Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Myszka  (Przeczytany 848 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

arke

  • Gość
Myszka
« : 2004-08-29, 17:44 »
Jak można mame przekonać do myszki aby się zgodziła ?
Zapisane

Kira

  • Gość
Myszka
« Odpowiedź #1 : 2004-08-29, 18:12 »
dac do przeczytania książke   i potem gwarancje ze bedzesz sprzątal i mial  np..najlepsze oceny :] i pozniej w  weekend  do zooologicznego lu b po miessi t tak dochodzic do zoologicznego pokazjesz i mozna przekonac?
a jakie mialaes do tej pory  zwierzaki i jak o nie dbaleś?? bo jesli np. smierdzialo to trudno bede przekonać :?  ekh powiedz jakie mialedo tej pory gryzonie?? :roll:
Zapisane

Margot

  • Gość
Myszka
« Odpowiedź #2 : 2004-08-29, 18:22 »
Najlepiej to zaprezentuj mamie zebraną wiedzę na temat myszek (tak żeby wiedziała, że nie jest to tylko tymczasowa zachcianka), obiecaj częste sprzątanie klatki/akwarium i dbanie o myszkę  ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Myszka
« Odpowiedz #2 : 2004-08-29, 18:22 »

arke

  • Gość
Myszka
« Odpowiedź #3 : 2004-08-29, 18:35 »
dzieki.miałem gryzionia chomika syryjskiego-stało sie tak że musiałem sie go pozbyć i to w ciągu godziny na nastepny dzien zrobił to mój  tata a dlatego tak sie stało ze gdy spałem to chomik wylazł po akwarium był on jeszce mały  :? no nie az tak mały a akwa bylo wysokie i wylazł po nim i w nocy pogryzł mojego młodszego brata że strasznie mu krew lecuała i pokrywawił łózku ugryzł go w palec w poduszke czy jak to sie zwie.wiec mój tata wzioł go na balkon i zagrył szmaton ii za 30 minut w nocy znowuwylazł i pogryzł go jeszce bardziuen ale dbałem o niego.i niwiem treaz jak mam namówi bo amam mówi ze nie ma mowy o zadnym gryzoniu i mówi ze mam juz 2 małe zółwie i psa chow-chwo.co o tym myslicie :wink:  :cry:  :(  :wink:  :wink:  :(
Zapisane

Kira

  • Gość
Myszka
« Odpowiedź #4 : 2004-08-29, 18:42 »
ekh no coz prawa jest taka ze dla syryjkow sa najlepsze klatki a nie akwa  :roll: a wiec masz male szanse .. szczerze mowiac... :roll:  kupic ksiazke  przeczytac  pokazywac zaangarzowanie ale masz juz  AZ 3 zwierzaki  i  moze byc problem  i tonie takie male a calkem sporego Chow Cow i niesety myszki  maja swoj zapach i jest to uciazliwe... :/   i mysza  ucieknie na 1000% z akwarium.. :/
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Myszka
« Odpowiedź #5 : 2004-08-29, 19:46 »
No szanse nie sa za duze, jak sie tak ma sprawa.... Trzeba bylo zakryc czyms to akwa wtedy :? Ale mozesz probowac.... Ja przekonywalam z tydzien, czyli: czesto o nich wspominalam, mowilam, ze sie bede opiekowac itd. Nie bylo trudno, bo moi rodzice wiedzieli, ze sie bede nimi (myszkami) zajmowac, bo o chomika dbam jak nikt ;)
Zapisane

Kira

  • Gość
Myszka
« Odpowiedź #6 : 2004-08-29, 19:53 »
ale glowna sprawa moze byc fakt ze rodzice powiedza ze  choma ma oddac aa on oddal inny by  mówil NIe i  poprostu kupil klatke i wtedy uciecek by niebylo.. :/ ale toy odstopiles i rodzice na pewno twierdza ze jees nie odpowiedzalny ..a  sproboj wyprowadzac psa  i mowic ze rownie dobrze bedziesz zajmowalsie myszkami.. ta szanse nie sa duze
a i nie polecam przynosic  bez zgody bo dlatego ja teraz ma  26 gryzoni w domu w wiekszosci to wlasnie  ktoskupil rodzicepowiedzieli nie i musial oddać.. :roll:
Zapisane

Arwen

  • Gość
Myszka
« Odpowiedź #7 : 2004-08-29, 20:12 »
Cóż...Nie wiadomo jakich on ma rodziców...Moze są tacy, ze jak powiedzą, tak on musi zrobić...Nie oceniajmy nie wiedząc jak jest...No cóż oddał wtedy chomika...Dobrze, ze oddał komuś, a nie wyrzucił przez balkon...

