Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 125 126 [127] 128 129 ... 161   Do dołu

Autor Wątek: JAMNICZKI!!!  (Przeczytany 203900 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Megi N

  • *
  • Wiadomości: 6400
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #3780 : 2005-09-13, 12:00 »
a okreslila czym tak wania? moze po prostu pachnie szczeniakiem :lol:

pociesz ja, ze ja kiedys przez dwa dni mialam psa ktory pachnial obornikiem a prac nie moglam bo tyle co dalam mu krople przeciw kleszczom. Jakos przezylam przy otwartych oknach to ona tez da rade :lol:
Zapisane
Megi i Yuka nie pozdrawiaja nikogo......... :lol:

--------------------------------------------------------------------------

nie licząc, jeszcze starszych kartonów z KS-u

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #3781 : 2005-09-13, 12:04 »
pewnie okreslila, ale ja juz zapomnialam :lol:
bede ja widziala i wachala w niedziele :wink: do tego czasu chcialabym sie dowiedziec jak najwiecej zebym mogla jej zaimponowac wiedza :mrgreen:
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

Megi N

  • *
  • Wiadomości: 6400
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #3782 : 2005-09-13, 12:09 »
moze poszperaj w necie, chociaz co zywe slowo to zywe. Od praktyka mozna wiecej sie nauczyc i przyswoic wiecej wiedzy niz od superanckiego teoretyka.

jedno co mi utkwilo w pamieci co do jamniorow, ze w szczeniecym okresie trza bardzo uwazac na kregoslup, czyli zero  lazenia po schodach. A pozniej to nie wiem, ale zadzwonie do znajomej i zasiegne informacji.
Zapisane
Megi i Yuka nie pozdrawiaja nikogo......... :lol:

--------------------------------------------------------------------------

nie licząc, jeszcze starszych kartonów z KS-u

Forum Zwierzaki

Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedz #3782 : 2005-09-13, 12:09 »

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #3783 : 2005-09-13, 12:15 »
dzieki Megi :wink:
mam nadzieje, ze jak wlasciciele jamnikow wroca ze szkol to tez sie odezwa :)
« Ostatnia zmiana: 2005-09-13, 12:26 autor Aszka »
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

Megi N

  • *
  • Wiadomości: 6400
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #3784 : 2005-09-13, 12:34 »
ale ja jestem ciapa, przeca mam znajoma ktora od 1,5 roku jest posiadaczka jamniora a mieszka blisko mnie i widujemy sie pare razy dziennie na spacerach. Co prawda ten jej jamnior to taka mieszanka wybuchowa, szrstkowlosy zmiksowany z dlugowlosym.
Opowiadala ze taka mieszanka powstala po podkopaniu sie pod ogrodzeniem amanta. Jamniki sa niezlymi kopaczami, przewiercil sie na wylot w tempie blyskawicy.
Teraz ludzie zrobili podmurowke i koniec amorow.
Zapisane
Megi i Yuka nie pozdrawiaja nikogo......... :lol:

--------------------------------------------------------------------------

nie licząc, jeszcze starszych kartonów z KS-u

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #3785 : 2005-09-13, 12:41 »
no to Ewa sie ucieszy, ze mieszka w bloku, a nie w domu z ogrodem :lol:
poki co nie jest zdecydowana czy bedzie chciala mala wystawiac, bo jesli bedzie chciala to trzeba ja ostro pilnowac zeby mezaliansu nie popelnila :P
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

Megi N

  • *
  • Wiadomości: 6400
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #3786 : 2005-09-13, 13:00 »
nie ostro, tylko normalnie jak kazda suczke :lol:
porob zdjecia tego malenstwa i daj na forumek, no i czekamy na twoja znajoma 8)

a ja jak spotkam ta mieszanke to tez zrobie zdjatko, bo psina przeurocza :jupi2: Maly diabel wcielony, miala juz gips na lapie, a jest taka wiercipieta ze nie moze chwili w spokoju posiedziec :lol:
Zapisane
Megi i Yuka nie pozdrawiaja nikogo......... :lol:

--------------------------------------------------------------------------

nie licząc, jeszcze starszych kartonów z KS-u

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #3787 : 2005-09-13, 14:45 »
ciesze sie Aszka z psiaka :) rób zdięcia i to szybko! :) w tym roku ostatni raz myje psine bo już zimno sie robi i dopiero za rok przed wakacjami :lol:
Zapisane

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #3788 : 2005-09-13, 15:12 »
zdjecia zrobie najwczesniej w niedziele :wink:
porad zadnych nie bedzie :mysli:
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

Forum Zwierzaki

Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedz #3788 : 2005-09-13, 15:12 »

Megi N

  • *
  • Wiadomości: 6400
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #3789 : 2005-09-13, 16:42 »
nie marudz Aszka
pytalam znajomej, karmila RC dla sczeniakow malych ras. Ale chyba za duzo jej dawala bo troche jest nie teges :lol:

Zapisane
Megi i Yuka nie pozdrawiaja nikogo......... :lol:

--------------------------------------------------------------------------

nie licząc, jeszcze starszych kartonów z KS-u

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #3790 : 2005-09-13, 18:40 »
z tego co wiem to Ewa tez karmi Royalem, bo tym hodowca karmil
czemu tu jest tak pusto :mysli: czyzbym przegonila towarzystwo? na sznauciach sciagnelam z powrotem, tutaj przegonilam :bezsilny:
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

Megi N

  • *
  • Wiadomości: 6400
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #3791 : 2005-09-13, 19:19 »
ja jestem  :lol:

tomkowej halinie ktos doradzil zeby te alergiczne jamniory karmila wedlug zasad barff (nie pamietam dokaldnie tej nazwy jesli zrobilam blad w pisowni to sory). Kobita zaczela karmic swoje psiaki i niestety jeden z jamniorow zachorowal. Tak szybko pozarl swoja porcje ze kosci zagruzowaly mu jelita. Ja wet zrobil usg to za glowe sie zlapal. Poila go olejem parafinowym dobre dwa tygodnie a pisak zalatwial sie z krwi i na spacerze kucal po 10 razy zebu cokolwiek wydalic. Tragedia. Po miesiacu kichy mu sie odetkaly ale co sie wycierpial i nabral kroplowek to szok.
Zapisane
Megi i Yuka nie pozdrawiaja nikogo......... :lol:

--------------------------------------------------------------------------

nie licząc, jeszcze starszych kartonów z KS-u

Pink

  • *
  • Wiadomości: 2379
  • de gustibus non disputandum est...
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #3792 : 2005-09-13, 19:27 »
Aszek, jak karmila RC to niech karmi dalej. U mnie w ex rodzinie byly dwa jamniory krotkowlose i byly jak noc i dzien. Sunia jest slodka, przymilna, grzeczna, tlusciutka hihi pies to zgaga calej rodziny, zadziorny, wsciekly maly "skurczybyk", nie popuszczajacy nikomu kto mu w parade wlazl. Gryzl nie tylko doroslych i dzieci ale tez swoich panstwa, normalnie horror.

Co do pielegnacji, to jak przy innych psach. Jedynie na co trzeba uwazac, to na chodzenie po schodach..... jak u wszystkich dlugich psow. Do 9 miesiaca wogole nie powinien po schodach lazic, tylko musi byc wnoszony.
Jak cos sobie przypomne to jeszcze skrobne.
Zapisane
gruby grubego nie zrozumie

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #3793 : 2005-09-13, 19:43 »
dzieki Pinkus, przekaze kumpelce :)
wlasnie sie zastanawialam czy dawac Ewie namiar na FZ, bo jakos nikt nie odpisuje, ale chociaz wy sie ulitowalyscie i na szczescie mialyscie stycznosc z jamniorami, wiec jakby co to bedzie z wami gadac :wink:
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

