Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Poranny spacerek :)  (Przeczytany 6277 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Poranny spacerek :)
« Odpowiedź #30 : 2002-11-12, 21:35 »
No cichoooo, Mysza, cichooo, ja nic nie mówiłam, ani troszku, nic a nic, prawda? No dziweczyny, cichutka byłam jak myszka, prawda, no powiedzcie *trzyma głowę siostry pod pachą* ani słóweczka nie wspomniałam o żadnych nogach *spod pachy dobiega zduszone gul gul gul* prawdaaaa???? :oops:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Bona

  • Gość
Poranny spacerek :)
« Odpowiedź #31 : 2002-11-12, 21:37 »
pod warunkiem ,że sasiad jest młody  :lol:

chociaż...chociaż .... mam jednego młodego sąsiada, ale chyba mnie unika , bo widziałam go tylko pare razy, niestety w pełnym ubraniu, buuuuuu :cry:
a jeszcze młodsi sąsiedzi palą papierosy i piją piwo pod blokiem bynajmniej nie w piżamkach , tylko  w takich obwisłych spodenkach  :lol:
Zapisane

Bona

  • Gość
Poranny spacerek :)
« Odpowiedź #32 : 2002-11-12, 21:39 »
Myszka.xww: wypuść siostrę spod PACHY  :lol:  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Poranny spacerek :)
« Odpowiedz #32 : 2002-11-12, 21:39 »

Ola

  • Gość
Poranny spacerek :)
« Odpowiedź #33 : 2002-11-12, 21:42 »
Ehh.... ja tam nie mam żadnych ciekawych sąsiadów..... Same takie ze.... hmm.... fuuu.....

Pamietam kiedys Muffi chcial na dwor ok. 2 w nocy... Tez myslalam ze nikogo nie bedzie.... Normalnie wyszlam rozczochrana, zaspana, z ledwo zamykajacymi sie oczami, w kapciach, w pizamie i dzinsowych spodniach..... i jak zobaczylam sasiada to doslownie mnie zatkalo... Powiedzialam DOBRY WIECZÓR i ucieklam na gore.... Tak se rozmyslalam = ale siaraaa........ :)
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Poranny spacerek :)
« Odpowiedź #34 : 2002-11-12, 21:48 »
Siostrę  :?:  Spod pachy  :?:  A, no tak, jakoś tak... sama siem zaplątała  :oops:  Bo ja mam takie szerooookie rękawy  :oops:


Ola, przynajmniej miałaś jeansy na sobie  :lol:  :lol:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Bona

  • Gość
Poranny spacerek :)
« Odpowiedź #35 : 2002-11-12, 22:11 »
dziewuchy , do SPANIA  :idea:
a nie tak niby siedzicie, internet przeglądacie, a za chwilę każda szlafroczek i dalej polowac na sąsiadów :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

Jennifer

  • Gość
Poranny spacerek :)
« Odpowiedź #36 : 2002-11-12, 22:19 »
Ja uwazam ze poranne spacerki sa najlepsze, pomino tego ze musze wczesnie wstawac :D Srednio mojej Gali zamuje to 10-20 minutek. Czasami nawet 4 minuty bo jej sie baaardzo chciało.
Zapisane

Monik@

  • Gość
Poranny spacerek :)
« Odpowiedź #37 : 2002-11-13, 10:35 »
Ja chcęęęęę do blokuuuuu i do sąsiadówwwwwwwww.  :cry:  :cry:  :cry:
Mój facet tak mocno śpi. buuuuuuuuu  Ja bym tak sobie w nocy z suczką na klatkę schodowąąąąąąąa  :cry:  :cry:  :cry:
Albo bym na czworaka łaziła i udawała, że mi miniatura uciekła i szuuuuuukam.  :cry:  :cry:  :cry:
Zapisane

zolly

  • Gość
Poranny spacerek :)
« Odpowiedź #38 : 2002-11-13, 18:31 »
Monika, zawsze do mojego bloku w piżamce możesz przyfruąć  ;) zapraszam, zapraszam...sąsiedzi się ucieszą.. :lol:  :lol:

Dzisiaj spotkałam "naszego" sąsiada na schodach ..łaskawie mnie poinformował: "aaa dzieńdobry..pieska sobie kupiłem(i tutaj ten promienny hollywoodzki uśmiech :lol: ).. ja nawet nie wiedziałem że to tak miło sobie czasem wieczorkiem na spacerek pujść z pieskiem...." -czy on coś sugerował.. :?:  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Poranny spacerek :)
« Odpowiedz #38 : 2002-11-13, 18:31 »

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Poranny spacerek :)
« Odpowiedź #39 : 2002-11-13, 19:39 »
Zolly, jemu na pewno o ten szlafroczek chodziło  :lol:


Moniczko, *głas głask po główce* jak przyjedziesz do Krakowa, to nie zapomnij szlafroczka - sporo u mnie nocnych sąsiadów. Jeden nawet ostatnio nocną imprezę z przytupami urządził  :lol: Pójdziemy na polowanko  :wink:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Bona

