Wszystko o Wszystkim > Off Topic

Grzyby...

(1/8) > >>

-Sunny Dk. Elf-:
O jezu. Byłem wczoraj na grzybach... :? . Być na grzybobraniu... Najgorsza rzecz jaka może być  :shock: . Pobudka pobudką, no to wiadomo, jest fajnie kiedy się wstaje o 5:00 - ma się fajnego powera. W lesie, no pierwsza godzina była cool, znalazłem kilka grzybów, ale później już jakoś się nie pokazywały, było zimno jak cholera, mokro itd. Uzbierałem sam, 30 grzybów, 9 robaczywych. A Wy... ? Lubicie takie wyprawy?... :)  :)

Amarae:
Szczerze mówiąc, nigdy nie byłam :P A tak w ogóle, to nie lubie grzybów. Nie chcę nikogo obrażac, więc powiem po prostu - nie smakują mi. Ani marynowane, ani w zupie, ani jako są dodatkiem do dania .. Nie lubię ich też w zupach i na pizzy :] Moja bacia lubi chodzic na grzyby i sprawia jej to przyjemnośc ;p

Veronica:
Ja byłam też wczoraj, ale na takim mini grzybobraniu, i to jeszcze było takie zbieranie przy okazji, jak wracaliśmy z tatą z zamku w Tenczynie, tak gdzies 1 godzine sie idzie z zamku do parkingu przez las, i nazbieralismy troche rydz  :D

eniqa:
ja bylam tydzirn temu ;) zbierac grzyby to nawet lubie ale jesc - dziękuje postoje  :lol:

whiper:
Jeść lubię. Grzybobrań nie lubię.  ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona