Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: świnka rozetka*-peruwianka  (Przeczytany 5641 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

arke

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« : 2004-09-11, 14:53 »
elo.jak wiecie mam świnke rozetke-peruwianke i ona bedzie miala długoą siersc.?a jesli tak to jak sie ja troche obetnie to jej znowu urosnie
Zapisane

Aluniek

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #1 : 2004-09-11, 16:02 »
A jak Ty obetniesz wlosy to Ci odrastaja? :?:

Jesli jest to mix angory z rozeta to: bedzie rozeta z elementami dluzszego wlosia w tylnej czesci, albo angora, albo rozeta albo angora z elementami krotszej siersci...
Zapisane

Kira

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #2 : 2004-09-11, 18:58 »
cush wiedzalam zeznowu zaczniesz z tymi ze swinka ci cos nieoasuje... w jakim celu bedzesz jej wlosy bo tak ci nie wygodnie :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedz #2 : 2004-09-11, 18:58 »

Arwen

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #3 : 2004-09-11, 19:31 »
No właśnie...Po co obcinać śwince włosy? Przecież to nie pies wystawowy... :roll:
Zapisane

Honhard

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #4 : 2004-09-11, 20:21 »
Po co obcinaś śwince włosy?? No chyba, że będą już za długie ...
Zapisane

Arwen

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #5 : 2004-09-11, 20:26 »
Ale przecież nie rosną w nieskończoność...Z resztą to nie angorka... :roll:
Zapisane

mili

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #6 : 2004-09-11, 20:26 »
jesli są długie, i się brudzą to można przyciąć....
Zapisane

Kira

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #7 : 2004-09-11, 20:32 »
jemu raczej kupować grzyebienia sie  nie chce :lol:
Zapisane

Arwen

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #8 : 2004-09-11, 20:34 »
Heh...W końcu włosy trzeba pielęgnować...Ale lepiej czesać niz obcinać kołtuny...
Zapisane

Forum Zwierzaki

świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedz #8 : 2004-09-11, 20:34 »

arke

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #9 : 2004-09-11, 20:45 »
dobra nie odzywajcie sie bo jestescie tacy mili że chetnie bym sie...łachy bez sie prosic nie bed o pomoc a co peruwianko to nie jest angora encykolopedio wiedzy?tak sie składa że grzebien mam tylko wy chgyba spicie przez cale zycie :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:
Zapisane

Arwen

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #10 : 2004-09-11, 20:49 »
Heh, jak zwykle...

Jak sam piszesz...to jest mieszanka peruwianki i rozetki...A nie peruwianka. Wiec będzie mieć inną sierść.

Cóż...Zrozum, że niektórzy chcą sie dowiedzieć, z jakiego dowodu chcesz obcinać śwince włosy... :roll:

Skoro masz grzebień, to nie powinno byc kłopotów z włosami.... :roll:
Zapisane

mili

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #11 : 2004-09-11, 21:11 »
Cytat: arke
dobra nie odzywajcie sie bo jestescie tacy mili że chetnie bym sie...łachy bez sie prosic nie bed o pomoc a co peruwianko to nie jest angora encykolopedio wiedzy?tak sie składa że grzebien mam tylko wy chgyba spicie przez cale zycie :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:


wyluzuj troche, nikt tu Ci na złość nie chce robić
Zapisane

arke

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #12 : 2004-09-11, 21:17 »
tak to po co odrazu mówicie że mi się nie chce grzebyka kupić.a wogule to co nie moge jej podciąc przy pupie.to co sle moja i tak jest peruwianką
Zapisane

Arwen

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #13 : 2004-09-11, 21:18 »
Dobra...Po prostu chcemy wiedzieć, czemu chcesz jej obcinać...
Zapisane

arke

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #14 : 2004-09-11, 21:22 »
żeby było śmieszniej ... wiesz żeby jest zniszczyć siersć zebym jej nie musial czeasc wuiesz bo mi sie juz nudzila juz ok :grr:
Zapisane

Forum Zwierzaki

świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedz #14 : 2004-09-11, 21:22 »

