Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: mój królik pół przyjaciel pół dzikus  (Przeczytany 5258 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Achaja

  • Gość
mój królik pół przyjaciel pół dzikus
« Odpowiedź #30 : 2004-06-15, 17:55 »
Teraz biega pół godziny ale będzie biegał g. na polu g wieczorem 2  :wink:  chba minimum wystarczy?
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
mój królik pół przyjaciel pół dzikus
« Odpowiedź #31 : 2004-06-15, 18:06 »
:lol: Ubawiłam się ;)

Achaja, po pierwsze - niezbyt dobrze znasz zasady FZ, bo Moderatorzy nie blokują nikogo dlatego, że udzielił normalnej porady!! Mogą to zrobić gdy użytkownik używa wulgaryzmów, reklamuje coś, kłoci się ostro etc. ;) Zapamiętaj to.

Po drugie - można pisać bzdury, działania matematyczne ;) lub po dziesięć razy pisać to samo, i mieć 10 gwiazdek, będąc na Forum dodatkowo 3 lata, a można pisać mało, mądrze i tylko na temat, będąc na Forum 2 dni i taką osobę ceni się o wiele bardziej, (a może raczej jej porady). Gwiazdki i ilość postów nie mają tu NIC do rzeczy!

Po trzecie - Proszę Cię, nie pisz tak chaotycznie! Ja wielu rzeczy nie zrozumiałam.. Pomijając to, że w Twoich postach jest liczb jak... króliczków :mrgreen:.

No i co do pytania, czyli w sumie najważniejszego to nie wyliczaj króliczkowi czasu, naprawdę te 3 minuty nie są tak ważne :roll: Dziś 33 minuty, jutro 36... Wygląda to jakbyś rzeczywiście uczyła się na długości wypuszczania królisia matematyki.
Pozwól mu biegać choć troszkę więcej, ale po domu. W deszczowe dni zwierzaczek może się przecież przeziębić...

Achaja, jeśli poprawnie wpisałaś wiek, to rzeczywiście można zrozumieć, że osoba w wieku 9 lat może nie być zbyt dobra z gramatyki czy ortografii... Ale mogłabyś chociaż się nie wymądrzać i nie naskakiwać na starszych ;) (ale nie starszych pod względem ilości postów, czy daty zarejestrowania, ale WIEKU ;) )

Pozdrawiam Ciebie i Twego Królisia :)

Dalma
Zapisane

Achaja

  • Gość
mój królik pół przyjaciel pół dzikus
« Odpowiedź #32 : 2004-06-15, 18:32 »
dzięki nie byłam na żadnym wcześniej forum a mam 9 lat więc nie wiem zbyt dużo o forum prosze przyjmij to do serca że niewiedziałam ;) naprawdę niebyłam a mój króliś jest u mnie 3 - 4 miesiące nie mam za dużej o nim wiedzy ale o kotach mam!
Zapisane

Forum Zwierzaki

mój królik pół przyjaciel pół dzikus
« Odpowiedz #32 : 2004-06-15, 18:32 »

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
mój królik pół przyjaciel pół dzikus
« Odpowiedź #33 : 2004-06-15, 19:27 »
Achaja, każdy z nas się uczy, nikt nie jest jakimś wyjątkowym ekspertem. Dlatego jeśli prosisz kogoś o poradę, czy pomoc, postaraj się go wysłuchaj do końca i nie krytykuj, wtedy nikt nie będzie miał też pretensji do Ciebie ;)

Pozdrowienia dla Ciebie i maluszka :)
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
mój królik pół przyjaciel pół dzikus
« Odpowiedź #34 : 2004-06-15, 19:34 »
:) I jeszcze zajrzyj na to królicze Forum, które było podane przez kogoś. Warto poczytać, wtedy poszerzysz swoją wiedzę na temat króliczków ;)

Dalmafreciak
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
mój królik pół przyjaciel pół dzikus
« Odpowiedź #35 : 2004-06-15, 20:02 »
www.forum.kroliki.com <-----równiez bardzo polecam :)
www.uszata.com <------ znajdziesz tu wszystkie odpowiedzi na swoje pytania :)
Zapisane

Achaja

  • Gość
mój królik pół przyjaciel pół dzikus
« Odpowiedź #36 : 2004-06-15, 20:14 »
Cytat: Dalmafreciak
:) I jeszcze zajrzyj na to królicze Forum, które było podane przez kogoś. Warto poczytać, wtedy poszerzysz swoją wiedzę na temat króliczków ;)

