Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Do dołu

Autor Wątek: Avon i Oriflame  (Przeczytany 24335 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Odp: Avon i Oriflame
« Odpowiedź #120 : 2005-08-10, 11:59 »
Moja kolezanka niedawno zostala konsultanka Oriflame. Wczoraj sobie zamowilam odzywke jablkowa i maseczke jagodowa :) Ciekawe, jakie beda rezultaty.
Kiedys inna kolezanka byla konsultanka Avonu, ale nic z tego nie zamawialam, bo mi sie nic nie podobalo :P I w ogole jak przynosila katalog do szkoly to zawsze bylo na niego oblezenie i wszyscy tak: "oooo musze se takie kupic!" "a to co to? Jakie faaaaajne!" - strasznie mnie to denerwowalo i sie zrazilam :P
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

iw!

  • Gość
Odp: Avon i Oriflame
« Odpowiedź #121 : 2005-08-13, 14:16 »
Ja zawsze kupowalam kosmetyki w sklepie, bo byly tansze. Od niedawna jedna z moich kolezanek jest konsultantka Oriflame i nabylam kilka ich kosmetykow. Nie widze jakichs wiekszych roznic poza cena  :P
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Odp: Avon i Oriflame
« Odpowiedź #122 : 2005-08-13, 14:17 »
ALe sa chyba prezenty :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Avon i Oriflame
« Odpowiedz #122 : 2005-08-13, 14:17 »

iw!

  • Gość
Odp: Avon i Oriflame
« Odpowiedź #123 : 2005-08-13, 14:33 »
Prezenty? Tzn. dla klientow? Ja raz dostalam prezent z okazji pokazu kosmetycznego, ktory odbywal sie w domu kolezanki. Ten prezent miala dostac osoba, ktora zgodzi sie na taki pokaz u siebie w domu, ale nikt sie nie zglosil, wiec potem kolezanka dala mi po prostu ten prezent  :;p:  O takie prezenty chodzi?
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Odp: Avon i Oriflame
« Odpowiedź #124 : 2005-08-16, 11:21 »
hym no preznetu sie nie dostaje:) jako konsulnt czasmai za wielkosc zamowienia cyz jakeis spocjalne oakzje zbeiranai czegos wpadja preznety :) mowie o oriflme
Zapisane
To piekło nie raj :)

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Odp: Avon i Oriflame
« Odpowiedź #125 : 2005-09-15, 20:19 »
Moja mama jest konsultantką oriflame
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Odp: Avon i Oriflame
« Odpowiedź #126 : 2006-03-31, 21:50 »
Mój brat konsultant Oriflame ;) Z racji tego rzeczy z Avonu nie używam ;)
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: Avon i Oriflame
« Odpowiedź #127 : 2006-04-01, 00:23 »
moja kumpela konsultantka~> za pol ceny mi zalatwia Oriflame wiec tylko z tego korzystam :P Avon od czasu do czasu bo sasiadka "prowadzi" ta firme u nas w miescie :P ;)
ale ogolnie wole Oriflame...
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Odp: Avon i Oriflame
« Odpowiedź #128 : 2006-04-01, 09:33 »
Ja kiedyś byłam konsultantką Oriflame, ale już w tym nie siedze, bo mało osób zamawiało i się nie opłacało... Ale teraz sama coś zamawiam u koleżanki z Oriflame (po znajomości z pracy, to mam wszystko po cenach hurtowych ;] ) i czasem cos z Avonu. I jedną firmę, i drugą lubię chyba tak samo. ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Avon i Oriflame
« Odpowiedz #128 : 2006-04-01, 09:33 »

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Avon i Oriflame
« Odpowiedź #129 : 2006-04-01, 09:53 »
moja znajoma jest konsultantką avonu .... kupiłam przez nia dla mamy takie fajne perfumy :D
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Avon i Oriflame
« Odpowiedź #130 : 2006-04-01, 10:00 »
Moja siora jest kolsuntantką Avonu od ponad 5 lat :) często zamawiam, a półki od kosmetyków się przechylają już :P . Z Avonu super są płyny do kąpieli i perfumy :kocham:
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Nataila

  • Gość
Odp: Avon i Oriflame
« Odpowiedź #131 : 2006-04-01, 18:23 »
Jam konsultantka AVONu. Więc siłą rzeczy kosmetyki ejwonowe :P mam. Niezłe są, pasują mi. W sumie dość tanie, jakość w porządku ;] . Lubię całą serię Naturals.
Zapisane

shogomad

  • Gość
Odp: Avon i Oriflame
« Odpowiedź #132 : 2006-04-26, 16:09 »
Ja mam pare kosmetyków z Avonu. Ale nie szaleje tak za tym hehe i nie wszystkie są zaciekawe :)
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Odp: Avon i Oriflame
« Odpowiedź #133 : 2006-04-29, 12:32 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-08-22, 20:47 autor ssgosiass »
Zapisane

laciatka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 184
Odp: Avon i Oriflame
« Odpowiedź #134 : 2006-04-29, 16:55 »
Mama mojej kolezanki jest konsultantka Oriflame...Moja kolezanka przynosi do szkoly katalogi z ktorych moje kolezanki wybieraja sobie rozne rzeczy...Ona spisuje zamowienia na kartke i daje swojej mamie...Ja kupilam u niej jedna rzecz i jestem bardzo zadowolona :)
Zapisane
Ludzie zabijają czas...
Ale zapominają ,że to czas zabija ich...

