Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 5 6 [7]   Do dołu

Autor Wątek: No i po obozie!! :)  (Przeczytany 17301 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: No i po obozie!! :)
« Odpowiedź #180 : 2005-09-04, 21:15 »
Cytuj
kochać instruktora i przymrużyć oko na jego wady...ale zależy jakie wady a na pewno nie takie.

dokładnie!!
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Odp: No i po obozie!! :)
« Odpowiedź #181 : 2005-09-04, 21:28 »
Przeczytalam cala poprzednia strone i jestem w szoku. Oczywiscie zaznaczam,ze rozrozniam bicie konia bez powodu od jakiegos skarcenia w danej chwili za cos.
Cytuj
dla mnie to też jest chore, bo ja sie poprostu nie potrafie patrzeć jak ktoś konia bije,
Dla mnie tez. Nie moglabym tego znosic w stajni, juz dawno wzielabym nogi za pas.  Jak taka stajnie mozna nazywac najlepsza pod sloncem? Kompletnie tego nie rozumiem.
A co do milosci do instruktora to jak mozna kochac kogos kto nie szanuje innych istot?
Cytuj
kochać instruktora i przymrużyć oko na jego wady...ale zależy jakie wady a na pewno nie takie.
No wlasnie. Ale nie bede tutaj dawac wywodow na temat milosci.
Czytalam poprzednia strone,ale jesli gdzies sie zamotalam w swojej wypowiedzi to poprawcie mnie.
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

anieszka

  • Gość
Odp: No i po obozie!! :)
« Odpowiedź #182 : 2005-09-04, 22:31 »
A ja rozumiem Karinę (k-hikaru) z jednej strony jest miłośc do konia, którego właściciel nie sprzeda, konia z którym spedziło się dwa latam, wiesz kiedy koń jaki wybryk zrobi, jak zareaguje a z drugiej strony masz trenera który bije konie, sporadycznie. Zawsze byłam pewna ze miłośc jest silniejsza od wszystkiego, nawet kiedy jest to miłośc tylko do konia.
A co do miłości do trenera to k-hikaru źle się wyraziła bardziej jej chyba chodziło o wdzięczność w końcu nauczył ja czegoś, dał jej jakies mozliwości
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: No i po obozie!! :)
« Odpowiedz #182 : 2005-09-04, 22:31 »

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Odp: No i po obozie!! :)
« Odpowiedź #183 : 2005-09-05, 09:43 »
tylko czego nauczył? że jak koń odmawia posłuszeństwa to lejemy go batem po pysku? aż zwierzak nabierze moresu? o nie moja droga, to nie jest uczenie tego czego się powinno a wyżywanie frustracji z powodu braku własnych umiejętności na zwierzęciu, takim ludziom powinien być wydany zakaz zarówno na przebywanie ze zwierzętami jak i na posiadanie dzieci...

bije konie sporadycznie...nie mówcie mi że raptem raz na miesiąc za nieposłuszeństwo koń obrywa, jeśli ktoś jest taki że leje nawet po głowie konia za to że nie chce czegoś zrobić to dam rękę uciąć że praktycznie każde nieposłuszeństwo będzie biciem rozwiązywane a wtedy to juz nie jest sporadycznie bo szczególnie pod początkującymi konie są nieposłuszne i czego pan te osoby uczy? jak konik się nie słucha wrąb mu ile wlezie niech pojmie w końcu

anieszka

  • Gość
Odp: No i po obozie!! :)
« Odpowiedź #184 : 2005-09-05, 15:29 »
to że bije konie nie znaczy że nic nie umie...

może bije konie dopiero jak go poniesie a nie za nieposłuszeństwo, jest coś takiego jak pewny poziom nerwowy, jak sie go przekroczy to trzeba sie wyżyć, no a raczej wątpie aby on przekraczał go zawsze. Nie pochwalam bicia koni ale staram sie zrozumieć Karine bo spedziłam z nia wiele czasu i wiem co czuje do tego konia
Zapisane

k-hikaru

  • Gość
Odp: No i po obozie!! :)
« Odpowiedź #185 : 2005-09-05, 16:42 »
przepraszam was bardzo ale gdzie ja kurcze napisalam, że go kocham??? no gdzie??? nie napisalam tego!!!!!!!!!!!! proszę mi tutaj jakiś dziwnych rzeczy nie wciskać...

