Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 9   Do dołu

Autor Wątek: RANGI  (Przeczytany 21077 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kasia

  • Gość
RANGI
« Odpowiedź #60 : 2004-01-25, 21:11 »
Ja kcem  :mrgreen:
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
RANGI
« Odpowiedź #61 : 2004-01-25, 21:13 »
ale przecież Ty już masz :?: Wiem że ładne ale nie wystarczy dla innych... :lol:
Zapisane

kasia

  • Gość
RANGI
« Odpowiedź #62 : 2004-01-25, 21:15 »
To ja siem zamienię no nowiutki, pasiasty  :mrblue:
Zapisane

Forum Zwierzaki

RANGI
« Odpowiedz #62 : 2004-01-25, 21:15 »

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
RANGI
« Odpowiedź #63 : 2004-01-25, 21:18 »
nowiutki powiadasz... aaa rozumiem, czyli taki który ma najmniej dziur :mrgreen:? Aaa to w takim razie momencik... o proszę, jaki ładny, tylko dwie dziury ma :mrgreen: cesz?
Zapisane

Crystal

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1271
  • Ahh...kawaii Miyavi :)
RANGI
« Odpowiedź #64 : 2004-01-25, 22:14 »
Ej! znaczy, że ja sama w namiocie zostałam :?:  :cry:  Kasia ma swój namiot...mamusia pewnie też skoro sama je rozdaje  :(   Wszyscy mnie opuścili  :cry:   Co prawda mam cały namiot tylko dla siebie, ale jednak...  :roll:
Zapisane
Shiawase Nara Te wo Tatakou :]
If you're happy and you know it clap you hands

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
RANGI
« Odpowiedź #65 : 2004-01-26, 13:56 »
iee, myślisz że w takich dziurawych będę mieszkać :?: Znaczy sie... no... bardzo ładne som :mrgreen:

(zostaję u Ciebie :lol:)
Zapisane

Sal

  • Gość
RANGI
« Odpowiedź #66 : 2004-01-26, 15:09 »
A mnie to lata i powiewa.
Nie po to tu jestem, żeby zdobywac jakieś tytuły, tylko żeby:
1) jak najwięcej dowiedzieć się o kotach
2) pogadać z fajnymi ludźmi nawet o pierdołach.  :P

Co mi przyjdzie z rangi?
Zapisane

kasia

  • Gość
RANGI
« Odpowiedź #67 : 2004-01-26, 15:27 »
No w sumie to ja też zostaję... razem raźniej  ;)
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
RANGI
« Odpowiedź #68 : 2004-01-26, 15:41 »
Ee yyy eee.... ja moze tes sie zmiesce tam jesce ;)  Nie kce być sama :P Boje sie ciemnosci....  :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

RANGI
« Odpowiedz #68 : 2004-01-26, 15:41 »

kasia

  • Gość
RANGI
« Odpowiedź #69 : 2004-01-26, 15:42 »
No nie wiem... musisz zapytać reszty mieszkańców...
Ale zawsze mozemy nasze namioty przerobić na jeden większy...  :wink:  :lol:
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
RANGI
« Odpowiedź #70 : 2004-01-26, 15:46 »
jedno sklejenie w te czy wewte... wybierzemy jakiś ładny namiocik... posklejamy... i może się zmieścisz :mrgreen:
Zapisane

kasia

  • Gość
RANGI
« Odpowiedź #71 : 2004-01-26, 15:53 »
No to do roboty <sięga po nozyczki>
Norris, podaj mi taśmę klejącą  :lol:  :lol:
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
RANGI
« Odpowiedź #72 : 2004-01-26, 15:55 »
<podaje Kasi taśmę> <wygrzebuje jakiś najmniej dziurawy namiot> :mrgreen:
Zapisane

Mlody

  • Gość
RANGI
« Odpowiedź #73 : 2004-01-26, 16:36 »
Ladny OT robicie  :roll:
Niby tak nikomu nie zalezy an rangach ale jak mial zostac usuniety licznik postow to nagle panowalo oburzenie by jednak zostal bo nic nie przeszkadza...  :? (nikogo to nie oskarzam tylko tak wspominam...)
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
RANGI
« Odpowiedź #74 : 2004-01-26, 16:44 »
Mlody no i po co to napisałeś :lol: :lol: Ty to dopiero zrobiłeś OT z naszego topica :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

