Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: cała prawda o sklepach zoologicznych  (Przeczytany 1857 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
cała prawda o sklepach zoologicznych
« : 2004-06-09, 23:14 »
http://www.cierpienienasprzedaz.prv.pl/


dopisujcie sklepy w których nie należy kupować
niech zarobkowicze bankrutują, a zostaną tylko sklepy z prwadziwego zdarzenia, w których sprzedawcy nie znęcają się nad zwierzętami
Zapisane

Essey

  • Gość
cała prawda o sklepach zoologicznych
« Odpowiedź #1 : 2004-06-10, 20:25 »
Łeee :cry: nie mogę podpisać petycji bo nie mam 13 lat :cry:  :cry:
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
cała prawda o sklepach zoologicznych
« Odpowiedź #2 : 2004-06-12, 19:56 »
niestety (a może na szczęście) nie znam żadnego takiego sklepu czy hodowli... ale wstawiłam na swoją stronę ich baner - mam nadzieję, że pomogłam im tym chociaż troszeczkę...
Zapisane

Forum Zwierzaki

cała prawda o sklepach zoologicznych
« Odpowiedz #2 : 2004-06-12, 19:56 »

Essey

  • Gość
cała prawda o sklepach zoologicznych
« Odpowiedź #3 : 2004-06-12, 20:50 »
Ja wstawiam banner na bloga ;) . Zawsze to jakaś pomoc ,no nie?
Zapisane

Shadow_evelyn

  • Gość
cała prawda o sklepach zoologicznych
« Odpowiedź #4 : 2004-06-13, 15:56 »
Chyba bym mogła wytypować taki sklep :/ bo kiedyś tam była małpka :( bidna była w takim chlewie :/ a zresztą tam biedne są wszystkie zwierzęta... postaram się tam wpaść w najbliższym czasie i sprawdzic czy się coś zmieniło.
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
cała prawda o sklepach zoologicznych
« Odpowiedź #5 : 2004-06-14, 13:55 »
Shadow_evelyn, w tym sklepie (chyba myślę o tym samym) mają wszystke zwierzęta, ostatnio widziałam yorki.  :(
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Shadow_evelyn

  • Gość
cała prawda o sklepach zoologicznych
« Odpowiedź #6 : 2004-06-14, 14:43 »
Heh nie wiem... ale ja widziałam dość dawno małpke i już jej tam raczej nie ma... ale w tej klatce może być inny teraz zwierzak :/// to taki sklep koło piwiarni na przeciwko mojego bloku... tam pracuje taka babka... ma psy w takiej cisnej klatce ale to sa podobno jej :/ bo moja koleżanka raz się pytała czy sa za sprzedaż a ona obużyla się i powiedziała nie (tak mi opowiadała). Dawno tam nie byłam ale trzeba chyba tam wpaść :/ dzisiaj moze... chyba że nie dam rady... ale zobacze co się da zrobić :) i zdam relacje jak mi się tam podobało ;)
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
cała prawda o sklepach zoologicznych
« Odpowiedź #7 : 2004-06-14, 17:32 »


:( w anna zoo w galerii mokotów (warszawa) był szopik pracz w klatece szklanej 2x od niego większej za 3000 czy coś takiego :(:( biedny szopik, nie chcę wiedzieć jak skończył...
Zapisane

Blanka

  • Gość
cała prawda o sklepach zoologicznych
« Odpowiedź #8 : 2004-06-14, 20:52 »
Witam!
W sklepie zoologicznym w BlueCity w Warszawie jest zrobiona wystawa króliczków, świnek itp przy samym wejściu do sklepu -a nawet pewna część wystawki wcina się w przejście-alejkę -zwierzęta odgradza od przechodniów tylko cienka przezroczyta płyta z otworami, tak więc biedne zwierzątka mogą sobie posłuchać tupania nóg, muzyki i wszystkich tych przyjemnych odgłosów dochodzących z 3-piętrowego "centrum stoliy".  Siedzą bidulki w ciasnych klatkach juz takie otępiałe, że na nic nie zwracają uwagi  :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

cała prawda o sklepach zoologicznych
« Odpowiedz #8 : 2004-06-14, 20:52 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 24 zapytaniami.