Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 157 158 [159] 160 161   Do dołu

Autor Wątek: JAMNICZKI!!!  (Przeczytany 202697 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4740 : 2009-06-03, 21:12 »
Moj jamnior jest taki sam... z ta roznica ze spi ze mna:)
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

soboz4

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 729
  • Każda porażka to krok do sukcesu!
    • WWW
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4741 : 2009-06-03, 22:16 »
Roxi lubi spać w budzie, albo ze mną, jak wychodzę do pracy, a zostaje z synem wciska się wtedy do łóżka syna,


Czasami w budzie jej ciasno, choć uszyta jest jak dla doga (wymiary 80 x 90 cm)




Zapisane
Bożena

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4742 : 2009-06-04, 17:23 »
fajne foty:)
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

Forum Zwierzaki

Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedz #4742 : 2009-06-04, 17:23 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4743 : 2009-06-04, 17:37 »
I fajny ... budo / namiot ;) :P
Mój Miki śpi na jednym,drugim,trzecim łóżku,rzadziej w koszyku / w dzień po powrocie ze spaceru,jak jest brudny,mokry,lub jak nie ma nikogo w domu / - w nocy najpierw śpi u siostry,potem zabieram go do siebie,a nad ranem,gdy tata wstaje do pracy,to pies wędruje do mamy ... :lol:

soboz4

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 729
  • Każda porażka to krok do sukcesu!
    • WWW
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4744 : 2009-06-04, 18:05 »
Moje poprzednie jamniory tez tak wędrowały, Roxi też co prawda zmienia łóżka ale rzadziej. Za to buda jej bardzo spasowała, co mnie ucieszyło, gdyż kosztowała mnie dużo pracy, choć koszty uszycia były znikome: materiał z odzysku, listewki z odzysku, w dachu styropian z dawnej tarczy strzelniczej syna. Cała jest zrobiona w środku na zamki, rzepy, guziki. Listewki są schowane we wszytych futerałach zamykanych na guziki, styropian w dachu zamykany na zamki, a dach odpinany na rzepy. Wszystko po to, by można ją było wyprać. Szczególnie po zabiegu sterylizacji Roxi lubiła tam przebywać, czuła się tam bezpiecznie, tak samo jak ma kosteczkę to też ją chowa do budy, jak nie ma ochoty jej gryźć.

Oczywiście buda nie powstrzymuje ją do przychodzenia na pieszczotki do łóżka, niestety przy tej pogodzie nie zawsze jest czysta i muszę co chwilę jej myć podwozie!
Zapisane
Bożena

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4745 : 2009-06-04, 18:22 »
O!,to fajna rzecz,myślałem,że kupiona ;) - Miki ma zabawki i kości porozrzucane po całym mieszkaniu,a część w takim otwieranym od góry stołku w przedpokoju ;) - dorobił się tego tyle,co nie jedno dziecko ... :lol: :P

Satine

  • *
  • Wiadomości: 12
  • :)
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4746 : 2009-06-04, 20:26 »
Ja mam takie coś, tylko zielone w szkocką kratę.



Jak się naciśnie z jednej strony od góry, to dach się składa i jest legowisko ze ścianą z jednej strony. Taka sofa psia.
 :D

Co do zabawek - hitem mojego jamniora jest gumowa parówka z namalowanymi oczami i z wystającym grubym sznurem z każdej strony. Cichutko piszczy przy naciśnięciu. Wszystkie kostki, gryzaki, kapcie i inne ciekawostki mogą się nie liczyć. Parówka to namber łan. :D
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4747 : 2009-06-04, 20:33 »
He,he - u Mikiego taką zabawką jest gumowa,piszcząca noga od kurczaka ... ;) :P

soboz4

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 729
  • Każda porażka to krok do sukcesu!
    • WWW
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4748 : 2009-06-04, 20:36 »
Roxi uwielbia rozbebeszać pluszaki, na szczęście 1 pluszak wystarcza jej na parę tygodni, piszczaki też ma i je lubi, tak samo zabawki sznurkowe, czasami mam wrażenie że mam teraz więcej zabawek niż jak dzieci były małe,. Dlatego ostatnio chowam je i daję tylko 2-3 żeby nie walały się wszystkie po podłodze.




