Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 196 197 [198] 199 200 ... 237   Do dołu

Autor Wątek: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się  (Przeczytany 375130 razy)

0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Amstaffka

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5910 : 2006-01-22, 21:21 »
gryzł sie z psem,byl taki wsciekły ze przy rozdzielaniu odwinał sie,i trafił na moja twarz.Pewnie poczul ze to ja bo inaczej to mysle ze nie mialabym polowy policzka...
Zapisane

*Pit_Bullcia*

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5911 : 2006-01-23, 12:10 »
u Amstaffko to musiało nieźle boleć.
Mój pies przez przypadek mnie chapnął za rękę bo źle trzymałam gryzak,nie zdąrzyłam go powiesić,a pies był lekko przywiązany na długiej smyczy.Nic mi się nie stało tylko została mała blizna na dłoni.
Pozdrawiam.


Data wysłania: 2006-01-23, 12:09
Mam pytanie do Amstaffki:
Gdzie kopiowałaś uszy Bronxowi?
Albo ktoś z Was zna dobrego weta w Lublinie,który podejmnie się kopiowania uszu Amstaffowi?
Zapisane

magia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 853
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5912 : 2006-01-23, 12:48 »
To ja wiecznie jestem podrapana i posiniaczona :) one się tłuką i ich nie boli to chyba wychodzą z założenia że mnie tez bolec nie będzie :D
Zapisane
sorki za błędy...
www.gangolsena.za.pl

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #5912 : 2006-01-23, 12:48 »

Amstaffka

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5913 : 2006-01-23, 14:24 »
Pit bullcia odezwe sie do ciebie na gg
Zapisane

*Pit_Bullcia*

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5914 : 2006-01-23, 14:50 »
Amstaffa dzięki za info.
Raczej na pierwsze odrobaczenia i szczepienia to pojedziemy do tego weta,którego nampoleciłaś.
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5915 : 2006-01-23, 17:40 »
Pitbullcia, a masz już wybraną hodowle, kiedy będzą szczeniaki?
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

*Pit_Bullcia*

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5916 : 2006-01-25, 08:25 »
Ale tu cicho.
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5917 : 2006-01-25, 15:12 »
Bardzo cicho, szkoda że Ariva ostatnio żadko na forum wchodzi i nie relacjonuje co słychać u szczeniaczków, żednych fotek nie wstawia.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Fido

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 350
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5918 : 2006-01-25, 19:21 »
pit bulciu tak sie chwalisz itd. ale może lepiej abyś już tego pieska kupiła a później możesz nam mówić o dlaszych planach, bo troszke dziwnie zmieniasz decyzje: z pita na asta i nawet nie mówisz z jakiej hodowli chcesz pieska: teraz szybko można psa(szczeniaka) znaleść z rodowodem i nawet z doskonałej hodowli i pieska od czasu zastanowienia się można kupić po kilku dniach bez problemowo.


Data wysłania: 2006-01-25, 17:36
http://www.zwierzaki.org/index.php/topic,14130.5520.html


Czyżby gerwia nas oszukała, nie odzywa się, nie wstawia fotek, itd. a na allegro znalazłem to: prosze porównać fotki które wstawiała.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=83308942

A mówiła że 4 szczeniaki idą do znajomych i że nie będzie ich sprzedawać.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #5918 : 2006-01-25, 19:21 »

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5919 : 2006-01-26, 12:08 »
Fido, tak bywa jak ktoś najpierw coś robi, a potem myśli (albo wcale nie mysli) i na dodatek nie umie przyznać się do błędu.
Tacy ludzie uważają się za miłosników psów, a są wielkimi egoistami myślącymi tylko o sobie, bo przecież jak to fajnie mieć malutkie szczeniaczki w domu, mozna się z nii bawić i sa takie rozkoszne - sama przyjemnosć.
Tylko dlaczego nie myśli się w takich przypadkach o matce szczeniaków, jak ona się męczy, nawet naraża swoje zdrowie i zycie, jak cierpi przy porodzie, przy wykarmianiu szczeniaków, o tym mało kto myśli.
Ile też krzywdy wyząsza się psom niechcianym, porzuconym, w schroniskach - o tym też nikt nie myśli.
Niedawno znajoma na innym forum pisała, że ma w domu cały miot 2 miesięcznych amstaffów (matka z rod. ojciec bez). Facet chciał troche zarobić, ale szczeniaków nie sprzedał, więc wszystkie oddał. Dobrze chociaż, że maluchy trafiły w dobre ręce, a dalej pójda do odpowiedzialnych ludzi, będą wysterylizowane i wykastrowane.

Zastanawia mnie też fakt, dlaczego Gerwia ma suke z rodowodem, chyba tylko dlatego, zeby szpanować jakiego to ma super psa, bo napewno nie dlatego żeby miec czystorasowego psa - bo wtedy nie produkowałaby kundelków. A może miała nadzieję, ze w ten sposób łatwiej sprzeda szczeniaki i więcej kasy zarobi.