Forum Zwierzaki

Odp: Avon i Oriflame
« Odpowiedz #134 : 2006-04-29, 16:55 »

Cieciorka

  • Gość
Odp: Avon i Oriflame
« Odpowiedź #135 : 2006-07-02, 22:22 »
Od jakiegoś czasu (od ponmad miesiąca) jestem w oriflame. I jestem jak narazie zadowolona- kupiłam sama sobie jak narazie 3 rzeczy, i są fajne :)
A klienci też zadowoleni :)
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Avon i Oriflame
« Odpowiedź #136 : 2006-09-03, 10:40 »
Jako,że nie lubię kupować w sklepach normalnych, to katalogi ucieszyły mnie niesamowicie.
Z avonu mam balsamy(których nie używam) , i perfum w kulce( Celebre :kocham: )
a z oriflame zamówione puder i korektor -aby maskować się z trądzikiem.

Aaa... kiedyś religii uczyła mnie pewna siostra zakonna wygłaszajaca bardzo interesujące tezy. Obok wykładów,że mycie się przy zaświeconym świetle jest grzechem, i że koszulki bez rękawków również są grzechem, przestrzegała przed kosmetykami z "awonu"(jej wymowa), bo cytuję : "W awonie skupują ciała nienarodzonych dzieci i z nich robią kosmetyki" ...

Strzezmy się :lol:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Cieciorka

  • Gość
Odp: Avon i Oriflame
« Odpowiedź #137 : 2006-09-09, 23:04 »
Fatty, nie wiesz, że AVON to skrót od:
Anarchistyczna Virówka Obrabiająca Niewiniątka?

Ech...czego to ludzie nie wymyślą :P...
Zapisane

Mała Czarna

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 798
Odp: Avon i Oriflame
« Odpowiedź #138 : 2006-09-10, 10:18 »
Moja mama jest konsultantką AVON'u już od ładnych paru lat ;p
jakoś chętnych nigdy nie brakowało ;]
Zapisane
Zamknę oczy aby schować się.

Trzecia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 638
  • Robię to co lubię, lubię robić to co kocham...
Odp: Avon i Oriflame
« Odpowiedź #139 : 2006-09-10, 18:01 »
Dzisiaj mi szczęka opadła. Po kościele sobie kulturalnie skoczyłam do sklepu po pasztet (razem z mamą), stoimy sobie przy kasie a jakaś kobitka wtyka mamie do ręki katalog Avonu. I wali taki tekst:
-Pani se przejrzy.
Moja mama trochę zdziwiona, kulturalnie podziękowała za ofertę, a babka dalej:
- A pani stąd? A gdzie pani mieszka? A w którym domu? A jak się pani nazywa? To ja do pani przyjadę to ustalimy szczegóły.

??? :mysli:
Mama mówi, że nie i wychodzimyze sklepu a onamdalej nawija: a dlaczego? A zamawia pani jakieś inne kosmetyki itd. W końcu wyszłyśmy nie zwracając na nią uwagi . Tragedia  :lol:
Zapisane
Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem, którego można mieć na tym interesownym świecie, takim, który nigdy go nie opuści, nigdy nie okaże się niewdzięcznym lub zdradzieckim, jest pies. . .

George Vest

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: Avon i Oriflame
« Odpowiedź #140 : 2006-09-30, 17:33 »
Ja kupuje i z tego i z tego... Bo  tu sa te rzecz fajne a tam zas inne :]
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

Forum Zwierzaki

Odp: Avon i Oriflame
« Odpowiedz #140 : 2006-09-30, 17:33 »

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Avon i Oriflame
« Odpowiedź #141 : 2006-11-24, 19:43 »
A ja mam od diabla i z powrotem kosmetykow z avonu bo moja mum jest konsultantką. Wedlug mnie b. fajna firma.Nie moge sie zdecydowac 'pur blanca' czy 'celebre' sobie wziac?? jak myslicie?? bo mi sie obydwa bardzo podobaja. Potrzebuje perfuma pillnieee!! Czy ktos z Was wyprobowal juz kosmetyki z linii 'clearskin'? Bo planuje sobie tez cos wziac z tego. Skuteczne?? Bo ostatnio mi kilka syfkow na nosie wyskoczylo blleeaaahhhh :/
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Avon i Oriflame
« Odpowiedź #142 : 2006-11-24, 19:48 »
Cytuj
Aaa... kiedyś religii uczyła mnie pewna siostra zakonna wygłaszajaca bardzo interesujące tezy. Obok wykładów,że mycie się przy zaświeconym świetle jest grzechem, i że koszulki bez rękawków również są grzechem, przestrzegała przed kosmetykami z "awonu"(jej wymowa), bo cytuję : "W awonie skupują ciała nienarodzonych dzieci i z nich robią kosmetyki" ...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: sorry nie moglamm buhehehehehh
 sorry za posta pod postem
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

