Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Okropny człowiek  (Przeczytany 3882 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
Okropny człowiek
« : 2004-07-31, 16:02 »
Wczoraj zobaczyłam że moja sąsiadka bije swojego ok.5mies. bokserka skórzanną smyczą.Za to że kawałek odszedł od jej nogi.Biedaczek aż się pod mur położył :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry: :cry:  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

York.

  • Gość
Okropny człowiek
« Odpowiedź #1 : 2004-07-31, 16:13 »
brak słów ciekawie czy jej mąż też tak jej tłumaczy że zupa jest za zimna  ;)
Zapisane

Roxette

  • Gość
Okropny człowiek
« Odpowiedź #2 : 2004-07-31, 16:57 »
Rzeczywiście okropny człowiek :( To smutne i chore ale takie widoki można zobaczyć bardzo często :( Tym ludziom wydaje się że dobre lanie pomoże psu..........czy jak to tam szło :evill:  :evill:  :evill: Brak zrozumienia,opanowania,cierpliwośi..........wykształcenia......... :twisted:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Okropny człowiek
« Odpowiedz #2 : 2004-07-31, 16:57 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Okropny człowiek
« Odpowiedź #3 : 2004-07-31, 17:16 »
Taaak... widziałam też taką babkę co pies się zatrzymał na chwilę czy coś, a ona go szarp za smycz do siebie i zaczęła wygłaszać mu swoje racje :? jakby pies wiedział o czym ona mu się wydziera przez kilka minut... :?  :? Szłam z rodzicami i ojciec się mnie spytał czy to jest taka metoda :?  :roll: postępowania z psami...
Zapisane

*~Dominisia~*

  • Gość
Okropny człowiek
« Odpowiedź #4 : 2004-07-31, 17:17 »
TO JEST CHORE I NIELUDZKIE!  :grr:

A co by było gdyby tak zadzwonic do tej sąsiadki i mówic innym głosem :
"Słuchaj pani! Jak jeszcze raz zobaczę, ze bije pani swojego psa to go pani odbiore!
                                                                                             Obserwator!"
Zapisane

York.

  • Gość
Okropny człowiek
« Odpowiedź #5 : 2004-07-31, 20:27 »
lepiej nich ktoś inny zadzwoni aby głosu nie poznała
Zapisane

*~Dominisia~*

  • Gość
Okropny człowiek
« Odpowiedź #6 : 2004-07-31, 20:41 »
Dobry POMYSŁ! :)
Zapisane

marta1

  • Gość
Okropny człowiek
« Odpowiedź #7 : 2004-07-31, 20:45 »
a wg mnie ten pomysł jest do dupy, bo to tylko podbuntuje babę. Lepiej normalnie wytłumaczyć że bicie psa nie ma sensu, bo w ten sposób pies się na nią obrazi i nie będzie jej słuchał wogóle
Zapisane

Kat&Seja

  • Gość
Okropny człowiek
« Odpowiedź #8 : 2004-07-31, 20:47 »
A ja kiedys widzialam podobna scene...tylko ,ze nastolatek wyszedł na pole  "wyczeasac"pieska. pewno mu rodzice kazali , jak mu sie nie chcialo...ale widok byl okropny bo charował biedactwo z calej siły drucianka a piesek sie wił i piszczał..A im wiecej piszczał tym go bardziej szorował..np po brzuszku. Zawołalam na niego,zeby dal sobie siana ale om mi w odpowiedzi kazal się odp...i pilnować wlasnego nosa.. :grr:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Okropny człowiek
« Odpowiedz #8 : 2004-07-31, 20:47 »

