Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: mój angorek ma nie fajnie...  (Przeczytany 6374 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Naomi151

  • Gość
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #30 : 2004-06-30, 21:24 »
Ale Achaja wcale nie pisała że na siłe go przegania jak sobie leży tylko pytała co zrobić żeby mógł sobie swobodnie biegać a nie leżeć zmęczony gorącem... przynajmniej ja to tak zrozumiałam :roll:  Achaju to może nie puszczaj go w pełnym słońcu tylko najlepiej rano, bo w tedy królik jest bardziej aktywny i nie jest tak gorąco, a najlepiej na początku puszczaj go w domu dopóki się całkiem nie oswoi i nie będziesz mieć odpowiednio zbezpieczonego terenu poza domem.
Zapisane

Grinia

  • Gość
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #31 : 2004-07-01, 11:12 »
A ja bym chciała zwrócić uwagę by niektórzy nie byli tacy opryskliwi i nieprzyjemni w stosunku do Achaji.
Zapisane

Essey

  • Gość
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #32 : 2004-07-01, 15:58 »
Ja nie jestem (jeśli o mnie myślałaś, bo pewnie tak). Może źle to napisałam ale mniejsza z tym bo trochę z tematu zeszliśmy :roll: Tak jak Naomi 151 byłabym za wypuszczaniem króliczka w domu. Ale jeśli nie możesz go wypuszczać w domu to rób to wtedy kiedy nie jest bardzo ciepło, albo gdzieś w cieniu.
Zapisane

Forum Zwierzaki

mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedz #32 : 2004-07-01, 15:58 »

Cathycash

  • Gość
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #33 : 2004-07-01, 17:25 »
Grina, trudno usiedzieć spokojnie, jak się czyta co ona wyrabia z tym biednym króliczkiem..
Zapisane

Grinia

  • Gość
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #34 : 2004-07-01, 17:42 »
Tak, Was dwie miałam na mysli  ;)

Achaja gdyby nie chciała dobrze dla króliczka to by się nie pytała o nic. A że pisze to w takiej formie jakiej Wy byście nie użyły, to jest sprawa wieku i nie należy się przyczepiać do sposobu jej wypowiedzi.

Mimo niektórych ekscesów Achaja stosuje się do naszych porad w pewnym stopniu, myślę że pomagamy w jej 'integracji z królikiem'.

Powiem Wam tylko że na jej miejscu przestałabym, już na to forum przychodzić, bo co ona nie napisze to Wy wdeptujecie ją w podłogę, zamiast poprosić by konkretniej określiła o co chodzi i pomóc.
Zapisane

Essey

  • Gość
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #35 : 2004-07-01, 18:56 »
Cytuj

bo co ona nie napisze to Wy wdeptujecie ją w podłogę, zamiast poprosić by konkretniej określiła o co chodzi i pomóc.


Czym ja tu kogoś wdeptuję???? No nie przesadzaj :roll: Mnie wiele osób wdeptywało bardziej i żyję :roll: . Nie przesadzaj Grinia. To że Achaja ma 9 lat to nie znaczy że ma jakąś taryfę ulgową i zwracam się do niej jak do normalnego forumowicza ;) . Lubię ją jak WSZYSTKICH tutaj i normalnie mówiłam. Nie było w tym nic gniewu albo oburzenia ( a tym bardziej wdeptywania ;) ).
Zapisane

Cathycash

  • Gość
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #36 : 2004-07-01, 20:49 »
Grina, nie przesadzaj.... wdeptywanie w podłogę? Ani nie używamy zwrotów których 9 latki znać nie powinny ( :lol: ), ani jej nie wyzywamy, a że nie jestem dobroduszną osobą, to już nie ode mnie zalezy  :lol: .
Dobrze to określiłaś stosuje się w "pewnym stopniu". Ciekawa jestem jak to działa w "realu"....
Wiem że nic nie zrobię, ale chociaż się staram, a cieszenie się z tego co ona wyprawie, napewno nic nie da...
Nie mogę nad sobą zapanowac gdy widzę, że ktoś krzywdzi zwierzęta.
A chyba nie zaprzeczysz że Achaja piszę hm... że tak powiem w innym stylu(?), że mało kto może ją rozczytać (?), że często pisze z błędami stylistycznymi?