Megi N

  • *
  • Wiadomości: 6400
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #3794 : 2005-09-13, 19:51 »
pinkus, te halinowe takie same, suczka spokojna nie zadzirna a pies na spacery musi miec kaganiec bo na rowerzystow sie rzuca i na ludzi biegajacych.
Zreszta w domu tez kipisz robi, ostatnio wlamal sie do lazienki i zezarl caly zapas mydla :lol:
Zapisane
Megi i Yuka nie pozdrawiaja nikogo......... :lol:

--------------------------------------------------------------------------

nie licząc, jeszcze starszych kartonów z KS-u

Forum Zwierzaki

Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedz #3794 : 2005-09-13, 19:51 »

Pink

  • *
  • Wiadomości: 2379
  • de gustibus non disputandum est...
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #3795 : 2005-09-13, 20:22 »
Aszek a dlaczego jamniorka kupila ??? podoba Jej sie czy ma jakis sentyment.

Tamten tez taki jest, kiedys gabke w kanapie wygryzl i to taka wielka dziure zrobil...... strat do tej pory jest duzo a pies ma juz 14 czy 15 lat i im jest starszy tym gorszy
Zapisane
gruby grubego nie zrozumie

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #3796 : 2005-09-13, 20:36 »
kiedys chciala beagla, ale jak sobie poczytala jakie one temperamentne sa to dala sobie spokoj, cos mi chodzi po glowie, ze miala kiedys jamnika tylko nie wiem czy jako dzieciak czy pozniej, mysle, ze gdyby pozniej to by wiecej wiedziala na ich temat, albo moze nie miala od szczeniaka :bezsilny: i teraz chce sie porzadnie przylozyc do jego wychowania. Na razie psica jest grzeczniutka i posluszna- na tyle na ile szczeniak moze byc posluszny
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

Megi N

  • *
  • Wiadomości: 6400
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #3797 : 2005-09-13, 20:57 »
z jamniorka tez da sie sznaucia zrobic :lol:
yukowa fryzjerka mowila mi ze od trzech lat robi 90% psow na sznaucerki :lol: taka moda, ze przychodza z yorkami a wychodza z karlowatymi sznaucerkami :lol:
jak go przerobi to wtedy otrzyma od nas wiecej porad :lol:
Zapisane
Megi i Yuka nie pozdrawiaja nikogo......... :lol:

--------------------------------------------------------------------------

nie licząc, jeszcze starszych kartonów z KS-u

Vizsla

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #3798 : 2005-09-13, 21:20 »
Ale żescie dziewczyny zapisały ;)
Nadal Aszka chcesz sie dowiedziec o pielegnacji karmieniu wychowaniu? ;)
Zapisane

Megi N

  • *
  • Wiadomości: 6400
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #3799 : 2005-09-13, 21:24 »
my produktywne jestesmy a przy okazji bardzo uczynne

tyle tylko ze na jamniorkach sie za duzo nie znamy
Zapisane
Megi i Yuka nie pozdrawiaja nikogo......... :lol:

--------------------------------------------------------------------------

nie licząc, jeszcze starszych kartonów z KS-u

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #3800 : 2005-09-13, 21:27 »
Ale ¿escie dziewczyny zapisa³y ;)
Nadal Aszka chcesz sie dowiedziec o pielegnacji karmieniu wychowaniu? ;)
no pewnie, ze chce, porad nigdy za wiele, a najwiecej chyba o nich wiedza wlasciciele jamnikow, a nie znajomi jamnikow ;)
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

Forum Zwierzaki

Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedz #3800 : 2005-09-13, 21:27 »

