Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: wściekły królik  (Przeczytany 8092 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Achaja

  • Gość
wściekły królik
« : 2004-08-04, 11:23 »
Ja mam tego dość ten trusiek mój gryzie wszystko po kolei :grr:
 dziś książki z biblioteki ja już tego nie znosię dłużej!  :grr:  :grr:
 co zrobić czy ten królik się wkońcu uspokoi to!  :grr:  :grr: :grr:
Zapisane

Blackall

  • Gość
wściekły królik
« Odpowiedź #1 : 2004-08-04, 11:29 »
Więc taaak:
Królik był zamknięty w pokoju, a książki były dla niego latwo dotępne więc je pogryzl
I zrobil to przez niedbalstwo, tak jest jak się książki zostawia byle gdzie
Zapisane

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
wściekły królik
« Odpowiedź #2 : 2004-08-04, 11:31 »
Achaju, radzę wszystkie książki uniedostępniać królikowi i tyle :P bo królik to niestety podgryzacz ;)
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

Forum Zwierzaki

wściekły królik
« Odpowiedz #2 : 2004-08-04, 11:31 »

Krówka

  • Gość
wściekły królik
« Odpowiedź #3 : 2004-08-04, 11:31 »
może powinnnaś go wykastrować  :D
albo przynajniej  pilnować  go jak biega po mieszkaniu  :roll:
Zapisane

Essey

  • Gość
wściekły królik
« Odpowiedź #4 : 2004-08-04, 11:35 »
Boshe Blackall ciągle atakujesz siostrę :roll:
A książek po prostu nie udostępniaj królikowi i będzie OK. Z chomikami niestety jest podobnie :roll:
Zapisane

Achaja

  • Gość
wściekły królik
« Odpowiedź #5 : 2004-08-04, 11:49 »
Książki były na łużku nie przypuszczałam że je pogryzie.... Blackall!
Zapisane

Essey

  • Gość
wściekły królik
« Odpowiedź #6 : 2004-08-04, 11:55 »
OK. Nie kłóćcie się. Twój brat ma po prostu jakąś obsesję na punkcie dopiekania ci :roll:
Jak masz w domu króliczka to musisz przed jego wypuszczeniem dokładnie wszystko sprawdzać, czy nie ma czegos, co mógłby zniszczyć. A szczególnie uważaj na kable. Kóliczek mógłby przegryźć i zostać porażony prądem :)
Zapisane

Shadow_evelyn

  • Gość
wściekły królik
« Odpowiedź #7 : 2004-08-04, 12:01 »
Pinky masz młodsze rodzeństwo? ;) Wydaje mi się że mały pożądek wszystko załatwi :D , mi świnka pogryzła kartki... chwila nieuwagi i już moje rzeczy zostały wyprubowane :) . I zapewniam Cie królik nie jest wściekły jeśli tu chodzi tylko o książki :P .
Zapisane

Grinia

  • Gość
wściekły królik
« Odpowiedź #8 : 2004-08-04, 12:05 »
Cytat: Krówka
może powinnnaś go wykastrować  :D


to miało być śmieszne? bo pouczające ani pomocne na pewno nie było.



Achaja: to niestety normalne że królik wszystko gryzie. Trzeba go ciągle mieć na oku lub nie pozostawiac w jego zasięgu cennych rzeczy.  :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

wściekły królik
« Odpowiedz #8 : 2004-08-04, 12:05 »

Essey

  • Gość
wściekły królik
« Odpowiedź #9 : 2004-08-04, 12:09 »
Cytuj

Pinky masz młodsze rodzeństwo?


Nie mam i raczej nie chciałabym mieć. Spróbuję zrozumieć :roll:
Zapisane

Krówka

  • Gość
wściekły królik
« Odpowiedź #10 : 2004-08-04, 12:14 »
Cytat: Grinia
Cytat: Krówka
może powinnnaś go wykastrować  :D


to miało być śmieszne? bo pouczające ani pomocne na pewno nie było.



Achaja: to niestety normalne że królik wszystko gryzie. Trzeba go ciągle mieć na oku lub nie pozostawiac w jego zasięgu cennych rzeczy.  :)
Nie miało to być śmieszne  :roll:  króliczki po wykastrowaniu często lepiej się zachowują
Zapisane

Achaja

  • Gość
wściekły królik
« Odpowiedź #11 : 2004-08-04, 12:17 »
e y hehee :hahaha:  to jest smieszne
Zapisane

Shadow_evelyn

  • Gość
wściekły królik
« Odpowiedź #12 : 2004-08-04, 12:36 »
Yyyy czyli co jest śmieszne? :stupid: Po wykastrowaniu może być spokojniejszy, ale nie o to tu chodzi :roll: ... bo przecież nie przestanie gryźdź kartek :P (nie znam się na królikach... ale tak mi się wydaje...). Samiczke też trzeba sterylizować bo obgryzła książke?<--- to się wydaje śmieszne.
Zapisane

Essey

  • Gość
wściekły królik
« Odpowiedź #13 : 2004-08-04, 12:59 »
Na królikach raczej sie nie znam, ale nie wydaje mi się żeby po wykastrowaniu był spokojniejszy :? byćmoże jest, ale ciekawe czemu :roll:
Zapisane

Cathycash

  • Gość
wściekły królik
« Odpowiedź #14 : 2004-08-04, 13:51 »
A może trzeba by było trzymając w domu króliczka? Nieprawdaż Achaju?

Eh, żaden wściekły królik, tylko jego normalne zachowanie.... mój gryzł kable i dywan :]

A jak wypuszczę skoczki chowam praktycznie wszystko (dywan tez :))
Zapisane

Forum Zwierzaki

wściekły królik
« Odpowiedz #14 : 2004-08-04, 13:51 »

Grinia

  • Gość
wściekły królik
« Odpowiedź #15 : 2004-08-04, 14:04 »
Po kastracji może, ale nie musi, zmniejszyć się takie zachowanie jak np. znaczenie terenu. A gryzienie rzeczy ma się nijak do hormonów, więc uwżam tą radę za śmieszną i nieodpowiedzialną, bo zabieg jest poważny a jak się nie ma pojęcia to zwierzę tylko się nacierpi.
Zapisane

Cathycash

  • Gość
wściekły królik
« Odpowiedź #16 : 2004-08-04, 14:07 »
Pozatym królik to nie pies czy kot... trzeba znaleźć lekarza który WIE CO ROBI, wymierzy chociażby odpowiednią ilość środka usypiającego...
Często zdaża sie że to jednak za dużo i zwierzak...  :(
Zapisane

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
wściekły królik
« Odpowiedź #17 : 2004-08-04, 14:25 »
A może królik nie jesst wściekły, tylko właścicielka zła. (bez obrazy)
Zapisane

Blackall

  • Gość
wściekły królik
« Odpowiedź #18 : 2004-08-04, 17:11 »
chodzi o to ze króliki mają tendencje do gryzienia, po za tym rosną im zęby, więc muszą gryźć, a jeżelli książki są zostawione to normalne ze króli ja pogryzie...
Zapisane

Achaja

  • Gość
wściekły królik
« Odpowiedź #19 : 2004-08-04, 17:55 »
Normalne normalne już po raz 2000001 słysze to w moim życiu! Blackall! co ty jeszcze nie wymyśliż?
Zapisane

Shadow_evelyn

  • Gość
wściekły królik
« Odpowiedź #20 : 2004-08-04, 18:08 »
Cytuj

Po kastracji może, ale nie musi, zmniejszyć się takie zachowanie jak np. znaczenie terenu. A gryzienie rzeczy ma się nijak do hormonów, więc uwżam tą radę za śmieszną i nieodpowiedzialną, bo zabieg jest poważny a jak się nie ma pojęcia to zwierzę tylko się nacierpi.

To własnie chciałam powiedzieć ;)

Cytuj

Normalne normalne już po raz 2000001 słysze to w moim życiu! Blackall! co ty jeszcze nie wymyśliż?

