Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: jakiej rasy?  (Przeczytany 3700 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*Pamela*

  • Gość
jakiej rasy?
« : 2004-10-06, 20:48 »
Jakiej rasy psem chciałbyć być?
Ja Chińskim Grzywaczem lub Yorkiem...
Zapisane

Nanami

  • Gość
jakiej rasy?
« Odpowiedź #1 : 2004-10-06, 20:50 »
A mi obojetnie, bylebym była zdrowa i miała dobrego własciciela  :lol:

A najchetniej to wilkiem  ;)
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
jakiej rasy?
« Odpowiedź #2 : 2004-10-06, 20:52 »
Cytat: Nanami
A mi obojetnie, bylebym była zdrowa i miała dobrego własciciela  :lol:

A najchetniej to wilkiem  ;)


Ja tak somo tylko ze najchetniej to sznaucekriem i dobkiem

Forum Zwierzaki

jakiej rasy?
« Odpowiedz #2 : 2004-10-06, 20:52 »

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
jakiej rasy?
« Odpowiedź #3 : 2004-10-06, 21:34 »
hmm napewno nie kanapowcem, może coś od myśliwskiego ? a jakbym była psem, to rodzice nie mogliby mi zabronić żadnej fryzurki, to może Bergamasco  :D  :wink:  ale i tak najbardziej chciałabym być konikiem :P
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
jakiej rasy?
« Odpowiedź #4 : 2004-10-06, 21:41 »
A ja chciałabym być stołem... :roll: I co to wnosi do świata kynologii? :lol:
A tak na poważnie... jeśli już chciałabym być po prostu psem, który ma kochającą rodzinkę, ma zapewnioną opiekę a przede wszystkim wielką miłość.
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
jakiej rasy?
« Odpowiedź #5 : 2004-10-06, 21:49 »
Cytuj

A ja chciałabym być stołem...  I co to wnosi do świata kynologii?  

to że zaistniałaby potrzeba stworzenia nowej grupy, bo do której byś się zaliczyła :P
Zapisane

Emilka

  • Gość
jakiej rasy?
« Odpowiedź #6 : 2004-10-06, 22:00 »
a ja nie chcialabym byz zadnym psem :P
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
jakiej rasy?
« Odpowiedź #7 : 2004-10-06, 22:07 »
Ja też wolałabym być człowiekiem, ale chciałabym (jeśli byłabym już tym psem ;)) być tak traktowana przez właścicieli jak ja traktuję moje Słoneczko :)

p.s. Emilka, pozdrów swoją Maję od mojej Maji :mrgreen: I resztę oczywiście też! :D
Zapisane

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
jakiej rasy?
« Odpowiedź #8 : 2004-10-09, 20:28 »
eee... Briard, Bobtail, Berneńczyk albo Nowofunland. Ale raczej 1
Zapisane

Forum Zwierzaki

jakiej rasy?
« Odpowiedz #8 : 2004-10-09, 20:28 »

Moniaa

  • Gość
jakiej rasy?
« Odpowiedź #9 : 2004-10-09, 22:35 »
Hm.. jesli musialabym byc psiakiem, to chcialabym miec zapewnione to wszystko co moja psinka.
Zapisane

Ulcia

  • *
  • Wiadomości: 903
jakiej rasy?
« Odpowiedź #10 : 2004-10-10, 11:26 »
GDybym ja miałabym byc psem to nie chciałabym byc kanapowcem, tylko takim duzym psem, np. wilkiem, albo dobkiem lub rotkiem. NApewno chciałabym miec kochającoa rodzinke, która by o mnie dbała i kochała.
Zapisane
Sumienie nie powstrzymuje od grzechów, przeszkadza tylko cieszyć się nimi. [Jean Cocteau]


gg:1428362

emyla

  • *
  • Wiadomości: 1311
jakiej rasy?
« Odpowiedź #11 : 2004-10-10, 12:21 »
j abym chciała być swoim psem bo on ma ze mną za doobrze
Zapisane

golden

  • Gość
jakiej rasy?
« Odpowiedź #12 : 2004-10-10, 14:07 »
chartem lub wilkiem ;) jesli juz mialbym byc psowatym. Wole ludzkie zycie.
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
jakiej rasy?
« Odpowiedź #13 : 2004-10-10, 14:15 »
przede wszystkim chciałabym mieć kochających, ale stanowczych i doświadczonych pod względem wychowywania i karmienia psów właścicieli, niezależnie od rasy jaką bym była... a jeśli chodzi o rasę, to chciałabym być jakimś wyżłem w rękach osoby, która lubi ruch na świeżym powietrzu.
Zapisane

