Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Ciężarna kotka bez domu  (Przeczytany 1285 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ania_z_Malborka

  • Gość
Ciężarna kotka bez domu
« : 2004-08-07, 14:11 »
W centrum miasta, przy drzwiach optyka już od dłuższego czasu przebywa ciężarna kotka. Jest zaniedbana lecz bardzo lgnie do ludzi. Dzisiaj nakarmiłam ją, a ktoś daje jej pić, bo zawsze na parapecie optyka stoi kubek z wodą i szklane wieczko od słoika jako miska na ziemi.(może ktoś od optyka). Była głodna. Na pewno jest bezdomna, pewnie ktoś ja wyrzucił gdy zobaczył, że będzie miała młode. Brzuszek ma pokaźny, choć sama jest drobniutka. Martwię się o nią i o jej młode. Może poradzicie mi coś? Ja nie moge jej przygarnąć niestety, bo mam pełno zwierzaków.
Zapisane

olc!a

  • Gość
Ciężarna kotka bez domu
« Odpowiedź #1 : 2004-08-07, 14:19 »
Dokarmiaj ją, od razu szukaj chętnych na maluchy, jakieś 2 miesiące po urodzeniu możesz już maluchy oddać. A potem jedź z kotką do schroniskowego weta, powiedz, jaka jest sytuacja i spytaj, czy mógłby ją wysterylizować jeśli nie za darmo, to za jakąś symboliczną opłatą.
Zapisane

koniula

  • Gość
Ciężarna kotka bez domu
« Odpowiedź #2 : 2004-08-07, 15:34 »
tak to dobry pomysl. pytaj jeszcze o domek dla mamusi. napewno wsrod twoich kumpli znajdzie sie ktos kto bedzie chcial kociaka :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ciężarna kotka bez domu
« Odpowiedz #2 : 2004-08-07, 15:34 »

malpkaw

  • Gość
Ciężarna kotka bez domu
« Odpowiedź #3 : 2004-08-07, 16:00 »
hm.... wiesz musisz isc do animlsu w kazdymmiescie jest siedziba i powiedziec ze znalazłas kotke i dostaniesz papierek a sterylizacja bedzie gratis wogóle wybrac sie do nich a oni cie dalej pokieruja :))))))
Zapisane

Ania_z_Malborka

  • Gość
Ciężarna kotka bez domu
« Odpowiedź #4 : 2004-08-07, 19:16 »
Hmm...jak to sie nazywa? Animals? Będzie to w Malborku? Nigdy o tym nie słyszałam. Ale nie mam pojęcia gdzie ona się okoci, przecież nie przed tym salonem...Trudna sprawa. Popytam znajomych. Dzięki za rady!
Zapisane

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
Ciężarna kotka bez domu
« Odpowiedź #5 : 2004-08-07, 19:26 »
ja bym radziła zaprowadzić ją do schroniska...
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

malpkaw

  • Gość
Ciężarna kotka bez domu
« Odpowiedź #6 : 2004-08-07, 19:29 »
no wiesz ja tez nie wiedziałam ale jak pójdziesz i powiesz ze masz kotke taka to ci mooga moja znajoma znalazła kota i musiała go wykastrowac i poszła do animalsu i dali jeje skierowanie do weta i miała za darmo wiesz!!!! trzeba poszukac nieraz to sa tylko osoby prywatne tak jak ona szła do starszej pani w bloku :))))
Zapisane

Ania_z_Malborka

  • Gość
Ciężarna kotka bez domu
« Odpowiedź #7 : 2004-08-07, 19:36 »
Ale w Malborku nie ma schroniska...Może ją zabiorę na moją "budowę" (niedokończony sklep). Tam nikt by nie przeszkadzał i dach nad głową by miała no i ja blisko mieszkam :) . Tam na miasto to idę pół godziny. Tylko czy rodzice pozwolą...Muszą! A do tego Animalsa jak adres znajdę? W książce telefonicznej?
Zapisane

olc!a

  • Gość
Ciężarna kotka bez domu
« Odpowiedź #8 : 2004-08-07, 22:07 »
Jak w Malborku nie ma, to gdzieś w okolicy musi być. Jeśli jej nie wysterylizujesz, to za jakiś czas znowu będzie miała kociaki...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ciężarna kotka bez domu
« Odpowiedz #8 : 2004-08-07, 22:07 »