Przeraża mnie to co sie obecnie dzieje w rasie. Wiekszosć psów jest bez rodowodów, powoli też trudno rozróżnić czy pies jest astem, czy jakims wielorasowym mixem. Coraz częściej czyta się ogloszenia o szczeniakach: matka-AST, ojciec-nieznany. Szczeniaki są podobne do ast, dorastają na psy "prawie" rasowe, kolejne pokolenie szczeniaków po "rasowych bezrodowodu" amastaffach - wielka niespodzianka: szczeniaki są "owczarkami niemieckimi". To samo przecież jest z rottweilerami, labkami i goldenami - kazdą modną rasą.


Data wysłania: 2006-01-26, 10:34
Fido, tak mnie tym zdenerwowałeś, ze za bardzo się rozpisałam i uciekł mi pociąg (w taka pogodę zazwyczaj przyjeżdzały spożnione, więc się nie spieszyłam :lol:), a mam dzisiaj egzamin i chciałam być wcześniej, zeby sobie z kimś powtórzyć materiał. Jam następny pociąg się spóźni to nie zdążę :(
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

metaxa

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5920 : 2006-01-26, 18:11 »
Hejka to ja Pit_Bullcia
nie mogłam się zalogować.
Fido po Ja się nie chwa
Zapisane

Amstaffka

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5921 : 2006-01-26, 18:19 »
Kasiu dlaczego niebieskie zamkniete?
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5922 : 2006-01-26, 19:15 »
Amstaffka, nie mam pojęcia, wczoraj jeszcze było normalnie otwarte, a dzisiaj nie zaglądałam, bo nie mam za dużo czasu. Może to jakaś chwilowa awaria, może przekroczony limit transferu - to już zresztą norma od dłuższego czasu i żeby forum działało trzeba więcej płacić.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5923 : 2006-01-26, 20:11 »




Zapisane

Amstaffka

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5924 : 2006-01-26, 20:28 »
Ariva szczeniaki sa przecudne,miodzio.Zreszta u twoich suczek to normalka.Gdybym miala w domu takie slodziaki to bym je caly czas przytulala :)
Powiem szczerze ze jeszcze zadne szczenieta nie rozczulily mnie tak jak wlasnie wszystkie z waszej hodowli.Zazdroszcze!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #5924 : 2006-01-26, 20:28 »

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5925 : 2006-01-26, 20:48 »
Amstaffko, dzięki za miły komentarz :)
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5926 : 2006-01-26, 21:45 »
Ariva, w końcu zaspokoiłaś moją ciekawość i widzę jak już urosły. :D
One są przekochane, dawno nie odladałam takich rozkosznych szczeniaczków. Pierwsza fotka jest niesamowita, takie 2 malutie paszteciki. A Caya na przedostatniej fotce wyglada bardzo śmiesznie (ale to u szczeniaków normalne). Łapki ma nieproporcjonalnie krótkie i brzuchol taki grubiutki.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Fido

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 350
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5927 : 2006-01-26, 23:40 »
Świetne szczeniaki super kulki :), no i co kasiu zdążyłaś widzisz dlatego gerwia sie nie odzywa.
Zapisane

metaxa

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5928 : 2006-01-27, 09:37 »
Arivko śliczne szczeniaczki!
Kasiu jak ręka i zdrowie Raptusa?
Znowu nie mogę się zalogować na *Pit_Bullcia*
Gerwia chyba już nie chcę siedzieć na FZ :P
Pozdrawiam! :)
Zapisane

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5929 : 2006-01-27, 10:24 »
One są przekochane, dawno nie odladałam takich rozkosznych szczeniaczków. Pierwsza fotka jest niesamowita, takie 2 malutie paszteciki.

Jakie słodziuśkie dwa "bziuśki" :kocham:
Ariva Amstaffka ma rację-jak ty możesz wytrzymać nie tuląc ich cały czas? :P
POzdrawiam serdecznie!!

PS> Gerwia siedzi na forum o agility- jest moderatorką ;)
Zapisane

metaxa

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5930 : 2006-01-27, 14:06 »
to prawda!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #5930 : 2006-01-27, 14:06 »

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5931 : 2006-01-27, 14:46 »
Fido, na egzamin zdażyłam, ale nie zdążyłam zrobić sciągi do końca. :P
Gerwia pewnie miała nadzieję, ze na forum wszyscy będą się zachwycać jej szczeniakami i zazdrościć. Jak zobaczyła, ze jest inaczej, szybko sie zmyła z forum.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

metaxa

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5932 : 2006-01-27, 21:36 »
W listopadzie zrobiłam sobię dziarę(potwór z bazooką)250zł
a kilka dni temu smoka(czarny)200zł.Oczywiście w salonie.
Kasiu masz rację co do Gerwi.
Pozdrawiam.
Zapisane

