Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Krzysztof Krawczyk ...  (Przeczytany 1428 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gerda

  • Gość
Krzysztof Krawczyk ...
« : 2004-12-30, 21:07 »
Heh no i wypowiedzcie się na temat tego człowieka, ostatnio wpadł mi w ręce krążek "To, co w życiu ważne" i stwierdzam wszem i wobec, że jest całkowicie udana, dojrzałe teksty o miłości, przypominają mi pewną wspaniałą osobę ... buźka

Ogólnie Krawczyka nigdy nie słuchałam, no może jeszcze bardzo mi się podobało "Bo jesteś ty" :) a tu tak mnie mile zaskoczył tą płytką, że aż sobie kupię ją [ta jest koleżanki mojej siostry) :)
Zapisane

Zorba

  • Gość
Krzysztof Krawczyk ...
« Odpowiedź #1 : 2004-12-30, 21:16 »
jakos go nie trawie :/ może za stary dla mnie?:P Nie wiem nie podobają mi się jego kawalki.Jak dla mnie za dlugo juz jest na tym rynku muzycznym.
Zapisane

kasia

  • Gość
Krzysztof Krawczyk ...
« Odpowiedź #2 : 2004-12-31, 09:52 »
Nie mam nic do niego. Niektóre teksty mi się podobają, inne nie.
Niespecjalnie przepadam za jego sposobem spiewania. Częśc utworów zakrawa mi na disco polo.

Gerda, jeśli szukasz 'dojrzałych tekstów o miłości', polecam Bajora. Słuchałas kiedyś?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Krzysztof Krawczyk ...
« Odpowiedz #2 : 2004-12-31, 09:52 »

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Krzysztof Krawczyk ...
« Odpowiedź #3 : 2004-12-31, 10:28 »
Nie przepadam za nim...Dla mnie jego głos ne jest taki naturalny a wjakby wymuszony...ale to moja opinia. Choć przyznaję, że dwa jego kawałaki mi sie podobają ;)
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Krzysztof Krawczyk ...
« Odpowiedź #4 : 2004-12-31, 12:35 »
A ja lubię ;) Tzn,nie jestem zapaloną fanką ale bardziej lubie niż nie lubię ;) Najbardzie podobaja mi się "Trudno tak" i "Bo jesteś Ty".
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Krzysztof Krawczyk ...
« Odpowiedź #5 : 2004-12-31, 13:07 »
Nic nie mam do Krawczyka, ale nie odpowiada mi jego muzyka. Nieee..  to nie dla mnie.
Zapisane

Flaś

  • Gość
Krzysztof Krawczyk ...
« Odpowiedź #6 : 2004-12-31, 13:26 »
Obciach! Obciach do kwadratu!
Stary pryk, któremu wydaje się, że jest nie wiadomo jaki przystojny :? :hahaha:
Zapisane

Kamaq

  • Gość
Krzysztof Krawczyk ...
« Odpowiedź #7 : 2004-12-31, 13:52 »
Cytuj

'dojrzałych tekstów o miłości', polecam Bajora
Bajor. Cóż  :P  :P . Neron w każdym calu  :lol:  :lol: . A krawczyk... typowe disco - polo, obejrzyjcie stare teledyski  :lol: poza tym ta irytująca wymowa  :lol:
Zapisane

kasia

  • Gość
Krzysztof Krawczyk ...
« Odpowiedź #8 : 2004-12-31, 13:55 »
Cytat: Kamaq
Cytuj

'dojrzałych tekstów o miłości', polecam Bajora
Bajor. Cóż  :P  :P . Neron w każdym calu  :lol:  :lol:


I tu się nie zgodzę. W ogóle nie jest do Nerona podobny, a jego rolę odegrał znakomicie.
Naprawdę śpiewa genialnie i słow ajego utworów sa warte posłuchania. Śłysząłas go w ogóle kiedyś?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Krzysztof Krawczyk ...
« Odpowiedz #8 : 2004-12-31, 13:55 »

forcia13

  • Gość
Krzysztof Krawczyk ...
« Odpowiedź #9 : 2004-12-31, 14:01 »
jakoś nie trawię Krawczyka
zawsze kojażył mi się z moją babcią, która ciągle słucha disco-polo :roll:
Zapisane

Kamaq

  • Gość
Krzysztof Krawczyk ...
« Odpowiedź #10 : 2004-12-31, 14:13 »
Cytuj

Śłysząłas go w ogóle kiedyś?
Niestety tak... nie myśl, że ja ztych co tylko techno i hh (akurat tego w ogóle). Ale Bajor to jeden z większych niewypałów... A że świetnie zagrał - trzeba mu przyznać. Jakby był neronem od urodzenia  :lol:

ps. ta piosenka to było coś, już nie pamiętam, ale chyba tytuł "[czegośtam] walc" i takie dosyć dramatyczne
Zapisane

Gerda

  • Gość
Krzysztof Krawczyk ...
« Odpowiedź #11 : 2004-12-31, 14:29 »
no i widzę, że część nie przeczytała tego topicu, ja nie mówię o jego przeszłości, wyglądzie itp. ja podsumowałam jego chyba najnowszą płytę "To, co w życiu ważne" , a nie jakimś tam disco-polo, które niegdyś było bardzo popularne, wszystkie kobiety szalały na punkcie pana KK :lol: bardzo mi się owa płyta podoba, niestety bardzo jest ciężko ściągnąć ją z neta, a płytka kosztuje chyba 35 zł - ale i tak w najbliższym czasie zamierzam ją kupić ;)

kasia kiedyś słuchałam, ale bardzo wolno mi się ściągała jego spiewana poezja :)
Zapisane

Kamaq

  • Gość
Krzysztof Krawczyk ...
« Odpowiedź #12 : 2004-12-31, 15:28 »
No, wtedy to było... :P  :P  ale odstrasza mnie głównie ta 'zamaszystość' w śpiewaniu  :lol: chociaż ta ostatnia w duecie to wielu się podoba, w sumie to jest ok., tylko nie mój styl, ale jak na typowo relaksującą to całkiem przyzwoicie... Ale ciągle mam w pamięci te złote łańcuchy, te błyszczące ubranka  :lol: super jazda :lol:
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Krzysztof Krawczyk ...
« Odpowiedź #13 : 2004-12-31, 20:07 »
nie lubie go bardzo!! nie podoba mi się jego styl, głos i wogole nic w nim i jego piosenkach mi sie nie podoba  :?
Zapisane

kasia

  • Gość
Krzysztof Krawczyk ...
« Odpowiedź #14 : 2004-12-31, 20:43 »
Cytat: Kamaq
Cytuj

Śłysząłas go w ogóle kiedyś?
Niestety tak... nie myśl, że ja ztych co tylko techno i hh (akurat tego w ogóle). Ale Bajor to jeden z większych niewypałów... A że świetnie zagrał - trzeba mu przyznać. Jakby był neronem od urodzenia  :lol:

ps. ta piosenka to było coś, już nie pamiętam, ale chyba tytuł "[czegośtam] walc" i takie dosyć dramatyczne


A tej piosenki to ja tez nie lubie... ;)

Ale ogólnie uwielniam jego muzykę.  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Krzysztof Krawczyk ...
« Odpowiedz #14 : 2004-12-31, 20:43 »

Willie

  • Gość
Krzysztof Krawczyk ...
« Odpowiedź #15 : 2005-01-01, 16:50 »
Nie przepadam...  :roll:
Zapisane

paulinawis

  • Gość
Krzysztof Krawczyk ...
« Odpowiedź #16 : 2005-01-07, 20:32 »
:lol: ja tez tak sadze :lol:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 26 zapytaniami.