Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: PSY MORDERCY  (Przeczytany 6773 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Bona

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #30 : 2002-11-22, 11:03 »
Cytat: Jagoda
Mela, jestem w szoku o której Ty wysyłasz ostatnią wiadomość, .


e tam Jagoda: zauważ , ze na forum dalej nie zmieniony czas. Tak naprawdę jest zawsze godzina wcześniej...... ;)
Halo Halo Myszki: czy wy mozecie zinterweniować w tej sprawie?? Ja już pisałam maila , ale najwidoczniej mnie olano :cry:  :cry:  :cry:
Zapisane

myszka

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #31 : 2002-11-22, 11:11 »
Bona, niestety my tu jesteśmy bezsilne :cry:
Zapisane

Monik@

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #32 : 2002-11-22, 11:25 »
Mysza: jasne, Wasylowi nic nie powimy! A jak wywąszy??? Wąch jeszcze ma!
Bona: nie wiadomo, jakie podniebie ma Borys? Źle mnie zrozumiałaś _ Puma nie ma czarnego, ma ino czarną plamę na ozorze! Zakłady proponuję do przyszłego piątku, a w weekend zrobi się sparing.
Jagoda: a Ty myślałaś, że Twoja koleżanka to taka święta? To zła kobieta jest!
Myszka: zegarków nie przestawicie?  :shock:
Zapisane

Forum Zwierzaki

PSY MORDERCY
« Odpowiedz #32 : 2002-11-22, 11:25 »

Mela

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #33 : 2002-11-22, 12:00 »
Wypraszam sobie. :evil:  :evil:
Tylko nachwilę się wyłączę, a tu takie kalumnie!
Monika@: Mordercy nie mają uczuć, wiec Wasze obawy są bezpodstawne.
Jagoda: (tu chciałam wstawić cyta z twojej wypowiedzi, ale nie wiem jak oni to robią) przecież czerpanie krzyści finansowych ze wszystkiego to mój zawód, mam to we krwi.

A co do samych zakładów to nie wiem jak wyglądają zawodnicy. Czy mam się sugerować obrazkami z profila? Jeśli tak to moja zyrafa łyka Was na śniadanie.
Zapisane

Bona

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #34 : 2002-11-22, 12:03 »
no to moze Borys ma czarne . Muszę stawiać na pewniaka: potrzebuję forsy  :P
Zapisane

Monik@

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #35 : 2002-11-22, 12:09 »
Mela, jasne, że masz się sugerować obrazkami! Czyż ta wredna suka nie ma mordu w oczach?(mordy?)
Zapisane

Jagoda

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #36 : 2002-11-22, 12:19 »
wiem że czas nie jest przestawiony, ale Mela mi w pracy mówiła, że musi troche przystopowac z tym nałogiem forumowym ale jak widać pewnie wstała potajemnie z łożka żeby cos naskrobać o morderczych instynktach, a tak naprawde to pewnie chciała sprawdzić , czy już jest ustalona jakaś  konkretna stawka, bo jej w głowie tylko cyferki.
Zapisane

Bona

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #37 : 2002-11-22, 12:26 »
z mojego oka idą same agresywne pioruny, ale faktycznie przy psie Moniki to wszyscy jak baranki jesteśmy. No........ może ta zyrafa jest gorsza, już sama nie wiem kogo się bardziej bojać  :shock:
Zapisane

Monik@

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #38 : 2002-11-22, 12:42 »
Ja się najbardziej bojam żyrafy: ma czarne podniebie, gryzie, kopie i ma rogi - czyli bodzie.
Zapisane

Forum Zwierzaki

PSY MORDERCY
« Odpowiedz #38 : 2002-11-22, 12:42 »

Mela

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #39 : 2002-11-22, 12:43 »
Jagoda: przestań się czepiać. nie wiem kto tu jest większym nałogowcem. Wszystkich zainteresowanych odsyłam do tematu cane corso - Ona tam siedzi od rana do wieczora!!!!