  • Gość
Poranny spacerek :)
« Odpowiedź #40 : 2002-11-13, 20:08 »
Zolly: sąsiad kupił pieska ?? A jakiego ???  :?: Czekamy na ciąg dalszy historii, która się tak pięknie zaczęła........... :)  :)
Zapisane

Monik@

  • Gość
Poranny spacerek :)
« Odpowiedź #41 : 2002-11-14, 09:50 »
Myszko, a pozbędziesz się swojego faceta na czas mojej wizyty?? No wiesz - słomiane wdowy.  8)  8)  8)
Wezmę miniaturę i będziemy jej na czworaka szukać. Poważnie!
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Poranny spacerek :)
« Odpowiedź #42 : 2002-11-14, 17:00 »
Moniczko - dla Ciebie fszystko 8)  TZ pojedzie w delegację do szafy  :lol:


Awaryjnie mogę wypuścić szylka - tyż mały  :wink:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

zolly

  • Gość
Poranny spacerek :)
« Odpowiedź #43 : 2002-11-14, 17:20 »
Cytat: Bona
Zolly: sąsiad kupił pieska ?? A jakiego ???  :?: Czekamy na ciąg dalszy historii, która się tak pięknie zaczęła........... :)  :)


kupił kupił  :lol:  najprawdziwszego kundelka  :wink:  puchatego czarno-białego z niebieską obrużką  :lol:
Zapisane

Bona

  • Gość
Poranny spacerek :)
« Odpowiedź #44 : 2002-11-14, 17:25 »
Zolly: NO I ....?????????????????????????????
Zapisane

Forum Zwierzaki

Poranny spacerek :)
« Odpowiedz #44 : 2002-11-14, 17:25 »

majka1

  • Gość
Poranny spacerek :)
« Odpowiedź #45 : 2002-11-14, 17:29 »
Zolly....CO?  :?:
Zapisane

Monik@

  • Gość
Poranny spacerek :)
« Odpowiedź #46 : 2002-11-15, 08:43 »
Myszka, a jak szylka nie złapiemy? SZYPKI jest skubaniec.
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Poranny spacerek :)
« Odpowiedź #47 : 2002-11-15, 12:19 »
Spoko marchewa, Monik@, somsiad pomoże  :lol:


A szylek i tak po półgodzinie sam wraca za kraty, będzie mozna się somsiadem zająć  8)  8)
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

majka1

  • Gość
Poranny spacerek :)
« Odpowiedź #48 : 2002-11-15, 13:00 »
A jak somsiad tyż ma szylka tylko odmiennej płci i razem pójdom w tango to kto ich bendzie poszukiwał, cooooo ??????? :lol:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Poranny spacerek :)
« Odpowiedź #49 : 2002-11-15, 13:18 »
A po co szukać  :?:  Wieźmie się z nich przykład i puści w tango ze somsiadem  8)
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

majka1

  • Gość
Poranny spacerek :)
« Odpowiedź #50 : 2002-11-15, 13:21 »
aha rozmumiem już teraz TZ-ty na bok górą somsiedzi  8)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Poranny spacerek :)
« Odpowiedz #50 : 2002-11-15, 13:21 »

Monik@

  • Gość
Poranny spacerek :)
« Odpowiedź #51 : 2002-11-18, 09:41 »
Kurde, a moje sąsiady jakieś takie........  Jeden wychodzi przed dom w pidżamie, ale ma 75 lat!
Zapisane

Cortina

  • Gość
Poranny spacerek :)
« Odpowiedź #52 : 2002-11-21, 12:25 »
a ja Cortine krotko za morde i na spacer ranny :P  na godzinke popoludniu godzinka (i suczysko juz bardziej kumate) i wieczorem roznie na ogol kolo 20 minut najmniej a potem 8) i spac :)



no tak szczerze to ja juz nie raz w pizamie chodzilam jak Corci sie cos w nocy zachcialo chyba ze jest zima to narzucam na pizame jakas kurteczke ale papci domowych nie zmieniam  


Pozdr
Monika&Cortina
Zapisane

onka

  • Gość
Poranny spacerek :)
« Odpowiedź #53 : 2002-11-21, 12:53 »
No tak te cudne poranki.....
 :jupi:
u nas to gdzies pół godzinki (chociaż mój goldek te ranne spacerki to tak  lubi w zależności od jego humoru - bo ja zawsze musze!mieć hi hi)
kiedyś tez miałam przypadek piżamowy , raz Bono miał małe problemy "gastryczne " :) i obudzil mnie o 5 rano no to ja ,żeby zdążyć szybciutko narzuciłam na siebie polar 9na moją koszulkę0 do tego załozyłam kozaki (do kolan) no , bo kto mnie bedzie ogladał tak wcześnie?i szybciutko wybiegliśmy z klatki pies ulżył sobie i wracamy biegiem , a tu jakaś pani wychodzi z drugiej klatki patrzy sie na nas i pyta "o jej czy panią z domu mąż wygonił awantura od rana co? " i takie tam gderanie ,że sie napija a potem trzeba po sasiatkach w piżamie latać....
mnie zamurowało ...
a pies? stał już pod klatka i machał ogonkiem (a ja się wstydu najadłam :oops: )
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.181 sekund z 26 zapytaniami.