Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Rozmowy telefoniczne...  (Przeczytany 2980 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Rozmowy telefoniczne...
« Odpowiedź #30 : 2004-11-08, 12:57 »
ja też jestem zszokowana Waszymi rachunkami ;) U nas za stacjonarny płacimy ok 100-120 zł, każdy ma komórke (oprócz brata) - ja na kartę a wystarcza mi 50 zł na 2-3 miesiace, mama mało dzwoni i ma na abonament za 12 zł ;) ale tata duzo gada przez komórkę ale nie wiem ile płaci ;)

U mnie jak kiedyś przyszedł rachunek na ponad 200 zł to juz było wielkie zdziwienie i rodzice billing wzieli, wyzsze rachunki są też w czasie szukania czegoś na wakacje- wiadomo mnóstow rozmów pozamiastowych ;-)
Zapisane

Nataila

  • Gość
Rozmowy telefoniczne...
« Odpowiedź #31 : 2004-11-08, 18:37 »
Stacjonarny - darmowe wieczory i weekendy, więc wychodzi baaardzo mało :) . I dobrze, bo mogę się rozgadać. Mój rekord w długości rozmów to (na razie ;) ) 50 min.
Komórka - cóż, nie dorobiłam się jeszcze :P . I nic nie wskazuje na to, żebym miała się dorobić. Zresztą nie chcę.
Zapisane

whiper

  • Gość
Rozmowy telefoniczne...
« Odpowiedź #32 : 2004-11-08, 18:59 »
Teraz mam założny limit na telefon stacjonarny do 100zł, bo kiedyś przychodziły rachunki po 800zł... Z komórkami różnie jest.... nie liczyłam nigdy ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Rozmowy telefoniczne...
« Odpowiedz #32 : 2004-11-08, 18:59 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Rozmowy telefoniczne...
« Odpowiedź #33 : 2004-11-08, 19:37 »
jakies 3.50 :P bo moja mum pracuje w tpsa i ma znizki :P normalnie by bylo pewnie z 35 :P
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Rozmowy telefoniczne...
« Odpowiedź #34 : 2004-11-10, 16:40 »
Na domowy koło 100, na moja komórkę na anobament 45 zł, jak przekroczę limit placę z kieszonkowego co jeszcze sie nie zdarzylo :P bo tato doplaca, bo wychodzą male sumki - 5 - 10zl). Te Wasze rachunki mnie zszokowały :shock: Nie wyobrażam sobie rachunku za stacjonarny za 1000 :shock:  :shock:  :shock:  :shock: Za komrkę powyżej 300 u kogoś w moim wieku też nie :shock: Co prawda mój kolega z klasy na komórce kiedyś wybił troszkę ponad 1000zl, ale sprzedał komórkę wraz... z rachunkiem :lol:  :lol:  :lol: Nie wiem jak mu się udalo to zrobić, ale cóż... :roll:  ;)
Zapisane

k_lap

  • Gość
Rozmowy telefoniczne...
« Odpowiedź #35 : 2004-12-29, 22:22 »
Korzystam z Idei Mix i w sumie limit mam i staram sie go nie przekraczac, aby nie doladowywac konta kartami, ale jednak zdarzaly sie wydatki miesieczne na telefon rzedu 300zl. Stacjonarnego w mieszkaniu nie mam... i cale szczescie... bo jak mieszkalam z rodzicami to rachunki bywaly poooooootezne !
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 23 zapytaniami.