Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Przygoda z chomikiem :D  (Przeczytany 2295 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Agata:)

  • Gość
Przygoda z chomikiem :D
« : 2004-12-01, 07:20 »
Wczoraj wieczorem bawiłam się z moim zwierzem. Koło 23 położyłam się spać, a jego włożyłam do klatki.  W sumie szybko zasnęłam (efekt dwóch prawie nieprzespanych nocy :/ ). Rano budzę się, patrzę na klatke... OTWARTA  :shock: Zapomniałam jej zamknąć! Nieźle się stracha najadłam :(
Myślę, co zrobić, a tu słyszę jakieś kopanie. Wstaję, patrzę a tu mój maluch siedzi i gorączkowo czegoś poszukuje w pudełku z jedzeniem  :lol: jego łakomstwo go wydało  :lol: Ale powiem Wam, że miałam niezłego stracha  :oops:
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Przygoda z chomikiem :D
« Odpowiedź #1 : 2004-12-01, 09:30 »
No rzeczywiście to mogło sie źle skończyć, koniecznie trzeba myśleć albo sobie taki nawyk zamykania klatki wyrobić !!
Zapisane
BC + koci podrostek

Essey

  • Gość
Przygoda z chomikiem :D
« Odpowiedź #2 : 2004-12-01, 09:39 »
O jesss...wyobrażam sobie co czułaś. Mi kiedyś chomiczka zwiała z transporterki, mkiedy nauczyła się ją otwierać :shock: co do zamykania klatek to kiedyś zapomniałam zamknąć królikowi, ale to coś zupełnie innego, więc kiepskie porównanie...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Przygoda z chomikiem :D
« Odpowiedz #2 : 2004-12-01, 09:39 »

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Przygoda z chomikiem :D
« Odpowiedź #3 : 2004-12-01, 09:41 »
No tak królika łatwiej znaleźć nic chomika ;) Mojej koleżance uciekły kiedyś dwa zw źle zabezpieczonej klatki i nigdy juz ich nie znalazła chociaz przeszukała całe mieszkanie.
Zapisane
BC + koci podrostek

Kira

  • Gość
Przygoda z chomikiem :D
« Odpowiedź #4 : 2004-12-01, 12:48 »
:oops: ja tez kilka raza nie zamknełam klatki i  moja coska wpadła do pudełka słysze szuru szuryu wstaje a to chomiczka w pustym prawie pudełku sie dzi  duzym i nie mogła wyjść ;)  i cale szczescie t\na tym sie skonczylo a alfred sprytnie odrywa prety od stelaza klatki i wychodzi i skreczy na kicie :P albo włazi miedzy klatki i z labiryntu wydostac sie nie moze :)
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Przygoda z chomikiem :D
« Odpowiedź #5 : 2004-12-01, 15:40 »
Ja już chyba będę sprawdzać po kilka razy klatke ;) Nie chce takiego czegoś znowu przeżywać. Chociaż dla niego mogły to być niezapomniane wrażenia  :lol:
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Przygoda z chomikiem :D
« Odpowiedź #6 : 2004-12-01, 16:52 »
Mnie też zdarzyło się nie zamknąć klatki i szczurek poszedłsobie na spacer. Pies znalazł go pierwszy, ale na szczęście nic się nie stało.
Jednak trzeba zawsze pamiętać o zamykaniu klatki, znam przypadek że chomiś został niezauważony i nadepnięty.  :cry:
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

tymon

  • Gość
Przygoda z chomikiem :D
« Odpowiedź #7 : 2004-12-01, 17:04 »
Ja tez miałem taką sytuacje. Zapomniałem zamknąć klatke mojej koszatniczce, oczywiscie wyszła z klatki a jej klatke mam dosyć wysoko. Ja wchodze do pokoju dac mu jeść i patrze klatka puszcza i okazało się że sasm zeszedł< ja nie wiem jak sam mógł zejść......
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Przygoda z chomikiem :D
« Odpowiedź #8 : 2004-12-01, 17:12 »
A, no to ja Wam powiem coś z zupełnie innej beczki, ale też w sprawie "gryzoniowych" domów... Otóz dzis po szkole przeszłam się do centrum handlowego nieopodal mojego domu, i przy okazji wpadlam do zwierzakow. W jednym z terrariow byly malutkie myszki (mowi sie na nie chińskie, prawda? Te najmniejsze czy tam jedne z najmniejszych...) I terrarium było tak pięknie zabezpieczone, że, po pierwsze: od terraria dla koszatniczek oddzielał myszki jedynie patyk(wepchniety miedzy szybe), który za ok. 2 dni przestanie istniec(zjedza go, juz jest poobgryzany), i co się wtedy stanie, kiedy myszki wpadną do koszatniczek? Poza tym terrarium od strony lady po ktorej podaje sprzedawca jest tak duza dziura(u gory), ze niebawem jakies malenstwo stamtad wyskoczy :( (widzialam jak się wspinaly po jednym z rogow terrariow, i juz niewiele im brakuje do wypadniecia z terra...) To głupota, poza tym nie raz widzialam, jak samczyk jakiegos gatunku "skakal" po samiczkach, i z pewnoscia wiekszosc byla w ciazy... Oto wizja wiekszosci (bo nie wszystkich) sklepow zoo...  :?

