Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 138 139 [140] 141 142 ... 237   Do dołu

Autor Wątek: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się  (Przeczytany 374811 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4170 : 2005-07-04, 19:57 »
Ja przed chwilą wróciłam z działki i Alfeczka bawiła się stara piłką! Strasznie ja szarpała i wogóle śmiesznie z nia wyglądała...szturchała ja nosem, szczekała na nią...hehe.

Zrobiłam sobie końcówki czerwone (z tyłu głowy) i pasemka czerwone na główce.
Zapisane

Staffka

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4171 : 2005-07-04, 21:07 »
Ariva fajnie! a jak tam reakcja taty?

A my juz z lasqu wracamy :)
Fajnie bylo!
Tayson gonil zajaczki!
bylo ich tam mnóstwo! ojj biedactwa tak sie wystraszyly Taysona i Tayry i cale stado zaczelo
uciekac a psiaki w pogon za nimi, no a ja za psiakami :lol:
Dzis psiaki sie niezle naganialy ;)
teraz jedziemy do domu, jestem juz troche zmenczona, ;)
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4172 : 2005-07-04, 21:16 »
Ja musiałabym jechac nad morze 12 godzin :P
Jaka reakcja taty? Na początku nie zauwaźył że mam troche inny kolor włosów...no a potem powiedział że jestem siostrą Michała Wiśniewskiego...hahahaha
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #4172 : 2005-07-04, 21:16 »

Staffka

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4173 : 2005-07-04, 21:19 »
heheeh no to niezle! :lol:
Ja jak zcielam moje wloski a mialam dosyc dlugi ebo do pasa a scielam do ramion
a tato zawsze wolal wloski dlugie i jak scielam to niewiedzialam
jaka bendzie reakcja :?
Przyszedl z pracy a ja siedzialam na fotelu przez ponad 2 godziny bo nie chcialam
zeby zobaczyl :lol:
no ale wkoncu z fotela wstac musialam :P
a on takie galy :shock:
pokiwal glowa i powiedzial ehh zalowac bendziesz.
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4174 : 2005-07-04, 21:23 »
No to mój tata chodzil przez 15 minut po domu, mijał mnie i patrzył się na mnie i dopiero po tych 15 minutach zapytał sie czy ja farbowałam włosy...
Zapisane

Staffka

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4175 : 2005-07-04, 21:25 »
heheh,
to sa wlasnie mezczyzni! :lol:
Zapisane

Wilczurek

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4176 : 2005-07-04, 21:38 »
Hehe, Ariva, czekam na focie :P Ja zaraz dodam kilka moich bo mi się zmniejszać zachciało  :lol:
Zapisane

Staffka

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4177 : 2005-07-04, 21:39 »
dawaj woczurku dawaj!
ja jak do domqu dojade to tez moze cos wkleje ;)
Zapisane

Wilczurek

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4178 : 2005-07-04, 21:43 »




resztę dodam w albumie :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #4178 : 2005-07-04, 21:43 »

Amstaffka

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4179 : 2005-07-04, 21:47 »
Witam wszystkich-ale sie za wami steskniłam.Moj komp jest zepsuty,totalnie zawirusowany.Dzisiaj kozystam z kompa szwagra.Troszke sie u mnie zmieniło.Pamietacie jak wam pisałam o suni ktora mam zawiesc do Kielc?,otórz samochod nawalił a sunia została z nami.ma 6 lat i jest strasznie zaniedbana-ma grzyba na uszach,z głodu powieki sie jej wywinely do srodka i oczy ropieją,czeka ja operacja.Ale to dopiero jak urodzi i wykarmi szczenieta bo za jakis tydzien beda małe amstaffki!!!Sunia ma metryke i wabi sie ELLI.wiecej o niej i foty jak tylko zrobie kompa.Bidna co cieczke miala szczeniaki.Jest przekochana.Oprocz tego mamy 4 miesieczna tchorzofretke-Chojraka.Cyrk w domu że szok.
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4180 : 2005-07-04, 21:48 »
Ale lasencja z Ciebie Madziuuuuuuu :)

Amstaffko, z jekiej hodowli jest suczka? Masz jej foty? A tak po za tym to cześć :)
Zapisane

