Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Dżungarki-biją się aż sie kurzy :(:(:(:(:(  (Przeczytany 6687 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Agata:)

  • Gość
Dżungarki-biją się aż sie kurzy :(:(:(:(:(
« Odpowiedź #30 : 2004-11-18, 16:50 »
NO i stalo sie to, czego sie wszyscy obawiali najbardziej  :?  Ale mam nadzieje, ze poradzisz sobie z malymi
Zapisane

0Aisha0

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 436
Dżungarki-biją się aż sie kurzy :(:(:(:(:(
« Odpowiedź #31 : 2004-11-18, 18:32 »
czemu wy to tak przeżywacie! Ja przecież ich nie zabije a napewno nie wyżucę na podwórko!! :grr:
A i mam niektóre osoby które wezmą jakby co ode mnie młode...

Cathycash

  • Gość
Dżungarki-biją się aż sie kurzy :(:(:(:(:(
« Odpowiedź #32 : 2004-11-18, 18:34 »
z klasy? podejrzewam że 90% się rozmyśli no ale cóż, nie da się zbawić świata,,,,
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dżungarki-biją się aż sie kurzy :(:(:(:(:(
« Odpowiedz #32 : 2004-11-18, 18:34 »

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Dżungarki-biją się aż sie kurzy :(:(:(:(:(
« Odpowiedź #33 : 2004-11-18, 19:49 »
Cytuj
czemu wy to tak przeżywacie!
Bo wiesz są jeszcze na świecie ludzie którym los zwierzaków nie jest obojetny !!! Na szczęście !!!
Zapisane
BC + koci podrostek

0Aisha0

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 436
Dżungarki-biją się aż sie kurzy :(:(:(:(:(
« Odpowiedź #34 : 2004-11-18, 20:33 »
No dobra już nie będe wam już nic pisać bo nie chcę nikogo obrażać-ale ekoteczko z twojego postu odbieram dziwne wrażenie jakby ja gdzieś napisała że jak urodzą się małe to je  zabiję a tak nie jest! Poprostu zrobię tak jak trzeba i tak jak myślę-
moim zdaniem są dwa wyjśća:
-sprzedać w sklepie zoologicznym
-sprzedać znajomemu bądź innej osobie
I tak zrobię!-nie piszę że je zabiję Ale jeżeli waszym zdaniem sprzedanie chomika to jakieś przestępstwo to proszę to tu napisać!! Jeżeli macie inne zdanie TO PROSZĘ JE TU NAPISAĆ
proste?

Kira

  • Gość
Dżungarki-biją się aż sie kurzy :(:(:(:(:(
« Odpowiedź #35 : 2004-11-19, 14:05 »
zamast  sprzeddawć ODDAJ to moje zdanie i koniecznie ODDZIEL SAMCa od samiczki bo bedze zaraz nastepny miot :grr: a chomików jest i tak za duzo potrzbujacych.... :grr:
wieez doswiadczenia wiem ze jesli sie urdza to czesto bardzo długo mozna szukac domu..a w zoologiku oddadza na pokarm dla wezy ...chcesz tego??? :roll: oddaj za symboliczna złotówke :o  mam 19 chomików  róznych ras i  wiekdszosc znich to  były
A) niechciany prezent
B) zabawka dla dziecka
C)przedmiot  który sie zuzył
D) zle sprawdzona płec i to zedziecko zajmuje siejednym a pozostałynm sie nie interesuje
A  tak ci powiem z klasy  :?  u mnie  6 osob sie deklarowało a ja i tak znalazłam domy poza szkoła bo  wiem jacy ludzie sa  :roll:
mówisz  do klasy:
-Wiesie co bede miła chomiczki malutkie!!!!
  :wink: naprawde moge wziasc jednego??
 :wink: ja tez
 :wink:  i ja
 :wink: i  ja oczywiście
 :lol: mi tez dasz  :) prawda??
zainterswanie jest przed pózniej nagle
rodzice si e nie zgodza
bratu to nieodpowiada  
a po co mi cos co smierdzi
to jestcos typu myszy itego nie chce itp... przekonasz sie sama :grr:  jak zostaniesz nalodize :roll:  znam to uczuciei nie polecam  
w tych sprawch moszesz liczyc  na SIEBIE i moze na 1 osobeale inne  sie wycofaja  ze to ALERGI a i ASTMa :roll:
Zapisane

0Aisha0

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 436
Dżungarki-biją się aż sie kurzy :(:(:(:(:(
« Odpowiedź #36 : 2004-11-19, 14:23 »
Jeżeli chodzi o sprzedawanie-TAK- chodziło mi o jakieś 1-2zł a samca od samiczki to ja odzielę! Miałam już myszy,szczury chomiki mam pierwszy raz.. A to co powiedziałaś to nic innego jak
oddanie chomika
lub  oddanie znajomemu bądź innej osobie
-dobra niec nie będe pisać moim zdaniem napisałam POPRAWNIE z jedną pomyłką-oddanie za darmo oczywiście się liczy! aa... i oczywiście.. ODZIELE SAMCA OD SAMICZKI- nie jestm aż tak zacofana jeszcze.. :?  wiem że mogą być młode.. A to jeżeli chodzi o młode to wyłącznie moja sprawa co z nimi zrobię ok? Ja wiem co zrobić miałam kiedyś już taki przypadek że miałam z chyba 21 myszek i je poprostu sprzedałam w kilku zoologikach-aha nie w każdym zoologiku sa węze!! Ja sprrzedaję tylko tam gdzie są same gryzonie rybki i ptaki... A u mnie jest takich dużo sklepów :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Kira

  • Gość
Dżungarki-biją się aż sie kurzy :(:(:(:(:(
« Odpowiedź #37 : 2004-11-19, 14:27 »
wiesz ale sklepy naprzykład oddalone od siebie o 3 lulice czestow ymieniaja sie zwierzakmi a jak maja nadmiar  :?  to przekazuja na pokarm ..ale cózi wąz musi zyc ;)
  tak wiec zainteresuj sie juz teraz nad zoologikami bo znajomii koledzy czesto sie wycofuja  tak na 60-80% :)
a  i moze imiłas wieszaki ale  zasze zwierzat jest ZA DUZO niz chetnych na zwierzaki :roll: dlatego długo mozna czekac na chetnego i do mnie trafiaja te zwierzaki które długo czekaly lub które były zle traktowamne i miły inne przeznaczenie  dla  dziecka :roll:
ale  ja nic nie odnosze do ciebie tylko uswiadamiam ze chetni moga zniknąc :)
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 23 zapytaniami.