Florencja

  • Gość
jakiej rasy?
« Odpowiedź #14 : 2004-10-10, 15:53 »
Chciałabym być jakimś psem myśliwskim, jak norris. Tylko co do kochającej rodziny, raczej wolałabym jednego pana, który nie byłby zbytnio wymagający jeśli chodzi o posłuszeństwo... ech marzenia...
Zapisane

Forum Zwierzaki

jakiej rasy?
« Odpowiedz #14 : 2004-10-10, 15:53 »

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
jakiej rasy?
« Odpowiedź #15 : 2004-10-10, 17:16 »
Jakimś chartem wystawowym, latającym po ringach i torach wyścigowych (ale wyścigi tylko jako rozrywka, a nie praca)  :D

whiper

  • Gość
jakiej rasy?
« Odpowiedź #16 : 2004-10-10, 17:32 »
Równiez wole ludzkie życie. A jesli już to jakimś chartem, który by was zjadł  :lol:
Zapisane

Nanami

  • Gość
jakiej rasy?
« Odpowiedź #17 : 2004-10-10, 17:44 »
A ja bym wolała wilcze lub pieskie zycie. Jak dobrze sie trafi to przysłowie "pieskie zycie" jest niepraktyczne  :lol:  A byc człowiekiem? Ciagle cos wymagają, trza chodzic do szkoły, kuć, potem pracowac, czasu nie ma...

A tak to chciałabym byc wilkiem na wielkich przestrzeiach Alaski/Kanady, moze byc Rosji, Europy juz raczej nie no chyba ze na skandynawii  ;)

A jako pies, to raczej z duzych ras lub srednich, moze byc ON, polujące takze, przerózne. Chciałabym miec kochającego Pana, znającego sie na szkoleniu i psim behaviorze  :wink:
Zapisane

Florencja

  • Gość
jakiej rasy?
« Odpowiedź #18 : 2004-10-10, 20:00 »
Nanami ja to bym chyba wolała takiego sympatycznego wesołego człowieka który nie ma pojęcia o psiej psychice i traktuje psa jak przyjaciela, jak człowieka... Ostatnio panuje mania wpychania wszystkiego pod TD, nie wiem czy byłabym zadowolona z życia u kogoś kto co chwilę zagląda do książki, kto ciągle i w każdym moim zachowaniu widzi chęcć zdominowania go...
Zapisane

Nanami

  • Gość
jakiej rasy?
« Odpowiedź #19 : 2004-10-10, 20:21 »
A ja własnie nie chciałabym takie... Moja kolezanka i jej ojciec mają takiego duzego mieszanca charta polskiego chyba i czekoladowego dobka. Mają JUŻ drugiego psa. Bardzo go kochają, ale kompletnie nie rozumieją... Pies na początku chodził na smyczy, teraz biega wolno w kagancu po całym osiedlu. A jakie extra historie opowiada o nim w szkole, ze on jest głupi i nic nie umie, ze nie reaguje na "wyjdz z pokoju". Wg mnie jest bardzo mądry ale kompletnie nie wychowany!  :lol:  Ale rady jej nie udzielisz, bo ona lepiej wie, miała juz tyle psów a ja mam jednego  :lol:

Nie chciałabym byc na miejscu tego psa. Przez kompletne niewychowanie i niezrozumienie dostaje w łeb za byle co. Ale własciciele go bardzo kochają i by go nie oddali nikomu  :lol:

Chciałabym miec kochającego Pana, znającego sie na szkoleniu i psim behaviorze -> nie wiem czy byłabym zadowolona z życia u kogoś kto co chwilę zagląda do książki, kto ciągle i w każdym moim zachowaniu widzi chęcć zdominowania go...

Eee od kiedy znajomosc behavioru to zagladanie do ksiazki i wszystko pod dominacje?  ;)
Zapisane

Florencja

  • Gość
jakiej rasy?
« Odpowiedź #20 : 2004-10-10, 20:38 »
Przepraszam jesli uraziłam ale po prostu coraz częściej tak się właśnie o behawiorze mówi...

A co do tej nieznajomości to ja sobie wyobraziłam siebie jako dajmy na to pointera na zielonej łące, mój pan siedzi na bujanym fotelu na ganku wiejsiej chatki na odludziu i śmieje się z moich wygłupów z innym psem. I nie obchodzi go że ktoś powie że ma psa niewychowanego, jemu nie przeszkadza że skacze na niego na powitanie, że czasem nie przyjdę na zawołanie, on wie że wrócę ja wiem że go kocham i on wie że kocha mnie i tyle. Jestem fantastką i marzycielką ale nic na to nie poradzę...wzruszyłam się...

