Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 202 203 [204] 205 206 ... 237   Do dołu

Autor Wątek: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się  (Przeczytany 374884 razy)

0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

magia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 853
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6090 : 2006-02-27, 15:55 »
metaxa ja już też nie mogę tego czytać. Ja nie wiem poco w ogóle jest ci ten pies. Żebyś mogła powiedzieć ze masz pita? Łańcuchy, budy, działka i od razu plany na 2 psy jak nawet jeszcze jednego nie masz. Co ciężki łańcuch szczeniakowi założysz?
Zapisane
sorki za błędy...
www.gangolsena.za.pl

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6091 : 2006-02-27, 17:05 »
mataxa, komu ty chcesz zaimponowac, bo nie sądzę zebyś to robiła dla dobra psów. Po co ci jest potrzebny pies. Jeszcze niedawno pisałaś, ze nie zalezy ci na hodowli, że chcesz mieć psa do kochania. A nie wystarczy ci Cygan? Dlaczego ten czas co chcesz spędzać z nowym psem, nie spędzisz z Cyganem, szkoląc go, trenując z nim psie sporty.
To, ze ktoś trzyma psa w budzie, na łańcuchu nie oznacza, że tak można robić, że pies jest zadowolony. Majac psa na działce, nie wystarczy raz dziennie do niego iśc, dac jeść i troche poćwiczyc. Trzeba poświecać takiemu psu dużo więcej czasu, niż gdybyś trzymała psa w domu.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6092 : 2006-02-27, 18:41 »
Brak słów. Szkoda słów... Ariva, Magia i Kasia powiedziały już tak dużo, że ja powtarzać nie będę... Szkoda tylko, że Metaxa nie zmądrzeje... Wątpię by tak się stało- juz od dawna chcecie jej to wytłumaczyć i nie skutkuje...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #6092 : 2006-02-27, 18:41 »

metaxa

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6093 : 2006-02-27, 19:18 »
Sorrki ale nie chodzi mi o trzymanie psow na lancychach w budach :P
Na razie kupimy jedna pitke(będzie mieszkała razem z nami w mieszkaniu)a później pomyślimy o samcu pit bull red nose.
Nikomu nie chce imponowac.Kaśka wiem,ze pisalam o psu do kochania.
Nie chce juz tego tlumaczyc dlaczego taka szybka zmiana decyzji itp.
Jesli chodzi o te lancuchy,boksy itp to powiem wam,ze chodzi glownie o trzymanie tam szczennych suk(w boksach).
Chodzi nam o zrobienie takiego jakby kennelu jak Chain Kennel.Psy maja swoje budy,sa do nich przywiazane lina czy na lancuchu.
Nie znaczy to,że jesli kupimy psy to beda siedziec na lancuchach caly rok.
Jesli w czerwcu kupimy pitke to z certyfikatem ADBA.Gdy juz suka bedzie w odpowiednim wieku itp to pokryjemy ja pitem[najprawdopodobniej z linii Frisco/Zebo/Chiaman/Rascal].
Aha,nie bedziemy wiezic psow na lancuchach.Gdy ok za 2 lata nasza przszla sucz sie oszczeni to zostawiamy kilka szczeniat z miotu.
Zapisane

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6094 : 2006-02-27, 20:02 »
Cytuj
esli chodzi o te lancuchy,boksy itp to powiem wam,ze chodzi glownie o trzymanie tam szczennych suk(w boksach).
SZCZENNYCH? To ty planujesz mieć hodowlę? A może CHODOFFLLĘĘ
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6095 : 2006-02-27, 20:18 »
Mataxa, aż szkod się tutaj wypowiadac.
Skoro nie chcesz wszystkiego nam tłumaczyc, to może wogóle nic nie pisz, bo to niezbyt dobrze o tobie świadczy.
chyba wogóle nie masz pojecia o trzymaniu psów, a tym bardziej o hodowli.
Chyba jedynym dobrym rozwiązaniem dla mnie będzie opóścić ten temat i nie wypowiadać się wogóle, zrezta tak jak zrobiła większość prawdziwych miłosników terierów typu bull.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Fido

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 350
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6096 : 2006-02-27, 22:10 »
Zmieńmy temat szkoda już słów, ale dopowiem tylko tyle że jak Gerwia wyeksplodowała z naszego działu to przyszła metaxa a wogóle proszę zerknąć na aukcje Gerwi.

