Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Duży pies w bloku?  (Przeczytany 4323 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Klaudynka

  • Gość
Duży pies w bloku?
« Odpowiedź #30 : 2004-12-17, 17:24 »
Sama nie wiem.................................. :?
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Duży pies w bloku?
« Odpowiedź #31 : 2004-12-17, 20:33 »
Nie da się jednoznacznie na to pytanie odpowiedzieć. Jeśli można psu poświęcić dużo czasu, a psu nie będzie przeszkadzać mała przestrzeń życiowa to wszystko będzie w porząku. Psy z grubym futrem, zimnolubne nie będa się dobrze czuć w nagrzenym mieszkaniu. Są rasy psów olbrzymów, króre nie moga mieszkac nigdzie indziejniż w ciepłym mieszkanku.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Asia i Rocky

  • Gość
Duży pies w bloku?
« Odpowiedź #32 : 2004-12-19, 12:06 »
Hej!!

Zaznaczylam  tak pod warunkiem ze ma gdzie biegac-od 2 tyg. mam drugiego psa-dorosłą rottweilerke-wlasnie w bloku,konkretnie w 48 m2... okna mojego mieszkania wychodza na park-znajomi nabijaja sie ze z psami tylko przed dom wychodze,i taka jest prawda.. :roll: Nie widze zeby moim psom przeszkadzalo to gdzie mieszkaja :? odkad mamy rottke codzienie wieczorem biegamy,popoludniami sie bawimy(sa miejsca gdzie nie ma ludzi i moge ja spuscic-w kagancu oczywiscie ;) )...tak jak napisalam powyzej nie odczuwam niezadowolenia z jej strony ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Duży pies w bloku?
« Odpowiedz #32 : 2004-12-19, 12:06 »

zaba14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3749
  • Mikuś na zawsze w pamięci [*] 27.05.08
    • WWW
Duży pies w bloku?
« Odpowiedź #33 : 2004-12-25, 12:46 »
Jeśli niedaleko jest dobry teren spacerowy, to tak..ale odpoadają rasy stróżujące jak kaukaz, czy ałabaj.. według mnie ten pies po pierwsze nudziłby się w bloku i bardzo męczył, one kochają przebywać na dworze i miec swój teren do pilnowania.. natomiast inne psy duże.. jak najbardziej, jeśli właściciel potrafi wykorzystać ładne tereny wokół siebie...jednak nie popieram kupowania psów dużych do centum miasta, a dlaczego? większość ludzi pracuje, pies wtedy jest samw domu, czy właściciel przynajmniej w weekend bedzie mogł wyjechac za miasto? nie sądze, przynajmniej zadko to zrobi, bo gdy pracuje sie cały tydzien, nie ma sie ochoty wychodzić z domu.. a polezeć przed tv..

Ja mam małego psa 13 letniego, ktory ma znacznie wiecej ruchu niż nie jeden duży pies bo zaówazyłam, ze jak ktoś kupuje psiaka to twierdzi "Jak pies to duży, bo mały to już nie pies"  :shock:
Zapisane
Możemy ocenić serce człowieka po tym, jak traktuje zwierzęta- Immanuel Kant

Odissa

  • Gość
Duży pies w bloku?
« Odpowiedź #34 : 2004-12-25, 17:32 »
odp. ostatnia.
 uwazam ze lepiej dbający wlascicel w bloku niz jakis nieodpowiedzialny kat ktory posiada duze podworko. ale jednak duzego psa nie powinno sie trzymac w bloku, bloki zazwyczaj są ciasne i jest to nieprzyjemne dla duzego psa ktory mosi sie wylatac ale z drugiej strony jesli w poblizu jest duzo miejsca do biegania, parki ip. to czemu nie.
Zapisane

Amstaffka

  • Gość
Duży pies w bloku?
« Odpowiedź #35 : 2005-01-16, 19:46 »
ja mieszkam w bloku i mam trzy amstaffy-zapewniam was ze maja swietna kondycje.Wszystko zalezy od wlasciciela i czasu jaki psu poswieca.
Zapisane

KaLa

  • Gość
Duży pies w bloku?
« Odpowiedź #36 : 2005-01-17, 16:45 »
Ja mam labradora w bloku a jest dosyć duży jak na siebie (jest z rodowodem). Niedaleko bloku mamy wielką polanę na której on może sie wylatać. Ma dużo ruchu i zawsze jest wybiegany. Tak jak powiedziała Amstaffka. Wszystko zależy od właściciela i czasu jaki mu poświecamy
Zapisane

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Duży pies w bloku?
« Odpowiedź #37 : 2005-03-24, 15:56 »
Zależy od czasu, jaki mu poświęcamy.
Pies moze być duzy w bloku jezeli wyporwadzamy go na duługie spacery.
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

Styka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1735
  • Chester -devil or dog? =P
Duży pies w bloku?
« Odpowiedź #38 : 2005-03-24, 17:35 »
ja zaznaczyłam przedostatnią opcję...  :P jest czas, są długie spacery, odpowiednia ilość uwagi poświęcanej pupilowi itp...

