Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: kotki bonsai!!! tragedia!!barbazyństwo!!!  (Przeczytany 13485 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ax

  • Gość
kotki bonsai!!! tragedia!!barbazyństwo!!!
« Odpowiedź #60 : 2004-01-13, 14:35 »
Cytat: myszka
Kto karmi ten karmi :P Ja tam wolę serducha kupić, albo gulasz wołowy ;) Tylko potem muszę ścierać krew z podłogi :lol:

No właśnie :P . Ja do tych, którzy karmią swojego kota suchym i puszkami tylko i wyłącznmie nie należę. :wink: Axel codzennie dostaje mięso :)
Zapisane

Sal

  • Gość
kotki bonsai!!! tragedia!!barbazyństwo!!!
« Odpowiedź #61 : 2004-01-14, 07:15 »
Moje zaczęły wybrzydzać: nawet gotowane mięso jest be.
Surowe... tak, to jest najpyszniejsze,
Suche - odrobina w ostateczności.

Podpisuję się pod wypowiedziami przedmówców: nie karmię kotów sztuczną żywnością.
Zapisane

LuisE

  • Gość
kotki bonsai!!! tragedia!!barbazyństwo!!!
« Odpowiedź #62 : 2004-01-14, 15:41 »
a moja je tylko specjalne lecznicze karmy zamawiane u lakarza- kapryśna pannica :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

kotki bonsai!!! tragedia!!barbazyństwo!!!
« Odpowiedz #62 : 2004-01-14, 15:41 »

Darke Elf K.

  • Gość
kotki bonsai!!! tragedia!!barbazyństwo!!!
« Odpowiedź #63 : 2004-01-27, 16:49 »
Cytat: Nank
TO BYŁ DOWCIP
Wystarczy spojrzeć na galerię, z tego co pamiętam była tam instrukcja jak wsadzić kotka do słoika i JAK WSADZIĆ DZIECKO DO SŁOIKA. Głupie bo głupie, ale z drugiej strony ludzie już uwierzą we wszystko...

Mnie tę stronę przesłał kolega, pierwszy odruch był wymiotny, ale zajrzałam do księgi gości - poczytajcie sobie odpowiedzi autorów na listy "oburzonych" i "zainteresowanych" - to dopiero jest zabawne;)


 :idea:  :idea:  :idea:

--------------

Wreszcie ktoś już powiedział tak mądrze przynajmniej, ja się nie rozczulam bo ja nie wierze w takie coś! japończycy wymyślą gów** żeby zrobić coś dla śmiechu ludzie pomyślcie troszke  :roll: .
Zapisane

Ax

  • Gość
kotki bonsai!!! tragedia!!barbazyństwo!!!
« Odpowiedź #64 : 2004-01-27, 19:23 »
:P  ;) A zauważ, że prawie  każdy wypowidający się w tym wątku, wie, że to b. głupi dowcip :?  :P  :roll:
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.121 sekund z 21 zapytaniami.