Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Rasa kota  (Przeczytany 4762 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
Rasa kota
« Odpowiedź #30 : 2004-10-01, 18:26 »
Podobają mi się tureckie vany,ale dachowce też są kochane.
Jeśli chodzi o kolor sierści to uwielbiam rude,białe albo czarne bez żadnych łatek.
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

Maxim

  • Gość
Rasa kota
« Odpowiedź #31 : 2004-10-03, 11:11 »
Cytat: mleczyk
no tak teraz wszystko jasne zmylila mnie pisownia. Własnie czytalem jakiego zwirku uzywasz, sporo kasy wydajesz na kotka :o . Ja bede mial kotka jutro ok 17  :D na poczatek zamierzam kupic jakis niedrogi zwirek i mam nadzieje ze bedzie ok. Ba najpierw to ja musze kupic jakas kuwete, orientujesz sie Maxim ile takie cudo kosztuje ;)


Zwykłe kuwety nie sa tak bardzo drogie , małe rozmiary w granicach 13 zł, duże kosztują około 35 zł. Mój kot korzysta z kuwety krytej, których cena jest bardzo zróżnicowana w zależnosci od firmy i od sklepu też. Są bardo drogie około 65 zł a na wystawach kotów widziałam też w cenie ponad 100 zł. Mnie udało się nabyć bardzo dużą krytą kuwetę za 45 zł. Poprostu trzeba zrobić rozeznanie w kilku sklepach  :) Natomiast jeżeli chodzi o żwirek to ostatnio doznałam szoku cenowego, bo znalazłam sklep , w którym Cats Best Eko Plus kosztuje 15 zł  :shock: , jest on w tej chwili w promocji ale potem pani zapewniała, że będzie kosztował do 20zł (cena w hipermarkecie to 35 zł ). Muszę zrobić zapas dopóki trwa promocja  :)
Zapisane

Sal

  • Gość
Rasa kota
« Odpowiedź #32 : 2004-10-04, 09:11 »
O rany!!!
Gdzie ty ten sklep znalazłaś???
Możesz mi kupić hurtowo? Bo właśnie odkrywam ten żwirek i póki co tylko cena mnie przeraża...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Rasa kota
« Odpowiedz #32 : 2004-10-04, 09:11 »

weronika

  • Gość
Rasa kota
« Odpowiedź #33 : 2004-10-04, 14:50 »
Bardzo zaciekawiliscie mnie tym zwirkiem  cbe+ . Czy ktos ma moze zdjecie torebeczki z tym zwirkiem? U nas nie moge go znalezc, zastanawiam sie, moze jest tylko kryje sie pod inna nazwa?
Zapisane

kocham_koty

  • Gość
Rasa kota
« Odpowiedź #34 : 2004-10-04, 17:32 »
Mi sie najbardziej maine coony i birmanskie podobaja, ale mam kochanego dachowca i jest najśliczniejszy na świecie!!!! :)
Zapisane

Miao'Lin

  • Gość
Rasa kota
« Odpowiedź #35 : 2004-10-05, 23:27 »
A ja bede w totalnej mniejszosci....

Persy i Egzotyki :)

ML
Zapisane

iwa

  • Gość
Rasa kota
« Odpowiedź #36 : 2004-10-07, 09:06 »
Cytat: agix
ja przepadam za syjamskimi i ragdollami, choć mam je tylko na obrazkach w książce :wink:


 :lol: hehe...a ja szaleje za rosyjskim niebieskim :wink: chcialabym miec takiego i nazwac go borys i gadać sobie po rosyjsku :) poza tym to kocham wszystkie koty,niezależnie od tego,czy jest rasowy,czy nie. a tak wogole to "dachowce" tez maja swoja rase!!!! europejska! poza tym dachowcem moze byc nawet pers!!!!! jak sie go wypusci z domu,zeby sobie latał!
pododbaja mi sie takie kotki,co nie maja futerka,ale nie calkiem,sa pomarszczone.na wystawie byl taki. pani mowila,ze to straszne tulaki,wszedzie chodza za wlascicielem.nawet z ta pania przy wannie siedzi :)
Zapisane

Eli

  • Gość
Rasa kota
« Odpowiedź #37 : 2004-10-07, 12:18 »
hehehe

Cytuj

na wystawie byl taki. pani mowila,ze to straszne tulaki,wszedzie chodza za wlascicielem.nawet z ta pania przy wannie siedzi


to musi być niezłe :lol:

Mi się podobają ogólnie dachowce i persy, ale najbardziej.. to koty RUDE... widziałam ostatnio zdjecie rudego persa..... no niesamowicie przepiękny......
Zapisane

Tofifi

  • Gość
Rasa kota
« Odpowiedź #38 : 2004-10-07, 14:29 »
Mi niezmiennie podobają sie półdługowłose:syberyjskie, norweskie i MC dlatego sama tez mam syberyjską kicie :D

Dużym plusem jest to, że sierść syberyjczyków nie uczula, bo mam uczulenie na sierść kotów dachowców i innych.Choc są równie piękne jak rasowce nie da sie ukryć :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Rasa kota
« Odpowiedz #38 : 2004-10-07, 14:29 »

qrczak

  • Gość
Rasa kota
« Odpowiedź #39 : 2004-10-07, 18:24 »
Cytat: Tofifi
Mi niezmiennie podobają sie półdługowłose:syberyjskie, norweskie i MC dlatego sama tez mam syberyjską kicie :D

Dużym plusem jest to, że sierść syberyjczyków nie uczula, bo mam uczulenie na sierść kotów dachowców i innych.Choc są równie piękne jak rasowce nie da sie ukryć :wink:


Niestety sierść syberyjczyków również uczula.
Poprostu Ciebie nie uczula, ale znam osoby które tego szczęścia nie mają :(
Zapisane

Emilka

  • Gość
Rasa kota
« Odpowiedź #40 : 2004-10-07, 19:18 »
egzotyki i orienty  :wink: (czyli totalny mix)
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
Rasa kota
« Odpowiedź #41 : 2004-10-07, 23:42 »
A ja szaleje za moimi kotami :P  :lol:  Ale oczywiscie kocham wszyskie i kazdy spotkany przezemnie kot jest nalezycie wymiziany i ew. wsparty jadlem lub opieka (oby najmniej takich).
Zapisane

Kira

  • Gość
Rasa kota
« Odpowiedź #42 : 2004-10-09, 09:33 »
MAINE COON  
RAGDOLL
SYBERYJSKI
SYJAMSKI
 Mam sama krzyzówke  perskiego z birmańskim :)  ale  kotki sa super wszystkie i chciała bym jakiegos przygarnąć :)
Zapisane

*Pamela*

  • Gość
Rasa kota
« Odpowiedź #43 : 2004-10-09, 14:01 »
Cytat: Samanta12
Wszystkie koty są wspaniałe....Ale najbardziej lubie dachowce,potem rosyjskie niebieskie a jeszcze  potem syjamskie.....
Wszystkie kolorki kocurków są cudowne ale najnaj białe,czarne,rude i szare...

*Pamela* wedłóg ciebie rasowe koty/psy (i inne zwierzaki) są lepsze ponieważ??
[/color]
ponieważ są ładniejsze a ja wole (koty) a psy kocham wszystkie ale wole rasowe:d
oka jak chcecie to powiemmwam za co nie lubie kotów . Jeden z nich tak odrapał mojego pieska(Carmela) , że msiał mieć gips
Zapisane

Olka1992

  • Gość
Rasa kota
« Odpowiedź #44 : 2004-10-09, 14:19 »
Ładniejsze? :roll:  Ja mam 9 dachowców i w życiu nie zamieniłabym ich na żadnego rasowego. A niektóre koty rasowe (jak np. sfinks) ti straszne dziwacta obarczone wieloma chorobami genetycznymi. W.g. mnie dachowce są równie piękne (a czasem nawet piękniejsze) niż koty rasowe. A jeśli nie lubisz kotów to po co tu zaglądasz? A samo wyjaśnienie, że ich nie lubisz bo podrapały ci psa jest całkowicie niedorzeczne. Nie zdziw się, że kot przestraszył się większego od niego psa i zaatakował- to było działanie obronne.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Rasa kota
« Odpowiedz #44 : 2004-10-09, 14:19 »

*Pamela*

  • Gość
Rasa kota
« Odpowiedź #45 : 2004-10-09, 14:49 »
ten kot był większy a zaatakował mojego szczeniaczka
Zapisane

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Rasa kota
« Odpowiedź #46 : 2004-10-09, 15:02 »
Kot sam z siebie napewno nie żóciłby się na psa, chyba najwyrzej gdyby miał wściekliznę, ale wątpię w to...

