Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: co zrobić jak królik skacze i gryzie? i czy królik ma wściek  (Przeczytany 9974 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
co zrobić jak królik skacze i gryzie? i czy królik ma wściek
« Odpowiedź #60 : 2004-06-23, 19:35 »
Cytuj

nie po to go wypuszczam żeby sobie kupek narobił w pokoju

To spróbuj go nauczyć korzystać z kuwety. Królik przecież sam nie wpadnie, że na dywanie w pokoju nie wolno :roll:
Zapisane

Achaja

  • Gość
co zrobić jak królik skacze i gryzie? i czy królik ma wściek
« Odpowiedź #61 : 2004-06-23, 19:38 »
tzn on robi na siano :/ nie ma kuwety:D
Zapisane

Kira

  • Gość
co zrobić jak królik skacze i gryzie? i czy królik ma wściek
« Odpowiedź #62 : 2004-06-23, 23:11 »
:) ekh..to kup kuwete i naucz ...to zaden problem.. :o  zreszta jesli robi kupki wczesniej to ktoje sprzata o pare kuleczek wiecej do sprzatania tonie jest wuielki klopot :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

libiti

  • Gość
co zrobić jak królik skacze i gryzie? i czy królik ma wściek
« Odpowiedź #63 : 2004-06-24, 16:37 »
Cytat: Angevelinka
:) ekh..to kup kuwete i naucz ...to zaden problem.. :o  zreszta jesli robi kupki wczesniej to ktoje sprzata o pare kuleczek wiecej do sprzatania tonie jest wuielki klopot :roll:


zgadzam się z tobą bo mam już jdnego ale pożądnego!
Zapisane

Achaja

  • Gość
co zrobić jak królik skacze i gryzie? i czy królik ma wściek
« Odpowiedź #64 : 2004-06-24, 16:40 »
ale jest już zaa puźno ale już nie nauczy się pędzie wywalać bo miskę wywala! :o
Zapisane

Kira

  • Gość
co zrobić jak królik skacze i gryzie? i czy królik ma wściek
« Odpowiedź #65 : 2004-06-24, 22:20 »
podobno starszegolatwiej nauczyć :)  jesli by ci sie chcialo to by csie udalo a jak nie to FIGA Z MAKIEM :)
zreszta zalatwianie do kuwety ulatwilo by ci sprzatanie i wogole :?  ale tygo najpier oswój i nie wypuszczaj luzem na dwor bo jesli ucieknie to bedze ryk...wypuszczaj po domu a majac jednego krolika bobkow nie masz tak duzo do sprzatania.... :roll: ekh 9 latka
no coments  :?
Dla mnie wypuszcaanie zwierzakow naprawde nie sprawia problemow tylko pozniej trzebapo odkurzac i umyc podloge.. ale problemu nie widze
Zapisane

Achaja

  • Gość
co zrobić jak królik skacze i gryzie? i czy królik ma wściek
« Odpowiedź #66 : 2004-06-25, 12:49 »
O... teraz widźisz mama mi mówi    że nie można go wypuszczać po domu bo wszystko poprzegryza dla pewności zamyka dzwi (czasami.) i tyle króliś ma dwie szpary jedną chodzi bez przerwy a w drugą co jakiś czas... ( Te szpary są w moim pokoju ) i tyle problem masz prawada?
jeżeli coś pilnuje go ale zdarza się też że ucieknie biegiem...
czasami jak wejdźe do przed pokoju to ja zanim i się wraca łatwo go w tedy złapać (czasami tak ale czasami nie...)
Zapisane

libiti

  • Gość
co zrobić jak królik skacze i gryzie? i czy królik ma wściek
« Odpowiedź #67 : 2004-06-25, 13:25 »
no ja też widze achaju królik ma mieć wymieniane ma mieć kuwete i wychodzić z klatki inaczej się nie przyzwyczai moja koleżanka ma 5 i tylko jeden jej jest posłuszny więc nie mam nic przeciwko!
Achaju popraw królisia o zachowanie! i siebie :roll:
Zapisane

Achaja

  • Gość
co zrobić jak królik skacze i gryzie? i czy królik ma wściek
« Odpowiedź #68 : 2004-06-25, 15:04 »
acha dobra libiti to napisz mi coś o królikach może do ciebie wpadne poczytam ten tekst:]
Zapisane

Forum Zwierzaki

PrettyGirl

  • Gość
co zrobić jak królik skacze i gryzie? i czy królik ma wściek
« Odpowiedź #69 : 2004-07-07, 16:57 »
Moj kroliczek tez mial ostatnio jakas "faze". Gryzl, tupal, biegal, a na koniec nabral siana w mordke, zrobil sobie gniazdko i wylozyl je puchem...a nie jest w ciazy, bo nie miala kontaktu z zadnym innym krolikiem. Na szczescie juz jej przeszlo i jest tak jak bylo, czyli ok  :)
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
co zrobić jak królik skacze i gryzie? i czy królik ma wściek
« Odpowiedź #70 : 2004-07-07, 17:02 »
Cytuj

Moj kroliczek tez mial ostatnio jakas "faze". Gryzl, tupal, biegal, a na koniec nabral siana w mordke, zrobil sobie gniazdko i wylozyl je puchem...a nie jest w ciazy, bo nie miala kontaktu z zadnym innym krolikiem. Na szczescie juz jej przeszlo i jest tak jak bylo, czyli ok

Twój uszatek to zapewne samiczka. Dojrzewające samiczki budują gniazdo dla siebie i ewentualnego potomstwa i nie jest w tym  nic nienormalnego :)
Zapisane

Achaja

  • Gość
co zrobić jak królik skacze i gryzie? i czy królik ma wściek
« Odpowiedź #71 : 2004-07-08, 09:29 »
czyli cholka: wydaje mi się i to jest  prawdopodobne że mój królik to samica i nie buduje żadnych gniazd czy co tam piszecie a ja nie wiem kompletnie nic z waszego pisania np. piszecie zle zamiast źle albo tez zamiazd też i dla mnie nie jest to otczytalne czy jak tam mówicie!!!!
Zapisane

Essey

  • Gość
co zrobić jak królik skacze i gryzie? i czy królik ma wściek
« Odpowiedź #72 : 2004-07-08, 10:39 »
Achaja ciebie też ciężko zrozumieć :roll: ...
Zapisane

Kira

  • Gość
co zrobić jak królik skacze i gryzie? i czy królik ma wściek
« Odpowiedź #73 : 2004-07-08, 10:57 »
:? Achaju my maly chociaz poprawny szykw zdaniu  :P a ty czest piszesz nie logicznie jak male dziecko... :lol:
Ale to w twoim wieku normalne...
Cóż ja od przedwczoraj mam królika ktory przez pol roku byl samcem a teraz jest samicą ;)
Najlepiej pójdz achaju do weta i poproś o sprawdzenie plci krolisia
a ile twój kroliczekma lat??bo juz w wieku 5 roku wet bez problemu stwierdzi pleć... :wink:
Zapisane

Achaja

  • Gość
co zrobić jak królik skacze i gryzie? i czy królik ma wściek
« Odpowiedź #74 : 2004-07-08, 17:30 »
angevelinka wiesz coś na temat tematu czyżbyś powiedziała adminowi żey zmienił temat???
Zapisane

Forum Zwierzaki

Kira

  • Gość
co zrobić jak królik skacze i gryzie? i czy królik ma wściek
« Odpowiedź #75 : 2004-07-15, 17:23 »
:) Myszki robia to co do nich należy a tematy bez sensowne sa wywalane... ;)
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 25 zapytaniami.