Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Dostane Kota(dostalam!)!  (Przeczytany 5786 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Meggy

  • Gość
Dostane Kota(dostalam!)!
« Odpowiedź #30 : 2004-05-03, 20:06 »
Dzięki Skarbuś!!!!Piękne te kotki są!!!!!Ciekawi mnie jeszcze cena tych piękności.Może do hodowcy zadzwonię i czegoś więcej się dowiem.Jak by tylko mąż się zgodził,to byłabym przeszczęśliwa.Tylko jak go do następnego zwierzęcia przekonać? :(
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Dostane Kota(dostalam!)!
« Odpowiedź #31 : 2004-05-03, 20:13 »
He he miałam właśnie taki problem. Urabiałam kilka miesięcy aż zaciągnęłam uparciucha na wystawę i spodobała mu się akurat taka koteczka, czym prędzej odnalazłam hodowlę akurat spodizewali się małych więc szybciutko zarezerwowałam a potem 3 miesiące czekania.
Burmy są tak wspaniałą rasą, że każdego do siebie przekonają, mój chłop teraz uważa, że Daisy należy do niego :lol:  Mówi się o nich, że to psy w kociej skórze, z początku nie bardzo w to wierzylam, bo mamy już psa a kot to w końcu kot-indywidualista, teraz popieram to twierdzenie w 100%. Gdyby nie to, że pięknie miauczy i mruczy to normalnie drugi pies :wink:
Zapisane

Meggy

  • Gość
Dostane Kota(dostalam!)!
« Odpowiedź #32 : 2004-05-03, 20:59 »
Zazdroszczę Ci Skarbusiu!!JA mam już psa,dwa akwaria,kosztniczkę i jak na razie to mąż nie chce słyszeć o kocie,ale za niedługo 10 rocznica ślubu,więc powiem,że chcę tylko kota i nic więcej.Zobaczymy co z tego będzie!! :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dostane Kota(dostalam!)!
« Odpowiedz #32 : 2004-05-03, 20:59 »

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Dostane Kota(dostalam!)!
« Odpowiedź #33 : 2004-05-03, 21:15 »
Ja też mówiłam, że chcę kota i nic więcej na walentynki ;)  Tylko okazało się, że przedtem musiał jeszcze zasponsorować, drapak, kuwetkę, miseczki, żarełko, witaminki, zabawki i takie tam drobiazgi :lol:
W każdym razie nie pożałował i w swojej koci jest zakochany po uszy :kocham:
Życzę powodzenia :wink:
Zapisane

Meggy

  • Gość
Dostane Kota(dostalam!)!
« Odpowiedź #34 : 2004-05-04, 13:22 »
Będę walczyć jak lew!!!!! :lol:
A powiedz mi,czy jest to "ciężki"kotek do howu??Czym karmić,jak pielęgnować,czy trzeba na spacerki itp. :roll:
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Dostane Kota(dostalam!)!
« Odpowiedź #35 : 2004-05-04, 16:08 »
Absolutnie nie jest ciężki :D  Nie trzeba na spacerki, choć ładnie chodzą na smyczy. Nie wolno ich wypuszczać na dwór samych bo mają znikomy instynkt samozachowawczy i pierwszy człowiek który np. zapragnie zwinąć sobie tak ładnego kotka będzie śmiało mógł to zrobić, nie potrafią też same zdobywać pożywienia ich pomysłem na złapanie myszy jest patrzenie się z miłością na właściciela aż ją poda :lol:  Potrafią do siebie przekonać nawet najbardziej zagorzałego przeciwnika kotów (sprawdzone :wink: ), chodzą za człowiekiem krok w krok, we wszystkim starają się pomóc, włażą do szafki którą akurat otworzysz, kładą się na książce którą czytasz :lol:  Są bardzo rozmowne, zawsze odpowiadają na pytania, moja to nawet z psem gada :lol:  Uwielbiają się przytulać i koniecznie chcą spać w łóżku najlepiej pod kołderką między pańciem a pańcią bo tam najcieplej, jak my nie śpimy to Daisy tuli się do suni :)  Przychodzą na zawołanie, aportują...i mogabym tak nawijać i nawijać po prostu wspaniała rasa :wink:
Na pewno byś nie pożałowała a jeszcze byś musiała walczyć z mężem o to czyj jest kot :lol:

Ja karmię Hillsem i RC czasem puszkami Iamsa i mięskiem surowym-wółowym, lub sparzonym kurczakim, czasem też się przyłącza do żarcia psa i wcina gotowane albo suro mięcho z ryżem lub makaronem. Burmy mają tak miękkie i błyszczące futerko, że właściwie nie potrzebują pilęgnacji, czasem można tylko przeczesać gumowym zgrzebłem i przetrzeć wilgotną irchą (szczerze mówiąc jeszcze tego nie robiłam ani razu a Daisy wygląda cudnie :) ).[/i]
Zapisane