RANGI
« Odpowiedz #74 : 2004-01-26, 16:44 »

olc!a

  • Gość
RANGI
« Odpowiedź #75 : 2004-01-26, 16:48 »
Ci którzy wtedy byli oburzeni, są przeciwni nowym rangom (w większości). Chociaż ja nie śledziłam dokładnie tamtego topiku o liczniku postów, także nic nie mówię :x
Zapisane

kasia

  • Gość
RANGI
« Odpowiedź #76 : 2004-01-26, 17:22 »
Ja tez nie śledziłam... A licznik jest przydatny moim zdaniem ;)
Poza tym sam Ksejtuś powiedział, że i tak nic nie zmieni, ale mozemy sobie gadać. No to sobie gadamy  :wink:  :wink:
Zapisane

Mlody

  • Gość
RANGI
« Odpowiedź #77 : 2004-01-26, 18:10 »
-_-"...
niech se benda rangi ja i tak uwazam to za glupia zabawke, tyle juz sie nie odzywam.
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
RANGI
« Odpowiedź #78 : 2004-01-26, 18:19 »
Cytuj
tyle juz sie nie odzywam


...ale dwa posty nabite :mrgreen: (sam pisałeś że jesteś ciekawy kiedy zmieni się ranga) :lol:
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
RANGI
« Odpowiedź #79 : 2004-01-26, 18:54 »
Ale z was chamskie zmije dziefcyny :P Mi to te rangi naprafde powiewaja, ale po takim licniku mozna zoacyc ze jakas tam osoba (czyt. kasia) z 1400 iles postami, jest juz stalym i wieszym forumowiczem niz taki ktoś (czyt. Mlody) :P
Ja wam daj moj i sie poskelja te namioty :P Dostalam jakis w miare dobry... ma jedyne raz.. dwa... trzy... 11 dziurek :D Powycinam te kawalki w miare cale i poprzyklejamy <bierze nozycki i robi ,,pracujaca" mine)
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
RANGI
« Odpowiedź #80 : 2004-01-26, 18:59 »
Taraa tych kawałków tyle zostało że akurat wystarczy na pozaklejanie naszych dziur a nie doklejanie do namiotu :P. Zmieścimy się chyba pod tymi dwoma posklejanymi :?:
Zapisane

Forum Zwierzaki

RANGI
« Odpowiedz #80 : 2004-01-26, 18:59 »

kasia

  • Gość
RANGI
« Odpowiedź #81 : 2004-01-26, 19:18 »
Myślę, że tak - będzie cieplej i przytulniej  :wink:
<doszywa przedostatnia łatkę> <krzyczy, że wbiła sobie iigłę w palec  :lol: >
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
RANGI
« Odpowiedź #82 : 2004-01-26, 19:49 »
<gapi się na błagającą na kolanach basieq :lol:> <ogląda namiot basieq> <mówi że może być :lol:>
Zapisane

Mlody

  • Gość
RANGI
« Odpowiedź #83 : 2004-01-26, 20:02 »
Cytat: Taraa
ale po takim licniku mozna zoacyc ze jakas tam osoba (czyt. kasia) z 1400 iles postami, jest juz stalym i wieszym forumowiczem niz taki ktoś (czyt. Mlody) :P


Wiesz jest jeszcze data dolaczenia jest pokazana obok i jestem tu dluzej niz kasia :?....
A ze jeszcze mi sie nie zdazylo tak dyskutowac jak wy tutaj to mam marne 500 postow.... tyle.
Zapisane

Crystal

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1271
  • Ahh...kawaii Miyavi :)
RANGI
« Odpowiedź #84 : 2004-01-26, 20:21 »
<gapi się na Basieq, Norris, Kasię, Taree  :hmmm: > <zastanawia się czy pomóc im w klejeniu i szyciu namiotów  :mysli: > <po zastanowieniu dochodzi do wniosku, że dziewczyny sobie świetnie radzą, ale i tak im pomoże  :mrgreen: > <bierze nożyczki, igłę, nitkę i przyłącza się do reszty :wink: >
Zapisane
Shiawase Nara Te wo Tatakou :]
If you're happy and you know it clap you hands

AgaŚ

  • Gość
RANGI
« Odpowiedź #85 : 2004-01-26, 20:37 »
<cieszy sie ze Crystal wreszcie ruszyla swoja szanowna dupencje i postanowila pomoc> < brechcze sie z kasi  :lol: po czym sama dostaje igla  brzuch :P> < przyglada sie ,,dzielu" i dochodzi do wniosku ze moze wspolnie jakos pozyjemy ;)>
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
RANGI
« Odpowiedź #86 : 2004-01-26, 20:41 »
<patrzy na posklejane namioty i zastanawia się jak one się jeszcze trzymają :mysli: przecież trzeba je jakoś przymocować do ziemi :mysli:> <nie przegrywa w ping-ponga z basieq bo jest najlepsza w klasie (a 'dalej' jeszcze nie próbowała) :diabelek:> <proponuje aby stół ping-pongowy wynieść na zewnątrz bo zajmuje 5/6 powierzchni namiotów :hmmm:>
Zapisane

navel

  • Gość
RANGI
« Odpowiedź #87 : 2004-01-26, 20:57 »
<błaga dziewczyny o jeszcze jedno miejsce dla niej(mnie :mrgreen: ) w namiocie :prosze: ><przechodzi jej przez myśl możliwość doklejenia jeszcze jednego namiotu :mysli: ><nie czekając na odpowiedz dziewczyn, bierze następny namiot, nożyczki, igłę i nitkę i doszywa swój namiot :hyh: >
Zapisane

Forum Zwierzaki

RANGI
« Odpowiedz #87 : 2004-01-26, 20:57 »

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
RANGI
« Odpowiedź #88 : 2004-01-26, 21:03 »
<mówi że namiot navel nie pasuje do naszych bo nie jest czerwono-zielony i wyszukuje jej ładny tylko z pięcioma dziurami :mrgreen:> <zastanawia się gdzie w takim razie podziała się jej taśma (skoro wszyscy są na tyle nowocześni że doszywają swoje namioty nitką) :mysli:>
Zapisane

Crystal

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1271
  • Ahh...kawaii Miyavi :)
RANGI
« Odpowiedź #89 : 2004-01-26, 21:04 »
Cytat: Taraa
<cieszy sie ze Crystal wreszcie ruszyla swoja szanowna dupencje i postanowila pomoc> < brechcze sie z kasi  :lol: po czym sama dostaje igla  brzuch :P> < przyglada sie ,,dzielu" i dochodzi do wniosku ze moze wspolnie jakos pozyjemy ;)>

<cieszy się, że Taraa się cieszy  :krzywy: >  <brechta się z tego, że Taraa dostała igłą w brzuch [po tym jak śmiała się z Kasi] :P  :hahaha: > <Również uważa, że razem damy radę  :mrblue:

Cytuj
<mówi do Crystal -podaj żyłkę zawiesimy ja na wysokości kolan żeby zwierzęta sie potyklały i nam nic nie robiły  > <Mówi Crystal żeby sie nie gapiła> <Pyta dziewczyny czy się złożymy na stól ping-pongowy  > <Dziewcyny oczywiście się zgadzają    > <Basieq zaczya grać z norris  > <Basieq ogrywa wszystkich  >

<Nie zgadza się na potykanie zwierząt :P  :lol: >  <już się nie gapi bo zaczęła pomagać  :hehe: > <resztę postanawia przemilczeć  :lol: >

Cytuj
<patrzy na posklejane namioty i zastanawia się jak one się jeszcze trzymają  przecież trzeba je jakoś przymocować do ziemi > <nie przegrywa w ping-ponga z basieq bo jest najlepsza w klasie (a 'dalej' jeszcze nie próbowała) > <proponuje aby stół ping-pongowy wynieść na zewnątrz bo zajmuje 5/6 powierzchni namiotów

<Zgadza się z Norris, że namioty trza jednak do gruntu przymocować   :lol:  >  <cieszy się, że mamusia wygrała :;d: > < pomaga Norris wynieść stół :mrgreen: >
Zapisane
Shiawase Nara Te wo Tatakou :]
If you're happy and you know it clap you hands
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 9   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.098 sekund z 28 zapytaniami.