Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: mój angorek ma nie fajnie...  (Przeczytany 6373 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Achaja

  • Gość
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #60 : 2004-07-08, 09:43 »
echeche..... JA TU PRZEZ WAS SIĘ NIC NIE NAUCZĘ BO MYŚLĘ ŻE NORMALNIE NA TYM FORUM SIEDZĄ NAUCZYCIELE ORTOGRAFJI!!! O BOŻE KTO TU JEST CZY WY WRESZCIE POPATRZYCIE NA TEMAT CZY DALEJ BĘDZIECIE ODWALAĆ INNĄ ROBOTE ? JA NIE WIEM CHBA SIĘ ZARAZ WYNIOSĘ I KRÓLIK NIE BĘDZIE MIAŁ DOBRZE Z WASZEJ MINY BO NA TYM FORUM NIEWIEM CO! NIECH BABCIA MOJA TO CZYTA BO JUTRO NA DWA TYGODNIE WYJEŻDZAM I BABCIA MUSI MIEĆ PEWNOŚĆ ŻE DOBŻE SIĘ NIM OPIEKUJE BO DLA NIEJ ZARAZ TO FORUM BĘDZIE A NIE DLA MNIE! PISZE TO DLA WSZYSTKICH OSUB W TEMACIE POMINE NAJGRZECZNIEJSZĄ DALME BO ONA CHBA CAŁY CZAS BYŁA W TEMACIE I LIBITI TEŻ CHOCIAŻ NIE PISZE ZBYT CZĘSTO A JAK JUŻ COŚ WY TEŻ PISZCIE W Y R A Ź N I E ! ! !
królik ma się dobrze ale pogoda nie dopisuje nad ranem zato dopisze po południu!!!!!!!!!
Zapisane

Essey

  • Gość
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #61 : 2004-07-08, 10:24 »
Dobra Achaja, napiszę bardzo wyraźnie i bardzo krótko

WKURZASZ MNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!
I NIE SZANTAŻUJ NAS BO TO TWÓJ KRÓLIK I NAPEWNO TO NIE BĘDZIE NASZA WINA JAK CI ZDECHNIE!!!!!!!!!


Sorki ale nie wytrzymałam. Wybaczcie :cry:
Zapisane

Kira

  • Gość
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #62 : 2004-07-08, 12:15 »
Cytat: Pinky
Dobra Achaja, napiszę bardzo wyraźnie i bardzo krótko

WKURZASZ MNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!
I NIE SZANTAŻUJ NAS BO TO TWÓJ KRÓLIK I NAPEWNO NIKT NIE BĘDZIE ŻAŁOWAŁ JAK CI ZDECHNIE!!!!!!!!!


Sorki ale nie wytrzymałam. Wybaczcie :cry:

PO PIERWSZE NIE SZANTAZUJ!!!!!!!!!!!
PO DRUGIE JEŚLI CI COŚ TU NIE PASI TO WYNOŚ SIE STAD :grr:
JAK BYŁAM TAKIM GÓWNIARZEM JAK TY TO MOJA MAMA MI POMAGAŁA W OPIECE NAT KOTKĄ !!!!!!!! I POMAGAŁA PRZY MYSZOSKOCZKACH ORAZ PÓZNIEJ PRZY CHOMACH!!!!!!!
WEJDŻ TUTAJ ZA TRZY LATA I PISZ CO WIESZA NIE ZE NIC IE UMIESZ :grr:
I ZE OD NAS SIE NICZEGO NIE NAUCZYSZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja juz niesety tez nie WYTRZYMUJE :?:
Zapisane

Forum Zwierzaki

mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedz #62 : 2004-07-08, 12:15 »

Essey

  • Gość
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #63 : 2004-07-08, 16:56 »
Wiesz co Achaja. Wszyscy cię niewiadomo jak chronią z racji na twój wiek a ty to wykorzystujesz i się rządzisz i na wszystkich najeżdżasz.
Grinia! Dlaczego ja mam dla Achaji być łagodna i wyrozumiała skoro ona na nas od razu naskakuje i szantażuje. Sorki ale coś takiego jest nie fair!!!
A mówienie że:
Cytuj

KRÓLIK NIE BĘDZIE MIAŁ DOBRZE Z WASZEJ WINY


jest wstrętnym szantażowaniem. Pamiętaj!!!!!!!!!!!! TO JEST TWÓJ KRÓLIK I COKOLWIEK MU SIĘ STANIE JEST Z TWOJEJ WINY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nie mam już nic do powiedzenia. Wynoszę się stąd bo taka rozmowa jest bez sensu.

P.S.
Cytuj

JA NIE WIEM CHBA SIĘ ZARAZ WYNIOSĘ


Ciekawe czy ktoś by za tobą tęsknił :roll: ...
Zapisane

Achaja

  • Gość
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #64 : 2004-07-08, 17:27 »
poszukam inne forum
ale wruce zanim się obglądniecie!
Zapisane

Misty.K

  • Gość
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #65 : 2004-07-08, 17:34 »
A po co masz do nas wracać skoro my jesteśmy tacy żli i chcemy niedobrze dla twojego króla??? Nie zrobisz nam nazłość wracając tu. My chcieliśmy tylko pomóc tobie przy opiekowaniu się Trusią, a jeżeli ty nas nie rozumiesz i wszytko przekręcasz, iż chcemy źle to przyro mi...
PS. Przepraszam, że mówię w imieniu wszytkich, ale wydaje mi się, że taka jest prawda. Poza tym zgadzam się z Pinky i Angevelinką!
Zapisane

Achaja

  • Gość
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #66 : 2004-07-08, 17:44 »
ja mówię o was źle i wszystko przekrencam misty!!! ja chce się coś dowiedzieć a ty już coś psujesz! będzie lepiej jak to skończymy i w końcu będę mogła się o czimś dowiedzieć!
Zapisane

Misty.K

  • Gość
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #67 : 2004-07-08, 17:53 »
No to zadawaj pytania, a nie szantażuj forumowiczów!!! Tylko postaraj się zadać pytanie jasno i wyraźnie, żeby każdy zrozumiał o co Ci chodzi.

PS. Co ja niby psuję? Komentuję tylko waszą kłótnię, która już trwa... a Trusia biedna nadal... Ludzie! Mam do Was prośbę! Nie poprawiajcie Achaji, chociaż to może być trudne, wiem, ale starajcie się ją zrozumieć i pomóżcie Trusi! Wydaje mi się, że Achaja czeka na dobre rady, ale jeżeli ona sama nie będzie chciała pomóc i Was zrozumieć to tak nigdzie nie dojdziemy... Bądźmy dla siebie bardziej wyrozumiali i WIĘCEJ CIERPLIWOŚCI!!
Co Wy na to?
Zapisane

Essey

  • Gość
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #68 : 2004-07-08, 17:58 »
Achaja, choćbyś znalazła nawet najlepsze forum to nikt ci dobrych rad nie udzieli jak nie zmienisz swojego przykrego charakteru.
Cytuj

A po co masz do nas wracać skoro my jesteśmy tacy żli i chcemy niedobrze dla twojego króla???

też tego nie rozumiem :roll:
Cytuj

My chcieliśmy tylko pomóc tobie przy opiekowaniu się Trusią, a jeżeli ty nas nie rozumiesz i wszytko przekręcasz, iż chcemy źle to przyro mi...


Dokładnie. Przecież my nie chcemy źle ani dla ciebie ani dla twojego króliczka, tylko naprawdę ciężko się z tobą dogadać.
Zapisane

Forum Zwierzaki

mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedz #68 : 2004-07-08, 17:58 »

Kira

  • Gość
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #69 : 2004-07-08, 23:34 »
:roll: sądze ze jeszcze ostrzej potraktowali by cie na forum  kroliczym :roll:
ale powiem szczerze tesknicnie bede za tobą a TWÓJ KROLIK TWOJA SPRAWA :roll:
Ja tu zagladac juz nie kce i nie bede... :?  :twisted:  :grr:
Zapisane

Achaja

  • Gość
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #70 : 2004-07-09, 14:30 »
Piszcie co chcecie ale ten temat to już nic a mi zalerzy na króliku i tego tu nie opuszcze dopuki nie dowiem się czegoś o moim ulubieńcu więcej

dziś jade na wakacje i zajmie się nim babcia!
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #71 : 2004-07-09, 15:32 »
Teraz to wszyscy sie zachowujecie jak dzieci :roll:

Achaju, nie szantazuj nas, nie mow ze "krolik bedzie mial zle z naszej winy", bo to Twoj krolik i Ty masz obowiazek sie nim zajmowac. nikt Ci na odleglosc niczego nie nakaze, i dlatego pojawily sie tu same dobre rady co masz zrobic zeby kroliczek mial u Ciebie lepiej. Wierze, ze starasz sie o niego dbac, ale w wielu sprawach jeszcze popelniasz bledy, i dlatego jesli o cos bedziesz chciala zapytac, to nie boj sie, tylko pytaj. Jesli zrobisz to kulturalnie i milo to mysle ze spotkasz sie z odpowiedziami w takiej samej formie.