Zapisane
Bożena

Forum Zwierzaki

Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedz #4748 : 2009-06-04, 20:36 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4749 : 2009-06-04, 20:42 »
Roxi uwielbia rozbebeszać pluszaki, na szczęście 1 pluszak wystarcza jej na parę tygodni


Miki ma podobnie  :D

czasami mam wrażenie że mam teraz więcej zabawek niż jak dzieci były małe,. Dlatego ostatnio chowam je i daję tylko 2-3 żeby nie walały się wszystkie po podłodze.


Tak samo u mnie,mama często kupuje mu coś nowego w ciucholandzie  ;p ostatnio,piszczącą pandę,dlatego większość pluszaków i gumiaków ;) jest schowana.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4750 : 2009-06-06, 09:36 »
Ależ się panna Roxi "figurzy" w tym swoim królewskim namiocie! :)

Soboz, mogłabyś dorabiać produkując takie namiociki... :D
Zapisane
IBDG Wrocław

soboz4

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 729
  • Każda porażka to krok do sukcesu!
    • WWW
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4751 : 2009-06-06, 09:58 »
Już kiedyś próbowałam jak córka była mała szyć sukieneczki dla barbie, każda była inna i Ania zawsze dochodziła do wniosku, że też taką chce i w rezultacie każdą sukienkę musiałam szyć podwójnie. Zresztą szybko przyszli "Chińczycy" i sukieneczki z Chin były tańsze.
Co do budy, szyłam ją cały dzień, koszty były znikome, bo kupiłam zasłonki w szmateksie na wagę, materiał prawie nowy, ale gdyby materiał był nowy koszty byłyby dość duże, bo w ściankach i dachu są dwie warstwy materiały, zewnętrzny kolorowy, potem warstwa pianki ocieplającej (tu miała za zadanie usztywnić) a potem warstwa żółtego płótna (też ze szmateksu).
Oba materiały kosztowały mnie 7 zł, pianka 10 zł i wszystko zostało zużyte, pianki na dach już nawet brakło. Gdybym musiała kupować nowy to 2 metry mocniejszego -przynajmniej po 15 zł metr i 2 metry płótna po 10 zł metr, plus pianka 10 zł, razem 60 złotych. Listewki mi zostały jeszcze z remontu, ale też około 10 złotych trzeba liczyć, no i konstrukcja dachu, zamki i guziki z odzysku, ale gdyby kupić też około 10 zł, rzep, płaciłam chyba 7 zł, już dokładnie nie pamiętam. Lubię szyć, ale liczby, analiza, statystyka chyba bardziej mi "leży", szyć lubię, gdy mam wyzwanie do stworzenia czegoś nowego (nie ubrania).
Ale na pewno kupna wyszła by taniej (szczególnie na allegro), tylko że mnie zależało na dużej, takiej, która rozwojowo pomieści 2 jamniki i takiej żeby czuły się tam bezpiecznie, te na allegro mają dach, ale wejście jest wielkości przedniej ścianki, a w tej Roxi może się schować i jej nie widać. Gdy była po sterylizacji chowała się cała i nawet nosa nie było widać, teraz najbardziej lubi tak leżeć żeby nos był na zewnątrz, albo przynajmniej żeby wszystko widział co się w pokoju dzieje.



Zapisane
Bożena

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4752 : 2009-06-11, 10:06 »
Chatka bombowa jest :wink: Fajnie mieć zdolne ręce, ja mam dwie lewe... ;p Ty swoją, tzn. Roxi szyłaś dzień, ja bym szyła tydzień i pewnie sama musiałabym w niej zamieszkać, bo pies by nie chciał... :lol:

Jamniczek mamy wpadł do sąsiadki i wyciągnął z koszyka jakąś starą babeczkę w papierku (podejrzewam, że święconą wielkanocną :diabolik:)... I wrąbał ostentacyjnie... Głodny taki, w domu jeść nie dają... :roll:
Zapisane
IBDG Wrocław

soboz4

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 729
  • Każda porażka to krok do sukcesu!
    • WWW
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4753 : 2009-06-12, 17:19 »
U innych zawsze bardziej smakuje! Roxi, jak wpada w gości to jest gotowa zjeść wszystko co dają, a w domu jedzenie leży. Choć teraz po sterylizacji porcje dzienne ma mocno ograniczone, wydaje mi się, że apetyt ma znacznie większy, ale może to moja obsesja...
Co do szycia, czy majsterkowania to bardzo lubię, ale gdybym to miała wykonywać zawodowo to pewnie bym się szybko zniechęciła. Nie lubię powtarzać tego samego, a na sprzedaż szyje czy robi się coś w "wielu" egzemplarzach
Zapisane
Bożena

tusia1987

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2537
    • WWW
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4754 : 2009-06-18, 16:50 »
Cos od nas z ostatniej wyprawy na agility






a tak po za tym

http://sherry-niunia.home.pl/sherry23.html
http://sherry-niunia.home.pl/niunia23.html
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedz #4754 : 2009-06-18, 16:50 »

soboz4

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 729
  • Każda porażka to krok do sukcesu!
    • WWW
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4755 : 2009-06-18, 19:07 »
Prześliczna jamniczka, skok kapitalny! I te uszy powiewające do góry! Takie zdjęcia lubię najbardziej! Ten u góry piesio też śliczny, choć nie jamnik!

Roxi tylko raz była na agiliti ale było fantastycznie, chętnie bym powtórzyła, ale nie ma u nas placów, gdzie można poćwiczyć, jedynie szkolenia w grupie.



Zapisane
Bożena

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4756 : 2009-06-18, 19:21 »
Tak, Tusia jest opiekunką dwu szczęśliwych i ślicznych psiaków... :kocham:

Makuś nigdy nie był na agility, zresztą ma niby trwale uszkodzony kręgosłup... Nie powinnam pisać "niby", bo przecież są zdjęcia rentgenowskie na dowód, ale... Po arthroflexie dostał takiego wigoru, jakiego wcześniej nie miał... Wygląda na to, że jakimś cudem piesek jest super pełnosprawny... :VoV: Fruwający jamnik, niczym Sherry... :D

Jej zdjęcia można by wykorzystac w terapii dla osób w depresji, nie sposób nie uśmiechnąć się na taki widok... :)

Świetna rzecz, taki placyk...
Zapisane
IBDG Wrocław

tusia1987

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2537
    • WWW
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4757 : 2009-06-18, 20:57 »
Sherry dawno juz nie byla na agility i jest troche niepewna...

Tak wiem ze druga sunia to nie jamnik ale dalam jej fotki tez jako ze dawalam Sherry fotki :D
Zapisane

soboz4

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 729
  • Każda porażka to krok do sukcesu!
    • WWW
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4758 : 2009-06-18, 21:18 »
Tak wiem ze druga sunia to nie jamnik ale dalam jej fotki tez jako ze dawalam Sherry fotki :D
Nawet trzeba, bo przecież nie można wyróżniać żadnego pupila!

Ja bardzo bym chciałam mieć znowu dwa psy, ale reszta rodziny jest absolutnie przeciwna i za bardzo rozpieściłam Roxi, jak chciałam wsiąść psa na dom tymczasowy, to Roxi rzuciła się na niego, do dziś mam ślady z rozdzielania. A sunia chciała tylko powąchać zabawki Roxi, na dworze było wszystko dobrze, nawet razem się bawiły, w aucie już były nieufne a w domu kompletna katastrofa!
Zapisane
Bożena

tusia1987

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2537
    • WWW
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4759 : 2009-06-18, 21:57 »
Ja uwazam ze dwa sie zawsze lepiej chowaja i wiem ze beda u nas zawsze dwa.
Zapisane

soboz4

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 729
  • Każda porażka to krok do sukcesu!
    • WWW
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4760 : 2009-06-18, 22:20 »
Wiem, że lepiej miałam poprzednio dwa. Tylko, że teraz ludzie się zmienili, nie mówiąc o przepisach. Chociażby zakaz szczekania dla psów w Łodzi - paranoja i furtka by zrobić sąsiadom na złość. Jak rozróżnić szczeknięcie na dzwonek od uciążliwego wycia w czasie nieobecności opiekunów.