Btw. moja znajoma ma szczurka, i aby nie otwieral sobie klatki, musi klasc na miejsce w ktorym jest uchwyt trzymajacy zamkniecie klatki duza ksiazke   :lol: Poza tym jej chomik raz przecisnął się przez pręty klatki, i musiala dolozyc jakąś siatke czy prety, zeby to sie nie powtorzylo  :shock:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Przygoda z chomikiem :D
« Odpowiedz #8 : 2004-12-01, 17:12 »

kasia8989

  • Gość
Przygoda z chomikiem :D
« Odpowiedź #9 : 2004-12-01, 17:30 »
a moje chomiczki przynajmniej 5 h dziennie latają sobie po domku i jeszcze im sie nic nigdy nie stało  8)  8) Noo czasami trudno jest je znaleźć albo wkurzają jak ty śpisz a one coś skrobią
pooozdroooo :lol:  :o  :o  :o  :o
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Przygoda z chomikiem :D
« Odpowiedź #10 : 2004-12-01, 17:55 »
Karola, zwróć uwagę sprzedawcy. Ja postraszyłam sklep TOZ'em i teraz są super warunki :)

W jakim to sklepie?
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Przygoda z chomikiem :D
« Odpowiedź #11 : 2004-12-01, 18:19 »
Cytat: *~Cathy~*
Karola, zwróć uwagę sprzedawcy. Ja postraszyłam sklep TOZ'em i teraz są super warunki :)

W jakim to sklepie?


Sadyba Best Mall w sklepie "Pyszczak", na Sadybie ;)
Ja im zwróciłam uwagę przede wszystkim raz, jak dwa myszoskoczki (samce) się gryzły, i jeden był ciężko ranny (pocharatane gardło). Gdybym nie powiedziała sprzedawczyni, ze jeden myszol jest ranny, pewnie by zdechł... Chociaż i tak nie wiem, czy go przypadkiem jakoś nie zabiła, bo "kto kupi ranne zwierzę"  :?
Poza tym oni sobie nic nie robią z gróźb i próźb - jeden klient mniej, jeden wiecej - "co za róznica??"  :grr:

(gdzieś Cię prosiłam, żebyś do mnie napisała... na gadu 4204220. Chyba nie przeczytałaś :P Mam nadzieję że teraz przeczytasz... Bo jeśli teraz nie znajdę jakiegoś dobrego domowego hodowcy myszoli, to co ja zrobię?? :( A może Ty znasz... :))
Zapisane

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Przygoda z chomikiem :D
« Odpowiedź #12 : 2004-12-01, 18:29 »
Ja pamietam zabawną sytuacje jeszcze z przez lat gdy byłam mała, uciekł nam chomik i po jakims czasie okazało się że weszedł do ...telewizora. Niestety jednak nie chciał wyjść :? . I nagle patrzymy ..lecą jakies iskry.''Brando poprzegryzał kable już po chomiku'' -stwierdził moj brat ''już po telewizorze''mówi mama.
Po chwili jednak chomcio wyszedł, cały zakurzony :wink: ...ale telewizor popsuty.  :lol:
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Przygoda z chomikiem :D
« Odpowiedź #13 : 2004-12-01, 18:38 »
Cytat: Aujeszka
Ja pamietam zabawną sytuacje jeszcze z przez lat gdy byłam mała, uciekł nam chomik i po jakims czasie okazało się że weszedł do ...telewizora. Niestety jednak nie chciał wyjść :? . I nagle patrzymy ..lecą jakies iskry.''Brando poprzegryzał kable już po chomiku'' -stwierdził moj brat ''już po telewizorze''mówi mama.
Po chwili jednak chomcio wyszedł, cały zakurzony :wink: ...ale telewizor popsuty.  :lol:


Ojej, ja bym zawału dostała  :shock: Ale moja Mama też by się bardziej przejęła tv niż chomem ;)
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Przygoda z chomikiem :D
« Odpowiedź #14 : 2004-12-01, 21:59 »
Co do sklepów zoologicznych to temat rzeka - chyba nigdy nie stworzą zwierzakom porzadnych warunków. A w Pyszczaku to dodatkowo króliki i swinki morskie są w takim akwarium i siedzą wystraszona w kąciku bo dookoła pełno dzieciarni :( No i w Geancie na grochowskiej to samo  :grr:
Zapisane
BC + koci podrostek

Forum Zwierzaki

Przygoda z chomikiem :D
« Odpowiedz #14 : 2004-12-01, 21:59 »

