Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 4   Do dołu

Autor Wątek: Dezodoranty  (Przeczytany 9868 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Trinity...

  • Gość
Dezodoranty
« : 2004-06-21, 22:27 »
Jakich dezodorantów używacie, żeby nie śmierdzieć potem??
zwykłych czy antyperspirantów??
jakie sa najbardziej skuteczne w walce z zaciekami na bluzkach??
Zapisane

magia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 853
Dezodoranty
« Odpowiedź #1 : 2004-06-21, 23:06 »
no właśnie bo ja trafiam tylko na takia że albo plamia i są skuteczne albo sa nie  do końca skuteczne a nie plamią
Zapisane
sorki za błędy...
www.gangolsena.za.pl

kasja

  • Gość
Dezodoranty
« Odpowiedź #2 : 2004-06-22, 16:03 »
Rexona Crystal nie plami, a jest całkiem niezła, ale ja używam Secret Key Platinum, jest taki dobry, że mam suche pachy po 5 godzinnej dyskotece. :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dezodoranty
« Odpowiedz #2 : 2004-06-22, 16:03 »

Tafta

  • Gość
Dezodoranty
« Odpowiedź #3 : 2004-06-22, 16:22 »
używam antyperspirantów w żelu,
najczęściej Lady Speed Stick aloesowy, Gillette Deo - clear gel antiperspirant; clear stick antiperspirant
nie zostawiają śladów na bluzkach, przyjemnie pachną i przede wszystkim są skuteczne;
nie lubię deo w kulkach, sztyftach, kremach właśnie dlatego, że zostawiają plamy
Zapisane

Flaś

  • Gość
Dezodoranty
« Odpowiedź #4 : 2004-06-22, 17:02 »
A ja mam NIVEA < Flash poszłą sprawdzić jaki dokładniej :P > Fresh :wink: Świetny jest :D
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Dezodoranty
« Odpowiedź #5 : 2004-06-22, 17:05 »
A ja mam aktualnie Herbine :P i jest ok ;)
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Dezodoranty
« Odpowiedź #6 : 2004-06-22, 19:19 »
Nienawidze czuc wilgoci pod pachami, wiec musze miec skuteczny antyperspirant.
Uzywam Secret Key-jest naprawde skuteczny i zapach mi idealnie odpowiada, dobrze komponuje sie z moja skora. Niestety brudzi, ale przy ubieraniu mozna tak manewrowac bluzka, by tego uniknac ;)
Jesli moge sobie na to pozwolic (np. caly dzien spedzam w domu), to daje skorze odsapnac i stosuje zwykly dezodorant-Nivea.
Oba w sztyfcie, tylko taka forme toleruje ;)
Zapisane

kasja

  • Gość
Dezodoranty
« Odpowiedź #7 : 2004-06-22, 19:27 »
W końcu ktoś ma taki sam jak ja, popieram, Sekret jest najlepszy, dzięki Wiedźma. :wink:
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Dezodoranty
« Odpowiedź #8 : 2004-06-22, 19:40 »
hymm..to ja se chyba go lupie..bo ja mam fa anteperpiran i rexona i w zelu iw sprayu iw gole..i brudza i skutecnze sa srednio..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dezodoranty
« Odpowiedz #8 : 2004-06-22, 19:40 »

Aagata

  • Gość
Dezodoranty
« Odpowiedź #9 : 2004-06-23, 11:35 »
ehh a ja od Secretu(pierwszy raz :shock: ) nabawiłam się okropnego uczulenia :? że skończyło się na zastrzykach. a używałam go bardzo długo.
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Dezodoranty
« Odpowiedź #10 : 2004-06-23, 14:18 »
Ja go uzywam od kilku dobrych lat i nigdy nie dostalam uczulenia ani podraznien :) Ale ja w ogole na nic nie jestem uczulona, choc z drugiej strony skore mam wrazliwa.
Zapisane

Sal

  • Gość
Dezodoranty
« Odpowiedź #11 : 2004-06-24, 11:31 »
Za wiele ciuchów sobie zniszczyłam beznadziejnymi dezodorantami, żeby teraz dać się przekonać jakiemuś wynalazkowi.
W aptece można kupić Etiaxil. To antyperspirant, który stosuje się np. raz na 1-2 tygodnie. Ja nawet rzadziej.
Po zastosowaniu nie potrzeba juz żadnych reklamowanych cudów. Ja lubię spraye typu body fresh.
I to wszystko.  :wink:
Kto raz spróbuje Etiaxilu, nie zamieni go na inny. Wyjąwszy przypadki podrażnień, bo jest to środek dośc silnie działający.
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Dezodoranty
« Odpowiedź #12 : 2004-06-24, 11:38 »
A ile to kosztuje? I jak, stosuje raz na 1-2 tygodnie i tyle czasu dziala, nie zmywa sie? Znaczy wnika jakos w skore?
Zapisane

hexe

  • Gość
Dezodoranty
« Odpowiedź #13 : 2004-06-24, 12:29 »
ja uzywam sztyftow-lady speed stick 24/7 a do tego pije duzo wody z cytryna i czasem szalwie bo bardzo pomaga na nadmierna potliwosc...
Zapisane

awia

  • Gość
Dezodoranty
« Odpowiedź #14 : 2004-06-24, 13:06 »
ale etiaxil jest troche drogi(35-40 zl)
dlatego ja kupilam najpierw polski antidral(10zl) o identycznych wlasciwosciech i sobie chwale.
rzeczywiscie czlwiek sie mniej poci,choc trzeba bardzo uwazac zeby paszki byly suche i nie podraznione bo inaczej swiad i pieczenie jest takie ze normalnie szok.
ja tam stosuje codziennie,tylko wtedy mi pomaga.
chyba ze po goleniu czy z jakis innych przyczyn,wtedy daje 2-3 dni spokoju-zwyklego antypersiprantu i z nowu
z tym ze ja uzywam na noc antudraly a na dzien normalnie anty...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dezodoranty
« Odpowiedz #14 : 2004-06-24, 13:06 »

Gerda

  • Gość
Dezodoranty
« Odpowiedź #15 : 2004-06-24, 13:40 »
antyperspirant "Secret key solid dry"
dezodorantów nie używam, wolę perfumy ;) (choć nie, jest chyba taki w formie dezodorantu niebieski Adidas)
Zapisane

anneri

  • Gość
Dezodoranty
« Odpowiedź #16 : 2004-06-26, 21:57 »
Jestem na etapie szukania idealnego srodka, wiec chetnie poznaje opinie.

Cytat: awia

rzeczywiscie czlwiek sie mniej poci,choc trzeba bardzo uwazac zeby paszki byly suche i nie podraznione bo inaczej swiad i pieczenie jest takie ze normalnie szok.


Jak to uwazac? Nie wiem co masz na mysli...Stosowac wg zalecen? wyjsnij prosze..:)

Moim problemem jest wilgoc - nie znosze tego uczucia, samego przykrego zapchu nie znam - poce sie sama wilgocia, jakikolwiek zapach niewyczuwalny - moja mama tez tak ma...;)
Zapisane

awia

  • Gość
Dezodoranty
« Odpowiedź #17 : 2004-06-26, 22:14 »
po prostu pachy musza byc dobrze umyte,osuszone-nie mozna pocierac recznikiem bo mozna podraznic, aboslutnie nie uzywac po goleniu czy jak czujesz ze cie cos lekko swedzi bo wtedy po nalozeniu preparatu jest nie do zniesienia, trzeba uwazac zeby po nalozeniu sie nie spocic-nawet w nocy,bo wtedy nie dosc ze splynie to rowniez swedzi
czesc dziewczyn po uzyciu suszy pach suszarka,potrafi preparat odbarwic np pizame
-no slowem jest sporo problemow ale za to naprawde spektakularne efekty.
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Dezodoranty
« Odpowiedź #18 : 2004-06-27, 17:35 »
Ja ostatnio sobie kupilam wlasnie ETIAXIL- i musze przyznac, ze jest to DOSKONALY srodek ;) Ja poce sie wlasciwie tylko pod pachami, i to pomaga- uzywam 2 razy w tygodniu,i mam calkowity spokoj- 100%suchosci i komfortu!  :wink: POLECAM!
Tak, tylko ze najlepiej uzywac na na noc i wysuszyc po uzyciu, bo potrafi swędzieć troche ;) ale to tylko kilka godz. po uzyciu- jak sie posmaruje na noc i wysusze, to nic sie nie dzieje i mam spokoj na kilka dni ;)
i nie musze uzywac innych dezodorantow pod pachy, tylko dowolne perfumiki- przynajmniej mi sie zapachy nie meiszaja :)
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Dezodoranty
« Odpowiedź #19 : 2004-06-27, 22:29 »
Cytuj

trzeba uwazac zeby po nalozeniu sie nie spocic-nawet w nocy,bo wtedy nie dosc ze splynie to rowniez swedzi