po drugie, to że on sam je bije nie jest równoznaczne z tym, że karze nam je bić!! Wręcz przeciwnie nie pozwala nam ich bić za własne błedy i nigdy nie zdarzyło mi się samej ani też być świadkiem żeby ktoś przychodzący od tak na jazde bił konia po pysku!!!

właśnie to zależy czy przekroczy swój poziom nerwowy!! dokładnie tak jest... czasem koń musi zrobić naprawdę dużo, zeby mu wlał a niekiedy trochę mniej...

a kiedy jest to nasza wina a nie konia to nam potrafi przystrzelić więc wcale nie jest tak, że koń obrwywa za nasze braki...

dzięki Agnieszka, ze choć ty mnie popierasz...:-)
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Odp: No i po obozie!! :)
« Odpowiedź #186 : 2005-09-05, 19:55 »
ja mam na ten temat swoije zdanie...przeczytaj uważnie wszystkie swoje posty k-hikaru, ja wywnioskowałam ciut inne rzeczy niż w tej chwili mówisz

k-hikaru

  • Gość
Odp: No i po obozie!! :)
« Odpowiedź #187 : 2005-09-05, 19:56 »
wiem co napisałam:]
ale przeczytam specjalnie dla ciebie...
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: No i po obozie!! :)
« Odpowiedź #188 : 2005-09-05, 19:57 »
kcian ja dokladnie tak samo :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: No i po obozie!! :)
« Odpowiedz #188 : 2005-09-05, 19:57 »

Nanami

  • Gość
Odp: No i po obozie!! :)
« Odpowiedź #189 : 2005-09-05, 21:39 »
Uzupełniam wypowiedz...

Cytuj
właśnie to zależy czy przekroczy swój poziom nerwowy!! dokładnie tak jest... czasem koń musi zrobić naprawdę dużo, zeby mu wlał a niekiedy trochę mniej...

Ejj no sorry, ale czy uspawiedlałybyscie ojca, który bije swoje dzieci tylko dlatego, ze działają mu na nerwy i nie moze tego wytrzymac? :|
« Ostatnia zmiana: 2005-09-06, 17:53 autor Nanami »
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: No i po obozie!! :)
« Odpowiedź #190 : 2005-09-05, 22:04 »
Nanami ale ty teraz mieszasz troche. Jak koń może dzialac na nerwy instruktorowi?? Nie rozumiem... to że koń sie nie slucha to jest w najwiekszym stopniu wina jeźdźca. A u nas w stajni tez jest instruktorka, która czasem bije konie ale tylko wtedy kiedy jest konieczne skarcenie i te konie przy niej sa potem spokojne i stoja jak z pomnika ale za to " wyżywaja" sie  na innych , ktorzy chca sie nimi zająć. Zreszta tu już wszyscy pisali na ten temat sporo i nie trzeba tego powtarzac :P
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Odp: No i po obozie!! :)
« Odpowiedź #191 : 2005-09-05, 22:42 »
Zaraz, zaraz... ja chyba źle zrozumiałam słowa k_hikaru... Mogłabym zrozumieć to, że nie chcesz odejść ze stajni wtedy kiedy kochałabyś konia i swojego instruktora... a z tego co pisałaś właśnie to wywnioskowałam... Naprawdę jestem w stanie zrozumieć to, ale tylko w wyżej przytoczonym przypadku... bo przecież miłość jest ślepa...
Zapisane

k-hikaru

  • Gość
Odp: No i po obozie!! :)
« Odpowiedź #192 : 2005-09-06, 13:46 »
jak bym kochała instruktora to juz dawno bym sobie poszła ponieważ jak nie trudno sie domyślic nie jest to dobre, nie pomaga ani tobie, ani jemu ani nauce jazdy...

co nie zmienia faktu, ze go lubię, lubię naszą stajnię, lubię ludzi, ktorzy u nas jeżdżą, i kocham nasze koniki, szczególnie tego jednego jedynego, z którym rozstać się nie mogę///

Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Odp: No i po obozie!! :)
« Odpowiedź #193 : 2005-09-06, 14:17 »
Nie powinnam tego mówić ale powiem, żeby było jasne, wstyd się przyznać ale ja naprawdę BARDZO go lubię, żeby niepowiedzieć .....

