Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Chomik Panda  (Przeczytany 1311 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Husiat

  • Gość
Chomik Panda
« : 2004-12-24, 20:43 »
CZy ma ktoś jakieś linki, lub strony ze zdjęciami chomików pand, jestem ciekaw jak wyglądają
Zapisane

Essey

  • Gość
Chomik Panda
« Odpowiedź #1 : 2004-12-24, 21:13 »
Kira ma/miała te chomiczki, napewnio coś o nich opowie. Ja nie miałam, nie wiem nawet za bardzo jak wyglądają :oops:
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Chomik Panda
« Odpowiedź #2 : 2004-12-24, 22:08 »
Chomik panda wygląda jak zwykła panda, tylko w chomiczym pomniejszeniu ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Chomik Panda
« Odpowiedz #2 : 2004-12-24, 22:08 »

Husiat

  • Gość
Chomik Panda
« Odpowiedź #3 : 2004-12-24, 22:17 »
Z pazurkami i chroniona ;)
Ale chodzi mi o link..........
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
Chomik Panda
« Odpowiedź #4 : 2004-12-24, 23:17 »
Niestety nie sądze że dostaniesz jaki kolwiek link i po co dałeś nowy temat nie lepiej było dokończyć temat na roborkach bo właśnie gadamy o tym a nie zajmować bezsensownym pytaniem w nowym temacie ale mi to wszystko jedno  :P  ;)
Zapisane

Karooola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2232
Chomik Panda
« Odpowiedź #5 : 2004-12-25, 18:16 »
Cytat: M0j0_J0j00
Niestety nie sądze że dostaniesz jaki kolwiek link i po co dałeś nowy temat nie lepiej było dokończyć temat na roborkach bo właśnie gadamy o tym a nie zajmować bezsensownym pytaniem w nowym temacie ale mi to wszystko jedno  :P  ;)


Bo Husiat myśli, a Wy tam pewnie tworzycie off topiki skoro mówicie o pandach a nie o roborkach... I to pytanie nie jest bezsensowne... Czemu sądzisz, że nie dostanie linka? Może jest na forum jakiś miłośnik pand, i akurat sie znajdzie  :roll:
Zapisane

Kira

  • Gość
Chomik Panda
« Odpowiedź #6 : 2004-12-25, 18:24 »
Cytat: Kira
panda  to dzungar o  pandy ubarwieniu  
łepek  biały
przednie łapy i obreb oczu i okolic "pasek ciemny "
 cały srodek miedzy łapami biały czyli grzbieti brzuch  z czym  niektóre maja prege nagrzbiecie inne nie
 i  reszta ciałka chomika dotyłu jest ciemna  czasmi jasny jest ogonek
mozna spotkac pandy czarnobiałe i brazowobiałe :roll:  obiezmieniaja kolor nazime( brazowe na tzw"fioletowy" czarne na szarawy :lol:  )
ajesli chcesz zobaczyc to podjedz do Auchan w piasecznie w zoologicznym Paszczaku maja pandy prawie zawsze zdjecnarazie nie ma
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
Chomik Panda
« Odpowiedź #7 : 2004-12-25, 18:32 »
Karoola niesądze żeby były :/:/ jeśli twierdzisz że sie znajdą to poszukaj prosze bardzo. A jeśli czytałaś to panda wywodzi sie od dżungara wiec poszukaj na stronach o dżungarach  :roll: / Powodzenia życze....
Zapisane

Alicja

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 199
  • Żyj tak,żeby inni nie musieli przez ciebie płakać
Chomik Panda
« Odpowiedź #8 : 2004-12-25, 22:54 »
http://galeriaochomikach.w.interia.pl/galeria44ch.htm

Raczej mi to nie wygląda na dżungarka...(tak w ogóle to dżungarki występują tylko w jednej odmianie kolorystycznej,cała reszta to Campbelle).Bardziej na syryjka...nie ma punktu odniesienia jak duży jest taki chomiś ale ja bym stawiała na syryjka.
Tzn.jest punkt odniesienia,chomik jest wielkości kubka (albo nawet większy) więc tym bardziej stawiam na syryjka.
Budowę ciała ma też bardziej "syryjską" niż "campbellowską", jest szczuplejszy, ma zaznaczoną szyję i trochę dłuższy ogonek.
Zapisane
Nic nie dzieje się bez powodu

Forum Zwierzaki

Chomik Panda
« Odpowiedz #8 : 2004-12-25, 22:54 »

M0j0_J0j00

  • Gość
Chomik Panda
« Odpowiedź #9 : 2004-12-26, 00:04 »
To jest krewniak wywodzący sie od dżungara :/
Zapisane

Kira

  • Gość
Chomik Panda
« Odpowiedź #10 : 2004-12-26, 01:44 »
tak to jest  dzungar  :)  o innym umaszczeniu i innym charakterze :roll:  na zasadzie podobnej  do mandzura(cambella)
pandysa łagodne przyjacielskie i  chorowite słabosc tej rasywiec jak wirus złapie to one słabsze   szybko pójdą :?
 przeciez   pandajest mniejszy o polowe od syryjka  pandy  niektórezmieniaja kolorna zinme na bardzo jasny :)
Zapisane

Alicja

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 199
  • Żyj tak,żeby inni nie musieli przez ciebie płakać
Chomik Panda
« Odpowiedź #11 : 2004-12-26, 11:11 »
Ok, nie będę się wymądrzać, ja tylko powiedziałam jakie wnioski wysunęłam z obejrzenia zdjęcia.
A propos różnicy między dzungarami i campbellkami (wiem,że to  trochę nie na temat ale nie będę zakładać osobnego topicu).Będąc przed Świętami w sklepie zoo, widziałam jak mężczyzna kupował chomiczka (pewnie na gwiazdkę dla dziecka).Trzymał tego chomisia w ręce a był to śliczny,pulchniutki campbellek.Nie mogłam się powstrzymać od pogłaskania,facet już zaczął puchnąć z dumy, że jego chomiczek się ludziom podoba,gdy powiedziałam:"Jaki śliczny chomiczek campbella". Facet z wyższością stwierdził,że to dżungarek.A ja mu na to,że to na pewno jest campbellek.Facet już mniej pewnie,że to dżungar.A ja znowu,że to na pewno chomik campbella i że 90% chomików sprzedawanych w sklepach pod roboczą nazwą dżungarki to są chomiki campbella (jak mi nie wierzycie to poszukajcie po necie i sprawdzcie).Facet już nic nie odpowiedział a ja wyszłam ze sklepu zostawiając go osłupiałego.Pewnie potem męczył sprzedawcę (który szczerze mowiąc też nie widział różnicy między dżungarem a campbellem), że chciał dżungarka a to nie jest dżungarek :)
Zapisane
Nic nie dzieje się bez powodu

M0j0_J0j00

  • Gość
Chomik Panda
« Odpowiedź #12 : 2004-12-26, 11:16 »
No i mnie to najbardziej denerwuje jak Mandżury są trzym,ane z Dżungarami i są podpiane odba jako dżungary :/
Zapisane

Kira

  • Gość
Chomik Panda
« Odpowiedź #13 : 2004-12-26, 12:00 »
ale mojek Cambell=Mandzur :lol:  to jedno i to samo a jakie kolorki miał ten  cambell  w sklepie bo jesli piaskowy o powne ze mandzuraa le jak te ubarwienie dzikie to  jest poprostu  tylko   porównujac
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 25 zapytaniami.