no to ja dziekuje bardzo za takie atrakcje  :roll:  to ma mnie chyba chronic przed poceniem, a nie zebym ja musiala uwazac, zeby sie nie spocic!  :shock:
Zapisane

awia

  • Gość
Dezodoranty
« Odpowiedź #20 : 2004-06-28, 10:41 »
ale to tylko poki nie zasniesz,zaraz po nalozeniu bo troszke sie wchlania
ja tak nawyrost ostrzegam bo ja po umyciu czeto czytam ksiazki,i ta nie dosc ze byla zima,ja w polarowej pizamce to jeszcze ksiazke krew w zyach mrozaca...czlowiek z emocjii oplywal potem a potem musialam po nocy latac do lazienki i brac prysznic zeby to swinstwo zmyc.
swiad przy tym to maly pikus ;)
bo to nie jestm dezodorant czy antyperspirat tylko normalne lekarstwo kupowane w aptece.na szczescie bez recepty.wiec po prostu trzeba go tak traktowac.co zrobic.ja tam uwazam ze lepiej sie pomeczyc troszke niz byc zlana potem  :krzywy:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dezodoranty
« Odpowiedz #20 : 2004-06-28, 10:41 »

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Dezodoranty
« Odpowiedź #21 : 2004-06-28, 13:59 »
ja uzywam w kulce on24 z avonu
Zapisane
To piekło nie raj :)

Sal

  • Gość
Dezodoranty
« Odpowiedź #22 : 2004-06-28, 15:43 »
Etiaxil to prawie lek.
To nie jest dezodorat antyperspiracyjny, tylko antyperspirant.
Jest wersja pod paszki i do stóp.
Dośc drogi, ale ceny nie pamiętam. Bardzo wydajny.
Mnie wystarcza raz na kilka tygodni, ale nie mam problemów z potliwością.
Najlepiej na noc, po umyciu osuszyć pachy (odczekać pół godziny, mniej albo więcej - byle nie stosować wkrótce po umyciu).
Rano normalny prysznic, ale w pierwszy dzień po zastosowaniu nie powinno się używać niczego pod pachy (mam na myśli dezodoranty).
W kolejny dzień już można.

Działanie ma takie, że nawet jak się człowiek spoci, to pot jest bezwonny.
Dokładna instrukcja stosownaia jest dołączona do opakowania.
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Dezodoranty
« Odpowiedź #23 : 2004-06-28, 18:24 »
Ja kupilam za 46 zl, ale to w takiej aptece, gdzie wszystko jest 10% drozsze, ale jest czynna do 22, a ja sie zdenerwowalam i musialam cos kupic :P cos skutecznego... no i mi pani wlasnie etiaxil polecila  :wink:
A dla mnie to ogromna wygoda... meczaca jest chociazby lekka wilgoc pod pachami, jak dla mnie przynajmniej  :? A jeszcze jak mialam jakas taka bluzke, na ktorej widac, ze jest mokra, to...  :roll: same(sami:P ) wiecie ;) ale juz jest ok
Zapisane

kasja

  • Gość
Dezodoranty
« Odpowiedź #24 : 2004-06-29, 01:14 »
Może być dobry ten Etiaxil, ale ja już nie przechodzę okresu dojrzewania. Mogę stosować inne...  :)
Zapisane

anneri

  • Gość
Dezodoranty
« Odpowiedź #25 : 2004-06-29, 10:06 »
Kupie dzisiaj:) Koniecznie musze wyprobowac:) Licze na to ze bedzie dzialal - nie znosze uczucia wilgoci ani mokrych plamek na jasnych bluzkach :?
Zapisane

Essey

  • Gość
Dezodoranty
« Odpowiedź #26 : 2004-06-30, 14:17 »
Ja mam Rexonkę tą z aloesem. Jestem zadowolona :)
Zapisane

lawenda

  • Gość
Dezodoranty
« Odpowiedź #27 : 2004-07-02, 12:32 »
a ja B.U. długo sie utrzymuje i fajnie pachnie:)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dezodoranty
« Odpowiedz #27 : 2004-07-02, 12:32 »

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Dezodoranty
« Odpowiedź #28 : 2004-07-02, 17:56 »
Lady Speed Stick aloesowy lub kwiatowy, ale nie do końca mnie satyswakcjonuje  :o
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

awangarda

  • Gość
Dezodoranty
« Odpowiedź #29 : 2004-07-02, 18:21 »
rexsona w sztyfcie
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.09 sekund z 27 zapytaniami.