Kira

  • Gość
Przygoda z chomikiem :D
« Odpowiedź #15 : 2004-12-01, 22:01 »
:lol: chomik chcal byc  w centrum zainteresowania :] Auja :wink:
a alfred mi ucieklana twa tygodniei  zdzziczal jako 1 miessieczny chomik ;)
http://www.zwierzaki.org/viewtopic.php?p=150486
a le dziwie sie PYSZCZAk to  de best sklep i nie mialam doniego zastrzezen...:/ przynajniej do tegow Auchanie w piasecznie :roll:
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Przygoda z chomikiem :D
« Odpowiedź #16 : 2004-12-02, 13:21 »
Cytat: Kira
:lol: chomik chcal byc  w centrum zainteresowania :] Auja :wink:
a alfred mi ucieklana twa tygodniei  zdzziczal jako 1 miessieczny chomik ;)
http://www.zwierzaki.org/viewtopic.php?p=150486
a le dziwie sie PYSZCZAk to  de best sklep i nie mialam doniego zastrzezen...:/ przynajniej do tegow Auchanie w piasecznie :roll:


Wiesz, to, że jednej firmy, nie znaczy, że tej samej jakości. W Pyszczaku nie ma fatalnych warunków, ale są pewne "niedociągnięcia", które niestety mogą szkodzić zwierzakom. Mają tam piękną myszoskoczkę, i bym ją pewnie kupiła, tyle że nie za bardzo ufam temu sklepowi, poza tym jest sama - ciekawe, czy będą czekać aż ktoś ją samą kupi, czy aż zdechnie... Poza tym koszatniczki mają za mały kołowrotek, w dodatku stary i zardzewiały, natomiast żółw stepowy w swoim terrarium nie ma żadnego miejsca do schronienia, i to się skończy jego przegrzaniem.. No i ogólnie jakoś mi się nie widzi kupować w sklepach zoo zwierząt, ale chyba będę do tego zmuszona, bo nie mogę znaleźć żadnego hodowcy tych zwierząt które chce (aktualnie są to myszoskoczki)...

Kira, i co będzie z tym mailem? Powiedziałaś już sporo czasu temu, że mi go dasz, i nic :(
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Przygoda z chomikiem :D
« Odpowiedź #17 : 2004-12-02, 14:17 »
karoola, napisałam na gg :)

Ty napisz- 4632791 ;)

Mogłabym pojechać, zobaczyć, ale nie chce mi się na Sadybę jechać  :roll:
Zapisane

Kira

  • Gość
Przygoda z chomikiem :D
« Odpowiedź #18 : 2004-12-03, 21:22 »
:lol: tak a moze jutro pojedzemy cathy do arkadii :lol:  na giełde  :wink: ?? i zabierzesz sciólke :) ???
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Przygoda z chomikiem :D
« Odpowiedź #19 : 2004-12-03, 22:02 »
A Pyszczak dzisiaj w gazecie reklamuje króliki-baranki jako najlepszy prezent pod choinkę  :grr:
Zapisane
BC + koci podrostek

Kira

  • Gość
Przygoda z chomikiem :D
« Odpowiedź #20 : 2004-12-03, 22:05 »
taka potem odam pilnie bo ALERGIai aukcje w ruch:/
Zapisane

Forum Zwierzaki

Przygoda z chomikiem :D
« Odpowiedz #20 : 2004-12-03, 22:05 »

Cathycash

  • Gość
Przygoda z chomikiem :D
« Odpowiedź #21 : 2004-12-03, 23:13 »
jutro jak pisałam nie mogę, chyba ze późnym popołudniem.
Zapisane

Kira

  • Gość
Przygoda z chomikiem :D
« Odpowiedź #22 : 2004-12-03, 23:19 »
cóz trudno  :roll: poczekmy do przyslego łikendu bomamsame poprawy i sprawdziany i  zagrozenia i w tygodniu nawet minuty na kompie ani na miescie dlatego jade jutro  do arkadi i na giełde
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
Przygoda z chomikiem :D
« Odpowiedź #23 : 2004-12-03, 23:22 »
kira po co do arkadi i na giełde ??:>
Zapisane

Kira

  • Gość
Przygoda z chomikiem :D
« Odpowiedź #24 : 2004-12-03, 23:31 »
do arkadi bo nie byłam moze kogos innego wyciagne  do arkadi  a na giełde zobaczyc co sie dzieje i czy jest  wiecej stoisk  :lol:
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
Przygoda z chomikiem :D
« Odpowiedź #25 : 2004-12-03, 23:33 »
a co ogólnie jest na tej giełdzie gdzie ona jest i co tam jest dokładnie ? :P
Zapisane

Kira

  • Gość
Przygoda z chomikiem :D
« Odpowiedź #26 : 2004-12-04, 00:35 »
na giełdzesa i stoiskaakwarystyczne i zzwierzakami i  ogólnie maly ruch :roll:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.082 sekund z 26 zapytaniami.