Wszystko o Wszystkim > Off Topic

kradzież/zagubienie

(1/13) > >>

iwa:
czy zostaliście kiedykolwiek okradzeni?albo zgubiliście coś ważnego? moja siostra wczoraj zgubiła (tzn. zostawiła :? ) w mcdonaldzie w częstochowie torebkę z wszystkimi możliwymi dokumantami :roll: prawo jazdy,dowód osobisty,legitymacje studencką,dowód rejestracyjny,paszport,karte bankowa :roll: dzisiaj jeździłam z nią po urzędach,bo nic nie ma,a panie z urzędów nie wierzą,że anka skakanka to anka :lol: a moi rodzice są na mazurach :?
kidyś anke skakanke napadli pod samym pałacem kultury i zabrali jej telefon.
mi (odpukać) nic nie ukradli i rzadko coś gubię.a wy?

a największe jaja-żeby złożyć wniosek o dowód osobisty trzeba mieć skórcony odpis aktu urodzenia,żeby mieć ten akt,trzeba mieć dowód :lol: jazda!moja siostra,jako dowód po odbiór aktu miała mnie :lol:

Kaczka:
Współczuje twojej siostrze! Ja zostawiłam na ławce firmowy ołówek i już go nie odzyskałam, a kosztował z 9 zł

iwa:
:lol: no kasia ołówek to też strata,ale zawsze można drugi kupić :wink: a dzisiaj za same opłaty dokumentowe 200 zł :roll:

Arwen:
Jejku...Współczuję twojej siostrze iwa...

Monika Z:
A ja kiedyś sama się zgubiłam w hipermarkecie. Ale w końcu się odnalazłam i po 4 godzinach wróciłam do wycieczki to było na Zielonej szkole :lol:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona