Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: świnka rozetka*-peruwianka  (Przeczytany 5642 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kamaq

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #30 : 2004-09-14, 16:44 »
aj kurcze przesadzacie, już zapytać nie wolno bo zaraz jakieś pretensje!!! wyluzujcie, albo do tematu "wariatkowo" ( :żart: )
Zapisane

arke

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #31 : 2004-09-14, 17:12 »
Dzieki za wsparcie Beaglomania ale jak juz powiedziałem to przecież nie znaczy że jak się zmienia to się nie znudzi.owszem ale chyba Aniulek nie zrozumiałas to oco mi chodziło
Zapisane

Kira

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #32 : 2004-09-14, 20:20 »
:roll: to pisz bez byków bedze czyteniej zapewniam ze pluszak  umnie by sie nie zakuzyl... muwic w tej kategori ale pisz czytelniej...
Zapisane

Forum Zwierzaki

świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedz #32 : 2004-09-14, 20:20 »

Shadow_evelyn

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #33 : 2004-09-14, 20:47 »
Cytuj

aj kurcze przesadzacie, już zapytać nie wolno bo zaraz jakieś pretensje!!! wyluzujcie, albo do tematu "wariatkowo" ( :żart: )

No ale bez przesady: :|
Cytuj
wiecie co oszcedzam bo to jest cecha człowieka.nie moge sobie pozwlic ze nie zjem sobie czekolady bo zwirzak musi miec cos innego skoro nie mam na wirzaka to nie kupuje a nie mge sobie odjac z papy by mialo zwirze. a ty jkabys postopila.jak bys miala dziecko to co bys mu nie dala na cos tylko dala chomkowi na kolo wrotek

Skoro zdecydował się na zwierzaka... to cechą ludzka jest zaspokojenie jego potrzeb... nie chodzi mi tu o to że masz rezygnować ze wszystkiego... ale jeśli zwierzak czegoś potrzebuje to jak go kupiłeś daj mu to.... (mam nadzieje że zostałam zrozumiana). A jeśli chodzi o te nieszczęsną sierść do angorki potrzebuja wyjątkowej pielegnącji... częstego czesania (ale bez przesady). Wystarczy jak wejdziesz na dowolną strone poświęconą prosiakom, gdzie przeważnie piszą jak należy je pielęgnować :P:P. Proponuje---> www.google.pl
Zapisane

Gosi@

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #34 : 2004-09-14, 22:16 »
Shadow_evelyn - popieram i jeszcze raz popieram. Ja bym zrezygnowała i z 10 czekolad, zeby kupic cos moim zwierzakom jk jest im potrzebne. Ja kase przeważnie na nie zbieram :P . Myślę że nie trzeba śwince obcinać włosów, jeżeli byłyby naprawde długie to można podciąc, ale przeciez swinki wyglądają slicznie jak mają długie wlosy - o ile sie pielęgnuje je,  no i  nie trzeba sie "bawić" w fryzjera.
Zapisane

arke

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #35 : 2004-09-14, 22:29 »
oj dobra nie bawie się we fryzjera nawet nie daliscie mi dośc do słowa to już bo to bo tamto...uważam za temat za skończony i co u niektórych niewarto sięgać porady bo się tylko można poślizgnąć
Zapisane

Gosi@

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #36 : 2004-09-14, 22:37 »
Chyba lepiej świnke czesac niz obcinać, ale zrobisz jak chcesz...  no nie?
I chyba większość co pisała w tym temacie chyba też uważa żebyś tą swinke czesał....
No i temat skończony

                                        ----THE                  END----
Zapisane

Kira

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #37 : 2004-09-14, 23:54 »
:?  jesli ktos chce smieszna  fryzure to polecam rozetki ale nie długowłose bo to nie lalka do obcinania bo tak szybkiej i bez prblemowo... :roll:
ten topic powinien juz sie zakończyc zrobisz o  bedzesz uwazał za słuszne i w koncu sie zdecyduj w jednym poscie  dziekujesz a tu piszesz ze  nam ciagle cos nie pasuje.. przemysl to co wypsujesz... :|
THE END :?
Zapisane

Aluniek

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #38 : 2004-09-15, 00:37 »
Cytat: arke
oj dobra nie bawie się we fryzjera nawet nie daliscie mi dośc do słowa to już bo to bo tamto...uważam za temat za skończony i co u niektórych niewarto sięgać porady bo się tylko można poślizgnąć

Rady zwykle sa dobre, tyle tylko, ze nalezy zadawac madre pytania. Skoro rzucasz tekstami, ze wybierasz czekolade od przedmiotu dla zwierzaka, to nie dziw sie iz spotyka sie to z tak reakacja. Czekolade mozna sobie czasem odmowic...

p.s. ja mojej angorze obcinalam wlosy. Glowie przy tylku, ktorym czesto wycierala to po czym chodzila, m.in. swoj mocz jak byla na wybiegu a zalatwila sie w innym miejscu niz bylo do tego przeznaczone. Czasami zmiesznie wygladala. Po obkach fajne dlugie futerko, a tylek "wygolony"  :lol:  /oczywiscie nie na zero/
Zapisane

Forum Zwierzaki

świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedz #38 : 2004-09-15, 00:37 »

emir

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #39 : 2004-09-15, 01:15 »
Cytat: Aluniek
Czekolade mozna sobie czasem odmowic...