Fido

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 350
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5933 : 2006-01-28, 00:12 »
Wieszale kasiu my się zachwycaliśmy wsumei ale ona nic o nich nie opowiadała i tylko cośtam pisała ale no nic plakaćto ja nie bede :]
(taki ze mnie wredny ch...j )

Te szczeniaki są śmieszne ale po co ludzie oszukują bo ja bym was nie oszukał tylko bym powiedział że chcialem i tyle, tylko by bylo troszke krytyki od was i szybko bym szukal domków dla piesków ale nei każdy ma takie poglada jak ja .
« Ostatnia zmiana: 2006-01-28, 00:14 autor Fido »
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5934 : 2006-01-28, 12:47 »
Fido, ja tak samo, miałam kiedyś suke bez rodowodu i tez ona miała mieś szczeniaki. Nie kazdy od zawsze wie, ze nie malezy rozmnażać psów bez rodowodu. W moim przypadku  (pewnie w przypadku Gerwi też) to rodzice chcieli, żeby urodziły się szczeniaki, bo przecież kilkunastoletnia osoba nie może decydować o tych sprawach (no chyba że ktoś jest tak głupi, ze wyjdzie z uczką z cieczką i zostanie pokryta przypadkowo spotkanym psem). Ja nie mialam nic do powiedzienia (bo po prostu się nie znałam), a nawet cieszyłam się, ze będę miała śliczne szczeniaczki. tylko moja Figa okazała sie najmądrzejsza i nie dopuściła do siebie żadnego psa. :D Po 2 psóbach rodzice dali sobie spokój ze szczeniakami.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Fido

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 350
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5935 : 2006-01-28, 15:06 »
No i bardzo mądra sunia :), moja nika jest na szczęście wysterelizowana: a jeśli chcecie zobaczyć fotke to prosze tutaj:

Podpalany pysk: uszka, śmieszne uszka :) itd.

http://www.zwierzaki.org/index.php/topic,26366.0.html

Zdjęcie jeszcze ze schroniska i widać że jest niedożywiona i że ma bródną sierść.
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5936 : 2006-01-28, 19:46 »
Ja uważam, ze każda suczka powina być wysterylizowana, suki hodowlane po kilku miotach też, bo przecież to jest dla jej zdrowia.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Fido

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 350
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5937 : 2006-01-28, 22:14 »
Arivko jesteś moją zbawicielką, wcześniej moji rodzice byli jużprzekonani na bulteriera i gdy wybudujemy dom(już się buduje) to będe mial następnego psa bądź następne 2 psy, to moja mam nie przepadała nigdy za stafikami i amstafami uważa że te psy sągroźne i tyle i sięich boi a tym bardziej nie lubi pitbulli ale widze że zaczynają się jak najbardziej podobać stafiki w szczególności Twoje szczeniaki a ja jej jeszcze dopowiadam że nika tez jest ze staforda(troszke jest podobana i ma taki sam charakter- gadałem z arivą o wpsólnych cechac tych psów i nika je przejawia) więc może kiedyś będe mógl mieć albo stafika albo bullteriera.

Nie to żebym pisał: bo wiele osób pisze a się później rozmyśla: ale jestem dobrej nadzieji.

A wogóle się jeszcze zastanawiam nad Owczarkiem Środkowo-Azjatyckim: piękne psy ale nie można miećwszystkiego ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #5937 : 2006-01-28, 22:14 »

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5938 : 2006-01-29, 14:57 »
Fido, najwazniejsze to dobrze się przygotować na nowego członka rodziny, a przez ten czas bedziesz miał okazje lepiej poznac te rasy i zdecydować się na którąś z nich.
Ja zawsze zostane wierna AST, ale chciałabym mieć też innego bullowatego. Ze wzgledu na moją rodzinę, raczej byłby to staffik, bo wszyscy uważają bulle za grube prosiaki (nie wiem dlaczego :lol:). To takie plany na daleką przyszłosć, bo na razie mam Raptusa i on mi musi wystarczyć :D
Owczarki środkowo-azjatyckie jakos nie zachwycają mnie, ani z wyglądu (z takich olbrzymów wolałabym nowofunlanda albo pirenejczyka). Z charakteru też mi nie pasuje - wole psy przywiązane do człowieka, które lubią pracować z właścicielam, a nie są takie samodzielne i niezalezne. To taka moja refleksja, oczywiscie kazdy może mieć swoje zdanie. :wink:
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Fido

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 350
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5939 : 2006-01-29, 22:01 »
azjaty są piękne :P a wogóle podobają mi się jeszcze file brasiliero i mastify tybetańskie a no i jeszcze chichuahua :D
Zapisane

Strony: 1 ... 196 197 [198] 199 200 ... 237   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 28 zapytaniami.