Jestem wrażliwa (drażliwa?) w pewnych sprawach... no nic Jestem jaka jestem jakby to powiedział ten down pan Michał  :lol:
Zapisane

Kira

  • Gość
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #37 : 2004-07-02, 00:34 »
no jacos powiem :roll:  w wieku Achaji nielubilam słucha c a tym bardziej postepowa w/g zasad i zakazów nakazów :oops:
Moze dlatego myśle ze Achaji Kroliczek jest biedny dziwisz sie ze uciekajak ty go na sile wyciagałaś z szpary ktora uwielbia :lol:  juz wiem dlaczego on gryzie i drapie Bo ma (albo MIAŁ )niewłasciwa opieke :?  
 angorek powiniwen biegac po domu i to juuz tak jest  :roll: lub powiino być a nadworzu wypuszczaj go gdy jest przed switem lub przed wieczorem  :roll:  i taj mu pobiegac lub pokicac spokijnie przynajmniej od 17(18 ) do 19-20 :P tobie w upale biegac sie napewno nie kce ajuz napewno byc przepychanym z miejsca na miejsce :roll:
Ciekawa jestem jak bys sie czula jakby ktos puscil za toba pitbulla a ty w futrze musiala bys pedalowac na rowerze :?  wtedy bys sie  poczul jak twoj BIEDNY KRÓLICZEK :(
Zapisane

Cathycash

  • Gość
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #38 : 2004-07-02, 10:09 »
To ostatnie porównanie było powalające Ange  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedz #38 : 2004-07-02, 10:09 »

Misty.K

  • Gość
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #39 : 2004-07-02, 12:54 »
:lol:  :lol: Zgadzam się! Można się czasem pośmiać. ;)
Ja w ogóle uważam, że takie małe dzieci nie powinny mieć zwirzaka dla zachcianki. Z tego co wiem, Trusią Achaji opiekuje się jej mama, a Achaja tylko ją goni, głaszcze i zamęcza brakie "wolności" i swobody... Zagdzam się z Cathy, która jest wrażliwa na krzywdy zwierząt, tak jak ja, chociaż może w troche większym stopniu, ale dla mnie to jest jej zaleta, a nie wada.
Zapisane

Cathycash

  • Gość
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #40 : 2004-07-02, 13:55 »
Może mama powinna postarać się uświadomić dziecku jak powinno się opiekować zwierzątkiem?

Misty może wpłyniesz na ciocię  :lol:
Zapisane

Misty.K

  • Gość
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #41 : 2004-07-02, 16:53 »
:lol: HAHAHHAHAHAHA! W życiu! Wolę z nią nie zadzierać. Ostatnio jak się na mnie wydarła to mi aż włosy dęba stanęły!!!!!!!! Rozwali :evill:  mnie i tyle będzie! ;)
Tak to jest jak dziecko jest rozpieszczane i ma wszytko... Ja nie wiem, jak Achaji mogą nienauczyć odpowiedzialności... Jakby się za nią ojciec wziął to by dopiero miała ;) Hihi...
Zapisane

Achaja

  • Gość
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #42 : 2004-07-02, 20:06 »
hihi bardzo śmieszne wasze wygłupy!!!
po co to forum jest... ja tu przyszłam żeby zadbać lepiej o mojego ulubieńca i innych a wy zchodzicie z tematu i na boga... wogóle przeczytajcie dokładnie tytuł! to ne temat pod tytułem " wymówki na achaję " więc co tu piszecie jak wam się nie podoba to dalej rozpaczajcie co będzie z moim królikiem i nie pomagajcie mi że tak powiem " bujkami "

jeszcze jedno! misty!!!! ty nazywasz sę dobrą kuzynką! to ja jestem duchem!
Zapisane

Misty.K

  • Gość
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #43 : 2004-07-02, 21:34 »
To nie są wygłupy, Achaju, tylko prawda...
A poza tym, fajnie wiedzieć, Achaju, że pomagamy ci "bujkami". Zapamiętam.

