Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Miłośnicy bernardynów  (Przeczytany 2644 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KamiRose

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7
Miłośnicy bernardynów
« : 2015-01-04, 22:39 »
Witam. Jestem tu nowa. Zakładam wątek dotyczący bernardynów. Jestem właścicielką pięknej 11 miesięcznej suczki, która ma na imię Candy. Jest w moim domu od kiedy skończyła 8 tygodni. Mogę ją nazwać prezentem walentynkowym  :kocham: Obecnie waży 53 kg. Jest strasznym przytulachem. Choć na spacerach czasem jej odbija (mam na myśli kontakt z innymi psami) wtedy strasznie się szarpie i ciągnie za smycz. Nie zawsze mam siłę ją utrzymać, skutkiem czego złamała mi raz palec ;( Ona chce po prostu obwąchać i poznać inne psy. Niekiedy są w stosunku do niej agresywne więc i ona taka jest. W domu za to jest aniołem. Moi synowie ją uwielbiają, w szczególności młodszy czteroletni. Oto pare zdjęć Dusi (bo tak ją pieszczotliwie nazywam). Pozdrawiam
Zapisane

Ares_biz_pl

  • *
  • Wiadomości: 172
Odp: Miłośnicy bernardynów
« Odpowiedź #1 : 2015-01-08, 11:28 »
Gratuluję pięknego pieska,taka rasa wymaga szczególnej opieki oraz wychowania,tresury tak aby potem nie sprawiała problemów bo to co opisujesz ( ciągnięcie na smyczy) to oznaka,że pies po prostu nie słucha,musisz to jak najszybciej zmienić:)
Zapisane

KamiRose

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7
Odp: Miłośnicy bernardynów
« Odpowiedź #2 : 2015-01-10, 00:54 »
Dziękuje. Duśka to dobrze ułożona sunia. Dobrze prowadzi sie ją na smyczy do czasu aż napotkamy innego psa. Wtedy robi się nieciekawie. Co interesujące biegając po parku spuszczona ze smyczy jest przyjazna w kontaktach z innymi psami. Przychodzi na zawałanie choć nie od razu. Nie ma wtedy mowy o żadnych wybrykach. Sama już nie wiem... widocznie na smyczy czuje sie w jakiś sposób zagrozona :hmn: :hmn: :hmn: :hmn:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy bernardynów
« Odpowiedz #2 : 2015-01-10, 00:54 »

KamiRose

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7
Odp: Miłośnicy bernardynów
« Odpowiedź #3 : 2015-01-10, 00:56 »


Zapisane

zwierzowy

  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Miłośnicy bernardynów
« Odpowiedź #4 : 2015-07-30, 10:57 »
Prześliczny ten bernardyn! Masz jakieś obecne zdjęcia? Pewnie sporo urósł :D
Zapisane

Robert Janek

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 56
Odp: Miłośnicy bernardynów
« Odpowiedź #5 : 2015-10-08, 22:04 »
takie psiaki są piekne ale mam za małe mieszkanie zeby takiego sobie wziaśc :(
Zapisane
Nigdy nie ma się drugiej okazji, żeby zrobić pierwsze wrażenie.
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.111 sekund z 24 zapytaniami.