Dalmafreciak

Królicze forum nie pszysłali mi wiadomości na drugą stronę wejdę jutro :D
Zapisane

Kira

  • Gość
mój królik pół przyjaciel pół dzikus
« Odpowiedź #37 : 2004-06-15, 20:45 »
:) Kazdy zaczyna pisac na forum chaotycznie :roll:
Też polecam forum o krolikach....i Uszatkę :) ja ciagle czytam i o Tusi soe nowosci dowiaduje... :wink:
Zapisane

Achaja

  • Gość
mój królik pół przyjaciel pół dzikus
« Odpowiedź #38 : 2004-06-15, 21:29 »
Ok ja ide spać ale jutro napiszę


forum - jeszcze mi nic nie przysłali na pocztę uszatka - pszeczytam jutro do ranka! pa!
Zapisane

Forum Zwierzaki

mój królik pół przyjaciel pół dzikus
« Odpowiedz #38 : 2004-06-15, 21:29 »

Dalmafreciak

  • Gość
mój królik pół przyjaciel pół dzikus
« Odpowiedź #39 : 2004-06-18, 10:35 »
Ale co Ci mieli przysłać?
Czytaj sobie tematy, które mogą Ci pomóc i pisz nowe jesli chcesz się czegoś dowiedzieć (możesz to robić jako gość :) )

Dalmafreciak ;)
Zapisane

Achaja

  • Gość
mój królik pół przyjaciel pół dzikus
« Odpowiedź #40 : 2004-06-18, 16:22 »
Zrobiłam temat ale teraz nie wchodze bo jestem tu:/
Zapisane

Essey

  • Gość
mój królik pół przyjaciel pół dzikus
« Odpowiedź #41 : 2004-06-18, 18:06 »
Nieźle się ubawiłam czytając ten temat :lol:  Nie będę nic dodawać bo musiałabym się powtarzać. Nic tu chyba nie poradzę bo w sprawach króliczych jestem zielona :oops: .
Zapisane

Achaja

  • Gość
mój królik pół przyjaciel pół dzikus
« Odpowiedź #42 : 2004-06-19, 11:19 »
dzięki pinky zapamiętam :) A ja się ubawiłam czytając twój post... hehehe! A mogłabyś odezwać się w większości tematów?

pozdrAWIA  achaja!
Zapisane

Essey

  • Gość
mój królik pół przyjaciel pół dzikus
« Odpowiedź #43 : 2004-06-19, 20:30 »
no przecież się odzywam...trzeba sobie troszku postów ponabijać :lol: ...żartuję... królisia bym chciała ale nie za dużo o nich wiem, przez to czytam królicze tematy. Na razie czytam a może kiedyś ;) ...
Zapisane

Achaja

  • Gość
mój królik pół przyjaciel pół dzikus
« Odpowiedź #44 : 2004-06-19, 21:06 »
dowiesz się dużo czytając z forum o królisiach albo czytaj osty specjalistów!
Zapisane

Forum Zwierzaki

mój królik pół przyjaciel pół dzikus
« Odpowiedz #44 : 2004-06-19, 21:06 »

Kira

  • Gość
mój królik pół przyjaciel pół dzikus
« Odpowiedź #45 : 2004-06-20, 09:42 »
polecam kroliczki sa wspaniale :wink:
Zapisane

Achaja

  • Gość
mój królik pół przyjaciel pół dzikus
« Odpowiedź #46 : 2004-06-20, 10:31 »
Acha tak rozmawiamy o dzikości a co do mojego królisia to on się do mnie przyzwyczaił już nie gryzie rzecz czasami się zdaży że burknie, podskoczy ale to czasami...
Zapisane

Essey

  • Gość
mój królik pół przyjaciel pół dzikus
« Odpowiedź #47 : 2004-06-20, 13:10 »
Tak...króliczki są super ale gorzej z rodzicami :roll:
Zapisane

Achaja

  • Gość
mój królik pół przyjaciel pół dzikus
« Odpowiedź #48 : 2004-06-20, 13:23 »
prawda pinky ale jeżeli będziesz chciała kup go  ;)  :wink: a jak nie to świnkę lub nic przeczytaj porady zanim kupisz zwierzątrko ja dopiero po tem zuważyłam coś w stylu waszego forum ;)
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 25 zapytaniami.