A co do tego czy jestem dobrą kuzyką... Ja jestem poprostu szczera, a to ty mi setki razy powtarzałaś, że jestem dobrą kuzynką, więc wiesz...
Zapisane

Kira

  • Gość
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #44 : 2004-07-02, 22:06 »
:lol: BUJKI  dobre a ja stwierdziłam tylko fakty...he :)
Zreszta ja martwie sie ze ten krolik zostanie zameczony podczas zabaw w twom Achaju wykonaniu :( (ganianie łapanie itp)Dobrze ze Angorkiem zajmuje sie twoja mama przynajmiej ma w domu troche  NORMALNOŚCI.... :? (nie testujesz na nim zadnego jedzenia nieznanego zielska  ma raczej posprzatane  :lol: )
Nie sądze bys to robila bo bys znowu stwerdzila ze to GŁUPI SMIEDZACY Krolik ( :roll: juz mowilas ze pies jest glupi :? )
Zapisane

Forum Zwierzaki

mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedz #44 : 2004-07-02, 22:06 »

Cathycash

  • Gość
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #45 : 2004-07-02, 22:09 »
bujki? a może "bójki" ?
Zapisane

Kira

  • Gość
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #46 : 2004-07-02, 22:16 »
:shock:  przeciez jest Bujki ;) ...ktos tak wczesniej napisal :lol:
Achaju mam propozycje moze pisz post w programie tzw Wordzie nich komputer sprawdza błedy i dpiero po sprawdzeniu wstawiaj tu odpowiedz :lol:
Zapisane

Essey

  • Gość
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #47 : 2004-07-03, 11:54 »
Ja tu nie widzę bójek a raczej żywą dyskusję (tak to kiedyś któryś z modków powiedział ;) ) A o czym gadamy jak nie o twoim króliczku. Niestety przez pismo nie da się wyrazić emocji i moja wypowiedź mogła zabrzmieć...troszkę agresywnie...ale nic złego nie miałam na myśli i jak kogoś tym uraziłam to PRZEPRASZAM :)
A teraz do tematu
myślę Achaju że wiele się z tego forum nauczyłaś i napewno dzięki temu twój króliczek ma się coraz lepiej. Wchodź tu dalej a napewno nauczysz się wszystkiego (albo przynajmniej prawie wszystkiego) co wiedzieć powinnaś.
Cytuj

Achaju mam propozycje moze pisz post w programie tzw Wordzie nich komputer sprawdza błedy i dpiero po sprawdzeniu wstawiaj tu odpowiedz


jestem jak najbardziej za :wink:
Zapisane

Achaja

  • Gość
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #48 : 2004-07-03, 13:33 »
a czy to temat ROZMOWY O ORTOGRAFI?  ja zakładam temat chba że myszki zmienią nazwe a wogóle to są gryzonie zajączki i fretki a nie błędy ortograficzne
jeszcze raz powtarzam przyszłam tu dla dobra królika moge już tego PRZEZ WAS  a nie mnie nie zaglądać tu i dalej rozpaczajcie co będzie z moim  KRÓLISIEM....
Zapisane

Essey

  • Gość
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #49 : 2004-07-03, 13:44 »
Myślę że to nie rozpaczanie tylko troska :) . Zauważyłam że bardzo delikatna jesteś ;) . Powtórzę jeszcze raz bo chyba nie doczytałaś.
Cytuj

myślę Achaju że wiele się z tego forum nauczyłaś i napewno dzięki temu twój króliczek ma się coraz lepiej. Wchodź tu dalej a napewno nauczysz się wszystkiego (albo przynajmniej prawie wszystkiego) co wiedzieć powinnaś.


I czy ja rozpaczam?? Bo mi się wydaje że ten cytat to raczej pozytywne stwierdzenie w twoim kierunku :wink: .
Zapisane

Kira

  • Gość
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #50 : 2004-07-03, 15:50 »
Cytat: Achaja
a czy to temat ROZMOWY O ORTOGRAFI?  ja zakładam temat chba że myszki zmienią nazwe a wogóle to są gryzonie zajączki i fretki a nie błędy ortograficzne
jeszcze raz powtarzam przyszłam tu dla dobra królika moge już tego PRZEZ WAS  a nie mnie nie zaglądać tu i dalej rozpaczajcie co będzie z moim  KRÓLISIEM....

Dział zwie się Gryzonie ZAJĘCZAKI i fretki :roll:
Twoj temat"MÓJ ANGOREK MA NIE FAJNIE" :roll: nie jest napisany po polsku powinno być..Mój angorek ma u mnie żle LUb MÓJ ANGOREK nie ma dobrze u mnie :roll: a to juz jest do tematu.. :lol:
 :cry: Cóz ja nie rozpaczam a to jak zajmujesz sie SWOIM krolikiem to twoja sprawa mozesz z forum odejsć :o JAK CHCESZ ALE NIE SZANTAŻUJ
 :grr: że jak my to to ty TO.
(chociaz i tak jesem pewna ze nie wieszz co to jest SZANTAŻ :roll: )
TO CIEBIE BEDA MECZYĆ WYRZUTY SUMIENIA ZE ROBISZ KRZYWDE KROLIKOWI ALE WYBOR NALEZY DO CIEBIE!!!!!!!!!!
PeeS Ale twoja ortografia jest dramatyczna :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedz #50 : 2004-07-03, 15:50 »

Essey

  • Gość
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #51 : 2004-07-03, 16:02 »
Cytuj

Cóz ja nie rozpaczam a to jak zajmujesz sie SWOIM krolikiem to twoja sprawa mozesz z forum odejsć  JAK CHCESZ ALE NIE SZANTAŻUJ
 że jak my to to ty TO.
(chociaz i tak jesem pewna ze nie wieszz co to jest SZANTAŻ  )


Co do szantażowania to myślę tak jak Angevelinka, ale to ten wiek. Pamiętam że kilka lat temu moja koleżanka do mnie przychodziła to często padały słowa w stylu teraz pobawimy się tak bo inaczej pójdę do domu.

Tytuł tematu też niewiele mówi :? . Nie wiem jak opiekujesz się swoim króliczkiem bo nigdy tego nie widziałam, ale nie wierzę że mama ci nie pomaga więc chyba nie jest bardzo źle. Powiedziałaś że już nie zaganiasz króliczka z kąta w kąt więc wszystko jest na dobrej drodze.
Zapisane

Kira

  • Gość
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #52 : 2004-07-03, 16:18 »
Achaju ty z forum mozesz korzystać uczyc sie nie tylko  :roll: wlasciwej opieki dla kroliczka a nauka ortografi  przyda  ci sie napewno w szkole... :roll: i nam pomoze cie lepiej zrozumiec :)
Zapisane

Essey

  • Gość
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #53 : 2004-07-03, 16:27 »
Angevelinka, ortografia że tak powiem nie najgorsza :lol: no prościej zrozumieć niż Ciapkę. Dziewczyna się jeszcze wyrobi;)
Zapisane

Kira

  • Gość
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #54 : 2004-07-03, 16:43 »
:o Cózż Ciapki chyba wogole nie znam gdzie ona pisze?? bo w gryzoniachraczej nie :P
Zapisane

Essey

  • Gość
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #55 : 2004-07-03, 17:09 »
Poczytaj sobie w ankietach niezwierzęcych. I może faktycznie już sobie darujemy ta rozmowę o ortografii bo nam wszystkie posty pokasują :P
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #56 : 2004-07-06, 21:08 »
Jak królik Achaja?

p.s. Ciapkę to ja już się nauczyłam rozumieć, a ona (Ciapka) ma coś do przekazania. ;)

Dalma
Zapisane

Kira

  • Gość
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #57 : 2004-07-07, 15:45 »
;) ciapka przynamiej cos mówi a Achaja nie zabardzo :roll:
ale nie mam zamiaru cie urazic wiec odrazu przepraszam :oops:
Zapisane

Forum Zwierzaki

mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedz #57 : 2004-07-07, 15:45 »

PrettyGirl

  • Gość
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #58 : 2004-07-07, 16:46 »
moj krolik za norke zrobil sobie rog mojego lozka...inne szparki musialam pozaslaniac, bo albo sa tam przewody, albo mogla sie tam zaklinowac, a nie lubi jak ja na sile wyciagam (chyba zadne zwierze tego nie lubi  :?: ) A wypuszczam ja zwykle wieczorem, bo w inne pory dnia i tak wlazi do klatki
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #59 : 2004-07-07, 16:57 »
Cytuj

A wypuszczam ja zwykle wieczorem, bo w inne pory dnia i tak wlazi do klatki

Króliki są najbardziej zywotne i rozbrykane  głównie rano i wieczorem.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.098 sekund z 27 zapytaniami.