Ale tylko wtedy, jeśli nie jest to milka jogurtowa ;)
Zapisane

Aluniek

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #40 : 2004-09-15, 01:54 »
Dla milki tez czasem nie ma litosci  ;)
Wieprzyki chca sianka, a nie czekolada sie zajadac :lol:
Zapisane

emir

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #41 : 2004-09-15, 12:27 »
no u mnie to wolą bardziej ogórka, czego jedna głośnym piskiem domaga się co otwarcie lodówki i każdy szelest kojarzący się z jedzeniem/pakowaniem jedzenia :) nawet ruchem drzwi... czasami się wzbudza :P
Zapisane

arke

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #42 : 2004-09-15, 15:05 »
oj dobrze.a wy co nie którzy nie umiecie czytać.po perwsze bo dziekiuje a ty co nigdy sie nie pokłócuisz z koleazka tylko zawsze ci wszytko psauje co robi i co mówi... hmm... dziwne.a po drugie to nie mówilem ze na wszytkoch sie mozna poslignąc bo marta1 jakos mi umie wytłumaczyc i jeszce inni ale nie wszyscy a po drugie wcale nie mówie ze nie mam kasy dla swinki i ze mi szkoda bo tak nie jest a czekolady nie jem bo sie zeby psuja
Zapisane

Kira

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #43 : 2004-09-15, 20:03 »
Cytat: arke
oj dobrze.a wy co nie którzy nie umiecie czytać.po perwsze bo dziekiuje a ty co nigdy sie nie pokłócuisz z koleazka tylko zawsze ci wszytko psauje co robi i co mówi... hmm... dziwne.a po drugie to nie mówilem ze na wszytkoch sie mozna poslignąc bo marta1 jakos mi umie wytłumaczyc i jeszce inni ale nie wszyscy a po drugie wcale nie mówie ze nie mam kasy dla swinki i ze mi szkoda bo tak nie jest a czekolady nie jem bo sie zeby psuja
:lol: piszesz tzw maslo maslane     w jednym piszesz ze sobie odmówic od papy nie mozesz bo to przyjemnośc a teraz  mowize ze  nie to tylko ze kasy nie masz jak  do polwy miesiaca wszystko wydzasz na słoduycze to racja.... ale wydoroślej albo nie podejmuj sie opieki nad zwiwerzaklami bo nie dajesz rady jak widaćza drogie to HOBBY dla ciebie zbieraj karty z chopsów  bądz kupuj czekolady
Zapisane

arke

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #44 : 2004-09-16, 13:54 »
oj dobra nawet nie wiesz jaki jestem to mnie nie oceniaj.i nie mów mi co mam robic i naucz sie pisac i sama nie ucz mnie ortografi
Zapisane

Forum Zwierzaki

świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedz #44 : 2004-09-16, 13:54 »

marta1

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #45 : 2004-09-16, 14:25 »
ale Angevelinka nie mówi tylko że w swoich wypowiedziach często zaprzeczas samemu sobie. A zeby to zauważyć nie trzeba znać nikogo osobiście
Zapisane

Kira

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #46 : 2004-09-16, 18:21 »
jaki jeses  wiem z tego jak podchodzisz do zakupów  dla swinki :roll:  cóz po prostu nie traktujesz tego jak przyjemnosc hodowania świnki ale cóz   :roll:  tym sie róznimy ty kupiles bo miales taki kaprys :?  i tyle a ze teraz cos dokupic dto nie bo  ja wydalem juz na czekolade i jestem spłukany :lol: i jej tego nie potrzeba bo poco... itp ...
Zapisane

Arwen

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #47 : 2004-09-16, 19:37 »
Wiecie co...Może skończyć już ten temat? To do niczego nie prowadzi...

Z tego co widzać, to on i tak nie słucha naszych porad...Więc po co dalej to ciągnąć? Wypowiedzieliśmy już nasze zdanie...Ale cóż...Chyba nic nie zmienimy...
Zapisane

arke

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #48 : 2004-09-16, 20:55 »
bo wasze są rady głupie.jezu nawet nie wixcie oco mi chodzi.wy nawet nie umiecie rozumiec normaklnie.oj dobra wiecie co i tak jeste s....
Zapisane

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #49 : 2004-09-16, 21:40 »
Arke powiedz rodzicom co jest potrzebne dla twojego zwierzaczka i myśle, że bez problemu dostaniesz te pare złotych i nie będziesz musiał rezygnować z czekolady  :roll:

A co do czesania zwierzaczka to przeciesz sama przyjemność :) Szkoda czasu na zabawe w salon fryzjerski, wyczesać sierść i po kłopocie. Pozatym bałabym się używać nożyczek przy śwince, dlatego że mogłabym jej zrobić niechcąco krzywde. Przemyśl to sobie.
Zapisane

marta1

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #50 : 2004-09-16, 21:52 »
skoro rady są głupie to po co o nie prosisz?
Zapisane

Forum Zwierzaki

świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedz #50 : 2004-09-16, 21:52 »

Kira

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #51 : 2004-09-16, 22:00 »
Rada popros rodzicow o sponsoring ja tu wicej rad udzilac nie bede jesli chcesznapisz do mnie na GG po konkret... 5289288 :)
 nie chce sie juz tu pojawiac w tych tematach  :roll:  nie słuchasz twoja sprawa i twój zwirzak zdziczeje tez to twoja sprawa.. :roll:
Wybór nalezy do ciebie... :roll:
Jesli zmienisz podejscie napisz na PW Żegnam sie  :)
 :D odlatuje z bezsensownych tematów
Zapisane

Arwen

  • Gość
świnka rozetka*-peruwianka
« Odpowiedź #52 : 2004-09-16, 22:04 »
Ja również żegnam... :roll:
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 26 zapytaniami.