Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: KUNDELKI  (Przeczytany 1987 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
KUNDELKI
« : 2002-07-10, 13:18 »
Kto je ma, czy nie są cudne, jak się nimi zajmujecie, ile potrzebują ruchu?
Co jedzą, jak się bawią itd.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Qlka

  • Gość
KUNDELKI
« Odpowiedź #1 : 2002-07-10, 13:24 »
Ja ma 6 letnia suke mixa :) Kluska sie zwie.  Dostaje sucha karme firmy Nutra nuggets(czy jakos tak ;)) Na polko wychodzi 4 razy dziennie: rano na 20 min, kolo 13 na 30 min, o 18 na godzinke i kolo 22 na 30 min :) Podczas spacerkow Klusek szaleje za pileczka, patyczkiem lub jej ukochanym serduszkiem(maskotka). W domu poluje na moje myszoskoczki, albo śpi :D
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
KUNDELKI
« Odpowiedź #2 : 2002-07-10, 20:23 »
no może ktoś jeszcze?
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Forum Zwierzaki

KUNDELKI
« Odpowiedz #2 : 2002-07-10, 20:23 »

Grzesio

  • Gość
KUNDELKI
« Odpowiedź #3 : 2002-07-10, 22:46 »
Moja Sabcia jest rasy Kandelbery. Inaczej pospolity kundelek. Nie mono tylko stereo albo kwadro, tyle w niej można poznać ras.  8)  :wink:  :arrow:

PS. Bardzo lubi się bawić ze wszystkimi pieskami, a znajomych piesków ma całe osiedle i codziennie spotyka się z nimi na umówionych spacerach.
Zapisane

ZEMAT

  • Gość
KUNDELKI
« Odpowiedź #4 : 2002-07-11, 17:38 »
Moj Kajtek jest pierwszym moim psem nie rasowym
http://galeria.animal.pl/pokaz.php?kat=psy&id=2496

Jest bardzo posłusznym psem i bardzo nas kochającym
http://galeria.animal.pl/pokaz.php?kat=psy&id=2607
Wcina tylko serca wołowe, mięso wołowe i wieprzowe.

Jakby mógł to siedziałby na dworze cały dzień, ale nie zimą
Zapisane

Grzesio

  • Gość
KUNDELKI
« Odpowiedź #5 : 2002-07-11, 20:42 »
Do Kajtka zdjęcia poleciała 10 :D  :wink:  :arrow:
Zapisane

Phantom

  • Gość
KUNDELKI
« Odpowiedź #6 : 2002-07-11, 22:09 »
Pozwolcie, ze i Ja sie wypowiem :) Moja babcia miala kundelka - suke. Niestety pies od okolo 3 lat nie jest przy zyciu. I tak przezyl swoje - 17 lat! Na psa jest to bardzo duzo. I powiem Wam szczerze: madrzejszego psa to jeszcze nie spotkalem. I nie mowie tu, ze nie ma takich psow. Wrecz przeciwnie - jest ich bardzo wiele! Ja tylko podkreslam jego (wlasciwie jej) madrosc. Rozumiala doslownie wszystko. Malo tego. Potrafila wyrwac jakies slowo z kontekstu zdania i odniesc je na swoj sposob. Niekoniecznie sluszny :) Ale nie raz bylo z nia tyle ubawu... Ehh, az lezka sie w oku kreci.
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Kundeli saTHE BEST
« Odpowiedź #7 : 2002-07-12, 21:33 »
Moja babcia miała kundelka Fafika. On był kochany. Na działce chdził TYLKO po sciezkach. Nie uciekał... Nosił wiaderka z woda do podlewania kwiatów, kapcie i gazete! Ale niestety zdechł :(
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
KUNDELKI
« Odpowiedź #8 : 2002-07-12, 21:41 »
Phantom no własnie. Fafik przezył 16 lat... Zapomniałam napsiac o smiesznej przygodzie :).
A więc byłam mała. I zwędziłam cioci szminke, która na początku była zielona i potem kolor stawał sie czerwony...  I...  Faficzek był w kratkę :). Szminki nie dało sie zmyc więc kratkowany kundelek chodził po domu cały tydzień :))
Zapisane