A wracając do zakładów to stawiam wszystko na kaczkę. To pewniak. Jagoda czy masz na nią pozwolenie?
Zapisane

Jagoda

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #40 : 2002-11-22, 12:56 »
o rany zostałam zaatakowana bez uprzedzenia :evil:  :evil:
Mela nic nie wiem o pozwoleniach na drób :lol:
 a jezeli chodzi o nałóg to zamierzam załozyc nowy temat dotyczący obsesji na punkcie  naszego "Forum" ale nie wiem czy siły wyzsze sie na to zgodzą :?
Zapisane

myszka

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #41 : 2002-11-22, 13:37 »
Siły wyższe mówią TAK :lol:
Zapisane

Bona

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #42 : 2002-11-22, 13:45 »
ja wam coś powiem kobitki( a właśnie - dlaczego tu nie ma menszczysn??) o nałogu. Jak tak dalej pójdzie to mnie wywalą z pracy za rachunek telefoniczny  :cry:  :cry:  :cry:  :cry:
nawet po godzinach zostaję , a jak wracam do domu , to co robię ????? Włączam internet, hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 8)
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #43 : 2002-11-22, 13:46 »
Siło wyższa, Twoja siostrzana siła wyższa potwierdza, byle było pisane w samych superlatywach  :lol:


Jagodo - oczywiścię że na drób trzeba mieć pozwolenie. Szczególnie ten z listy niebespiecznych. Zanim Ci takie wydadzą, bedą sprawdzać, czy nie ma czarno w dziobie  :idea:


Bona, to bardzo zdrowy objaw  8)
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

myszka

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #44 : 2002-11-22, 13:49 »
Może stworzymy listę drobiu niebezpiecznego  :?:  :idea: Taka kaczka to wg mnie punkt pierwszy...  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

PSY MORDERCY
« Odpowiedz #44 : 2002-11-22, 13:49 »

Bona

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #45 : 2002-11-22, 13:52 »
kaczka ?? a co myślicie o kurach ??? ja myślę ,że to są agresory największe  :lol:  :lol:
Zapisane

Jagoda

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #46 : 2002-11-22, 14:06 »
Siłom Wyższym dziekuję za pozwolenie, bo nie bardzo wiedziałam jak sie nałóg internetowy ma do psów  :)
jeżeli chodzi o to forum, to niedługo nie bedziemy tworzyć listy drobiu niebezpiecznego tylko listę wywalonych z pracy za marnowanie czasu pracodawcy, ale mam nadzieje że mi to przejdzie i ograniczę sie do jednej krótkiej wypowiedzi dziennie  :lol:
ale musze się Wam przyznać że teraz chętniej jadę do pracy i lepiej mi sie wstaje rano, bo juz myślę że jak przyjadę do roboty będą jakieś news-y ( w domu mam tylko czasami notebooka)
Bona - nie martw sie w firmie masz napewno ryczałt na internet, może nikt sie nie pokapuje.
a poza tym taki drób może byc bardzo niebezpieczny - np. taka kaczka - ile to kalorii i dodatkowego obwodu w biodrach( hi hi hi)
Zapisane

Mela

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #47 : 2002-11-22, 14:39 »
Jagoda: nie przesadzaj ztym marnowaniem czasu pracodawcy. CZY TO JEST MARNOWANY CZAS??????  Za takie coś powinnaś wylecieć z forum!!

Od ciągłej pracy non stop przez 8 godzin człek wariuje, więc chyba należy nam się jakaś chwila przerwy (byle nie za długa i najlepiej jak nie ma szefa). zauważyłam, że niebezpieczne jest uczestniczenie w kilku tematach jednocześnie, bo wtedy trudno się opanować żeby nie przejrzeć za każdym razem wszystkich, a to zabiera cholernie dużo czasu.
Zapisane

majka1

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #48 : 2002-11-22, 14:54 »
Też mam taki problem, ale moi szefowie wyjeżdżają na tydzień na narty już dzisiaj  8)  8)  8)
Poza tym to mój szeo sprawdza kiedy siedzimy w necie w pracy ma taki specjalny serwer czy cóś i na koniec miesiąca ..... Ale co tam wy i fajki dwa nałogi to nie jest tak znowu dużo  :lol:
Zapisane

Bona

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #49 : 2002-11-22, 15:00 »
Majka : a  8)  8)  8)  8) ???????????
nie przyznajesz się do nałogu ty ukryta alkoholiczko ?????? :lol:  :lol:
Zapisane

majka1

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #50 : 2002-11-22, 15:03 »
To nie jset nałóg to jest ino przyzwyczajenie  :lol:
a i to przez Was ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

PSY MORDERCY
« Odpowiedz #50 : 2002-11-22, 15:03 »

Mela

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #51 : 2002-11-22, 15:25 »
Majka : żeby tylko nie przyszło Ci do głowy zrywać z nałogami, bo się zapłaczemy :cry:  :cry:  :cry:
Zapisane

majka1

  • Gość
PSY MORDERCY
« Odpowiedź #52 : 2002-11-22, 15:47 »
Ni mam zamiaru, nie tak łatwo się mnie nie pozbędziecie  :lol:
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 27 zapytaniami.