Vizsla

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #3801 : 2005-09-13, 21:42 »
No więc przede wszytskim jeśli chodzi o pielęgnacje to wolałabym wiedziec jaki włos ;)
Włos krótki czesze się raz na jakiś czas. Włos długi często, można co 2-3 dni. A szorstki? Szorstkimi się niestety ni einteresuje ;) Ale również wymagają czesania regularnego, najlepiej raz w tygodniu szczotką z twardym włosiem oraz chodzenia do psiego fryzjera na zabiegi trymowania ;)
Jeśli chodzi o żywienie - w wieku szczenięcym powinno się dawać w miarę często w małych porcjach, jedzenie bogate w białko i witaminy. Chodzi tu o karmy gotowe dla juniorów [polecam Hills'a doskonała!], ale i można gotować zupy itp. O diete szczeniaka trzeba dbać, aby prawidłowo się rozwijał ;)
Smakołyki za jakiś czas bdzie mozna dawać, ale w malutkich ilościach [bardzo mały!] ze względu na tendencje do tycia ;)
Jesli chodzi o wychowanie to w wychowaniu jamnika dwie cechy biora górę. Przede wsyztskiim trzeba być konsekwetnym i cierpliwym w dążeniu do tego co ma się osiągnąć. W żadsnycm wypadku nie należy rezygnować, gdyż jak wiadomo jamnik to cwaniak. Edukacja jamnika, podstawowe komendy, to najważniejsze. Nie bede klamac. Czesto zdarzaja sie psiaki slabo chetne do nauki i uparte. ALe odrobina cierpliwosci, samozaparcie i ciagle zachecanie psa do nauki da naprawde zdumiewające efekty. Są to bardzo madre psy, jednak niesamowicie leniwe ;) Zdarzaja sie egzemplarze chetne do nauki, ale czesciej te pirwsze :P
Ja osiagnelam z moim naprawde wiele. Spokojnie moglabym probowac z moim krótkowłosym [podobno najbardziej niechetna rasa do nauki :roll:] zdawać PT1, moze PT2 ;)
Poza tym sa usluchane na spacerach, ale jako szczeniaka najlepiej od pozatku uczyc hcodzenia przy nodze. Mozna brac barazie smakolyki i zachecac powrot smakolykiem.
Poza tym aby jamnior nie byl malym domowym tyraanem trzeba z nim robic codzienie dlugie spacery. Wbrew jego wzrostwi to pies o ogromnym temperamencie, wulkan energii.
Jego indywidualnosc to spory problem, gdy czasem udaje, ze nas nie widzi. Ale wtedy nie rezygnujmy ;)
Ludzie zastanawiaja sie zawsze skad ona sie bierze i uwazaja ze jamniki sa gupie. A prawda jest taka, ze jamniki jako psy mysliwskie mialy miec dosc indywdiaulna prace, niezbyt wspolpracowaly z mysliwym, byly zdane tylko na siebie. Ich instynkt pozostał do dnia dzisiejszego i nei wymagajmy aby był super posłusznym psem, który przychodzi na każde zawolanie jak labrador czy golden ;) [moj Teddy przychodzi, ale wlozylam mnostwo pracy w jego wychowanie :P]
Poza tym to naprawde madry psiak. Nie wolno go przekarmia ci opierac si ejego slodkim oczkom, bo to wspanialy aktor ;)
Cos jeszcze? :)
Uh, ale zem sie rozpisala :mrblue:



Zapisane

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #3802 : 2005-09-13, 21:50 »
dzieki, ze sie tak rozpisalas :)
teraz to sobie wydrukuje, albo zmusze Ewe zeby wlazla na FZ zanim bedzie miala stale lacze :P
podejrzewam, ze bedzie miala jeszcze pytania, ja to chwilowo w jej zastepstwie, bo nie ma co tracic czasu :lol:
nie mam pojecia jaki ma wlos, nie wpadlam na pomysl zeby zapytac, ale w niedziele, mam nadzieje, ze nic mi planow nie pokrzyzuje, bede widziala mala na zywca- zrobie jakas fote i wkleje :wink:
a co z kapiela? ona koniecznie chciala ja juz wykapac, odradzilam, ale nie wiem :bezsilny:
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

Megi N

  • *
  • Wiadomości: 6400
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #3803 : 2005-09-13, 21:52 »
Aszka, zrob wydruk bo zanim dojedziesz do znajomej to zapomnisz.