Meggy

  • Gość
Dostane Kota(dostalam!)!
« Odpowiedź #36 : 2004-05-04, 19:37 »
Dzięki serdeczne Skarbuś!!!
Chyba jak na początek,to wiem dużo...
Tak bardzo chciałabym,by zagościł w moim domku.Dotychczas to tylko miałam chomiki(pół mojego życia.Na nic więcej rodzice się nie zgodzili).Po ślubie(10 lat temu)były już papugi,chomiki,królik,teraz rybki(dwa akwaria),koszatniczka i pies....
Jednym słowem nadrabiam "zwierzęce"zaległości... :lol:
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Dostane Kota(dostalam!)!
« Odpowiedź #37 : 2004-05-04, 19:43 »
To najwyższa pora poznać uroki posiadania kotka :wink:
Moi rodzice na szczęście to również miłośnicy zwierząt i zawsze były w domu, a jak się wyprowadzałam to psa nie chcieli mi oddać :roll:  Teraz mam 3 stwory i bez dwójki z nich nie wyobrażam sobie życia :D  (ten trzeci to skorpion mojego chłopa i jego to akurat jakoś nie lubię :P )
Zapisane

Alice_kot

  • Gość
Dostane Kota(dostalam!)!
« Odpowiedź #38 : 2004-05-04, 21:46 »
Dostalam!Przed chwila przyjechala do nas ta dziewczyna i powiedziala ze allergie jadnak ma i chce kotka oddac!Ten kicius to ma dopiero 7 tygodni i jest  przeslodkiii! Teraz schowal sie za pralka i nie chce wyjsc :)
Ale bardzo kochany jest!Zdiecia w albumie...
A na imie ma "krowka" albo "Krowa" :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dostane Kota(dostalam!)!
« Odpowiedz #38 : 2004-05-04, 21:46 »

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Dostane Kota(dostalam!)!
« Odpowiedź #39 : 2004-05-04, 21:56 »
oo to super  :wink: śliczny kociak  :D uu a reka dalej w gipsie  :(  :P
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Kira

  • Gość
Dostane Kota(dostalam!)!
« Odpowiedź #40 : 2004-05-04, 22:05 »
:D Cóó za niezdecydowana rodzinka  twojej mamy kolezanki..
Ale kota wreszcie masz i  :) Zdrófka mu życze napisz tutaj jak postepy w oswajaniu.. :wink:
Zapisane

myszka

  • Gość
Dostane Kota(dostalam!)!
« Odpowiedź #41 : 2004-05-04, 22:08 »
Alice - gratuluję! DOczekałaś się - ale jednocześnie spadła na ciebie duża odpowiedzialność. Ten kotek jest bardzo maluteńki, jeszcze co najmniej miesiąc powinien był być z mamą - więc tym ważniejsze jest teraz dać mu duuużo miłości (wyjmij go zza tej pralki! :wink: )
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Dostane Kota(dostalam!)!
« Odpowiedź #42 : 2004-05-04, 22:19 »
W końcu :wink:  Opłacało się czekać, teraz pewnie wynagrodzisz kotkowi to oczekiwanie wilką miłością :serce:
Teraz będziesz miała wesoło w domu, u mnie się dużo dzieje odkąd jest z nami Daisy :lol:
Zapisane

Asia i Rocky

  • Gość
Dostane Kota(dostalam!)!
« Odpowiedź #43 : 2004-05-04, 22:47 »
Hej!!

Gratuluje kociamberka :)
Zapisane

Alice_kot

  • Gość
Dostane Kota(dostalam!)!
« Odpowiedź #44 : 2004-05-04, 22:56 »
proboje miauczeniem,jedzeniem,kocia mietka....i nic!Nie chce wyjsc zaa pralki  :wink:
Ale w nocy pewnie sie mu zachce siusiu i wyjdzie do kuwety...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dostane Kota(dostalam!)!
« Odpowiedz #44 : 2004-05-04, 22:56 »

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Dostane Kota(dostalam!)!
« Odpowiedź #45 : 2004-05-04, 22:59 »
maleństwo pewnie się boi i jest w szoku :(  Nie masz na pewno jakiegoś sposobu żeby go stamtąd wyciągnąć, przytulić i wygłaskać żeby poczuł się bezpieczniej?
Zapisane

Johny

  • Gość
Dostane Kota(dostalam!)!
« Odpowiedź #46 : 2004-05-05, 01:12 »
Kotek jest w nowym miejscu,oswaja się z zapachami,moja suka trzy dni nie szczekała,jak do mnie trafiła,myślę,że kot poznaje,gdzie jest
Zapisane

Alice_kot

  • Gość
Dostane Kota(dostalam!)!
« Odpowiedź #47 : 2004-05-05, 13:38 »
Wczoraj zaa pralki wybawila kotka moja mama :) Skusil sie na kawalek ugotowanej piersi kurczaka ...
Krowka jest wesola pelna zycia,co chwile lapie jakas "niewidzialna" mysz,bawi sie pilka....cudowna!
A w nocy zasnela mi na lozko  :wink:
Zapisane