Wybacz, ale po przeczytaniu tego fragmentu Twojej wypowiedzi wywnioskowałam, że go kochasz... No, ale widocznie była to nadinterpretacja...
Zapisane

k-hikaru

  • Gość
Odp: No i po obozie!! :)
« Odpowiedź #194 : 2005-09-06, 14:39 »
sory może mało jasno się wyraziłam, jeśli tak to sory:-(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: No i po obozie!! :)
« Odpowiedz #194 : 2005-09-06, 14:39 »

Dalmafreciak

  • Gość
Odp: No i po obozie!! :)
« Odpowiedź #195 : 2005-09-06, 15:02 »
Jakoś mi przyszło na myśl, że chodzi o: "BARDZO go lubię, żeby nie powiedzieć kocham..." Ale się pomyliłam...
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Odp: No i po obozie!! :)
« Odpowiedź #196 : 2005-09-06, 15:53 »
chyba jasno się wyraziłaś jednak...cytat brzmiał "bardzo go lubię żeby nie powiedzieć k...." a na pytanie vioaoiv kogo odpowiedziałaś ze instruktora...a jeśli nie o kocham chodziło to o co innego?



Data wysłania: 2005-09-06, 13:48
hehehe....i dla tego "żeby nie powiedzieć k... " botyle cie nauczył, tyle serca i czasu ci poświęcił wczoraj zaraz po napisaniu tego porstu

wiem co napisałam:]
ale przeczytam specjalnie dla ciebie...


poszłaś edytować tamtego z cytatu? nie bądź aż tak dziecinna i nie zmieniaj swoich wcześniejszych wypowidzi próbując maskować swoje wcześniejsze słowa, zamieszałaś się w tym co mówisz niestety ;)

k-hikaru

  • Gość
Odp: No i po obozie!! :)
« Odpowiedź #197 : 2005-09-06, 22:21 »
dobra przyznaję się, że się zaplątałam, sory wam

nie chcę juz więcej o tym wszystkim gadać bo to nic nie zmienia, nie bendę wam tłumaczyć wszystkiego, nie znacie ani mnie ani jego ani naszej stajni i nie jest to forum po to, żeby to osądzać... poprostu nie umiem wam tego opowiedzieć a wy mnie nie umiecie zrozumieć i to nie ma sensu...
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Odp: No i po obozie!! :)
« Odpowiedź #198 : 2005-09-07, 13:45 »
chyba jednak są tu osoby ktore zdaje się znają tą stajnię i tych ludzi takie wrażenie odniosłam...a wnioski po samych opowiadaniach łatwo da sie wyciągnąć, ale masz rację, po co skoro może być jak było

Dalmafreciak

  • Gość
Odp: No i po obozie!! :)
« Odpowiedź #199 : 2005-09-07, 14:31 »
Przecież nie musisz się wstydzić tego co napisałaś... uważam, że jak napiszesz prawdę nikt nie będzie się z Ciebie śmiał, a może wszyscy spojrzą na wszystko inaczej, jak poznają szczegóły... to nie chodzi bynajmniej o to żeby robić Ci na złość!! :)
Zapisane

k-hikaru

  • Gość
Odp: No i po obozie!! :)
« Odpowiedź #200 : 2005-09-07, 14:51 »
nie chodzi mi o to, że jest dobrze tak jak jest ale nie jest wcale tak źle, i inaczej raczej nie będzie
a nawet gdybym BARDZO chciała zmienić stajnie pomijając moje osobiste przywiązanie do ludzi i koni i tak dalej to koszt jedej jazdy wynosi mnie niecałe 2,40 zł za godzine a w innej stajni wiadomo musiałabym płacić normalnie i nie mogłabym jeździć tyle ile teraz. Pozatym moi rodzice nie są zwolennikami mojego hobby i się boją a mojemu instruktorowi mimo wszystko ufają i koniom i ludziom i tak dalej... bali by mnie sie puszczać samej do obcej stajni i tak dalej...

nie zauważyłam tu osób, które znaja tu stajnię, proszę czasem nie mylić stajni w Borach z moją...
anieszka mnie zna, ale nie zna stajni to wszystko...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: No i po obozie!! :)
« Odpowiedz #200 : 2005-09-07, 14:51 »
Strony: 1 ... 5 6 [7]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 26 zapytaniami.