Amstaffka

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4181 : 2005-07-04, 22:16 »
Sunia ma przydomek TOREDO a jej rodzice z hodowli ZŁOTY KANION
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4182 : 2005-07-04, 22:21 »
A co sie właściwie stało że suczka jest w tak opłakanym stanie?
Zapisane

Amstaffka

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4183 : 2005-07-04, 22:24 »
Ludzie którzy ja kupili co pół roku ja dopuszczali i nie dbali o nią,wiesz sunia cale zycie w kojcu i jak najtanszym kosztem fabryka szczeniąt.Moj maz wariat chce tam jechac i zabracim nowa sunie,ktora czeka ten sam los.
Zapisane

Wilczurek

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4184 : 2005-07-04, 22:29 »
Nieciekawa historia.. :( I niestety niejedyna... Może skontaktować się z TOZem? Chociaż... co oni poradzą.. :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #4184 : 2005-07-04, 22:29 »

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4185 : 2005-07-04, 22:30 »
Ja zadzwoniołabym do najbliższego ZK...
Zapisane

Staffka

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4186 : 2005-07-04, 23:16 »
A ja juz w domqu jestem! :)
zmenczona strasznie! ale szczesliwa :)

Ojj ta sunia biedactwo!
ze tacy ludzie na swiecie istnieja! :grr:

Wilczurku siupel fotecki! masz fajniusie wlosqi! :)
Zapisane

zaba14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3749
  • Mikuś na zawsze w pamięci [*] 27.05.08
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4187 : 2005-07-04, 23:29 »
Wtam :-)
Wiekszosc z was pewnie mnie nie kojazy, zostalam ściągnieta tu przez Wilczurke :*  poniewaz tak jak i ona hm.. uwielbiam bullowate ;)

teraz sie pozegnam i mykam spac, kolorowych snow :)
Zapisane
Możemy ocenić serce człowieka po tym, jak traktuje zwierzęta- Immanuel Kant

Staffka

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4188 : 2005-07-05, 00:00 »
ahaa Ariva mialam sie juz jakis czas temu zapytac!
a teraz jak sie do luzeczka polozylam to sobie przypomnialam :P
a wienc wstalam zeby zapytac bo znów zapomne :lol:

Masz jakies aktualne foteczki szczeniaków?
chentnie ogladne ich mordecki! :P
Zapisane

Wilczurek

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4189 : 2005-07-05, 09:46 »
Witaj Żaba ;) Teraz będziemy tak siebie jeden przez drugiego zapraszać :lol:
Zapisane

k_lap

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4190 : 2005-07-05, 09:48 »
Jak czytam o tej suni to płakać mi się chce. Wiem już, zwłaszcza od wczoraj w nocy że ludzie to potwory. Czasami wstydzę się, że należę do gatunku jakim jest człowiek. Sama nie wierzę że tak się to skończyło... całe ręce mi się trzesą, nie mogę trafić w klawiaturę... ale od początku...

