Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Legwan Zielony  (Przeczytany 2936 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

widescreen

  • Gość
Legwan Zielony
« : 2004-11-13, 16:13 »
Podobny temat załozylem w dziale "Sprzedam", ale bardzo mi zalezy na szybkiej sprzedazy gada i to wylko w odpowiedzialne ręce.

Legwan Zielony, oswojony do obecności człowieka (jak wystawisz mu ręka zaraz na nią wejdzie a pozniej ulokuje sie na ramieniu), potrafi jesc z ręki, od małego przyjmował UV, świetna kondycja, wielkość cos ponad 80 cm. z legwanem terrarium, szelki+smycz, książka Legwan Zielony (seria hobby).
Odbior tylko osobisty w Lublinie, cena to 350 zł
Zapisane

Kacper

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 751
  • :)
Legwan Zielony
« Odpowiedź #1 : 2004-11-13, 21:43 »
a dlaczego go sprzedajesz??
Zapisane

widescreen

  • Gość
Legwan Zielony
« Odpowiedź #2 : 2004-11-13, 22:10 »
mam mozliwość wyjazdu za granice do pracy, chyba kazdy zna sytuację jaka panuje w naszym kraju jezeli chodzi o rynek pracy. niestety nie mam komu go zostawić pod opiekę a teraz każde pieniążki są mi potrzebne wlaśnie na wyjazd.

ps. mam jeszcze do sprzedania SE T610 stan idealny, uzywany tydzień, gwarancja, paipiery, wszystko nóweczka za 530 zł.  jak widzisz wysprzedaje wszystko co moge. pozdrawiam!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Legwan Zielony
« Odpowiedz #2 : 2004-11-13, 22:10 »

Staffka

  • Gość
Legwan Zielony
« Odpowiedź #3 : 2004-12-01, 11:06 »
Ja tez posiadam Legwana Zielonego o imieniu Ralf ;)
Legwany sa slodziutkie naprawde super zwierzaki!
a jaka sa pienkna ozdoba w domku!
Naprawde Super!
Ja niestety niebende mogla odkupic od ciebie twego Legawan ale zycze powodzenia!
zeby sie dostal w dobre rence!
I ludzie naprawde jezeli mozecie to kupcie sobie Legwana Zielonego jest SUPER!!!!! ;)
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Legwan Zielony
« Odpowiedź #4 : 2004-12-01, 17:34 »
Cytat: Staffka
Ja tez posiadam Legwana Zielonego o imieniu Ralf ;)
Legwany sa slodziutkie naprawde super zwierzaki!
a jaka sa pienkna ozdoba w domku!
Naprawde Super!
Ja niestety niebende mogla odkupic od ciebie twego Legawan ale zycze powodzenia!
zeby sie dostal w dobre rence!
I ludzie naprawde jezeli mozecie to kupcie sobie Legwana Zielonego jest SUPER!!!!! ;)


Ja osobiście wolę mniejsze gady, i myślę, że chyba prędzej bym adorowała obecność kameleona w moim domu niż dużego legwana  :lol:
Zapisane

Staffka

  • Gość
Legwan Zielony
« Odpowiedź #5 : 2004-12-01, 17:36 »
To zalezy od gustu :P
Chociaz w moim domku byl tez kiedys Kameleon ale dobrze go
niepamientam mialam wtedy ok 3-4 lat
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Legwan Zielony
« Odpowiedź #6 : 2004-12-01, 17:50 »
Cytat: Staffka
To zalezy od gustu :P
Chociaz w moim domku byl tez kiedys Kameleon ale dobrze go
niepamientam mialam wtedy ok 3-4 lat


Dokładnie, wszystko zalezy od gustu, no i oczywiście możliwości i chęci  :) Ja kameleona nigdy nie miałam, ale gdybym powiedziała Mamie, że go chce, od razu by mnie zasztyletowała (jak Mama się ledwo na myszoskoczki zgodziła, to co dopiero taki dosyć trudny do utrzymania kameleon ;) )

