Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: napiszcie dla odmiany dlaczego fajnie mieć kudłatego stforka  (Przeczytany 3486 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KasiKz

  • Gość
napiszcie dla odmiany dlaczego fajnie mieć kudłatego stforka
« Odpowiedź #30 : 2004-08-09, 09:07 »
:D
Poza tym gdy jest za ciepło kot sam wie co zrobić... musi tylko iść do łazienki i wykąpać się w kibelku...
Tala miała taką przygodę   :roll:
Zapisane

Tofifi

  • Gość
napiszcie dla odmiany dlaczego fajnie mieć kudłatego stforka
« Odpowiedź #31 : 2004-08-09, 10:21 »
Przez długi czas mialam psa, po tym jak zdechł nawiedzały mnie sny o białych kotach.To była obsesja i zrozumiałam ze musze miec kota.Dlugo czekałam az znajde tego odpowiedniego.Miał byc biały,ale jak zobaczyłam moja Fifi to zakochałam sie.Gdy wziełam ja na rece , a ona uczepiła sie  pazurkami i nie chciała puścic , wiedziałam ,że to ten kociak.Kazdy kolejny dzień z nią rozświetla moja twarz.Jest kochanym pieszczochem , wiernym jak pies.Łasi sie do nogi, robi prześmieszne fikołki, biegnie jak opetana jak sie ja woła do jedzenia.I strasznie gryzie-ale to sa dowody jej miłości-tak to sobie tłumacze:)Kazdy dzień bez niej to tęsknota za ciepłem, bezgranicznym zaufaniem, pomruczkami, cudownie mięką śierścią jak u chomiczka:) i bursztynowymi oczkami, błyszczącymi w ciemnościach.Kot to cudowym przyjaciel!!! :wink:
Zapisane

Blanka

  • Gość
napiszcie dla odmiany dlaczego fajnie mieć kudłatego stforka
« Odpowiedź #32 : 2004-08-10, 20:32 »
Poza tym fajnie mieć kota bo:     ;)
- waleriana i sól fizjologiczna stają się najczęściej kupowanymi przez ciebie lekami w aptece
- oszczędzasz na środkach przeciw muchom i komarom bo koty działają szybciej
-wracasz do domu galopem bo się nie możesz doczekać dwóch czekających na dywaniku  przed drzwiami mordek

a tak na poważnie koty uczą wrażliwości, trudno jest potem przejść z kamienną twarzą obok nieszczescia. Uczą nas także jak żyć w stadzie, bo pozwalają nam dołączyć do swojej rodzinki  :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

napiszcie dla odmiany dlaczego fajnie mieć kudłatego stforka
« Odpowiedz #32 : 2004-08-10, 20:32 »

Sal

  • Gość
napiszcie dla odmiany dlaczego fajnie mieć kudłatego stforka
« Odpowiedź #33 : 2004-08-11, 08:37 »
I fajnie mieć kota też dlatego, że dzięki niemu poznajesz fajnych ludzi.  :wink: Oczywiście też kociarzy. I tak doszłam do wniosku, że ludzie, którzy mają koty są inni niż pozostali ludzie  ;) : otwarci, uśmiechnięci, mili, czuli. A co!  :P
Zapisane

Tilia

  • Gość
napiszcie dla odmiany dlaczego fajnie mieć kudłatego stforka
« Odpowiedź #34 : 2004-08-11, 09:04 »
eee tam, nie są miłe
- drapią ręczniki (wszystkie mamy w strzępach)
- linieją (sierść można znaleźć wszędzie)
- urządzają gonitwy po wannie podczas których zrzucają do niej wszystko byle jak najgłośniej (najlepiej nocą...)
- jak dostają głupawki to biegają z obłędem w oczach po całym mieszkaniu nie patrząc czy biegną po meblu, po psie czy po człowieku
- zakopują bardzo dokładnie kuwetę i miski, niestety najchętniej w zrzucone suszące sie pranie, wszystko pakują do kuwety za to żwirek rozwalają w promieniu kilku metrów
- wpadają do wanny z wodą i obrażają się za to
- z lubością wychlapują wodę z psich misek, bo to świetna zabawa
- ślinią z miłości ludzką twarz, bezczelnie wpychają się pod kołdrę, nie dają spać domagając sie głaskania, "dziurkują" kolana
- we własnym mieszkaniu biedny człowiek nie ma ani odrobiny intymności- wszystko jest kontrolowane, czy chodzi o przestawienie mebla, przygotowywanie posiłków czy cokolwiek innego