Wczoraj wieczorem koleżanka, która z nami mieszka poszła do sklepu, wzięła na spacer ROCKUSIA. Przywiązała go do słupka obok i dosłownie na 20 sekund weszła do sklepu. Widziała go jednak przez witrynę. Kiedy zobaczyła przy nim ludzi, zostawiła wszystko i wybiegła. Zobaczyła odjeżdżający z piskiem samochód i po Rockym zostało wspomnienie, nawet przy tej prędkości nie odczytała tablic rejestracyjnych. Cała "akcja" trwała może 5 sekund. Od razu powiadomiliśmy wszelkie możliwe oddziały policji, jeździliśmy i biegaliśmy po okolicy, pytaliśmy wszystkich, krzycząc za ROCKY`m, ale nic... straciłam nadzieję. Uwierzcie, że ból, żal, płacz i strach były nie do opisania... Po 2 godzinach bezskutecznych poszukiwań poszliśmy do domu wydrukować masę plakatów z jego fotką i pobiegliśmy za chwilę je rozwiesić. W drodze do sklepu pod którym został skradziony ROCKY usłyszeliśmy szczekanie psów. Rozdzieliliśmy się na 2 strony budynku, zza którego dochodziło szczekanie... Adam z Olą pobiegli z jednej strony, ja przez krzaki obiegałam budynek z prawej. Zanim przebiegłam ten odcinek usłyszałam pisk i płacz Oli oraz krzyk Adama, wiedziałam że to ROCKuś !!! Klęknełam na żwirze, nie myśląc, że z kolan leci mi krew i zaczęłam płakać. Za chwilkę ROCKY był w moich objęciach. Najprawdopodobniej bronił się przed tymi debilami i wyrzucili go z auta, albo właśnie był zbyt łagodny jak to ROCKuś i stwierdzili że do walk się nie nadaje... Wracał biedny sam do domu, cały się trząsł ze strachu, chciało mu się strasznie pić. Na szczęście nie ma żadnych pogryzień, ani ran. Jedyny ubytek to przecięta smycz. Wyobraźcie sobie, że on teraz leży obok mnie !!!!!!!!!! Jest przy mnie !!!!!!!! To jest istny cud !!! Już nigdy nie puszczę go od siebie dalej niż na 10 metrów !!! Jakie to przeznaczenie, że akurat tam najpierw poszliśmy rozwiesić plakaty !!! Tam gdzie on stał !!! Przecież mogliśmy pójść w całkiem innym kierunku !!!
Pierwsze co zrobiłam po tym jak go wyściskałam, poszłam do sklepu po kubek wody i dałam mu pić, wypił na raz cały kubek. Mój mały ROCKuś... za kilka dni kończy roczek, aż się boję pomyśleć co by było gdybym go nie znalazła...
Błagam, pamiętajcie że nawet w najbardziej kontrolowanej sytuacji te potwory grasują na psiaki. W tych czasach to nie psiaki nas mają bronić tylko my musimy je chronić przed ludźmi !!! NIESTETY !!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #4190 : 2005-07-05, 09:48 »

zaba14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3749
  • Mikuś na zawsze w pamięci [*] 27.05.08
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4191 : 2005-07-05, 09:57 »
k_lap w pewnym sensie potrafie wyobrazic sobie Twoja sytuacje, bo moj pies tez zaginal (ale to nie przez ludzi) w centrum miasta (a my mieszkamy na obrzezach Zabrza) to byl prawdziwy horror, placz, poszukiwania, ale gdy urwal sie slad, nie wiedzialam co mam juz robic, widzialamto czarno, malutki piesek w tak duzym miescie nie znajacy drogi do domu, moze tylko tyle co z za szyby samochodu. Wrocilam do domu a on lezal pod blokiem caly zdyszany, moj malenki skarb...

Ciesze sie, ze to wlsnie sie tak skonczylo, byc moze Rocki pokazal im swoje zabki i nie potrafili go ulozyc w samochodzie... mądry pies !! oby jak najmniej osob musialo przezywac takie sytuacje...
Zapisane
Możemy ocenić serce człowieka po tym, jak traktuje zwierzęta- Immanuel Kant

Wilczurek

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4192 : 2005-07-05, 09:59 »
k_lap miałaś wielkie, wielkie szczęście!!!  ilu właścicieli w taki właśnie sposób straciło psiaki :(    
Zapisane

zaba14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3749
  • Mikuś na zawsze w pamięci [*] 27.05.08
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4193 : 2005-07-05, 10:04 »
k_lap miałaś wielkie, wielkie szczęście!!!  ilu właścicieli w taki właśnie sposób straciło psiaki :(   
dokladnie, ale tak najczesciej koncza rasy modne :( a amstafy nadal do nich naleza :(
Zapisane
Możemy ocenić serce człowieka po tym, jak traktuje zwierzęta- Immanuel Kant