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=89076870
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6097 : 2006-02-28, 14:03 »
Fido, mieliśmy zmienic temat i się już nie denerwować. :lol:
Troche sie dziwię Gerwi, bo ma ładną suczkę i nie miałaby problemów ze zrobieniem uprawniń suki hodowlanej i szczeniaki miałyby rodowody. A tak kolejne pokolenie "niewiadomo czego" przyszło na swiat, a szczeniaki i  dorsłe psy umierają w samotnosci z tęsknoty, głodu i zimna w schroniskach.
W Polsce sterylizacja i kastracja psów powinna być bardziej rozpowszechniona i dużo tańsze, tak zeby kazdemu to opacało sie.
Jakoś w innych krajach nie ma tak dużo psów w schroniskach i nie ma bezpańskich psów na ulicach. Takie rzeczy tylko się w Polsce dzieją, a przecież nie jesteśmy jakims zacofanym narodem - w Czechach, na Węgrzech jakos sobie z tym umieli poradzić.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

magia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 853
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6098 : 2006-02-28, 15:11 »
Normalnie aż szkoda gadać. Metaxa proszę nie wypowiadaj się na temat swoich planów do puki nie będziesz miała tego psa. Dla twojego własnego dobra. A tak w ogóle chciała bym wiedzieć co twoi rodzice na to.
Zapisane
sorki za błędy...
www.gangolsena.za.pl

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #6098 : 2006-02-28, 15:11 »

Arya

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6099 : 2006-02-28, 15:19 »
Cytuj
A tak w ogóle chciała bym wiedzieć co twoi rodzice na to.

przepraszam, sie sie przyczepiam, ale skoro rodzice pozwalaja jej na tatuaz w 6 klasie, to na to pewnie tez sie zgodza :/
Zapisane

magia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 853
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6100 : 2006-02-28, 15:37 »
mi się w to wszystko poprostu nie chce wierzyć :) i w psy i w tatuaż. A jeżeli to prawda to jedyne co moge zrobić to pogratulować rodzicom zdrowego rozsądku.
Zapisane
sorki za błędy...
www.gangolsena.za.pl

MAST

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6101 : 2006-02-28, 16:08 »
witam.

sto lat mnie nie było :P
ale znuduów wracam:) co słychać ? jakby ktos nie pamietał lub mnie nie znał,to jestem z gda i mam AST suke Vive.

pozdro600.
klik http://s5.[...].pl/c.php?uid=18148
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6102 : 2006-02-28, 16:41 »
M'AST witamy ponownie, jeszcze cię pamiętamy, no i Vive też. :)
Może w koncu będzie tutaj wiecej osób i powróci dawna - miła atmosfera.
 
Cytuj
co słychać ?
Jak chcesz wiedzieć co słychać, to polecam przeczytać jakieś ostatnie 100 stron - miłej lektury :lol:
A tak na serio to nic ciekawego sie tutaj nie dzieje, chyba że chcesz sobie podyskutować tn. planów hodowlanych Metaxy, :wink: bo nam to już się raczej znudziło. :D
A co tam u was ciekawego się dzieje?
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

magia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 853
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6103 : 2006-02-28, 22:27 »
ah u mnei nic :) jak zwykle zresztą w czwartek przylatuje z irlandii moja kochana siostrzyczka :) ale tylko na tydzień
Zapisane
sorki za błędy...
www.gangolsena.za.pl

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6104 : 2006-03-01, 10:49 »
No i koniec tego durnego tematu o hodowli Metaxy bo to są tylko urojenia :/

Hej M'AST...

U nas po staremu. Caya i Cartman już w nowych domach, bardzo za nimi tęsknie. Jak Kajtek pojechał do Asztir to Alfa za nim skuczała :( Aż się płakać chciało. Leżała w kojcu i piszczała z anim, rano znowu chodziła po domu z Cayą i go szukały. Ale teraz juz jest wszystko O.K.  Pod koniec marca jedziemy do Katowic na wystawę, może uda nam się zacząć dobrze sezon wystawowy. Liczymy na CACIBa, ale jeszcze zobaczymy. W sumie jak Ayka dostanie CACIBa to jej to nic nie da, bo już dostała jednego od tego sędziego. W tym roku chcemy zrobic jej Inter Championa dlatego wybieramy się na kilka wystaw do Czech i do Słowacji. No i podbijamy kolejny raz południową część Polski :) Jak będę miała więcej czasu to wstawie jakieś zdjęcia psów.