Sal

  • Gość
Ciężarna kotka bez domu
« Odpowiedź #9 : 2004-08-09, 08:36 »
Dobrze by było, jakby się udało koteczce zapewnić dom na tej budowie... Poproś rodziców... A potem trzeba zadbac o sterylkę.
Biedulka...  :(
Zapisane

Anga_11

  • Gość
Ciężarna kotka bez domu
« Odpowiedź #10 : 2004-08-13, 14:39 »
zaprować ją do schroniska tam jej będzie dobrze
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Ciężarna kotka bez domu
« Odpowiedź #11 : 2004-08-13, 15:40 »
Cytat: Anga_11
zaprować ją do schroniska tam jej będzie dobrze


Byłaś kiedyś w schronisku?
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

malpkaw

  • Gość
Ciężarna kotka bez domu
« Odpowiedź #12 : 2004-08-13, 17:12 »
czesc sorkize tak długo nie pisałam byłamna wakacjach hm.... wiesz tgo ci nie powiem ale na twoim miejscu zadzwoniła bym na informacje do tpsa i podadza ci adres powiesz ze chcesz animals hehe pozdrawiam :)
Zapisane

koniula

  • Gość
Ciężarna kotka bez domu
« Odpowiedź #13 : 2004-08-14, 20:32 »
ja jestem za zapewnieniem kotce domu. dobry ten pomysl z budowa tylko czy ona juz nigdy nie bedzie do niczego wykorzystana? czy nie przyjedzie nikt kiedy sie dowie ze tam sa koty i bedzie chcial je zabrac? moze komus one beda przeszkadzac, a wiesz co czasami rabia ludzie kiedy zwierzeta im zawadzaja...jestem oczywiscie przeciwko oddaniu kotce do schroniska. tam jej bedzie o wiele gorzej niz na budowie
Zapisane

Naomi151

  • Gość
Ciężarna kotka bez domu
« Odpowiedź #14 : 2004-08-16, 09:44 »
Najlepiej żęby ktoś wziął kotke i jak urodzi oddać komuś kocięta, może chociaż na przechowanie niech ktoś ją weźmie i jak kotki będą mogły zostać oddane to wywiesić ogłoszenie napewno w okolicy będą ludzie którzy je przygarną.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ciężarna kotka bez domu
« Odpowiedz #14 : 2004-08-16, 09:44 »

malpkaw

  • Gość
Ciężarna kotka bez domu
« Odpowiedź #15 : 2004-08-16, 18:59 »
zgadzam sie przynajmniej bedzie wiadomo ze w dobre ręce oddane a schroniska za dobrych zarunków nie maja byłam raz i mi wystarczy :((
Zapisane

koniula

  • Gość
Ciężarna kotka bez domu
« Odpowiedź #16 : 2004-08-18, 20:43 »
Cytat: malpkaw
zgadzam sie przynajmniej bedzie wiadomo ze w dobre ręce oddane a schroniska za dobrych zarunków nie maja byłam raz i mi wystarczy :((
i co Ania jak zdecydowalas? co postapisz?
Zapisane

Ania_z_Malborka

  • Gość
Ciężarna kotka bez domu
« Odpowiedź #17 : 2004-08-18, 23:12 »
Na razie trwają negocjacje z rodzicami. Ale mam złą wiadomość. Od dwóch dni nie widziałam tej kotki koło optyka. Nie wiem czy ktoś ją wziął czy...aż boję się pomyśleć. Jutro pójdę jeszcze raz sprawdzić.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.085 sekund z 25 zapytaniami.