Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Mój kot jest śmieszny!  (Przeczytany 6468 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Achaja

  • Gość
Mój kot jest śmieszny!
« : 2004-06-23, 13:59 »
Bawie się z moim małym kociakiem ktury się przybłąkał on robi śmieszne żecz:
1. sakacze robiąc piruety w powietszu
2.ucieka gdy  bawimy się w coś szalonego( nawet raz pobiegł po schodach do pokoju brata wlazł za sofę i nie miał jak wyjść to zrobił fikołka.)

Jak myślicie to od tego że chce się bawić? Czy wasze małe kociaki też to robią?
Zapisane

iwa

  • Gość
Mój kot jest śmieszny!
« Odpowiedź #1 : 2004-06-23, 15:40 »
moje koteczki też skaczą do góry i robią przy tym róże przewroty.czasami to się boję,bo jak lądują,to nie zawsze tak,jak trzeba,tylko tak łup głową,albo pleckami :shock: ale małe kociaki mają to do siebie,że ruch i szaleństwo jest dla nich na porządku dziennym :wink: także miłych zabaw z kociakiem. tylko nie zdeptaj koteczka przy tych gonitwach. hmmm...moje mają 3 miesiące,ale nie ganiamy się,wolą z się same ganiać niż z iwą :wink: może wiedzą,że przegrałyby ze mną :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

Achaja

  • Gość
Mój kot jest śmieszny!
« Odpowiedź #2 : 2004-06-23, 16:12 »
dzięki mój kot to kot jak jest głodny to ganie mysz godzinę a gdy mysz pada zaczyna jeść ale jeżeli jest pojedzony a widzi mysz gania pięć minut i idzie spać!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mój kot jest śmieszny!
« Odpowiedz #2 : 2004-06-23, 16:12 »

Sal

  • Gość
Mój kot jest śmieszny!
« Odpowiedź #3 : 2004-06-24, 08:29 »
Moje nie sa małe, a ganiają jak huragan.  ;)  Ścigają się, robią fikołki, boksują, wyskakują na wszystkie przeszkody, polują na muchy, Dyzio otwiera, co się tylko da odworzyć  :wink:  Leży to w kociej naturze. Po prostu.
Zapisane

*~Dominisia~*

  • Gość
Mój kot jest śmieszny!
« Odpowiedź #4 : 2004-06-24, 17:36 »
hihihihihi  :P
Mój Silver i Harry to rozbujnicy, ale pewnie dopiero zaczną robić piruety i skakac po szafach napewno zaraz się nauczą... :)
Zapisane

Faza

  • Gość
Mój kot jest śmieszny!
« Odpowiedź #5 : 2004-06-24, 19:41 »
moje koteczki tesh czasem (czyt. zawsze) rozrabiaja, ale to tak że biegaja , skaczą koziołkuja po calutkim mieszkanku.... naszczęście nic nie niszczą, ale jak maja szał to.... :lol: boki zrywać... :P
Zapisane

Achaja

  • Gość
Mój kot jest śmieszny!
« Odpowiedź #6 : 2004-06-24, 21:37 »
hehehehehehehehehehehehehehe :lol22:    :lol22:  :lol22:  :lol22:
wasze koty to są koty!
Zapisane

Misty.K

  • Gość
Mój kot jest śmieszny!
« Odpowiedź #7 : 2004-06-24, 22:13 »
Ja miałam dwa śliczne koty, ale one sobie gdziesz poszły :cry: . Starszy, Tygrys, czasem mnie jeszcze odwiedza, ale młodszy, Mitsi, mój ulubiony rozrabiaka przebadł zupełnie  :cry:  :cry: Teraz mam nowego, maluteńkiego kotka, który narazie tylko śpi i zwiedza mój pokuj. Dopiero dziś moja siostra, Sila, go przyniosła od koleżanki. Jest słodki, ale jeszcze całkiem malutki, a szkoda, pobrykałby sobie ;)
Zapisane

Darke Elf K.