Troche opuściłam sie w pisaniu, ale to dlatego że nie miałam czasu. A teraz w sumie to mam czas, ale izoluje się od świata...jakoś tak mam ostatnio i nie wiem ile to jeszcze potrwa.

Pozdrawiam
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #6104 : 2006-03-01, 10:49 »

metaxa

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6105 : 2006-03-01, 14:02 »
Dobra widze,ze nawet nie moge tu nic napisac :/
Hodowli żadnej nie będzie :) Zdecydowaliśmy,że lepiej jest mieć suczkę do kochania,sportu nic maciore.
Kupimy suczke z hodowli ale kryć jej nie będziemy.
Nie wiem poco to pisze bo znając świat i życie zaraz kaśka(ta od Raptusa)rozgłosi kazdemu na forach nullowatych(sorry ale wszyscy z zielonego i niebieskiego maja mnie za s****).
Zapisane

Wilczurek

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6106 : 2006-03-01, 15:05 »
Komedia...
Co wejdę do tematu, to metaxa podaje inną wersję... A za jakiś czas informacja, że żadnego psa nie będzie...

Ariva, bierzesz obie dziewczynki do Katowic???? Bedzie za kogo trzymać kciuki :)
Zapisane

metaxa

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6107 : 2006-03-01, 17:12 »
wilczurek komedia-hahahahahahaha<sciana>
A tak apropo to jeśli w tym roku coś się stanie,że nie kupimy suczki to na następny rok.
Dobra od tej pory juz tu nie wchodze bo zaraz na pewno bede mieszana z blotem,znajac was.
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6108 : 2006-03-01, 17:37 »
Metaxa, prolo że wszyscy Cie zbesztają bo co chwila zmieniasz zdanie.

Wilczurek, będę z Alfą i Ayką :) Ale nie wiemy czy Ayce brzuch się wciągnie to wystawy :/
Zapisane

Wilczurek

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6109 : 2006-03-01, 18:15 »
wilczurek komedia-hahahahahahaha<sciana>
A tak apropo to jeśli w tym roku coś się stanie,że nie kupimy suczki to na następny rok.
Dobra od tej pory juz tu nie wchodze bo zaraz na pewno bede mieszana z blotem,znajac was.

Długo tu nie pisałam, ale praktycznie każda wiadomośc napisana w tym temacie od jakiegoś czasu dotyczy tylko Ciebie i tego jak często zmieniasz zdanie. I na prawdę, mnie to już zaczęło śmieszyć...

Zapisane

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6110 : 2006-03-01, 19:57 »
Wilczurek ma rację. Szkoda tylko, że niedługo to przestanie być zabawne. Stanie się żałosne. JESLI juz  nie jest.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #6110 : 2006-03-01, 19:57 »

metaxa

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6111 : 2006-03-01, 20:16 »
Mialam tu nie pisac ale wypowiem się:
Dla was zalosne,smieszne a dla mnie nie.Raczej kupimy juz po remoncie suczke.Ale moze tak sie stac,ze w lipcu az do nastepnego roku bede w Islandii razem z tatem.
Zapisane

Ariva

  • *
  • Wiadomości: 1995
    • WWW
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6112 : 2006-03-01, 20:22 »
A co budami i łańcuchami? hahaha
Zapisane

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6113 : 2006-03-01, 20:22 »
A co budami i łańcuchami? hahaha
Budy i łańcuchy pojądą do islandii.
Zapisane

metaxa

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6114 : 2006-03-02, 10:05 »
Nie pojadą :P
Mamy na działce boksy i łańcuchy(łańcuchy zwykłe)jeśli pokryjemy suczkę to szczeniaki będą razem z matką u nas w mieszkaniu albo na działce razem z matką.
Zapisane

