Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Jaki jest Twój pies?  (Przeczytany 2501 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

olc!a

  • Gość
Jaki jest Twój pies?
« : 2003-10-12, 14:39 »
Jakie określenie najbardziej pasuje do Waszego psa? Trudno wybrać tylko jedno, ale postarajcie się ;)
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Jaki jest Twój pies?
« Odpowiedź #1 : 2003-10-12, 14:53 »
Hm... moj pies jest napewno przyjacielem calego swiata, wiec to zaznaczylam. Poza tym, jak trzeba jest leniem i pieszczochem, a pozniej jak wariatka do upadlego gania po lace :D
Zapisane

olc!a

  • Gość
Jaki jest Twój pies?
« Odpowiedź #2 : 2003-10-12, 14:54 »
Ja zaznaczyłam 'leniuch'. Mojej suni rzadko zdarza się biegać, chociaż bardzo ją do tego zachęcam. Pasuje do niej też 'uparciuch' :D

Sorry jak zapomniałam wymienić w ankiecie jakiejś innej ważnej cechy :?:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jaki jest Twój pies?
« Odpowiedz #2 : 2003-10-12, 14:54 »

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Jaki jest Twój pies?
« Odpowiedź #3 : 2003-10-12, 15:03 »
ja nie zaznaczyłam żadnej odpowiedzi bo moja psiksa ma wszystkiego po trochu, lubi spać, jest pieszczochem (chyba tego najwaięcej) obszczekuje cały męski świat włącznie ze śmietnikami i cieniami od lamp, krzakami i większymi kamieniami. Do jedzenia trzeba ją prosić, na spacer wyganiać, ale za nic w świecie nie opuści wyjściowego jeżeli ide ja i moja mama wtedy jest najsutniejszym psem jakiego znam, ma mine jakbym jej rodzine siekiera zarąbała.
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Jaki jest Twój pies?
« Odpowiedź #4 : 2003-10-12, 16:04 »
ja zaznaczylam zarloka :) Moja sunia dopoki byla zdrowa, byla wiecznie glodna :) Na drugim miejscu jest pieszczoch ;)
Zapisane

Gerda

  • Gość
Jaki jest Twój pies?
« Odpowiedź #5 : 2003-10-14, 10:15 »
leniuch-ciągle tylko śpi
pieszczoch-zrobi wszystko, żeby go pogłaskać
żarłok-ciągle głodny ;)

Taka jest moja Tina, ciągle głodna, ciągle leży, ciągle trąca nosem wszystkich i kładzie się im pod nogami, żeby tylko po brzuszku ją podrapać, a jak ktoś ją po szyi smyra to tak fajnie łapie łapkami rękę i nie chce puścić, tak fajnie te swoje łapki na ręce krzyżuej super to wygląda. I jeszcze leży na wszystkich butach, jak tata musi gdzieś wyjść to warczy, co potem w momencie przeistacza się w skomlenie hehehehe :lol: no a jak w końcu tata wyciągnie jej te buty, to od razu wkłada jej pod głowę kapcie i Tinka jest zadowolona :)
Zapisane

Talagia

  • Gość
Jaki jest Twój pies?
« Odpowiedź #6 : 2003-10-14, 22:32 »
A mój psiak, do 3 roku życia agreso0 szuka zaczepki :P A teraz to jest ciągle głodny, ma diete więc sobie nie może pojeść. No i leniuch :)
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Jaki jest Twój pies?
« Odpowiedź #7 : 2003-10-15, 16:21 »
Mój pies ma 12 lat, więc jest już w sile wieku.
Można go określić w dwóch punktach jako:
1.Leniuch
2. Niesamowity pieszczoch (zrobi dosłownie wszystko, żeby go pogłaskać, jakby mógł to by nawet wszedł na głowę ;) )

Ale zaznaczyłam pieszczocha, bo to przeważa, w jego charakterku :D.
Zapisane

Magda K.

  • Gość
Jaki jest Twój pies?
« Odpowiedź #8 : 2003-10-15, 20:31 »
chyba muszę napisać cztery cechy
1. śpi całą noc i jak nikogo nie ma w domu (11.00-15.00) no może całego życia nie przesypia ale jednak jego dużą część
2.dużo zrobi żeby ją pogłaskać, wiąć na rece itd...
3. ...ale jeszcze wecej żeby dać jej coś do jedzenia.
4. jest przyjaźnie nastawiona do świata. bawi się z każdym psem i człowiekiej jakiego spotka. jednak ja też mam coś do powiedzenia i jak jej na coś nie pozwolę to mnie słucha (na spacerkach)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jaki jest Twój pies?
« Odpowiedz #8 : 2003-10-15, 20:31 »

Helga

  • Gość
Jaki jest Twój pies?
« Odpowiedź #9 : 2003-10-16, 23:59 »
Zaznaczyłam, że nigdy się nie męczy, ale jest też szalenie pozytywnie nastawiona do świata i wiecznie macha ogonem, jak to cocker spaniel :))
A propos "pies nie do zdarcia"
byliśmy z nią w górach, cały dzień w trasie, po powrocie my padaliśmy na ryjek, a Sunday biegała jeszcze dookoła namiotów.
Oraz często większe psy wymiękają w zabawie z nią.
Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Jaki jest Twój pies?
« Odpowiedź #10 : 2003-10-17, 13:39 »
Zaznaczyłam pieszczocha :) Misia uwielbia drapanie i głaskanie, szczególnie po brzuszku :wink:
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Gopi

  • Gość
Jaki jest Twój pies?
« Odpowiedź #11 : 2003-10-17, 16:22 »
Ja musiałabym zaznaczyć 4 opcje. Mój pies to:
1.pieszczoch :D
2.żarłok :P
3.sportowiec :jupi:
4.przyjaciel całego świata :)
Zapisane

Marta !!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 274
Jaki jest Twój pies?
« Odpowiedź #12 : 2003-10-28, 10:04 »
Jednej opcji wybrac sie nie da.. :)
Graf jest :
- pieszczochem
- przyjacielem całego świata
- sportowcem Uwielbia biegać i bawić sie na świeżym powietrzu.. Ale jest jeszcze młodziutki (6 miesięcy) dlatego jeszcze się przy tym wszystkim troszkę meczy.. ;)
Zapisane
Pozdrawiają Marta,Graf i koniki

Moniaa

  • Gość
Jaki jest Twój pies?
« Odpowiedź #13 : 2004-08-30, 11:52 »
Tyra jest:
pieszczoszkiem
pelna enregii do zabawy i sportu
przyjacielem calego swiata
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Jaki jest Twój pies?
« Odpowiedź #14 : 2004-08-30, 13:52 »
Reks jest przyjacielem całego świata, uparciuchem, spotowcem i czasami szuka zaczepki z innymi pieskami -samcami :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jaki jest Twój pies?
« Odpowiedz #14 : 2004-08-30, 13:52 »

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
Jaki jest Twój pies?
« Odpowiedź #15 : 2004-08-30, 15:42 »
Mój jest przyjacielem całego świata,pieszczochem,uparciuchem,sportowcem,ale oczywiście zaznaczyłam ŻARŁOK  ;)
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

Dalmafreciak

  • Gość
Jaki jest Twój pies?
« Odpowiedź #16 : 2004-09-02, 15:47 »
MAJA - przyjaciółka całego świata, pieszczoszek, sportowiec, żarłoczek i także uparciuszek :wink:
Zapisane

Nanami

  • Gość
Jaki jest Twój pies?
« Odpowiedź #17 : 2004-09-02, 16:56 »
Ja zaznaczyłam "sportowiec-chyba nigdy się nie męczy" bo chyba najbardziej do niej pasuje  :wink:

Leciuchem moze troche jest, lubi duuzo spac, a potem lubi duuuzo biegac. Pieszczoch z niej zaden, rzadko przychodzi na pieszczotki, jest straszym wybrednym niejadkiem, czasami ma humor "na zaczepki" ale natychmiast ją wyhamowuje w jej zapedach  :shock:  Uparciuch? Nie za bardzo, za mną pójdzie na koniec swiata, ale całego swiata przyjacielem napewno nie jest, ma w sobie duzo nieufności, tylko znajomych wita  ;)
Zapisane

golden

  • Gość
Jaki jest Twój pies?
« Odpowiedź #18 : 2004-09-02, 17:08 »
Willy - sportowiec ;) no w koncu to chart, ale tez pieszczoch, chociaz preferuje glaskanie i drapanie z mojej reki :)

Benek - leniuch i pieszczoch :wink: bez dwoch zdan!

Lobo - uparciuch i "pani psiej sfory", ja jestem dla niej panem, ale wsrod naszych domowych psow ona rzadzi, suka alfa.
Zapisane

Brifka

  • Gość
Jaki jest Twój pies?
« Odpowiedź #19 : 2004-09-02, 19:24 »
moj piesek jest agresorem ,bardzo czesto szuka zaczepki,na spacerze zaczepia prawie kazdego psa.
jest pieszczochem,bardzo lubi sie lasic i uwielbia jak go ktos glaszcze ;)
nie wiem czy jest leniwy?lubi duzo spac,to tak jak ja,mysle , ze to normalne :P  ;)
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Jaki jest Twój pies?
« Odpowiedź #20 : 2004-09-05, 20:44 »
A mój piesek to...fajtułapa :lol: Naprawdę...Np. pokazuje mu wyraźnie palcem jakś kiernek i wołam coś w stylu "patrz tam! Patrz!' to tylko tym swoim łbem na boki kręci, co oznacza,ze nie rozumie :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jaki jest Twój pies?
« Odpowiedz #20 : 2004-09-05, 20:44 »

