice nie pozwolili :/
Zapisane

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4047 : 2005-10-31, 11:23 »
No i pięknie :roll: gg teraz całkiem padło :| no zaraz chyba  :hmmm:
Dobra może tutaj napisze to albo poczekacie na mnie na gg :) ja zaraz z Lass idę chyba nad zalew bo słoneczko wyszło :;d:
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Forum Zwierzaki

Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedz #4047 : 2005-10-31, 11:23 »

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4048 : 2005-10-31, 11:24 »
moi rodzice się zgodzili. aż na 5 zł! :P
Zapisane

Golden_Tina

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4049 : 2005-10-31, 11:24 »
jak ich przekonałaś? ja chciałam 20 zł :P
Zapisane
Strony: 1 ... 133 134 [135] 136 137 ... 161   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.099 sekund z 28 zapytaniami.