Olka1992

  • Gość
Rasa kota
« Odpowiedź #47 : 2004-10-09, 16:12 »
Gdyby miał wścieklizne to ta pewnie przeszła by już na jej psa. A poza tym (tak jak mówił Taigan) koty nie rzucają się bez powodu na psy
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Rasa kota
« Odpowiedź #48 : 2004-10-09, 16:36 »
Pamela, a co by było gdyby Ciebie nikt nie lubił bo np. masz wiele znacznie ładniejszych od siebie koleżanek a sama nie grzeszysz urodą? (przykład) :| A zresztą jak masz takie podejście do zwierząt to nie mamy o czym gadać... :?
Zapisane

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Rasa kota
« Odpowiedź #49 : 2004-10-09, 17:12 »
Cytat: Olka1992
Gdyby miał wścieklizne to ta pewnie przeszła by już na jej psa. A poza tym (tak jak mówił Taigan) koty nie rzucają się bez powodu na psy


Wiadomo że wścieklizna przeszłaby na psa dlatego wątpie w to ;)
P.S.- "tak jak mówił Taigan" poprawka- tak jak mówiłA  :P

*RivenA*

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2649
  • *____*
Rasa kota
« Odpowiedź #50 : 2004-10-09, 17:52 »
koty jednej rasy są takie same....a  dachowe sa najróżniejsze*
koty bez powodu nie rzucają* się na psy...
może twój pies czymś zdenerwował kota..??
Mój kot "walczy,, z Miksusiem i moja psinka miała kilka zadrapań ale i tak lubie koty....
Przecierz rana wkońcu się zagoi
udrapanie to nie powód by nie lubić kotów i innych zwierzaków
Zapisane
"Gdy coś będzie nie tak, nie martw się -ja jedynie podpalę Twój stos."


ciasteczek ^_^

Forum Zwierzaki

Rasa kota
« Odpowiedz #50 : 2004-10-09, 17:52 »

Olka1992

  • Gość
Rasa kota
« Odpowiedź #51 : 2004-10-09, 17:55 »
Oj, przepraszam Taigan, nie zauważyłam znaczka przy nicku :oops: . Ale już poprawiłam
Zapisane

*Pamela*

  • Gość
Rasa kota
« Odpowiedź #52 : 2004-10-09, 17:56 »
tylko go zaatakował że Carmel koło niego przeszedł i co mu zrobił? No nic nie może chodzić?
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Rasa kota
« Odpowiedź #53 : 2004-10-09, 18:00 »
Ja tam najbardziej lubei dachowce kiedys nawet nie wiedzialam ze sa koty rasowe :lol: to bylo jakies 1 rok temu :?

*Pamela*

  • Gość
Rasa kota
« Odpowiedź #54 : 2004-10-09, 18:02 »
nie mam nic do dachowców ale WOLE RASOWE BO SĄ ŁADNIEJSZE.....
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Rasa kota
« Odpowiedź #55 : 2004-10-09, 18:03 »
Pamela sluchaj Czemu wolisz rasowce?? bo sa ladniejsze a dochowce brzydkie

halina

  • Gość
Rasa kota
« Odpowiedź #56 : 2004-10-09, 18:06 »
Cytat: *Pamela*
Możecie mi to wytłumaczyć.....jak można lubić dachowe? lepsze są rasowe(przynajmniej dla mnie)


A mozesz mi wytłumaczyc po co piszesz takie glupoty na forum? :?:
Zapisane

Olka1992

  • Gość
Rasa kota
« Odpowiedź #57 : 2004-10-09, 18:51 »
Cytat: *Pamela*
nie mam nic do dachowców ale WOLE RASOWE BO SĄ ŁADNIEJSZE.....


Dziewczyno czy dla ciebie tylko wygląd jest ważny? Bo my kochamy dachowce za ich CHARAKTER (wygląd też, ale jest mniej ważny). Ja w dachowcach cenię ich różnorodność każdy jest inny. A u rasowców nie ma różnych charakterów, ponieważ są one ustalane przez rasę! A nienawidzenie kotów dlatego,że jeden z nich zaatakował twojego kota świadczy tylko o tym, że nie rozumiesz kociej psychiki. Pies i kot posługują się zupełnie innymi językami. NP. u psa merdanie ogonem oznacz zadowolenie i przyjacielskie zamiary. Ten sam gest u kotów oznacza zamiar polowania i agresywne zamiary. Więc jeśli twój pies podleciał do tego kota machając ogonem to kot (zwłaszcza jeśli nie miał wcześniej kontaku z innymi psami) odebrał to jako atak więc jasne jest, że chciał się bronić. A teraz powtórzę pytanie z psów: Ile ty masz lat?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Rasa kota
« Odpowiedz #57 : 2004-10-09, 18:51 »

myszka

  • Gość
Rasa kota
« Odpowiedź #58 : 2004-10-09, 18:59 »
Dajcie sobie siana i tyle... ten wątek nie prowadzi do niczego poza bzdurzeniem jednej osoby i jałowym wciąganiem w to reszty. Zamykam.
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.074 sekund z 27 zapytaniami.