I powiem wam że to uważam za prawdziwe szczęśliwe życie, być może będąc psem uważałabym inaczej, jak na razie to jest to dla mnie obraz szczęścia.
Zapisane

Forum Zwierzaki

jakiej rasy?
« Odpowiedz #20 : 2004-10-10, 20:38 »

Nanami

  • Gość
jakiej rasy?
« Odpowiedź #21 : 2004-10-10, 20:43 »
Florencja - o tak, taki obraz mi sie bardzo podoba jaki ukazałas!  :wink:

Choć z mojej natury wolałabym by pan zaczął ze mną jakies szkolenie, stawiał przede mną nowe zadania, chciałabym móc go uszczesliwic...  ;)  Taki ze mnie ot typ byłby. Czyli cos pod charakter wymarzonego ONka  :wink:  Bo stwierdziłam ze tak bym z nudów umarła  ;)
Zapisane

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
jakiej rasy?
« Odpowiedź #22 : 2004-10-10, 20:50 »
Cytat: Nanami
Florencja - o tak, taki obraz mi sie bardzo podoba jaki ukazałas!  :wink:

Choć z mojej natury wolałabym by pan zaczął ze mną jakies szkolenie, stawiał przede mną nowe zadania, chciałabym móc go uszczesliwic...  ;)  Taki ze mnie ot typ byłby. Czyli cos pod charakter wymarzonego ONka  :wink:  Bo stwierdziłam ze tak bym z nudów umarła  ;)


Potwierdzam tylko chciałabym być nie ONkiem tylko jakimś chartem  :kocham:
Ale czasem taki wypad na łąkę dla zabawy baaardzo mile widziany  :wink:

Florencja

  • Gość
jakiej rasy?
« Odpowiedź #23 : 2004-10-10, 20:50 »
Ależ gdzieżja bym się nudziła na wsi ! Tyle ptaków dookoła, w lesie zawsze coś buszuje, co jakiś czas idę na polowanie, robię to do czego zostałam stworzona, żyć nie umierać !

Ale to raj psa myśliwskiego, masz racje owczarkowi trzeba nowych zadań i wyzwań, ja nie jestem aż tak wymagająca  ;)

Pozdrawiam  :D
Zapisane

Nanami

  • Gość
jakiej rasy?
« Odpowiedź #24 : 2004-10-10, 20:55 »
Taigan, własnie o to chodzi, ze nauka poprzez zabawe i nagródki - to jest to  :wink:
Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
jakiej rasy?
« Odpowiedź #25 : 2004-10-11, 14:40 »
Kiedyś chciałam być golden retrieverem, ale teraz wolałabym wilczkiem :wink:
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
jakiej rasy?
« Odpowiedź #26 : 2004-10-11, 15:37 »
Eeee tam dla mnie to nie ważne jaką rasą :roll: Zresztą ja wolę zpostać człwoiekiem :)
Zapisane

Weron_ciau

  • Gość
jakiej rasy?
« Odpowiedź #27 : 2004-10-11, 16:22 »
Jeśli chodzi o rase to nie wiem obojętnie!
nAJWAZNEIJSZE BY:
-dobry dom
-opiekuni dzieci
-chciała bym pracowac z dziecmi neipełnosprawnymi
-zawsze pełna miska jedzenia
-wielu przyjacół
-żadnych wrogów
No i chyab wszystko
Zapisane

Forum Zwierzaki

jakiej rasy?
« Odpowiedz #27 : 2004-10-11, 16:22 »

julia_mrm

  • Gość
jakiej rasy?
« Odpowiedź #28 : 2004-10-13, 14:53 »
JA tez bym chciala byc moja sunia bo on ma nawet swoja kanape, zawsze czyste miski, mase zabawek, duzy ogrod, i telewizje wlaczona kiedy nikogo nie ma w domciu, jezdzi na wystawy :D to jest pieskie zycie
Zapisane

*~Dominisia~*

  • Gość
jakiej rasy?
« Odpowiedź #29 : 2004-10-14, 15:37 »
A ja bym chciała być chartem polskim lub afrykańskim azawakhiem. Mieć kochającą, dobrą, doświadczoną rodzinkę, olbrzymi ogrod i spacery zapewnione, zabawki, odpowiednie zarcie i kolegow psich i kocich i innych :)
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 27 zapytaniami.