Forum Zwierzaki

KUNDELKI
« Odpowiedz #8 : 2002-07-12, 21:41 »

Grzesio

  • Gość
KUNDELKI
« Odpowiedź #9 : 2002-07-16, 02:18 »
:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

Thunia

  • Gość
KUNDELKI
« Odpowiedź #10 : 2002-07-16, 09:19 »
Ja mam suczke- Mone. Jest ona bardzo aktywnym psem. Jej hobby to agility lub długie spacery. Mimo, że większość osób uważa, że kundelki są głupie to ja sądzę inaczej. Mona to bardzo mądry pies.  :lol:  :)
Zapisane

AniaS

  • Gość
KUNDELKI
« Odpowiedź #11 : 2002-07-16, 18:13 »
a ja slyszalam, ze kundelki to jedne z najmadrzejszych psow... :D  :lol:  8)  chociaz... wszedzie sa wyjatki :lol:  :)
Zapisane

rosa

  • Gość
KUNDELKI
« Odpowiedź #12 : 2002-07-17, 09:20 »
Ja mam około 3-letniego,polujacego na wszystkie mniejsze stworzenia owczarka poniemieckiego.Wzięłam go w połowie kwietnia tego roku prosto z ulicy.No może nie tak prosto,przywiozła mi go ze Świnoujścia pewna Pani,która przez internet pilnie szukała mu domku.Do samego końca,czyli do dnia w którym do mnie przyjechał,nie miałam pojęcia jak wygląda.Wiedziałam tylko z opisu jak wygląda i jaki w przybliżeniu ma charakter.No i nie zawiodłam się,jestem szczęśliwą posiadaczką Micha,którego nikt nie chciał.Wcina z wielkim apetytem wszystko co mu przygotuję,wogóle nie szczeka,ale nie dlatego że nie umie,tylko dlatego,że nie ma powodu.I wogóle straszna z niego przylepa i kochane psisko...
 8) za zdrówko oraz długie i szczęśliwe życie wszystkich kochanych psiaków.
 :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P  :P
Zapisane

Monik@

  • Gość
KUNDELKI
« Odpowiedź #13 : 2002-07-18, 12:23 »
A ja mam 16-letniego Wasylka (od swojej poprzedniej suni).
Zabawa - to jedzenie i spanie.
Ulubione - jedzenie i spanie.
Przyzwyczajenia - jedzenie i spanie.
A je tylko papu puszczane przez maszynkę do mięsa bo już nie ma ząbków.
A zapomniałabym. Bawi się w chowanego z jmoją córką. Ona się chowa, a on jej szuka przez 15 min (ślepy i głuchy biedaczek) - i on naprawdę to lubi.
Zapisane

Fifka

  • Gość
KUNDELKI
« Odpowiedź #14 : 2002-07-29, 15:41 »
A ja mam pieska kundelka o imieniu "Samba".Ma dokładnie rok i 2 miesiące.Jest dobrym poslusznym pieskiem i jestem z niego zadowolona i bardzo lubi się bawić. :)


Fifka :arrow:
Zapisane

Forum Zwierzaki

KUNDELKI
« Odpowiedz #14 : 2002-07-29, 15:41 »

Ola

  • Gość
KUNDELKI
« Odpowiedź #15 : 2002-07-29, 18:13 »
Nom a ja mam świetnego, małego, super kundelka ;-) Muffi, niezły rozrabiak o ogromnym temperamencie.. Super psiak.Moj pierwszy ;-)
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
KUNDELKI
« Odpowiedź #16 : 2002-07-30, 13:04 »
kurcze, przez dwa tyg mnie nie było a tu tyle postów, forum rozwija się bardzo dynamicznie.
Łatka przez dwa tyg odpoczywała na świeżym powietrzu, biegała za nami kiedy jeździliśmy rowerem, no i widac ze czuje się tam świetnie, zostajemy tu do niedzieli.
Olu przepraszam że nie pisałam, ale wyjechałam, skontaktujemy sie po niedzieli ok?
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

emyla

  • *
  • Wiadomości: 1311
KUNDELKI
« Odpowiedź #17 : 2003-12-28, 15:31 »
Moj pies nazywa sie Tobi, ma 3 lata, jest cudny, czrny podpalany z bialymi skarpetkami, krawatem i biala koncowka ogona. Jest bardzo wytrzymaly potrafi biegac caly dzien i nie jest zbytnio zmeczony, nawet jezeli bawi sie z duzymi psami bo sam jest sreniej wielkosci ok. 35 cm wzr.
Zapisane