A, i masz napisane u dołu że masz patyczaki. Jaki masz dokadnie gatunek? Bo ja dziś oglądałam je w sklepie, i bardzo mi się spodobały  :lol: Są tanie, poza tym bede mieć stare terrarium po żółwiu, bo na Gwiazdkę Dropsik dostaje nowe :) Jak należy karmić patyczaki i czy mają jakieś wymogi specjalne? A, i czy muszą być dwa? Bo ja niespecjalnie chce mieć małe  :P
Zapisane

zaba14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3749
  • Mikuś na zawsze w pamięci [*] 27.05.08
    • WWW
Legwan Zielony
« Odpowiedź #7 : 2004-12-01, 19:40 »
widescreen zajrzyj na www.terrarystyka.pl i wejdz na forum tak jest dużo ludzi któzy po takiej cenie z terrarium kupią napewno ;) ja sama bym chciała tylko, gdyby w domu miejsce było ;)
Zapisane
Możemy ocenić serce człowieka po tym, jak traktuje zwierzęta- Immanuel Kant

Staffka

  • Gość
Legwan Zielony
« Odpowiedź #8 : 2004-12-01, 20:16 »
A winc ja mam najzwyczajniejsze Patyczaki :)
sa to:
Patyczak powolny, zwyczajny, indyjski
Podrodzina: Lonchodinae
Pochodzenie: Indie
Rozmiar: do 10 cm
Karmie je: bluszcz, liście jeżyny, róży
rozmnaza sie Partenogenetycznie
i mój kolega ma 1 patyczaka i nic mu nie jest a wienc chyba
maga byc same tez :)

i nie maja raczej zadnych specialnych wymogów sa bardzo latwe do
utrzymania ;)

Zapisane

Forum Zwierzaki

Legwan Zielony
« Odpowiedz #8 : 2004-12-01, 20:16 »

arke

  • Gość
Legwan Zielony
« Odpowiedź #9 : 2004-12-02, 20:14 »
tO jest wietnamski i gratuluje bluszcz ..on jest trujący :roll:
Zapisane

Staffka

  • Gość
Legwan Zielony
« Odpowiedź #10 : 2004-12-03, 16:31 »
He he he Arke czyli sugerujesz ze nie wiem jakiego mam patyczaka???
Wiesz ja wiem chyba lepiej co mam, a jesli chodzi o ten bluszcz to moze bys tak wiencej poczytal!
Nawet w zoologicznym ci powiedza ze Patyczaki jedza Bluszcz! :P
Zapisane

arke

  • Gość
Legwan Zielony
« Odpowiedź #11 : 2004-12-03, 20:50 »
Tak w zoologicznym ci jeszcze powiedza ze pinezki zjedza bo wtedy maja bardziej stalowe nogi :roll: wez wierz tym w s klepie a na bang długo ci pozyja :roll:
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Legwan Zielony
« Odpowiedź #12 : 2004-12-04, 20:12 »
Cytat: arke
Tak w zoologicznym ci jeszcze powiedza ze pinezki zjedza bo wtedy maja bardziej stalowe nogi :roll: wez wierz tym w s klepie a na bang długo ci pozyja :roll:


Arke, owszem, w zoologicznym nie zawsze podadzą prawidłowe informacje, ale wejdź na www.terrarystyka.pl i poczytaj... Masz cytat (na przykładzie Patyczaka Wietnamskiego):

"Żywienie Patyczaka Wietnamskiego nie jest trudne, można mu podawać liście malin, jeżyn, róży, dębu, truskawek i bluszczu. Gdy zabraknie nam tego pożywienia można próbować karmić liśćmi trzykrotki i sałaty. Gałązki z liśćmi wkładamy do wąskiego wazonu i umieszczamy w terrarium. Uważać musimy, by pożywienie nie pochodziło z terenów pryskanych pestycydami lub położonych blisko ruchliwej drogi. Na zimę możemy karmić zimozieloną odmianą jeżyny lub zamrażamy zapasy na cały okres zimowy."

I proszę Cię, nie mów mi, że na tej stronie są podane błędne informacje... ;) (a tak btw., to niektóre odmiany bluszczu faktycznie są trujące, i trzeba niestety głębiej poczytać, które możemy dawać Patyczakom, a które nie  :D )
Zapisane

Staffka

  • Gość
Legwan Zielony
« Odpowiedź #13 : 2004-12-05, 13:18 »
Dokladnie Arke poczytaj wiencej moze jeszcze poczytaj
o patyczakach ba tej oto stronce!:http://www.patyczaki.prv.pl/
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.15 sekund z 25 zapytaniami.