Roxi jest dziwnym psem i nie szczeka wcale, ale poprzednie lubiły poszczekać jak ktoś dzwonił do drzwi. Trochę brakuje mi szczekania obecnie, bo to jest absolutnie dziwne, dzwonek do drzwi - Roxi biegnie ale nie wydaje z siebie głosu, gdyby na nią nie patrzeć i nie usłyszeć dzwonka, to nawet się nie wie, że ktoś stoi za drzwiami.

Za to na wsi jest rozszczekana na cały regulator i szczeka na każdego sąsiada przemykającego się obok płotu... Zmienia się tam o 180 stopni, po prostu "wiejski Burek", lub pies stróżujący. Widać doszła do wniosku, że w Katowicach nie ma co pilnować????

Ale gdybym miała dwa psy to obawiam się, że sąsiedzi by szeptali za plecami, pomimo, że po Roxi sprzątamy i nie szczeka, więc tak jakby jej nie było w bloku, jest na dodatek bardzo przyjaźnie nastawiona do wszystkich sąsiadów, czasem aż za bardzo, bo chce się głaskać z nimi, a oni nie bardzo mają na to ochotę i muszę ją ciągnąć jak osiołka...
Zapisane
Bożena

Forum Zwierzaki

Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedz #4760 : 2009-06-18, 22:20 »

tusia1987

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2537
    • WWW
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4761 : 2009-06-28, 09:15 »
Wczoraj krolis z Sherry na kocyku byl :D chcecie zdjecia zobaczyc? od razu mowie ze w domu sie ciezko foci :P
Zapisane

soboz4

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 729
  • Każda porażka to krok do sukcesu!
    • WWW
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4762 : 2009-06-28, 09:54 »
no pewnie, że chcemy!
Zapisane
Bożena

tusia1987

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2537
    • WWW
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4763 : 2009-06-30, 19:15 »
Ej spadaj..


No dobra wtule sie w Ciebie..


Zwierzyniec w komplecie (bez rybek)
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4764 : 2009-06-30, 19:19 »
Super fotki!  :) czemu w domu się ciężko foci?,ja większość zdjęć pstrykam w domu ;).

tusia1987

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2537
    • WWW
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4765 : 2009-06-30, 19:24 »
Super fotki!  :) czemu w domu się ciężko foci?,ja większość zdjęć pstrykam w domu ;).
Ciezko bo i z lampa i w ogole balagan widac :P
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4766 : 2009-06-30, 19:27 »
E,tam,bałagan :P - ja mam cyfrówkę i ona,chyba ma już lampę - no i lepiej mi te domowe fotki,chyba wychodzą ;)

tusia1987

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2537
    • WWW
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4767 : 2009-06-30, 19:57 »
E,tam,bałagan :P - ja mam cyfrówkę i ona,chyba ma już lampę - no i lepiej mi te domowe fotki,chyba wychodzą ;)
Ee? jak to? kazda lustrzanka ma lampe :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedz #4767 : 2009-06-30, 19:57 »

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4768 : 2009-06-30, 20:44 »
... Ja się tam na aparatach, nie znam ...  :D

soboz4

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 729
  • Każda porażka to krok do sukcesu!
    • WWW
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #4769 : 2009-06-30, 20:47 »
Przede wszystkim to najtrudniej wszystkie zwierzaki do kupy zebrać i jeszcze zdążyć pstryknąć zdjęcie! Jak próbuję ją przytrzymać to na zdjęciu jest kawałek ręki albo mojej nogi, nie mówię już o ogólnym bałaganiku, jaki często występuje w pokoju.


Mój złośliwiec jak widzi, że biorę aparat do ręki to chowa się do budy. Chciałabym, żeby moja Roxi tak leżała przy Kacperku (kot mamy), ona nie ma w stosunku do niego krwiożerczych zamiarów, ale chce się z nim bawić. Kacper wówczas zaczyna uciekać, no to Roxi go goni. niestety gdy mama chciała zwierzaki "zaprzyjaźnić" doszło do "malutkiego" konfliktu i Roxi prawie że dożywotnio dostała zakaz wstępu do domu mamy!
Zapisane
Bożena
Strony: 1 ... 157 158 [159] 160 161   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.105 sekund z 28 zapytaniami.