*~Dominisia~*

  • Gość
Okropny człowiek
« Odpowiedź #9 : 2004-07-31, 20:47 »
Ty chcesz ja pouczac? Chyba zartujesz! Jestes młodsza, a kobiety dziewuszek nie sluchaja! Lepiej postraszyc moim zdaniem, ona nie zrozumie jak cos do niej powiesz/.
Zapisane

marta1

  • Gość
Okropny człowiek
« Odpowiedź #10 : 2004-07-31, 21:32 »
a Samanta nie mogłaby pogadać z rodzicami aby coś jej powiedzieli?? Bo straszenie nic nie da a moim zdaniem ona chcę po prostu psa wychować dobrze (choć nie wie jak). A znacznie gorsze jest to co mówi Kat&Seja
Zapisane

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
Okropny człowiek
« Odpowiedź #11 : 2004-07-31, 21:44 »
Cytat: marta1
Lepiej normalnie wytłumaczyć że bicie psa nie ma sensu, bo w ten sposób pies się na nią obrazi i nie będzie jej słuchał wogóle


Wiele osób jej to tłumaczyło ,także ja .Ale ona mówi że to wychowa psa i że go to nie boli. :cry:
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Okropny człowiek
« Odpowiedź #12 : 2004-08-01, 10:08 »
Wrr... też trzepnąć babę i powiedzieć że przecież to jej nie boli :grr: ciekawe jak ją wychowywali rodzice...
Zapisane

kustosz82

  • Gość
Okropny człowiek
« Odpowiedź #13 : 2004-08-01, 15:10 »
może ta kobieta wychodzi z założenia że "dupa to nie szklanka - nie stłucze się"

Osobiście nie pochwalam takiego zachowania byłbym jednak za mądrym i spokojnym wytłumaczeniem kobiecie że tak postępować się nie powinno
Zapisane

koniula

  • Gość
Okropny człowiek
« Odpowiedź #14 : 2004-08-01, 15:23 »
moze ona sama miala jakies zryte dziecinstwo a ze np. nie ma dzieci lub jej juz odeszly teraz wyzywa sie na psie?
baba ma poprostu cos z psychika mi pozostaje tylko wspolczucie temu biednemu pieskowi :cry:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Okropny człowiek
« Odpowiedz #14 : 2004-08-01, 15:23 »

*~Dominisia~*

  • Gość
Okropny człowiek
« Odpowiedź #15 : 2004-08-01, 15:31 »
Mozna tez jej go odebrac, albo co....
Zapisane

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Okropny człowiek
« Odpowiedź #16 : 2004-08-01, 15:37 »
Ja nie wiem, czy czlowiek jest taki głupi, czy takiego udaje  :twisted:  :twisted: .
No psa to nie boli :grr: . Trzeba jej dać jej to poczuć i babkę zdzielić smyczą. To dopiero poczuje :wink:
Zapisane

*~Dominisia~*

  • Gość
Okropny człowiek
« Odpowiedź #17 : 2004-08-01, 15:45 »
Taaaaa  :P
Zapisane

koniula

  • Gość
Okropny człowiek
« Odpowiedź #18 : 2004-08-01, 15:46 »
dokladnie. ja nie powiem ze ja nigdy nie udezylam psa ale... zeby smycza? przestancie ... jak nei ma sie a kim wyzywac to jakiegos chlopa do wynajecia czy cos, bo widac ze z kobita gorzej. psa ostatnim razem udezylam poltora roku temu. teraz jak cokolwiek on zrobi wrzeszczena niego i tylko uderzam SIEBIE SAMA w udo... moze to jest jakies psychiczne ale Snupi calkiem dobrze na to reaguje. ja sama zadaje sobie bol , psu go oszczedzam, a tez jest poisluszny.
ps. udezyla go bo nie chcial isc przy nodze...
1. czy pies zawsze musi isc przy nodze?!
2. przeciez to szczeniak!
 :evill:
Zapisane

darek

  • Gość
Okropny człowiek
« Odpowiedź #19 : 2004-08-04, 14:33 »
Biedny psiak...a później głupia baba sie będzie dziwić czemu jej pies nie przychodzi na jej  zawołanie-odp.bo sie jej będzie bał,no to baba go dalej zacznie lać i jak ktos nie zainterweniuje skutecznie to ja nie chce mysleć co z tego psa będzie-znów odp-kłebek nerwów,agresor rzucający sie na ludzi.Apel do ludzi NIE znających sie na wychowaniu i postepowaniu z psem-jak już macie psa bądz innego zwierzaka poczytajcie lekturę zamiast brukowce o plotkach gwiazd.
Zapisane

