Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Mój kot jest śmieszny!  (Przeczytany 6467 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Darke Elf K.

  • Gość
Mój kot jest śmieszny!
« Odpowiedź #30 : 2004-06-26, 18:56 »
No mój Misio tak samo. Hreuu.. taki dziwny..
Zapisane

Achaja

  • Gość
Mój kot jest śmieszny!
« Odpowiedź #31 : 2004-06-27, 16:53 »
nie nigdy moje koty tak  nie robiły też się nad tym zastanawiam czy koty robią tak z powodu tego co napisała kitka?  :? ? kto wie co robią koty przez ich nieobecność ale ja wam mówie że koty mogą polować na mszy i dlatego może im coś szkodzi?
Zapisane

Sal

  • Gość
Mój kot jest śmieszny!
« Odpowiedź #32 : 2004-06-28, 08:05 »
Cytat: kitka
Czy wasz kot kracze?
Moja koteczka Benia jak poluje na muchy oddaje dziwny odgłos, brzmi to jak krakanie wrony. Gdy pierwszy raz to usłyszałam, myślałam,że staneło jej coś w gardle. Reaguje tak tylko na widok owada.


Jakbys mojego Dyźka opisała... :lol:  Nie umiałam nazwac tego odgłosu...  :lol: Jest bardzo charakterystyczny. Ja mówię, że Dyziek gada z muchami  :wink:  Szczerzy przy tym zęby...  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mój kot jest śmieszny!
« Odpowiedz #32 : 2004-06-28, 08:05 »

Achaja

  • Gość
Mój kot jest śmieszny!
« Odpowiedź #33 : 2004-06-28, 08:58 »
albo chce odgonić je od miejsca w którym przebywa i tak właśnie odpłasza musiory!!!...
Zapisane

Sila13

  • Gość
Mój kot jest śmieszny!
« Odpowiedź #34 : 2004-06-28, 12:53 »
Dobrze, że weszłam na tą stronę, bo przypomiał mi się mój mały koteczek, o którym Misty.K wcześniej pisała, i musze chuyba lecieć po niego i dać jedzoneczko
 :D no to lece
Zapisane

Maxim

  • Gość
Mój kot jest śmieszny!
« Odpowiedź #35 : 2004-06-28, 20:24 »
Głos wydawany przez moja kiciawkę w sytuacjach kiedy ekscytuje się muchą , bądź ptakiem za oknem, porównałabym  do szczękania zębami :lol:
Zapisane

Kira

  • Gość
Mój kot jest śmieszny!
« Odpowiedź #36 : 2004-06-29, 02:00 »
:) moja kotka mimo 10 lat wariuje i fika koziolki to normalne
ehk Achaju a ty moze w gryzoniach o chomch wcale nie nabijach postów??
 :roll:  nie masz chomow mowisz w kolko ze kiedys milas i ze nic nie pamietasz i ze teraz masz krolika(podkreslam w tematach o chomach o krolikach ciagle mowi )moze wystarczy to RAZ POWIEDZEC a nie z 5 razy jak nie wiecej :roll: (Myszki do roboty bo cos malo postów ostatnio znika :? )Sens pisania w jednym zdaniu z 8 buziek :roll:  i to powtarzajacych sie :?
Achaja pisz coś madrego w gryzoniach bo inaczej myszki beda mialy prace ;)
Zapisane

Naomi151

  • Gość
Mój kot jest śmieszny!
« Odpowiedź #37 : 2004-06-30, 21:19 »
Cytuj

Moja koteczka Benia jak poluje na muchy oddaje dziwny odgłos, brzmi to jak krakanie wrony

Moje kiciusie też tak robiły zazwyczaj jak na coś polowały a nie mogły tego dosięgnąć np jak świeciłam laserem na sufit, a on chciał złapać to światełko a nie mógł  :)
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 21 zapytaniami.