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6115 : 2006-03-02, 10:10 »
O Boże...
Metaxa brak słów. Wypowiadam się po raz ostatni-bo nie chcę już nabijać postów:
Hodowli żadnej nie będzie :) Zdecydowaliśmy,że lepiej jest mieć suczkę do kochania,sportu nic maciore.
Kupimy suczke z hodowli ale kryć jej nie będziemy.
Mamy na działce boksy i łańcuchy(łańcuchy zwykłe)jeśli pokryjemy suczkę to szczeniaki będą razem z matką u nas w mieszkaniu albo na działce razem z matką.
Naprawdę dziewczyno chyba nie tylko mi się zdaje, że coś tu zaczynasz zmyślać.
Jak się nie umie kłamać to tego się nnie robi. ALe to tylko przypuszczenia. Pewnosci nie mogę miec, bo nie jestem tobą i chwała wszyskiemu za to.

ALE PODKRESLAM-mam dosc tej nieustannej dyskusji o metaxie i tej suni. dlatego koniec z moimi wypowiedizami na ten temat.
Zapisane

Wilczurek

  • Gość
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6116 : 2006-03-02, 14:56 »
Nie pojadą :P
Mamy na działce boksy i łańcuchy(łańcuchy zwykłe)jeśli pokryjemy suczkę to szczeniaki będą razem z matką u nas w mieszkaniu albo na działce razem z matką.
SZCZENIAKI NA DZIAŁCE???????? Ja wysiadam. Powiedz szczerze, czy one tam będą miały STAŁY kontakt z człowiekiem i innymi psami? Wiesz, socjalizacja i te sprawy...

A potem się dziwią, że coraz więcej agresywnych psów... :/
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6117 : 2006-03-02, 16:26 »
Dobra widze,ze nawet nie moge tu nic napisac :/
Nie wiem poco to pisze bo znając świat i życie zaraz kaśka(ta od Raptusa)rozgłosi kazdemu na forach nullowatych(sorry ale wszyscy z zielonego i niebieskiego maja mnie za s****).
Dwano tak sie nie uśmiałam, nie myślałam, ze Metaxa potrafi mnie tak rozśmieszyć.
Co ty dziecko myślisz, ze ja nie mam co w domu robić, tylko siedziec na forum i pisać takie bzdury jak ty. Mam troche wiecej rozumu niz ty i takimi rzeczami po prostu nie mam ochoty się zajmować. Wiem, ze to co ty piszesz mało ma wspólnego z rzeczywistością, wiec po co miałabym rozpowiadać takie bajki.
A to, ze na zielonym i niebieskim nikt cię nie szanuje, to jedynie twoja zasługa.

Ariva, fajnie że wróciłaś. Fotki szczeniaków oglądałam - są cudowne, ale zastanawiałam się czy to ty je wstawiałaś, czy ktoś inny.

My z Raptusem od poniedziałku zaczynamy sezon wiosenny, czyli codziennie po południu bedziemy chodzić na działkę. Raptus będzie biegał za piłką, a i ja będę miała wiecej ruchu. Oczywiście w miarę możliwości do południa tez będzie chodził na godzinny spacer.
Wczoraj wieczorem, po 22 wybraliśmy się na spacer na łąki i nad rzeke. Zawsze tam chodzimy, ale nigdy w nocy. Troche się bałam, bo to straszne odludzie, ale Raptus bardzo chciał pobiegać. Na szczęście wróciliśmy cali.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Forum Zwierzaki

Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedz #6117 : 2006-03-02, 16:26 »

Kucyk_Hermiona.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3865
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6118 : 2006-03-02, 16:38 »
Kasiu no to Raptus będzie miała teraz zabawę :) Niech jeszcze świeci słoneczko wreszcie :) U mnie teraz prószy śnieg :P
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: Miłośnicy terrierów typu bull łączcie się!!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6119 : 2006-03-02, 17:06 »
U mnie wczoraj wieczorem bardzo dużo śniegu napadało i teraz przynajmniej nie widac tego brudu. Jednak zdecydowanie wolałabym wiosne - lubię zime, ale jest już za długo, czas na zmiane. :)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']
Strony: 1 ... 202 203 [204] 205 206 ... 237   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 28 zapytaniami.