Kira

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #15 : 2004-09-11, 21:28 »
:? ''druga Achaja''  :lol: wy tez to widzicie.. :roll:  jak nie to nie zwirzakowi bede tak jak ja chce... :?  powiem tak lepiej by swinka byla od poczatku czesana a nie wycinana bo nie trzeba  :roll:
w taki sposob byl pielegrnowana Angorka ze byla samczykiem bo miala  pomponiki klaków dziewczyna w twoim wieku arke  wycinaa zamiast  czesać... i aj dostalam krolika tak skoltunionego i bojacego sie grzebienia ze nie wiem  :roll:  potem przez okolo miesiac wyczesywalam krolika i wycinalama klaki iszecalam bo siersc byla az sfilcowana  :roll:  iona tez mowila ze krolik byl czesany ale ze to nicnie dawało.. ;)   a teraz mapiekne futerko idlugie włosy... :)  wystarczy 3 razy wyczescmartwe wlosy i nie obcinac  bo wtedy bede gorzej ja od konca lipca nie stpsuje nozyczek...
 pozatym jezeli zaczniez od obcinanaia sirsci przytylku to tam bedze ona siejeszcze bardziej brudzic i koldunic  :?
ze wzgledu na to ze mocno oszczedzasz  to rada  nie oszczedaj na krotka mete  :roll:  a dlaczego jezeli dopuscisz do koltunienia i sfilcowania i wytniesz swinka moze miec odpazerza a potem przez tydzien trzeba chodzic na zastrzyki by swince  zarodsly owe placki... i aby wlosy byly mocne.. koszt yjedengo zastszyku rózne od 15 zlotych do 25  srednio po 20 zlotych na dzien przez tydzien...czyli 140 zlotych a ty nawet na slodyczach nie chcesz oszczedzic by   zaoszczedzic na cos dla zwierzaka.. :roll:
Druga Achaja.. :lol:
Zapisane

Arwen

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #16 : 2004-09-11, 21:45 »
Heh...Nie możesz NORMALNIE odpowiedzieć?

Naprawdę...Jesteś dziwny...Raz miły, za chwilę już...taki jak teraz prezentujesz...

W pełni zgadzam się z Ange...
Zapisane

arke

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #17 : 2004-09-11, 22:13 »
wiecie co oszcedzam bo to jest cecha człowieka.nie moge sobie pozwlic ze nie zjem sobie czekolady bo zwirzak musi miec cos innego skoro nie mam na wirzaka to nie kupuje a nie mge sobie odjac z papy by mialo zwirze. a ty jkabys postopila.jak bys miala dziecko to co bys mu nie dala na cos tylko dala chomkowi na kolo wrotek
Zapisane

Aluniek

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #18 : 2004-09-11, 22:33 »
Arke... sorry, ale jak czytam takie pytania to tylko jedno nasuwa mi sie na mysl - lenistwo. Wystarczy troche pocztac lub pomyslec. Pierwsza swinke mialam w wieku 13 lat i nie bylo internetu, ksiazke dostalam dopiero 2 lata pozniej. Nie mialam zadnej pomocy i jakos sobie radzilam. To na prawde nie boli... :roll:
Zapisane

Kira

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #19 : 2004-09-11, 22:49 »
nie oczcedzasz wydajesz na słodycze i swoje przyjenosci ja owszem w wieku 11lat mialam juz myszoskoczki i samaa zamast kupic kinder jajko codzen zostawialam na klatke to bylo zaplanowane a pozniej klatke kupilam a myszoskoczki przygarnełam...i bylo stac mnie na utztrzymanie...
powiem szczerze ja  moje dziecko bede uczyla odpowiedzalnosci do zwierzat i systematyki czyli jak cos robić rób dobrze i systematycznie Dziecko raz na jakis czas moze odmowic sobie czekolady na rzecz kolowrotka dla chomika...oczywiscie mowie tu o dziecku w wieku 10-12 lat nie 5 latku ... :? a ty 5lat nie masz..  i powinienes patrzyc nie tylko na swoje przysmaki ale i zwierzakowi kupic dropsy za 4 zlote zamiast Leysów dla siebie...
Zapisane

marta1

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #20 : 2004-09-11, 22:54 »
zgadzam się z Tobą Ange, bo jedno woleć: przyjemność z czekolady, czy przyjemność z trzymania świnki
Zapisane

Forum Zwierzaki

świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedz #20 : 2004-09-11, 22:54 »