... mam wymieniać dalej?  :idea:
(koty działają na ludzi ogłupiająco- jak się ma jednego takiego niszczyciela to naprawdę ogromnej siły woli potrzeba żeby nie wziąć następnego- jakiś absurd, naprawdę  :roll:  )

pozdrawia jedna z ogłupionych (nie muszę żyć w końcu w sterylnym laboratorium, nie?)
 :lol:
Zapisane

Sal

  • Gość
napiszcie dla odmiany dlaczego fajnie mieć kudłatego stforka
« Odpowiedź #35 : 2004-08-11, 09:09 »
Wymieniaj, wymieniaj.... Bardzo fajnie się to czyta, bo tak znajomo brzmi...  :P
Zapisane

Tilia

  • Gość
napiszcie dla odmiany dlaczego fajnie mieć kudłatego stforka
« Odpowiedź #36 : 2004-08-11, 09:31 »
proszę bardzo - kot moich rodziców wymyślił sobie nocną zabawę jak nikt nie zwracał na niego uwagi- wchodził na piętro (w domku) z piłeczka tenisową w zębach , kładł ją na podłodze i pykał lapką- piłeczka skakała po schodach puk-puk-puk-puk.... (itd) potem słuchać było tup-tup-tup.... i zabawa zaczynała się od nowa- puk-puk-puk.... nie było siły się nie obudzić  :lol: znaczy umilał rodzinie nudne życie nocą  :P
moje koty za to już parę razy wyłaczyły mi komputer (z klawiatury) z pracami w połowie, oczywiście nie zapisanymi...
kiedyś wywróciły stojący w przedpokoju wieszak tak, że nie mogliśmy wejść do mieszkania a porzy okazji zamknęły sobie drzwi do łazienki, więc jako kuwetę wykorzystały stos gazet (wieszaka już nie mam)
innym razem mało nie dostałam zawału jak wróciłam do domu i zastałam dziki bałagan (połowa rzczy wywalona z półek - okazało się, że Szaszłyk wlazł na najwyższą półkę do pustego kartonu i spadł razem z nim zrzucając wszystko co było po drodze
słodkie kicie terroryzują moje psy śpiąc na nich i myjąc je pod przymusem (mam zdjęcia)- psy wyglądają po takiej toalecie jakby bardzo szybko biegły dokładnie zaczesane do tyłu  :lol:  
koty mojej teściowej (było ich wtedy 5) pewnej nocy znazazły zankniętą w szufladzie kocimiętkę, jak wyglądał pokój rano tego się nie da opisać (moje kalki i przyżądy kreślarskie były wszędzie wymieszane ze strzępami owych ziółek)
mój plecak ma pasek do wymiany po wystawała z niego nitka i cały parciany pasek jakoś tak... spruł się  :P

coś mi sie wydaje że wymieniać można bez końca  :roll:
słodkie i miłe zwierząta...
Zapisane

Sal

  • Gość
napiszcie dla odmiany dlaczego fajnie mieć kudłatego stforka
« Odpowiedź #37 : 2004-08-11, 10:19 »
Moje potrafią rozłączyć rozmowę telefoniczną pchając kuper na aparat (stojący na małej wąziutkiej pólce - ale to przecież żadna przeszkoda  :roll: ) i przełączyć kanał na pilocie pacając łapą.
Poza tym ulubioną zabawą Dyzia jest papierowa "wygryzanka" (oczywiście z papieru toaletowego).
A wczoraj kilka razy zamiatałam żwirek z podłogi w łazience (na szczęście czysty) wysypywany z małego pojemnika uszykowanego dla Ptysia, bo Dyzio zażywał w nim żwirkowych kąpieli.   :roll:  ;)
Zapisane

Anga_11

  • Gość
napiszcie dla odmiany dlaczego fajnie mieć kudłatego stforka
« Odpowiedź #38 : 2004-08-13, 13:54 »
można go poprzytulać , pobawić się z nim i wogule wszystko morzna z nim robić . wiem bo sama mam kotka tomiego i szczurka psotkę. ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

napiszcie dla odmiany dlaczego fajnie mieć kudłatego stforka
« Odpowiedz #38 : 2004-08-13, 13:54 »
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.121 sekund z 22 zapytaniami.