Aagata

  • Gość
KUNDELKI
« Odpowiedź #18 : 2003-12-29, 16:15 »
Tobuś to przecież najlepszy przyjaciel Gai :wink: ile razy, razem biegają, a po nim wogóle nie widać zmęczenia :)
Zapisane

olc!a

  • Gość
KUNDELKI
« Odpowiedź #19 : 2003-12-29, 17:34 »
Moja sunia nazywa się Bela. Ma jakieś 2,5 - 3 lata. Jest naprawdę cudna. Wzięliśmy ją ze schroniska w Ostródzie. To tzw. zakopiański pies, czyli najprawdziwszy kundel :) Fotki w mojej prywatnej galerii i na emblemacie.
Zapisane

filonjunior

  • Gość
KUNDELKI
« Odpowiedź #20 : 2003-12-29, 18:37 »
Kiedyś mój dziedek miał kundelka,  wabił się Amik.
Był posłuszny, grzeczny i bardzo mądry...zawsze rano jak szedłem do szkoły, wypuszczełem go z domu..i sobie biegał(po całym osiedlu), gdy chciał wrócić do domu, stawał pod klatką i szczekał, wtedy ja schodziłem i wpuszczałem go do mieszkania.....pewnego dnia,  gdy miał 18 lat, wyszedł z domu i już nie wrocił, potem czytałem w jakiejś książce, że mądre psy tak robią, żeby nie robić kłopotu właścicielowi....to mówi samo za siebie...więc kundelki to świetne psy !!!

Ja miałem bullteriera hehe.....świetny pies !
Zapisane

Forum Zwierzaki

KUNDELKI
« Odpowiedz #20 : 2003-12-29, 18:37 »

olc!a

  • Gość
KUNDELKI
« Odpowiedź #21 : 2003-12-29, 18:44 »
Wypuszczaliście psa samopas? No comments :roll: :roll: :roll:
Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
KUNDELKI
« Odpowiedź #22 : 2003-12-29, 19:08 »
Mam suczkę Misię - kundelka :) Zjada jedzonko domowe. Uwielbia biegać i jeść ;) Ma prawie 4 lata, brakuje jeszcze 3 miesięcy. Kocha spacery, nie cierpi petard. Ostatnio kiedy biegała, wyrwał jej się pazurek :( Chyba na jakimś zakręcie... ale nie dała po sobie poznać, że ją boli ;) Misia bardzo lubiła opiekować się moją śp. myszką Franią, a myszka lubiła siedzieć sobie obok brzuszka suni - było jej ciepło i bezpiecznie :) Dla mnie moja psinka jest najkochańszym pieskiem na świecie...
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

filonjunior

  • Gość
KUNDELKI
« Odpowiedź #23 : 2003-12-29, 22:03 »
Olcia,  to nie moja wina.....one nie chicał wychodzić z kimś, on był takim samotnikiem, ,zresztą co ja mogłem zrobić, on nie był u mnie w domciu...pozdro ;)
Zapisane

gaabi

  • Gość
KUNDELKI
« Odpowiedź #24 : 2003-12-30, 13:41 »
Ha! Skąd ja to znam? Też miałam kiedys takiego psiunia. Tyle, że ja mieszkam na wsi w domku, mam podwórko wielkości 1000 m kw. A mojemu Barusiowi ciągle było mało. Zawsze znajdował jakąś szczelinę, albo podkopywał się i gdzieś nawiewał. moja mama już na niego mówiła łajza, pieszczotliwie oczywiście. Nie można go było upilnować. Ale kochany był. Dożył sędziwego wieku.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.076 sekund z 26 zapytaniami.