k_lap

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4194 : 2005-07-05, 10:08 »
Dodam jeszcze, że na naszą policję nie ma co liczyć... oni potrafią zabijać niewinną młodzież na Juwenaliach w Łodzi, ale moim zgłoszeniem psa się nie przejeli. Przysłali jeden radiowóz i powiedzieli że jeżdżące patrole w okolicy będą się rozglądać. Gówno !!!!!!!!!!!! 2 godziny tam biegaliśmy, szukaliśmy i żadno z nas nie zauważyło ani jednego samochodu policyjnego w okolicy, ani jednego patrolu !!! Nic !!! Po prostu gnoje poszły spać !!! A jak zadzwoniliśmy jeszcze raz na policję z pytaniem czy już coś zrobili w naszej sprawie, jakiś pan zaspanym głosem powiedział, że tak, że napisali natatkę... Nie chcę tu pisać jak przeklinałam na niego i jego gównianą policję. Po znalezieniu ROCKY`ego nie podarowałam mu... zadzwoniłam tam i powiedziałam: "Przepraszam, że pana budzę podczas nocnej służby, ale chciałam powiedzieć że Wasza skuteczność działania jak w każdym innym miejscu jest taka sama - nic nie robicie, pies chodził od godziny po ul.Grabiszyńskiej i żaden z tych wielu patroli, które miały tu jeździć nie zobaczył go ? Bardzo żałuję, że my jako podatnicy musimy takich darmozjadów jak policja utrzymywać. Życzę miłych snów w trakcie dalszej dzisiejszej służby"

P.S. Co do szczęścia.... szczęście to mało powiedziane !!! To był cud !!! Zobaczcie na Xandi, nadal się nie znalazła, tak samo wiele innych AST i TTB. Mój ROCKY wrócił do mnie po 3h, najdłuższych w moim życiu i najbardziej bolesnych, ale wrócił !!! Do tej pory siedzę na łóżku i nie mogę przestać płakać, nie wierzę że on jest, że tak jak codziennie chodzi za mną do ubikacji, do pokoju, do piwnicy... po prostu krok w krok. Nie zdarza mu się odejść ode mnie dalej niż na 5 metrów, zawsze jest obok, już prawie od roku !!!
« Ostatnia zmiana: 2005-07-05, 10:12 autor k_lap »
Zapisane

Wilczurek

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4195 : 2005-07-05, 10:14 »
Modne i te, z których można mieć użytek :| Walki psów itp... A choćby kukiełkę na której by ich psy mogły ćwiczyć... Ale widać Rocky niechciał się uspokoić w samochodzie więc się go pozbyli... I pojechali szukać innej ofiary...
Nieraz mnie coś bierze jak widzę pod supermarketami przywiązane psy... Że ludzie się nieboją! I przy takich sklepach nie  ma się wglądu na psiaka nawet :(
A co do policji to yhh :(  Co oni się mają przejmować, że komuś jakiegoś "kundla" (w ich przekonaniu :| ) ukradli... Przecież trzeba się wyspać :|
Zapisane

k_lap

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4196 : 2005-07-05, 10:35 »
Właśnie Wilczurek, tak działa nasza policja - tzn. poza spaniem na nocnych dyżurach nie robi praktycznie nic...

A co do ludzi zostawiających psiaka pod supermarketem, nawet go nie widzących to też mnie ciarki przechodzą. W życiu nie zostawiłabym tak ROCKY`ego. Chociaż mam też nauczkę, że nawet w sklepie z którego będę go widzieć, nawet na 5 minut nie przywiążę go na zewnątrz !!! Zawsze będę go pilnować jak oczka w głowie !!!
Mój malutki misiu był wczoraj tak padnięty, wystraszony i zmęczony, że od godziny 3:30 w nocy (o tej godzinie przyszliśmy do domu z nim) śpi do teraz. Wstał tylko na spacerek, pobawiliśmy się chwilkę piłeczkami, ale za moment on położył się dalej spać. Musi wypocząć, w końcu tyle wczoraj przeszedł...
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4197 : 2005-07-05, 10:43 »
Na szczeście wszystko dobrze się skończyło. A na nasza policje jak zawsze nie można liczyć...co za ludzie. A co do Xandi to Pani Kasia ma jakies podejrzenia kto ją ukradł...może i ta historia będzia miała dobre zakończenie.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #4197 : 2005-07-05, 10:43 »

k_lap

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4198 : 2005-07-05, 11:26 »
Oby... życzę jej tego z całego serca, wiem już co ona czuje...
Tylko że ja chyba nie przeżyłabym tyle dni bez ROCKY`ego !!!!!!!! Na szczęście mój skarb jest obok mnie !!!
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4199 : 2005-07-05, 11:27 »
I pomyslcie że codziennie zdarzają sie takie przypadkie jak te z udziałem ROCKY'ego czy XANDI...
Zapisane
Strony: 1 ... 138 139 [140] 141 142 ... 237   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.182 sekund z 28 zapytaniami.