Juz dobrze? :roll:
Zapisane

Grinia

  • Gość
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #72 : 2004-07-09, 22:03 »
Co za dziecinada, awanturnice zachowujecie się gorzej niż Achaja. VioaoiV, masz zupełną rację.

Achaju, masz mój numer gg, jakbyś miała pytania (gramatyczne lub nie, nawet z błedami ortograficznymi) to możesz na mnie liczyć.

Pozdrawiam wszystkich fukaczy  8)  Spoko ludzie!
Zapisane

Essey

  • Gość
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #73 : 2004-07-11, 20:02 »
Cytuj

Co za dziecinada, awanturnice zachowujecie się gorzej niż Achaja.


na jakiej podstawie tak mówisz. Dlatego że nam puściły nerwy. Może najlepiej powinnyśmy powiedzieć Kochana Achaju twój króliczek ma się u ciebie świetnie i wogóle super, naprawdę, zachowujesz się wobec niego super. Szantażuj sobie wszystkich na forum bo jesteś jeszcze mała i wszystko ci wolno. No bez przesady. Już moja sześcioletnia kuzynka jest grzeczniejsza.

Nie chcę żeby ktokolwiek postrzegał mnie jako awanturnice, i staram się nie unosić ale czasami nawet najspokojniejszemu człowiekowi puszczają nerwy. Ange też puściły i nawet się nie dziwię, a ty Grinia już nas postrzegasz jako awanturnice. Przecież powiedziałyśmy to samo co VioaoiV tylko w takiej formie żeby do Achaji dotarło. I już nie przesadzaj. Możer skończymy już tą bezsensowną dyskusję, co?
Zapisane

Emilia

  • Gość
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #74 : 2004-07-12, 09:38 »
Starałam sie nie włączac w tą bezsensowną awanturę ale to zdanie:
Cytat: Pinky
TO TWÓJ KRÓLIK I NAPEWNO NIKT NIE BĘDZIE ŻAŁOWAŁ JAK CI ZDECHNIE!!!!!!!!!

to gruba przesada.
Niewiem jak można napisac costakiego,żadne nerwy tego nie tłumaczą :roll:
Ja bym tego nie życzyła najgorszemu wrogowi.
Zapisane

Forum Zwierzaki

mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedz #74 : 2004-07-12, 09:38 »

Essey

  • Gość
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #75 : 2004-07-12, 11:07 »
Cytuj

Ja bym tego nie życzyła najgorszemu wrogowi.


A czy ja życzę? Zmieniam post. Lepiej?? DOKŁADNIEJ CHODZIŁO MI O TO CO NAPISAŁAM TERAZ.

Musicie się czepiać każdego mojego słowa. Też bym się mogła do waszych przyczepić (konkretniej do Achaji) ale po co. MOŻECIE JUŻ SOBIE DAĆ SPOKÓJ??? BO TO CHYBA NIE JEST TEMAT O KŁÓCENIU SIĘ.

P.S. Jedna Angevelinka mądra. Wyniosła się. Ja też sobie idę. Jak chcecie to się kłóćcie i mnie postrzegajcie że wogóle jestem najgorsza itp. Nie mam już siły się dłużej tłumaczyć. Itak co nie powiem to ktoś na mnie naskoczy i znów mnie zrówna z ziemią. Nigdy mnie nie obchodziło co kto o mnie myśli. Jeszcze na forum starałam się sprostować pewne niejasności ale widzę że to daremna próba :roll: .
Zapisane

Emilia

  • Gość
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #76 : 2004-07-12, 16:59 »
Nie zrownalam Cie z ziemią tylko wyraziłam swoje zdanie.
Nie unos sie tak,to tylko forum dyskusyjne a nie koniec świata  ;)
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #77 : 2004-07-12, 17:37 »
Cytuj

Może najlepiej powinnyśmy powiedzieć Kochana Achaju twój króliczek ma się u ciebie świetnie i wogóle super, naprawdę, zachowujesz się wobec niego super. Szantażuj sobie wszystkich na forum bo jesteś jeszcze mała i wszystko ci wolno


wystarczyloby jej to wytlumaczyc w normalny sposob.. :roll:
Zapisane

Essey

  • Gość
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #78 : 2004-07-12, 17:39 »
Cytuj

Nie unos sie tak,to tylko forum dyskusyjne a nie koniec świata


Dla mnie to forum jest bardzo dużą częścią świata i KOCHAM TO FORUM ;)
Zapisane

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
mój angorek ma nie fajnie...
« Odpowiedź #79 : 2004-07-12, 20:03 »
Nie kłóćta się! Achaja niech szantażuje, płacze, groźi, a nam to lata! :wink:
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.076 sekund z 26 zapytaniami.