Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Fryyyyzy!!!  (Przeczytany 899 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Phobia

  • Gość
Fryyyyzy!!!
« : 2004-06-28, 12:20 »
Witam wszystkich którzy kochają fryzy mam nadzieje że będziecie kontynuować mój marny temat ...:) Jednakże każdy kto kocha konie kocha Fryzy i lipicany ...:) rozmarzyłam się .. ale nie o to chpodzi jeżeli ktokolwiek z was zna namiary na jakie kolwiek stadniny kture posiadają konie fryzyjskie błagam o kontakt !stadniny w polsce oczywiście :P                                                                                                                                                                                                                                                         czekam na wsze posty
Zapisane

Ritka

  • Gość
Fryyyyzy!!!
« Odpowiedź #1 : 2004-06-28, 13:42 »
fryzy są blisko wrocławia. W ujeźdźcu. nic wiecej nei weim
Zapisane

Phobia

  • Gość
pytanko:)
« Odpowiedź #2 : 2004-06-28, 17:54 »
wielkie dzięki :) szkoda że tak daleko :( a tak w ogule miałas już kiedyś kontakt z tymi konikami ?
Zapisane

Forum Zwierzaki

pytanko:)
« Odpowiedz #2 : 2004-06-28, 17:54 »

Ritka

  • Gość
Fryyyyzy!!!
« Odpowiedź #3 : 2004-06-28, 18:06 »
nie... planuje kupic, ale to jak już Ritek odejdzie na zasłużoną emeryturke  :wink:
Zapisane

Phobia

  • Gość
Fryyyyzy!!!
« Odpowiedź #4 : 2004-06-28, 18:08 »
hehe a kto to ritek ??:> mam nadzieje ze wiesz ile taki QŃ kosztuje :>
Zapisane

Ritka

  • Gość
Fryyyyzy!!!
« Odpowiedź #5 : 2004-06-28, 19:31 »
taki qń kosztuje pare tysięcy mniej niż mój koń.
a o Ritku pooczytasz na moim blogu, albo tu na forum w prawie każdym wątku =)
Zapisane

Misty.K

  • Gość
Fryyyyzy!!!
« Odpowiedź #6 : 2004-06-28, 20:21 »
Witaj Phobia!!!!!!!!!!!!!!!! Widzę, że zapoczątkowałaś nowy temat. Skoro chcesz się zabawić na forum, to życzę powodzenia i zebrania duużo info!!!!!!!!! Moim zdaniem, Fryzy są cudne, choć nie miałam z nimi jeszcze do czynienia, a wierz mi! chciałabym... Jednak tyćkę mniej od Clydesdalów ;) POzdrawiam!
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Fryyyyzy!!!
« Odpowiedź #7 : 2004-06-28, 20:36 »
hej :) Fryzy sa najfajniejszą rasą na świecie. wejdx na mojego bloga i tam w linkach jest troche o fryzach. Ja wiem tylko że w zawodach zaprzęgowych startuje frzy o imieniu Sander. Moge spytac mojego kolegi on miał namiary na kupienie fryza :wink:
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Kamelia

  • Gość
Fryyyyzy!!!
« Odpowiedź #8 : 2004-06-29, 13:08 »
w niemczech jest od groma fryzów do sprzedania
Zapisane

Forum Zwierzaki

Fryyyyzy!!!
« Odpowiedz #8 : 2004-06-29, 13:08 »

anieszka

  • Gość
Fryyyyzy!!!
« Odpowiedź #9 : 2004-06-29, 13:44 »
no ale spowadzenia konia z Niemcech też nie jest tanie :( chociaż mój znajomy własnie konie z Niemiec sprowadza - ale konie mają super
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Fryyyyzy!!!
« Odpowiedź #10 : 2004-06-29, 14:08 »
z tego co się tak troche orientowałam to przy kupnie fryza bardziej ci się go opłaca ściągnać z Niemiec i cenowo z transportem (tym bardziej jeżeli masz własny) może ci wyjsć tak samo jak w Polsce a weź jeszcze pod uwagę to ile trzeba w Polsce czekać na źrebaka fryza
Zapisane

anieszka

  • Gość
Fryyyyzy!!!
« Odpowiedź #11 : 2004-06-29, 15:04 »
no wiem, jaka jest różnica cenowa fryzów polskich a niemieckich?? nie orientuję się w tym zupełnie
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Fryyyyzy!!!
« Odpowiedź #12 : 2004-06-29, 21:00 »
poszukaj sobie na niemieckich stronach ze sprzedażą koni bo ja tak to nie pamiętam
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.126 sekund z 24 zapytaniami.