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Okropny człowiek
« Odpowiedź #20 : 2004-08-04, 14:38 »
A wstyt się przyznać,  że to ludzie z polski  :evill:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Okropny człowiek
« Odpowiedz #20 : 2004-08-04, 14:38 »

Moniaa

  • Gość
Okropny człowiek
« Odpowiedź #21 : 2004-08-04, 14:56 »
Strasznie. Biedny psiak :(
Zapisane

koniula

  • Gość
Okropny człowiek
« Odpowiedź #22 : 2004-08-04, 21:25 »
racja dobra lektura by jej sie przydala. chyba ze ze starosci juz jej na wzrok padlo :grr:
Zapisane

Roxette

  • Gość
Okropny człowiek
« Odpowiedź #23 : 2004-08-04, 21:40 »
Kto jej sprzedał psa czy dał?Przecież takich chorych ludzi to można "wyczuć",poznać podczas rozmowy.Hodowca powinien przeprowadzić  tzw.zapoznawczą pogadankę.To jest jego obowiązek......no ale oczywiście to mógł być "hodowca" :(  :(
 
Ludzie też tak traktują swoje dzieci..........niektórzy......
Zapisane

koniula

  • Gość
Okropny człowiek
« Odpowiedź #24 : 2004-08-04, 21:42 »
babka mogla byc dobra aktorka :evill:
Zapisane

Roxette

  • Gość
Okropny człowiek
« Odpowiedź #25 : 2004-08-04, 21:52 »
Ja jej dam aktorkę :grr:  :roll:
Zapisane

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Okropny człowiek
« Odpowiedź #26 : 2004-08-04, 21:55 »
aktorka, w szpitalu dla nienormalnych!!! :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:
Zapisane

koszmarek

  • Gość
Okropny człowiek
« Odpowiedź #27 : 2004-08-04, 22:57 »
dlaczego gdzie sie nie spojrzy to wszedzie ktos krzywdzi psiaki??? przeciez on tez cos czuja... najgorsze jest to ze nie mozna nawet takiemu komus zwrocic uwagi bo kaze sie wlanie odpiiiiii....  :grr:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Okropny człowiek
« Odpowiedz #27 : 2004-08-04, 22:57 »

olc!a

  • Gość
Okropny człowiek
« Odpowiedź #28 : 2004-08-04, 23:00 »
Heh...
Tak koło 20.00 widziałąm przez okno takiego debila... Pies (pseudoamstaff z giełdy) mu zwiał w kierunku naszego bloku, pewnie wyczuł że Bela ma cieczkę. Chłopak jak zobaczył, że go nie ma, zagwizdał raz, drugi, pies nie przychodzi. To po niego poszedł... Pies na kolczatce z gigantycznymi kolcami :| Złapał go na smycz i ciągnie za sobą, caly czas mocno szarpiąc. Pies aż wyje z bólu. Podszedł do ławki, na której siedział z koleżkami (tak właśnie wyglądają jego spacery z psem - on siedzi na ławce i popija piwko, a pies biega gdzie chce; na szczęście jest jeszcze młody i nieagresywny :roll: ), spuścił psa ze smyczy. Pies aż szorował brzuchem po ziemi, jak do niego podchodzil :|
Zapisane

darek

  • Gość
Okropny człowiek
« Odpowiedź #29 : 2004-08-05, 12:43 »
chciał"zaimponować"dziewczynom-taki kozak z niego ;) taka "moda"-"kolesie" mają psy a są to najczęsciej amstaffy,pit bulle czy inne agresory i przesiadują na osiedlach z koleżkami bądz osiedlowymi dziewczynami-tzw slumsy blokerskie-załosny widok
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 28 zapytaniami.