Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: bal 3 klas..:)  (Przeczytany 3096 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ciapka

  • Gość
bal 3 klas..:)
« : 2003-10-18, 18:02 »
do tych co sa w 3 klasie..i co maja bal.. jak sie ubiarzecie?..jakie amice plany? macie z kim isc? czy jusz cos ustalaliscie? a ci co byli..fajne bylo?:) bo ja zamirzma isc w kiecce jakie odlot i w szppilkach..jak ja nigdy w  kicce nie chodze:)) nie mma nawet w szafie.:Paz moj kolega starwdizl ze przyjdzie zeby mnie zobaczyc..:P a na makijarz pujade od kostyczki i ze 4 wicyty w solrium.. i  hyba 3 dni jasc nie ebde zeby łądnie sie kieca układała:))))
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
bal 3 klas..:)
« Odpowiedź #1 : 2003-10-18, 18:06 »
Do tego jeszcze trochę... hmm... jeszcze nie mam planów.
Ale pamiętam, że gdy mieliśmy półmetek poszłam w takiej zarąb. sukience, połyskującej, czarnej, pod spodem miała takie coś czerwone, że się ładnie odbijało  :)  :) Fajowo było :P
Zapisane

Ciapka

  • Gość
bal 3 klas..:)
« Odpowiedź #2 : 2003-10-18, 18:08 »
jaki połmetek?..
bal 3 klas w gim jest a majau po czy tam rozd egzmanami..tagze nidlugo!!!!!...ja jusz kiacki ogldam:)
Zapisane

Forum Zwierzaki

bal 3 klas..:)
« Odpowiedz #2 : 2003-10-18, 18:08 »

Zwierzaczek

  • Gość
bal 3 klas..:)
« Odpowiedź #3 : 2003-10-18, 18:12 »
Pólmetek - chodzilo mi o zabawę też bal w 2 i pól klasy to znaczy jak się "skończy połowę gimnu" U nas tak było  :)
Zapisane

Ciapka

  • Gość
bal 3 klas..:)
« Odpowiedź #4 : 2003-10-18, 18:13 »
aaa u nas nieee...
heh  ale bal 3...hym to mi sie podba mam nadzje ze pudje z takie ładnym kolega pwodizl ż eze man pujdzie..ale w sumei to z a tyl czasu z eja albo on mozemy miec kogos i twedy wiadomo:)
Zapisane

Talagia

  • Gość
bal 3 klas..:)
« Odpowiedź #5 : 2003-10-24, 18:46 »
Dziwnie u was jest, u nas co roku jest bal gimnazjalisty, wtedy jest wielka impreza, stroje wieczorowe obowiązkowo. Taki prawdziwy bal, ale to jest co roku.
Nie tylko dla 3 klas. 3 klasy wyjeżdzają zwykle gdzieś za granice albo nad morze i tam mają imprezki takie wieeelkie :)
Zapisane

Ciapka

  • Gość
bal 3 klas..:)
« Odpowiedź #6 : 2003-10-24, 19:37 »
heh to macie jkas fajan szkole...bogata cyz cos takiego..alebo jakas  dobra nie wiem...ale bal jeste jedena  nie 3...
Zapisane

Gerda

  • Gość
bal 3 klas..:)
« Odpowiedź #7 : 2003-10-24, 20:20 »
Ja nie byłam na balu, bo z mojej klasy poszło zaledwie 12 osób :? także co to za zabawa :P heh ciapka nie za dużo tych przygotowań, solarium, kosmetyczka, nie za młoda jesteś na to ??? nie wiem może jestem staroświecka, nie mam pojęcia  :lol: jak to się wszystko pozmieniało w ciągu tego roku  :wink: bo chyba różni nas tylko rok ??
Zapisane

awia

  • Gość
bal 3 klas..:)
« Odpowiedź #8 : 2003-10-24, 21:01 »
jeju ja mam teraz polmetek w liceum i ide w spodniach i glanach(!)
no coz jak sie ma rozmiar stopy 43 to raczej trduno szpilki nabyc.
niemniej jednak bal trzecich klas...heh.tzw komers...
ludzie do studniowki jeszcze daleko.zabawa jak kazda inna...
ja chce wrocic do gimnazjum!:P
Zapisane

Forum Zwierzaki

bal 3 klas..:)
« Odpowiedz #8 : 2003-10-24, 21:01 »

Ciapka

  • Gość
bal 3 klas..:)
« Odpowiedź #9 : 2003-10-24, 21:49 »
nie nie sadze zebym byla za mloda na kosmetyczke..na solerium te nie..blada jestem starsznie solek se przyda..