Mia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 913
Odp: Avon i Oriflame
« Odpowiedź #143 : 2006-11-24, 21:00 »
Ostatnio robiłam zakupy w Avonie.Kupiłam ten ładny zestaw biżuteryjny złoto-srebrny (razem z bransoletką) i zestaw celebrity me.
Zapisane
Pracuj tak, jakbyś nie potrzebował pieniędzy
Kochaj, jakby nikt cię nigdy nie zranił
Tańcz, jakby nikt nie nie patrzył
Śpiewaj, jakby nikt nie słuchał
Żyj, jakby to było niebo

Sudolineczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3274
  • przyszły technik weterynarii :)
Odp: Avon i Oriflame
« Odpowiedź #144 : 2006-11-24, 21:10 »
mi moja mam mowiła.. to samo własnie.. że pieniądze z tych kosmetkow ida na tzw czarne msze itp no i że kosmteki są robione z nienarodzonych dzieci itp.. Powiem że jest to poczęści prawda moja mama ma na to dowody.. Tymbardziej ze to powiedziała mamie osoba znana.. która tam pracowała..
Zapisane

"Tu chodzi właśnie o to By być wokół tych, co są cenniejsi niż złoto"



http://www.krolewskidwor.pl/pseudohodowle.htm
PRZECZYTAJ KONIECZNIE JEŻELI NIE ZNASZ WARTOŚCI RODOWODU !

Mia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 913
Odp: Avon i Oriflame
« Odpowiedź #145 : 2006-11-24, 21:13 »
mi moja mam mowiła.. to samo własnie.. że pieniądze z tych kosmetkow ida na tzw czarne msze itp no i że kosmteki są robione z nienarodzonych dzieci itp.. Powiem że jest to poczęści prawda moja mama ma na to dowody.. Tymbardziej ze to powiedziała mamie osoba znana.. która tam pracowała..
Aaaaa wszyscy zginiemy :P . Znaczy prawdziwe jest to że pieniądze idą na czarne msze czy że kosmetyki robione są z nienarodzonych dzieci? :D
Zapisane
Pracuj tak, jakbyś nie potrzebował pieniędzy
Kochaj, jakby nikt cię nigdy nie zranił
Tańcz, jakby nikt nie nie patrzył
Śpiewaj, jakby nikt nie słuchał
Żyj, jakby to było niebo

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Avon i Oriflame
« Odpowiedź #146 : 2006-11-24, 21:29 »
mi moja mam mowiła.. to samo własnie.. że pieniądze z tych kosmetkow ida na tzw czarne msze itp no i że kosmteki są robione z nienarodzonych dzieci itp.. Powiem że jest to poczęści prawda moja mama ma na to dowody.. Tymbardziej ze to powiedziała mamie osoba znana.. która tam pracowała..
ale jak? :P
Zapisane

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Avon i Oriflame
« Odpowiedź #147 : 2006-11-24, 21:31 »
Nie chce mi sie w to wierzyc??
Co to???!!! palec???? *wyrzuca krem przez okno i rzyga*
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

Forum Zwierzaki

Odp: Avon i Oriflame
« Odpowiedz #147 : 2006-11-24, 21:31 »

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: Avon i Oriflame
« Odpowiedź #148 : 2006-11-24, 21:38 »
Sudolineczka... ty masz 17 lat?
Wiecie co? mnie na takiej czarnej mszy zgwałcili i z mojego nienarodzonego dziecka zrobili Rozpromieniający zestaw Solutions Rozświetlający krem i peeling do twarzy (z kosmetyczką) tylko za 36,90
:roll:
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Mia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 913
Odp: Avon i Oriflame
« Odpowiedź #149 : 2006-11-24, 21:51 »
mnie na takiej czarnej mszy zgwałcili i z mojego nienarodzonego dziecka zrobili Rozpromieniający zestaw Solutions Rozświetlający krem i peeling do twarzy (z kosmetyczką) tylko za 36,90
:roll:
Teraz to mówisz??? Kupiłam to koleżance. :D Eeee nie dowie się :P
Zapisane
Pracuj tak, jakbyś nie potrzebował pieniędzy
Kochaj, jakby nikt cię nigdy nie zranił
Tańcz, jakby nikt nie nie patrzył
Śpiewaj, jakby nikt nie słuchał
Żyj, jakby to było niebo
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.08 sekund z 27 zapytaniami.