  • Gość
Mój kot jest śmieszny!
« Odpowiedź #8 : 2004-06-25, 08:44 »
Koty są częścią człowieka. Są zabawne i dają nam dużo śmiechu. Koty - mają swoją naturę. Błaznują, starają się rozpogodzić człowieka - tak jak wspomniała Salamandra :wink:. Ja mam dwa koty ( zawsze o nich wspominam :P ). Od rana do nocy jeden, goni drugiego i tak w kółko. Śpią w dzień, by mieć siłe na noce harce :). Kiedy balkon jest otwarty, zawsze wniosą i na naszych oczach zjedzą wstrętnego robala ;). Moje mają dość specyficzne cechy tj. : skakanie z balkonów i ściganie po podwórku, poczym wracając pod ogródek i warować. Drapią się i chlają gdzie popadnie. Skaczą po szafach. Ostrzą pazury na fotelach. Robią fikołki, a najśmieszniejsze jest to, kiedy Misio biegnie w kierunku balkonu wtem Rogaś wyskakuje i chlast łapką po buzi :). Mam dwa wspaniałe kotory i bardzo bardzo.. cieszę się, że je mam :).
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mój kot jest śmieszny!
« Odpowiedz #8 : 2004-06-25, 08:44 »

Achaja

  • Gość
Mój kot jest śmieszny!
« Odpowiedź #9 : 2004-06-25, 13:12 »
fajne te wasze kociaki a szczególnie ich charc słyszałam że w nocy gdy wszyscy śpią koty niel. łowią myszy i kłusują na piłki i skakanki bawią się zabawkami i ściągają prześcieradła, robią fikołki i przekręty czasami ugryzą podrapią śpiącego człowieka a czasami miałkną do ucha...
śliczne koty! małe koty!
Zapisane

Sal

  • Gość
Mój kot jest śmieszny!
« Odpowiedź #10 : 2004-06-25, 13:30 »
Śpiącego człowieka to moje obserwują mrucząc, ewentualnie zdarzy im się połaskotać wąsami.  :wink:
Nie gryzą, nie drapią, nie ściągają prześcieradeł, nie miauczą.  ;)
Zapisane

Darke Elf K.

  • Gość
Mój kot jest śmieszny!
« Odpowiedź #11 : 2004-06-25, 13:32 »
A czy Wasze też podczas walk wydają dziwne mruki i odgłosy ? :).
Zapisane

Sal

  • Gość
Mój kot jest śmieszny!
« Odpowiedź #12 : 2004-06-25, 13:35 »
Oj, wydają, wydają...  ;)  I dziwne, i głośne.
Ale ja najbardziej lubię jak ze mną gadają  :wink: . Krawatek, gdy chce miziania bardzo mnie strofuje, a Dyziek, gdy chce gdzieś wejść tam, gdzie mu nie wolno, bardzo grzecznie mnie prosi.  ;)
Zapisane

Darke Elf K.

  • Gość
Mój kot jest śmieszny!
« Odpowiedź #13 : 2004-06-25, 13:53 »
Ja to mam taką fajną zabawe, gdy nie patrzę się na misia on się porusza.. gdy popatrze stoi nie ruchomo. Misio podczas bojów z Rogasiem strasznie się napusza :).
Zapisane

weronika

  • Gość
Mój kot jest śmieszny!
« Odpowiedź #14 : 2004-06-25, 14:44 »
moj maluszek jak byl malutki , budzil mnie czasami nad samym ranem proszac o zabawe, teraz juz ma roczek i gdy widzi , ze ja spie , kladzie sie grzecznie obok mnie i zasypia. Jest grzeczniutki, ale powiem szczerze , ze czasami brak mi tego jego rozrabianka, czesto sama namawiam go czym sie da do zabawy. Pobawi sie troszke , mam wrazenie , ze tak na odczepnego" no dobra , pobawie sie troche z nia , jak tak bardzo nalega..." w nocy natomiast jest naprawde grzeczniutki , kladzie sie kolo mnie , przytula slicznie calutkim cialeczkiem i tak sobie spimy, budzi mnie okolo 6.00-tej na sniadanko, podam mu do miseczki ,on slicznie zje i kladzie sie z powrotem do mojego lozka budzi sie razem ze mna gdy uslyszy budzik.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mój kot jest śmieszny!
« Odpowiedz #14 : 2004-06-25, 14:44 »

Achaja

  • Gość
Mój kot jest śmieszny!
« Odpowiedź #15 : 2004-06-25, 15:09 »
hehe a to on wkońcu czy ona bo nie rozumiem piszesz on potem nią i potem znowu on nie rozumiem tej wypowiedzi
________________
ja tylko mówie
Zapisane

weronika

  • Gość
Mój kot jest śmieszny!
« Odpowiedź #16 : 2004-06-25, 16:02 »
to chlopczyk
Zapisane