Forum Zwierzaki

Duży pies w bloku?
« Odpowiedz #38 : 2005-03-24, 17:35 »

thrilly

  • Gość
Duży pies w bloku?
« Odpowiedź #39 : 2005-03-24, 20:29 »
o nieee to jest męka dla dużego psa!!! nie ma jak się wybiegać kiedy chce, wszędzie w kagańcu, to musi boleć  :?  jak ktoś chce to polecam yorka albo jakiegoś pudelsona
Zapisane

olc!a

  • Gość
Duży pies w bloku?
« Odpowiedź #40 : 2005-03-24, 21:07 »
Thrilly - w bloku nie znaczy w cenrtum miasta :?
Ja np mieszkam w bloku a tuż obok mam las, jezioro, dużo łąk...
Topic traktuje o mieszkaniu psa w bloku, a nie w mieście.
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Duży pies w bloku?
« Odpowiedź #41 : 2005-03-24, 22:51 »
Cytuj

w bloku, a nie w mieście

bloki z reguły sa w mieście....bo gdzież by indziej? bloki na wsi? :roll:
A co do pytania to ja bym zaznaczyła trzy odpowiedzi:
- zalezy od czasu jaki włascicel może psu poświecić
- od okolicy w której mieszka
- i od temperamentu psa, bo żeczywiscie kaukaz w bloku to byłoaby męczarnia.
Zapisane

thrilly

  • Gość
Duży pies w bloku?
« Odpowiedź #42 : 2005-03-24, 23:10 »
olc!a z reguły, tak jak pisze Aujeszka, to bloki/wiezowce są w mieście a jescze czesciej w centrum eh jesli tak masz to nie tak zle bo niektorzy 3maja doga niemieckiego w kawalerce  :?
Zapisane

olc!a

  • Gość
Duży pies w bloku?
« Odpowiedź #43 : 2005-03-25, 11:12 »
Bloki niekoniecznie są w centrum miasta, nawet jeśli, to o ile w okolicy jest np duży park albo właściciele wyjeżdżają z psem poza miasto na spacery, to ja nie widzę nic przeciw.
Cytuj

bloki z reguły sa w mieście....bo gdzież by indziej? bloki na wsi?

A wiesz że na wsi w mojej okolicy jest osiedle bloków :hehe: (taki delikatny zjazd z tematu :P )
Cytuj

niektorzy 3maja doga niemieckiego w kawalerce

I tu też nie widzę nic przeciw. Dla psa mieszkanie to zwykła buda, w której tylko śpi. O ile ma wygospodarowane swoje miejsce, gdzie czuje się bezpiecznie i swobodnie może się wyciągnąć i o ile właścicielom nie przeszkadza, że idąc np do łazienki muszą przeskakiwać przez psa, to czemu nie? Jeśli tylko pies ma zapewnioną odpowiednią ilość ruchu, oczywiście.
Zapisane

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Duży pies w bloku?
« Odpowiedź #44 : 2005-03-25, 12:59 »
Pewnie że można!! Dlaczego nie? To zalezy TYLKO od spacerów. Dla psa obojętne jest gdzie mieszka, czy to będzie willa z ogrodem, domek jednorodzinny, bliźniak, blok czy buda. Najważniejsze są spacery i wielu ludzi jest w błędzie sądząc że nie ma się warunków na psa bo mieszkają w bloku. Dla psa dom jest obojętny spacery i czas poswięcany psu najwazniejszy. Dzisiaj widziałam dziewczynę z border collie. I... psu nie przeszkadzało że mieszka w bloku w wieżowcu. Bo wychodzi na długie 2-2,5 godzinne spacery+szkolenie. I to jest dla psa raj aniżeli miałby siedzieć w ogromnej willi z ogrodem. Bo ogród nie jest nawjażniejszy i nawet przy ogromnym ogrodzie nalezy z psem wychodzić :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Duży pies w bloku?
« Odpowiedz #44 : 2005-03-25, 12:59 »

thrilly

  • Gość
Duży pies w bloku?
« Odpowiedź #45 : 2005-03-25, 15:19 »
jestem przeciw bo jest jeszcze jeden skutek uboczny - idąc przez trawnik na osiedlu...  :?  gdyby ludzie o to dbali, byłoby ok. jeśli nie chca sprzatac albo nie chce im sie isc ilestam dalej na lake to niech nie maja psa bo nie mam zamiaru dluzej tego tolerowac  :?
Zapisane

xara

  • Gość
Duży pies w bloku?
« Odpowiedź #46 : 2005-03-25, 16:15 »
pewnie, że można trzymać dużego psa w bloku,
wszystko zależy od czasu jaki możemy poświęcic zwierzakowi
wbrew pozorom to te małe pchełki są bardziej ruchliwe,
psy mające do dyspozycji ogrody wcale nie biegają po nich na okrągło
Zapisane

Kira

  • Gość
Duży pies w bloku?
« Odpowiedź #47 : 2005-03-25, 16:58 »
Zależy od czasu, jaki mu poświęcamy. bo inaczej sie meczy w domu ;)
Zapisane

NaNcY

  • Gość
Duży pies w bloku?
« Odpowiedź #48 : 2005-03-28, 21:52 »
nie zaznacze nic... oczywiście nie jstem przeciwko ... jeśli właściciel jest spełna raozumu, ma czas a pies nie ma bóg wie jakich wymagań to jasne...  ;)
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.082 sekund z 25 zapytaniami.