1. Dowiedz się jak najwięcej o myszkach.
2. Upewnij się, czy nie jest to tylko twoja tymczasowa zachcianka, fascynacja myszkami, ktora minie, gdy spodoba Ci się inne zwierzę.
3. Czy jesteś w stanie kupić wszystkie potrzebne akcesoria: klatkę itp. oraz jedzenie dla myszki? Te artykuły nie są drogie, może być to dobry argument...
4. Czy jesteś w stanie codziennie poświęcać swojej myszce dostatecznie dużo czasu?
5. Czy będziesz, często zmieniał myszce ściółkę? Nie mozesz jej zaniedbywać.
6. Czy jesteś odpowiedzialny i tym samym będziesz dobrze opiekował się myszką i pilnował aby nie uciekła i nie zrobiła sobie krzywdy?

Zastanów się nad tym. Jeśli będziesz już gotowy, zaprezentuj swoją wiedzę o myszkach rodzicom, zapewnij ich, ze będziesz dobrze się nią opiekował.

Pamiętaj, to nie mają być puste słowa, tylko prawdziwa obietnica...Żeby nie skończyło się tak, jak z chomikiem...
Zapisane

arke

  • Gość
Myszka
« Odpowiedź #8 : 2004-08-29, 20:45 »
dzikei.tylko chomik miał pokrywe i nie wiem jak on wyszedł mama sie raczej nie zgodzi a pozatym mam juz psa i dwa złwie gdzie zółwie czerwonolice eduze rosną :wink: nie długonzacznie sie szkoła a niechce jej męczyc bo musz poprwic oceny a myszke kupie kiedy indziej narazie mam zwierzatka które musze sie tez nimi opowkoac.slicznie,bardzo dziekuje wam za rade
Zapisane

Forum Zwierzaki

Myszka
« Odpowiedz #8 : 2004-08-29, 20:45 »

Arwen

  • Gość
Myszka
« Odpowiedź #9 : 2004-08-29, 21:25 »
Nie ma sprawy! To nawet dobrze, ze myszkę kupisz za jakiś czas...Poprawisz stopnie, będziesz dobrze zajmował się zwierzętami...Wtedy na pewno twoi rodzice zobaczą, że jesteś odpowiedzialny i obdażą cie zaufaniem.

Powodzenia! Gdy będziesz już mieć myszkę, koniecznie się pochwal :mrblue:
Zapisane

arke

  • Gość
Myszka
« Odpowiedź #10 : 2004-08-29, 21:27 »
dobrze!!Arwen masz może gg?jesli ktos inny jeszce chce ze mna pogadac to prosze9235689
Zapisane

Kira

  • Gość
Myszka
« Odpowiedź #11 : 2004-08-29, 21:36 »
widzisz nie zachowujesz sie jak dzieciaczeki zekupujeszz bo chcesz tylko myszlisz ze szkola itp . i ze zólwie urosną chwal ise tutaj i pytaj tutaj... ;)
Zapisane

Arwen

  • Gość
Myszka
« Odpowiedź #12 : 2004-08-29, 22:01 »
No pewnie, że mam gg. Zaraz się do Ciebie odezwę jeśli chcesz :mrgreen:
Zapisane

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
Myszka
« Odpowiedź #13 : 2004-08-29, 22:07 »
Arke jak twoja wiedza o myszkach jest taka sama jak o rybkach to lepiej kup sobie pluszaka
Zapisane

Kira

  • Gość
Myszka
« Odpowiedź #14 : 2004-08-29, 22:08 »
:lol: ja tez sie odezwe tylko jutro
 :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Myszka
« Odpowiedz #14 : 2004-08-29, 22:08 »

kasja

  • Gość
Myszka
« Odpowiedź #15 : 2004-08-30, 14:22 »
Zagmatwany temat, ale myślę, że nie masz szans, jeśli chomik ugryzł, to mysz też by mogła, tak myślą teraz twoi rodzice i też będziesz musiał ją oddać, tylko na chomiki jest więcej chętnych, bo niby tak strasznie nie śmierdzą.... :(
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.101 sekund z 25 zapytaniami.