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Jaki jest Twój pies?
« Odpowiedź #21 : 2004-09-05, 21:01 »
Mój pies to typ sportowca. Nieraz po całym dniu na rowerze wracam do domu zadowolona, że Raptus pójdzie spać, a on poszuka piłki i chce dalej biegać.
Czsami jest agresorem. Ma swojego ulubionego wroga (stróża w pobliskin zakładzie). Niedaleko mam garaż i codziennie tamtędy przechodzę. Bari (stróż) zawsze przybiega do płotu i szczeka, a Raptus tylko czeka aż on przybiegnie (nie szczeka tylko zadowolony odchodzi). Wystarczy, że nie ma Bariego, Raptus zaczyna warczeć i groźnie szczekać - woła przeciwnika. Tak samo jest z niektórymi, dużymi psani - Raptus tylko warkni i od razu odwraca się w swoją stronę i odchodzi, a przeciwnik bardzo się denerwuje i długo szczeka.
Uparciuch - szczególnie gdy na spacerze chce iść w inną stronę niż ja. Zapiera się i patrzy na mnie co ja na to powiem.
Śpiech - gdy jest brzydka pogoda i pada deszcz.
Ale i tak uważam go za najlepszego psa na świecie.  :P  :)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

k_lap

  • Gość
Jaki jest Twój pies?
« Odpowiedź #22 : 2004-11-05, 02:44 »
Zaznaczyłam "INNE", gdyż wiele z podanych odpowiedzi pasuje do Rocky`ego...
1).Pieszczoch - do każdego się tuli jak tylko ma okazję ( :uscisk: )
2).Uparciuch - może nie do końca zawsze stawia na swoim, ale zdarzają się sytuacje kiedy nie odpuszcza... :chytry:
3).Żarłok - to się zgadza w 100%, uwielbia jeść !!!  :P
4).Sportowiec - dla niego spacery mogłyby chyba trwać wiecznie...   :jupi:
5).Przyjaciel - to prawda... lubi wszystkich... od małych dzieci po dorosłych, zwierzątka także... jak złapie Jenny (króliczek) to całą ją wylizuje... :cmokkk:
6).Dowcipniś - czasami robi mi takie numery, że sama jestem zdziwiona jego pomysłami, ostatnio zginął mi pilot od TV, nie mogłam go znaleźć i... odnalazł się gdy przy oglądaniu telewizji zaczęły się zmieniać kanały same z siebie... tzn. Rocky zmieniał je swoimi kiełkami.Merdał ogonkiem, z pilotem w mordce i wyglądał jakby był dumny że odnalazł pilota... :lol:
Zapisane

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Jaki jest Twój pies?
« Odpowiedź #23 : 2005-03-13, 12:43 »
Żarłok ciagle by jadł
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Jaki jest Twój pies?
« Odpowiedź #24 : 2005-03-13, 12:45 »
sportowiec :P
Zapisane

Styka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1735
  • Chester -devil or dog? =P
Jaki jest Twój pies?
« Odpowiedź #25 : 2005-03-13, 13:10 »
żarłok, sportowiec, przyjaciel (prawie) całego świata, pieszczoch i uparciuch też :P

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Jaki jest Twój pies?
« Odpowiedź #26 : 2005-03-14, 11:18 »
Sportowiec niegdy sie nie meczy
wracam z 2 godzinnego spaceru a ona zamiast sie polozyc biega jak oszalala po calym domu :roll:  :lol: co jeje odbija

Inia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 161
Jaki jest Twój pies?
« Odpowiedź #27 : 2005-03-14, 11:55 »
Mojej suni dzień składa się przede wszystkim ze spania i jedzenia :lol:. Przez cały dzień może spać, budząc się tylko na jedzenie, picie i krótki spacer (maxymalnie 15 bo jamnik nie lubi śniegu :lol:)
Agresor do obcych psów (suczek)
Uparciuch i to wielki, zawsze postawi na swoim 8)
Żarłok największy. Perła zjadła by wszystko co jadalne :lol: :lol:. Jedzenie w misce znika w ciągu kilku sekund :shock: - to Peła wszystko w ciągu tego czasu "wciągneła". Jej rekord to 5 sekund  :shock: :shock: :shock:
Zapisane
Nobody knows who I really am,
I never felt this empty before
And if I ever need someone to come along
Who's gonna comfort me and keep me strong

Forum Zwierzaki

Jaki jest Twój pies?
« Odpowiedz #27 : 2005-03-14, 11:55 »

lilek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1989
Jaki jest Twój pies?
« Odpowiedź #28 : 2005-03-14, 15:29 »
Zaznaczam sportowiec nigdy się nie męczy,bosze jaka w nim siła :lol:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.154 sekund z 27 zapytaniami.