Misty.K

  • Gość
Mój kot jest śmieszny!
« Odpowiedź #17 : 2004-06-25, 16:39 »
Ech... Achaja... Ty jeszcze musisz wiele rzeczy sie nauczyć i zrozumieć... Ale na to będzie pora... Nowy kot mojej siotry już się rozbrykał. Teraz gdzieś gania na podwórku;) Fajnie jest poczytać o waszych kotach... Ja nie lubię jak ktoś mówi, że są fałszywe (zazwyczaj taką opinię wygłaszają miłośnicy psów, którzy uważają koty za coś gorszego od ich ulubionych czworonogów... Obłęd!)... Moim zdaniem chadzają własnymi ścieżkami, bo to leżyt w ich naturze. Jak komuś się to nie podoba, to nie musi mieć kota!!!!!!!! :evill:
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Mój kot jest śmieszny!
« Odpowiedź #18 : 2004-06-25, 16:58 »
A ja lubię i koty, i psy, chociaż kota miałam tylko jednego, a psów kilka. Na pewno są to różne zwierzaki, koty są bardziej niezależne, a nie fałszywe. Moim zdaniem najbardziej fałszywi są ludzie.
Zapisane
IBDG Wrocław

Misty.K

  • Gość
Mój kot jest śmieszny!
« Odpowiedź #19 : 2004-06-25, 17:01 »
Oj, tak... Całkowicie się z Tobą zgadzam...;)
Zapisane

Tomaskus

  • Gość
Mój kot jest śmieszny!
« Odpowiedź #20 : 2004-06-25, 20:04 »
Mój kot 09.07.2004 r. skończy 8 lat a cały czas biega za zwiniętym papierkiem. Jest kastrowany i waży 9kg ale nie jest gruby tylko duży. (ma silne kości) Jest czarny z małą koszulką na szyi. Zjada kości od kurczaka.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mój kot jest śmieszny!
« Odpowiedz #20 : 2004-06-25, 20:04 »

Achaja

  • Gość
Mój kot jest śmieszny!
« Odpowiedź #21 : 2004-06-26, 16:37 »
podobają mi się wasze kotki bardzo ale nie podoba mi się Misty.K tak ... nabija posty]
Zapisane

Misty.K

  • Gość
Mój kot jest śmieszny!
« Odpowiedź #22 : 2004-06-26, 16:46 »
Och, dzięki Achaja! Ja wcale nie nabijam postów tylko pisze co myślę (Ty też, jak widzę). I poza tym dowiaduję się wielu nowych rzeczy!!!!!!! Jak nie wierzysz - Twoja sprawa!!!!!!!!!!!! Jak Ci się to nie podoba, to powiedz mi to w oczy!!!
Zapisane

Achaja

  • Gość
Mój kot jest śmieszny!
« Odpowiedź #23 : 2004-06-26, 16:58 »
ale ale... ja tylko uprzedzam ale śmieszna jesteś super ale pisz na temat!

słyszałam że koty są nieznośne jak ich właścićel ich nie kocha nie dba o nie i pokazuje im miny tak...
Zapisane

Misty.K

  • Gość
Mój kot jest śmieszny!
« Odpowiedź #24 : 2004-06-26, 17:06 »
Śmieszna? Pod jakim względem????????? Często Cię nie rozumiem... I zaczynasz się upodabniać do brata, niedorze...

Koty (jak i inne zwierzaki) czują jakie właściciel żywi do nich uczucia i się odwzajemniają. Tak myślę...
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Mój kot jest śmieszny!
« Odpowiedź #25 : 2004-06-26, 17:08 »
Dziewczyny - jak macie ochotę się kłócić, to Wam założe na WoW temat "Ring" a ten topic zamknę  :grr:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Achaja

  • Gość
Mój kot jest śmieszny!
« Odpowiedź #26 : 2004-06-26, 17:13 »
Nie nie dzięki myszko.xww ale myślę że ona przestanie ;)
Zapisane

Misty.K

  • Gość
Mój kot jest śmieszny!
« Odpowiedź #27 : 2004-06-26, 17:15 »
Przestanę, bo nie chcę, żeby moja ukochana kuzynka miała do mnie pretensje, iż jej temat zablokowali... Cóż... Kolejny człoweik, którego mogę zaliczyć do tchórzy... ale to tylko moje myśli - WYBACZCIE!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mój kot jest śmieszny!
« Odpowiedz #27 : 2004-06-26, 17:15 »

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Mój kot jest śmieszny!
« Odpowiedź #28 : 2004-06-26, 17:18 »
To co, po klapsie? :evil:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

kitka

  • Gość
Mój kot jest śmieszny!
« Odpowiedź #29 : 2004-06-26, 18:44 »
Czy wasz kot kracze?
Moja koteczka Benia jak poluje na muchy oddaje dziwny odgłos, brzmi to jak krakanie wrony. Gdy pierwszy raz to usłyszałam, myślałam,że staneło jej coś w gardle. Reaguje tak tylko na widok owada.

Teraz wiem:jak miauczenie to jedzenie, a krakanie to polowanie :lol:
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 28 zapytaniami.