a konsekwencja w wychowaniu psa to podstawa. Ja konsekwentna nie bylam i mam totalnego slimoka, ktory nie slucha komend no chyba ze w garsci mam cos dobrego to wtedy sluch jej sie poprawia. Ale jak jedzenie znika z horyzontu to jest glucha jak pien albo nawet dwa.
Zapisane
Megi i Yuka nie pozdrawiaja nikogo......... :lol:

--------------------------------------------------------------------------

nie licząc, jeszcze starszych kartonów z KS-u

Vizsla

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #3804 : 2005-09-13, 21:58 »
Dokladnie, szczegolnie u jamnikow ;)
Ale uwierzcie, ze u nich trzeba miec anielska cierpliwosc :roll: Potrafia sie obrocic w druga strone i nei reagowac na nic :? Udawac, ze poprostu nikogo nie ma :| Wtedy to mozna nerwa dostac ;)

Co do kąpieli zależne od włosa ;)
jamniki krotkowłose rzadziej, bo raz na 2 miesiace cos kolo ;) Długowłose i szorstko częściej :P Ale nie przesadzajmy ;)
Jesli jamnik wroci ze spaceru brudny, bo np padl w bloto to nie kapmy go, ale prpostu spłuczmy letnia wode. Nadmierne kapiele nie sluza im zdrowiu :P
Ah i jesli szczeniro dopiero przyjechal z hodowli to goraco polecam go wykapac ;) Najlepiej to zrobic od razu po przyjezdziel Hodowcy rzadko kiedy kapia swoje szczeniaki.
Zapisane

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #3805 : 2005-09-13, 22:00 »
przyjechal z hodowli w zeszla niedziele...moze juz wywietrzal :lol:
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

Vizsla

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #3806 : 2005-09-13, 22:01 »
Oj to powiedz naprawde zeby go wykąpała :mrgreen:
Po przyjeździe do domu nowego warto szczeniaczka 'odswiezyc', jednoczesnie zmywając z niego zapach starego domu :P
Zapisane

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #3807 : 2005-09-13, 22:04 »
nie jest za mlodziutki? jest co prawda cieplo...
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza

Forum Zwierzaki

Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedz #3807 : 2005-09-13, 22:04 »

Vizsla

  • Gość
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #3808 : 2005-09-13, 22:07 »
ciesze sie Aszka z psiaka :) rób zdiźcia i to szybko! :) w tym roku ostatni raz myje psine bo juæ zimno sie robi i dopiero za rok przed wakacjami :lol:

Mysha eeee... nie za duza różnica :hmmm: Kąpiele jamników krótkowłosych to ewentualnei 3-4 razy w roku :? Nie przesadzaj za bardzo... A skoro Twój piesek to mix, wielkości jamnika to podejrzewam, ze tez tak jakos.


Aszka nic mu się nie stanie ;)
Nawet hodowca poleca, aby po przyjeździe z hodowli został umyty ;) Przede wszytskim by 'zmyc'  stary zapach i brud ;) Szczeniak prawdopdobnie nie byl myty, a wiadomo jak zachwouje sie gromadka malych psiurow. Tarzaja sie w swoim moczu itp ;) Wiec mimo wsyztsko po przyjsciu goraco polecam Tym bardziej, ze teraz jest w miare cieplo ;)
Zapisane

Aszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3553
  • klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie.. :P
Odp: JAMNICZKI!!!
« Odpowiedź #3809 : 2005-09-13, 22:09 »
oki, przekaze wlascicielce :wink:
Zapisane
w przeciwienstwie do Megi ( Szlachetnej Cholery) pozdrawiam...tylko nie wiem kogo...tzn. wiem, ze pozdrawiam Szlachetna Stara Karton i Szlachetna Kluche oraz Szlachetnego Milczacego z Wilkami. Podpisano: Szlachetna Jedza
Strony: 1 ... 125 126 [127] 128 129 ... 161   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.082 sekund z 29 zapytaniami.