Może dlatego ze to prawda  :wink: A Blackall nie wymyśla tylko stwierdza fakty, w końcu jest z Tobą na co dzień :> , Więc troche pożądku w pokoju i królik przestanie być "wściekły" na Twoje książki ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

wściekły królik
« Odpowiedz #20 : 2004-08-04, 18:08 »

Krówka

  • Gość
wściekły królik
« Odpowiedź #21 : 2004-08-04, 21:12 »
wiem, ze niemusi sie zmienic, ale moze, a napewno krolis nie ucierpi...kastracja obniza ryzyko zachorowan na rozne naprawde grozne choroby. kastrowanie tylko po to, zeby krolik przestal znaczyc teren jest smieszne  :roll:  moim zdaniem kazde zwierze nie rasowe-do hodowli powinno byc kastrowane, unikneli bysmy ogloszen typu oddam 15 malych kotków, sprzedam 12345 chomiczków itp.
Zapisane

Kira

  • Gość
wściekły królik
« Odpowiedź #22 : 2004-08-04, 21:20 »
:) O ja achaju drog a to jest normalne ze krolik gryzie wszystko wokól jak kazdykrolik i wszystko trzeba chowac moja angorka mi dywan rozwalila a ja narazie staram sie to ukryc przed rodzicami ... :?
sis droga po kastracji krolik jest mniej nerwowy i spokojniejszy ale kastracja krolika to powazna decyzja (Grinia wg zalecen poznam krlika i dpipiero wtedy ew wykastruje ale dziex za porade.. :) ) :?
a co to tego jesli krolik jest szczepiony to wscieklizny w 100% nie ma ... :)
Zapisane

Arwen

  • Gość
wściekły królik
« Odpowiedź #23 : 2004-08-05, 00:36 »
Achaja, może daj mu po prostu coś do gryzienia np.marchewkę, kolby itp...Jak będzie miał co gryźć, to mu się odechce książek :wink:
Zapisane

Kira

  • Gość
wściekły królik
« Odpowiedź #24 : 2004-08-05, 09:30 »
:) Arwen kroliki kochaja gryżć wszysko wokolo od  :P wydrapania dywanu i z niszczenia po gryzenie ksiazek kolby za wiele tutaj nie dadza poprostu one koffaja sie bawic kor=szyem przedmiotów a kolby to tyko spakolyk ktyry zjadaja w 1,5 godziny a inne szybciej... :wink:
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
wściekły królik
« Odpowiedź #25 : 2004-08-05, 11:32 »
Mój króliś posztakowła całą amerykę... na miapie konturowej, za łózkiem. I do tej pory choć królika nie ma 1,5 roku to znajdujemy ślady jego obecności. Potrafił pogryźć kable w pokojach do których nie wolno mu było wchodzić. Wystarczy chwila. Trza króllików dobrze pilnować...
Zapisane

Syriusz

  • Gość
wściekły królik
« Odpowiedź #26 : 2004-08-05, 13:30 »
Mój królik może to dziwne  :roll:  ale nieinteresują go ani meble, ani kable ani żadne inne sprzęty domowe. Może dlatego że jak jest wypuszczony to zawsze go ktoś pilnuje i czuwa żeby niczego nie gryzł  ;)
Zapisane

Achaja

  • Gość
wściekły królik
« Odpowiedź #27 : 2004-08-05, 14:24 »
No tak, bo wtedy wie  że jak cos zmajstruje to odrazu będzie.... a zresztą po co ci to jak już to napewno wiesz 8)
Zapisane

Forum Zwierzaki

wściekły królik
« Odpowiedz #27 : 2004-08-05, 14:24 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
wściekły królik
« Odpowiedź #28 : 2004-08-05, 15:41 »
Cytuj

Normalne normalne już po raz 2000001 słysze to w moim życiu!

 no to moze przyjmij to do wiadomosci, bo tak jest
Zapisane

Monika Z

  • Gość
wściekły królik
« Odpowiedź #29 : 2004-08-05, 15:47 »
Gdy miałam świnkę morską i puszczałam ją w moim pokoju wszystko zostawało na miejscu nic nigdy nie pogryzła. Ale może ona była po prostu bardzo grzeczna. Chyba że świnka to co innego.
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 27 zapytaniami.