20 stycznia skoczne 16 lat..jak 10 stycnzi skocyzsz 17 to  ruzni nas tylko rok:P...a wogole to ja kidys myslam ze jek bed emiec 16 lat to ja bede stra i wogole...a takie dziecor jetsem ha! jak fajnie:)! :lol:
Zapisane

Talagia

  • Gość
bal 3 klas..:)
« Odpowiedź #10 : 2003-10-25, 00:11 »
Heh, Ciapka nasza szkoła nie jest bogata, poprostu mamy super samorząd szkolny i chłopcy organizują takie imprezki :)
Ciapka kosmetyczka to spoko, ale solarium? Nie lepiej jakiś krem koloryzujący czy coś, bo jak przedawkujesz solarka to zamiast opalenizny będziesz miała wstrętne czerwone bąble na ciele :?
Niezbyt obiecująca pewpektywa a pozatym jak teraz zaczniesz chodzić do solarium to mając 25 lat będziesz wyglądać na 45 :?
Zapisane

Ciapka

  • Gość
bal 3 klas..:)
« Odpowiedź #11 : 2003-10-25, 08:07 »
no wiem ...nie przedawkuje...pozatym nie chodze  codziennie cz cos..pujde z 5 razy w ciagu 8 tygodni i  wystraczy...potem przed wakacjmi to samo.. i do konca roku jusz nic:P
Zapisane

Gerda

  • Gość
bal 3 klas..:)
« Odpowiedź #12 : 2003-10-25, 09:06 »
Cytat: awia
no coz jak sie ma rozmiar stopy 43 to raczej trduno szpilki nabyc.
nie przesadzaj awia, buty z nr 43 znajdziesz :P ja i moja sis mamy rozmary stóp tak gdzieć 42,5 - 43  i moja sis jak studniówkę miała to 200 km zjechaliśmy, żeby kupić buty, do Łodzi do Piotrkowa jeździliśmy, a się okazało, że w Bełchatowie znaleźliśmy buty z firmy Ryłko :P, co prawda 200 zł kosztowały, ale warto było :P teraz są jak znalazł na różne sytuacje :P ;)
Cytuj
ja chce wrocic do gimnazjum!:P
do gimnazjum też chcę wrócić ;) tam było jednak wspaniale :wink:
Zapisane

Ciapka

  • Gość
bal 3 klas..:)
« Odpowiedź #13 : 2003-10-25, 10:12 »
heh no wąsnie a ja musz isc  do lo hyh i tez sie boje ze sie w towrzycho nie wkrece...
a ja mam naszczie malą nrmlana nopge 17 18 czasem 19..a buty za 200 zl to i tak niezle!
a firmy rylko ni znam:P
ale w łodiz to tyle tych slkalpów ze szok...a ja i tak mam problny zeby cos znalesc..woagole ja  nie wiem jak sie zyej  w jakiejs małej  misjcowsic gdz nie ma sklapow..ja mam blisko i tak turndo cos kupic..
Zapisane

awia

  • Gość
bal 3 klas..:)
« Odpowiedź #14 : 2003-10-25, 10:35 »
gerda-ja mam pantofle rozmiar 42,jakos nabylam ale sa tak zrobione ze po prostu nie da sie w nich chodzic.
masakra.
mhm..do belchatowa mialabym niedaleko..a studniowka juz za rok...
mozesz mi dac jakies bardziej konkretne naimiary na ten sklep???
bardo bym cie prosila...
Zapisane

Forum Zwierzaki

bal 3 klas..:)
« Odpowiedz #14 : 2003-10-25, 10:35 »

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
bal 3 klas..:)
« Odpowiedź #15 : 2003-10-25, 13:54 »
ja jakbym szła na swoje połowiniki w lo toteż bym założyła glany, ale do tego zajebistą czarną kieckę...ale nie ide bo nie mam zamiaru jakiegoś szajsu słuchać, za to ide z chłopakiem na studniówkę i buciki będę musiała kupić... :P
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
bal 3 klas..:)
« Odpowiedź #16 : 2003-10-25, 13:57 »
ah zapomniałam, balik 3 klas uważam za udany :P Rózne śmieszne rzeczy się tam działy :Pale było, minęło i ciesze się że gim mam już za sobą :) Bo lo jest świetne, a studia będą jeszcze lepsze, wkońcu będę się uczyć tego co chcę :)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Gerda

  • Gość
bal 3 klas..:)
« Odpowiedź #17 : 2003-10-25, 18:00 »
Cytat: awia
gerda-ja mam pantofle rozmiar 42,jakos nabylam ale sa tak zrobione ze po prostu nie da sie w nich chodzic.
masakra.
mhm..do belchatowa mialabym niedaleko..a studniowka juz za rok...
mozesz mi dac jakies bardziej konkretne naimiary na ten sklep???
bardo bym cie prosila...
To jest na ulicy Kościuszki, sklep Kołodziejscy, a kiedyś podam ci konkretniejszy adres, tylko jak bede kiedyś na miasto szła ;)
Zapisane

Ciapka

  • Gość
bal 3 klas..:)
« Odpowiedź #18 : 2003-10-26, 16:46 »
no ja chce isc do lo bo nowi ludzie zmiana  ..a zd rigiej strony ...zmiana.. nowi ludzie..
hyh od 9 lat ta sma klas ten sma budynek..poptu  mam tak fajna klaase..i  boje sie ze w lo sie  w towarzystwo nie wkrece!!!! szcgolnie jako pierwszoklaistaska...
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 25 zapytaniami.