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
Dostane Kota(dostalam!)!
« Odpowiedź #48 : 2004-05-05, 16:28 »
Gratuluje Alice!
Przecudowna ta Twoja kotka ;)
Ja niestety nigdy nie mialam kota, ale moja mama miala kiedys syjamke...
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

Raffy

  • Gość
Dostane Kota(dostalam!)!
« Odpowiedź #49 : 2004-05-05, 16:49 »
gratulacje :wink:


sliczny kotek :]
Zapisane

Maxim

  • Gość
Dostane Kota(dostalam!)!
« Odpowiedź #50 : 2004-05-05, 17:16 »
Śliczne kocio :D  Gratulacje  :wink:  Alice, skąd to imię (kota oczywiście  :lol:  )   Nie myślałaś, żeby go zmienić  ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dostane Kota(dostalam!)!
« Odpowiedz #50 : 2004-05-05, 17:16 »

Meggy

  • Gość
Dostane Kota(dostalam!)!
« Odpowiedź #51 : 2004-05-05, 17:45 »
Śliczne maleństwo!!
Zazdroszczę Ci.....
JA z moim chłopem o kociaka walczę i niestety efekty są jak na razie marne,ale może jednak się cuś uda.... :(

Skarbuś,jakiego brytana jeszcze masz oprócz kotka(nie licząc skorpona...) ;)
Zapisane

Emilka

  • Gość
Dostane Kota(dostalam!)!
« Odpowiedź #52 : 2004-05-05, 18:23 »
jak jest krowa po niemiecku? ;)

domyslam sie ze imie Krowa pochodzi od laciatego ubarwienia kociaka :)
Zapisane

Maxim

  • Gość
Dostane Kota(dostalam!)!
« Odpowiedź #53 : 2004-05-05, 18:46 »
A może ktoś nadał imię kotu na zasadzie skojarzeń mleko - kot - krowa :lol:
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Dostane Kota(dostalam!)!
« Odpowiedź #54 : 2004-05-05, 19:35 »
Cytuj

Skarbuś,jakiego brytana jeszcze masz oprócz kotka(nie licząc skorpona...)

Pibullkę mam, w galerii są zdjęcia moich dziewczynek razem :wink:  Od razu widać co to znaczy "jak pies z kotem" :lol:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Dostane Kota(dostalam!)!
« Odpowiedź #55 : 2004-05-05, 20:09 »
Suuuuuuuperrrrr! :wink:
Zapisane

Fiona

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1704
  • "We are walking on a thin line"
Dostane Kota(dostalam!)!
« Odpowiedź #56 : 2004-05-05, 20:11 »
Cytat: Maxim
A może ktoś nadał imię kotu na zasadzie skojarzeń mleko - kot - krowa :lol:

a mi sie zdaje, ze to od umaszczenia :)
Zapisane
"Hej,
Ciut za mało jest
Tego życia
Żeby żyć
Bo pstryk i nie ma nic."
/Leżę tu-Hey/


Pusia za tęczowym mostem ;( [']['][']
Na zawsze w moim sercu <3
KC aniołku ;*

olc!a

  • Gość
Dostane Kota(dostalam!)!
« Odpowiedź #57 : 2004-05-05, 21:11 »
Gratuluję :wink:

Jak mała już raz wylazła, to teraz będzie z górki ;) Tiger też pierwszy dzień przesiedział za szafą :lol: A teraz już taka z niego przylepa, że opędzić się nie można ;) Ciągle się na kolanka pcha :)

Meggy - 3mam kciuki hehe ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dostane Kota(dostalam!)!
« Odpowiedz #57 : 2004-05-05, 21:11 »

Alice_kot

  • Gość
Dostane Kota(dostalam!)!
« Odpowiedź #58 : 2004-05-07, 16:54 »
Kotka przed chwila wcinala puszke iamsa Kittens z Baby tabs w srodku.Smakowalo bardzo ale chyba jej za duzo dalam bo zjadla tylko pol talerzyka  :wink:
Mam jeszcze takie pytanie....kupilam jej wczoraj karme Royal canin ale czy dawac jej tak jak "deser" po puszce czy jedzonko ma te byc ciagle w misce? I ile gramow Canina potrzebuje 7 tygodniowy kociak?
Zapisane

iwa

  • Gość
Dostane Kota(dostalam!)!
« Odpowiedź #59 : 2004-05-07, 17:11 »
ale śliczny kiciuś :wink: a,co do jedzonka to wydaje mi się,że możesz czasami coś jej tam podrzucić,bo to malutki koteczek :) ale chyba tak jak mi radzono to narazie takie mokre jest lepsze.kurczaczek :wink:
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 27 zapytaniami.