Kira

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #21 : 2004-09-11, 22:59 »
:roll: jeszczejedna rzecz dropsyswince wystarcza na 1tydzien czy na 3 tygodnia ty  chipsy zjesz w  polgodziny .. :roll: albo kolowrotek  bede na 3 lata czyli na cale zycie chomika a niena  chwile chekolaty.... :?
mam swinke bo chcialem a teraz chce czekolade i chipsiy i slodycze... :roll: a swince tocioma wystarczy ... :?
Zapisane

Arwen

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #22 : 2004-09-12, 18:28 »
Cytat: arke
wiecie co oszcedzam bo to jest cecha człowieka.nie moge sobie pozwlic ze nie zjem sobie czekolady bo zwirzak musi miec cos innego skoro nie mam na wirzaka to nie kupuje a nie mge sobie odjac z papy by mialo zwirze. a ty jkabys postopila.jak bys miala dziecko to co bys mu nie dala na cos tylko dala chomkowi na kolo wrotek


Masz w domu dziecko...Zwierzę to dla ciebie problem? To po co je kupowałeś? Z resztą...To nie są jakieś strasznie duże pieniądze...ja oszczędzam, ale na coś innego...Jak będę mieć królika, na pewno zapwenię mu dobre warunki...

Przecież w twoim przypadku chodzi o grzebień do czesania sierści...Tylko tyle... :roll:
Zapisane

Kira

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #23 : 2004-09-12, 18:50 »
ROZUMIEM ZE WEDLUG CIENBIE ZAKUPY DLA ZWIERZAKA  powinna robic mama ze tobie nie da ona byla by odpowiedalna  ZA TO CO KUPIŁA..
 niemow mi ze  czkolada jest ci iezbednado zycia bo nie uwierzę :lol: to  przyjemnosc a zwierzak moze dostac owocka lub sałate.. :lol:
Zapisane

emir

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #24 : 2004-09-12, 20:13 »
a w ogóle to wy się nie znacie, bo to jest na mur beton peruwianka, a w tytule wątku, to ta rozetka jest tylko po to, żeby było bardziej chwytliwe...

czaicie bazę, ziomy?

:lol:  :lol:  :lol:

matko, i córko... takim to nawet pluszaka bym nie dał pod opiekę :P
Zapisane

Kira

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #25 : 2004-09-12, 20:19 »
Cytat: emir


matko, i córko... takim to nawet pluszaka bym nie dał pod opiekę :P
masz na myszki Arke'go??  :roll:
Zapisane

emir

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #26 : 2004-09-13, 23:28 »
mam na myśli tego pana...
albo ja nie wiem czegoś, albo  :roll:
Zapisane

Kira

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #27 : 2004-09-14, 00:01 »
rozumiem... :lol:  pluszak by sie zakurzył.. :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedz #27 : 2004-09-14, 00:01 »

arke

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #28 : 2004-09-14, 15:37 »
wiesz co ange... powiem cos a raczej zacytuje co mi powiedziała pewna osoba ale nie powiem jaka..."ale nauczyć dobra można w nieco inny sposób niuż się z kogoś wyśmiewając"i to włsanie kiruje do ciebie.a jestem abrdzo ciekw czy ty byś a może czy pluszak by ci się nie znudził jakbyś mu nie zmieniała sciółki czy wopdy czy bys go nie karmila tylko głaskała na pewno po krótkim czasdie by ci sie znudzil i bys go gdzie polozyla
Zapisane

Aluniek

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #29 : 2004-09-14, 16:29 »
Arke, czy Ty wiesz co ty piszesz?
/w ogole to proponuje przeczytac post przed wyslaniem, bo z takimi bykami i skladnia zdania, to sie na prawde trudno czyta/
Opieka nad zwierzakiem, skoro sie na niego decydujesz, staje sie Twoim obowiazkiem. Obowiazki niosa za soba pewne poswiecenia. Zwierzak karmiony, ktory nawet jak ma zmieniane moze sie znudzic. Tylko caly bajer polega na tym, by dostarczalo to opiekunowi przyjemnosci i satysfakcji.
Widac jeszcze tego nie pojales.

Wg mnie topic jest do zamkniecia, bo taka dyskusja do nieczego nie prowadzi.
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.084 sekund z 25 zapytaniami.